قتل پدر به دست چهار فرزند

قتل پدر به دست چهار فرزند
کارآگاهان پلیس آگاهی با رازگشایی از یک جنایت خانوادگی پی بردند مقتول با وجود داشتن همسر و چهار فرزند با زنان دیگر ارتباط داشت و سرانجام قربانی خشم اعضای خانواده خود شد.
به گزارش اداره اجتماعی پلیس آگاهی سرهنگ فرامرز به گذر سرپرست پلیس آگاهی استان همدان درخصوص جزئیات پرونده گفت؛ با پیدا شدن جسدی در حوالی یکی از روستاهای همدان در حالی که از ناحیه جمجمه مورد اصابت چهار ضربه با جسم سخت قرار گرفته و پلاستیک مشکی رنگی به دور سرش کشیده شده بود، اکیپی از کارآگاهان برای روشن شدن علت قتل و دستگیری متهمان وارد عمل شدند. در اولین گام با شناسایی مقتول 40 ساله به نام سهراب و بررسی سوابق او مشخص شد مقتول به داشتن روابط نامشروع مشهور بوده است. به این خاطر با توجه به نحوه جنایت احتمال اینکه قتل به دلیل مشکلات اخلاقی وی صورت گرفته باشد، قوت گرفت. در این راستا یکی از زنانی که گفته می شد با مقتول ارتباط داشته است دستگیر و با وجودی که او این موضوع را تایید کرد اما تحقیقات کارآگاهان مشخص کرد وی نقشی در قتل نداشته است.سرهنگ به گذر ادامه داد؛ سرنخ اصلی جنایت با یک نکته متناقض به دست کارآگاهان افتاد. در تحقیقات اولیه انجام شده از خانواده مقتول آنها عنوان کردند مقتول هیچ گاه تلفن همراه نداشته است اما منابع محلی و برخی اهالی روستا به کارآگاهان گفتند سهراب یک هفته قبل از حادثه یک خط تلفن همراه اعتباری خریداری کرده بود. با دریافت اطلاعات دور جدیدی از تحقیقات آغاز و مشخص شد حتی یک روز پس از قتل هم با خط موردنظر تماس برقرار شده است، ضمن اینکه در بررسی دوباره از منزل مقتول مقداری لکه خون روی فرش ها کشف شد و کارشناسان اداره تشخیص هویت اعلام کردند نمونه خون کشف شده با نمونه خون مقتول مطابقت دارد، به همین دلیل چهار فرزند سهراب به همراه همسرش مجدداً احضار شدند و از آنها تحقیقات به عمل آمد. همسر و دختران مقتول عنوان کردند پس از مفقود شدن سهراب تلفن همراه او را به رودخانه پرت کرده اند اما از آنجا که صحبت های پنج عضو خانواده به شدت با هم متناقض بود کارآگاهان به آنها مشکوک شدند و درنهایت با تحقیقات فراوان یکی از دختران مقتول به قتل پدر اعتراف کرد و گفت؛ پدرش مردی بد اخلاق بود و تحمل این موضوع برای آنها زجرآور شده بود. شب حادثه نیز مقتول در حالی که ساعت 30/2 بامداد به خانه آمد، قصد کتک زدن همسر و فرزندانش را داشت و با تیشه به سمت آنها حمله کرد اما فرزندانش تیشه را از دست پدر گرفتند و چند ضربه به سر او وارد کردند و پس از اطمینان از مرگ او برای ریخته نشدن خون به زمین سر مقتول را درون پلاستیک قرار دادن و روز بعد جنازه را به بیرون از روستا منتقل کردند.
rusvadek - روسیه - روسیه
اگه این قانون در مورد مردای ایرانی اجرا بشه نصف مردها یابد .........
با جناب عزرائیل ملاقات بکنن
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
ادم بی مسولیت و فاسد اخلاقی و ...را باید کشت حالا با خیال راحت به زند گی ادامه میدن (شدم مثل احمقی ..)به خاطر سایت شماست ها این همه خشونت از قبل هم بوده یا من بیشتر حساس شدم
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

maryam97 - مالزی - پنانگ
به این میگن یک خانواده متحد.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

m.a.r - انگلستان - لندن
از همچین پدری نباید بچه هایی از این بهتر توقع داشت..
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.