خشم کمونیست های روسیه از ایندیانا جونز تازه

خشم کمونیست های روسیه از ایندیانا جونز تازه

اعضای حزب کمونیست روسیه خواستار ممنوعیت فیلم تازه ایندیانا جونز در این کشور شده اند و معتقدند این فیلم تاریخ را تحریف کرده است.

فیلم "ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه کریستال" در دوره جنگ سرد رخ می دهد و هریسون فورد هنرپیشه اصلی آن با کیت بلانشت در نقش یک مامور کا گ ب، سازمان امنیتی شوروی سابق بازی می کند.

سرگئی مالینکویچ، رییس حزب کمونیست در سنت پترزبورگ روسیه به خبرگزاری رویترز گفته این فیلم " مزخرف" است: " چرا باید با چنین دروغی موافقت کنیم و بگذاریم غرب جوانان ما را فریب دهد؟"

به گفته این مقام حزب کمونیست بسیاری از کسانی که در روسیه به سینما می روند نوجوانای هستند که " از آنچه در سال 1957 روی داده کاملا ناآگاهند."

به گفته آقای مالینکویچ " این نوجوانان به سینما خواهند رفت و اینطور نتیجه خواهند گرفت که در سال 1957 ما برای آمریکا باعث دردسر شدیم و ابتدا ما تا آستانه جنگ هسته ای پیش رفتیم."

خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از آندری آندریف، از مقامات حزب کمونیست مسکو آورده :" این که یک کارگردان با استعداد می خواهد جنگ سرد تازه ای را از سر بگیرد بسیار آزاردهنده است."

shekamo - نورو/ - اوسلو
چه فیلم با حالی بود روس ها هم بیخود کردن خشمگین بشن موضوع فیلم مال 20 30 سال پیشه
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

garadagh - سویدن - مالمو
شما کمونیستها باعث ننگ مشرق زمین هستین.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

گربه ای پرنده خواه - فرانسه - لیون
خیلی فیلم قشنگی بود رهبر حزب کمونیست هم نمی تونه بی طرف حرف بزنه که بشه حرفشو مهم دونست! دست آقای اسپیلبرگ درد نکنه. shekamo - نورو/ - اوسلو فیلم مال 51 سال پیش بود (1957) در فیلم اومد اگه دقت می کردید. 20 30 سال پیش هم هنوز کمونیست ها سر کار بودند پس فرقی نمی کنه
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

H.M.N - ایران - تهران
garadagh - سویدن - مالمو
لطفا یک کتاب از تاریخ شرق بخون
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.