وزیر ارتباطات : بهای سیم کارت از ۱۰۰۰ دلار به ۱۰ دلار رسیده است

وزیر ارتباطات : بهای سیم کارت از 1000 دلار به 10 دلار رسیده است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بهای سم کارت که طی سالیان گذشته یک هزار دلار بود اکنون به 10دلار رسیده است.

محمد سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: در خصوص وضعیت مخابرات کشور و بویژه سیم کارت تلفن همراه در ایران تاجرانی از ترکیه به ایران سفر کرده و از بهای سیم کارت بالا در ایران تعجب کرده بودند.
وی گفت: این تاجران زمانی که از بهای سیم کارت در ایران که چند سال پیش 800 تا یک هزار دلار بود مطلع شدند، به شدت شگفت‌زده شده بودند.
سلیمانی گفت: این در حالی بود که بهای سیم کارت در کشورهای اروپایی و حتی ترکیه کمتر از 1 دلار بود.
وی اظهار داشت: در زمان حال و در دولت نهم، بهای سیم کارت از 800 تا یک هزار دلار به 10 تا 20 دلار رسیده است.
وزیر ارتباطات در خصوص وضعیت تلفن ثابت نیز افزود: سالهای گذشته مردم چند سال برای دریافت یک خط تلفن ثابت در انتظار می‌ماندند و هر خط تلفن بعنوان مثال در میدان ونک 400 تا یک میلیون و 200 هزار تومان خرید و فروش می‌شد.
وی ادامه داد: با توسعه کمی شبکه تلفن ثابت و به روز شدن واگذاری‌ها اکنون بهای تلفن ثابت در تهران 100 و در شهرستان‌ها 80 هزار تومان شده و صف‌های طویل حذف شده است.
وی تاکید کرد: زمانی منتقدان اظهار می‌کردند که تنها هنر مخابرات " دست در جیب مردم کردن است " ولی اکنون مخابرات نه تنها بیش از 4 سال بهای تعرفه خدمات خود را افزایش نداده بلکه اقدام به تنوع سرویس نیز کرده است.

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
رفقا چی شد ؟
ساکت شدین؟
خدمات که میگفتین شامل اینا که نمیشه؟نه؟
درود بر جمهوری اسلامی.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

nadernejad ali - بلژیک - گنت
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
رفقا چی شد ؟
ساکت شدین؟
خدمات که میگفتین شامل اینا که نمیشه؟نه؟
درود بر جمهوری اسلامی.
اقا یا خانم عزیز اول بگم که قبل از انقلاب تامین اجتمایی ایران داشت کامپیوتری میشد که ب انقلاب متوقف شد (در این ارتباط کتابی موجود است بنام پرواز عقابها که ج.ا.هم فیلم دادستان را بر ان اساس ساخت)دوما سیم کارتهای ایران سل کار ایی چندانی ندارد؟!!!این را به شخصه مشاهده کردم .سوما اقای دانا و فرهیخته؟!!!!30سال از ان.قلاب گذشته...زهی بیشرمی میخواستی همینم نداشته باشند؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!شماها خودتونو به نادانی زدین؟بدرود دوستان.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
بنده رهبر برزیل
ماشاالله عجب رویی دارید سرکار عالی. همانطور که خود هم تایید فرمودید روشن است که تا قبل از رییس جمهور فعلی پایتان را از ایران بیرون نگذاشته اید. کدام کشور اروپایی برای ارایه سیم کارت از شما پول می گیرد؟ اینجا که از ابتدای تاریخ موبایل سیم کارت مجانی بوده است!!! ده سال نا جمهوری شما سیم کارت را بنا بر اعتراف خودشان هزار دلار فروخته اند!!! واقعا سه سور به سنگ پای قزوین زده ای.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

twelve - آریانا - شیراز
به به ! به به ! چه شاهکاری ، آدم احساس میکنه در قرن 21 زندگی میکنه ! من که حسابی حس با کلاسی بهم دست داده بد جوری داره یه چیزیم میشه :)) !!
راستی وزیر نیرو هم اعلام کرد در حالی که سالها پیش مردم از فانوس و شمع برای روشن کردن خانه هایشان استفاده میکردند امروزه با پیشرفت به برکت جمهوری اسلامی و مدد دانشمندان 14 ساله داخلی مردم میتوانند از موجودی به نام لامپ استفاده کرده و دیگر از صفهای طولانی نفت خبری نیست!! به به ! به به!
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
از آب هم کره گرفتن!!!بعضی از دوستان فکر میکنم واقعا مشکل دارن!!!خوب اینکه از روز اول هم سیم کارت تو دنیامجانی بود!!حتی تلفن لاینی!!چون بنفع مخابرات است و با مشتری بیشتر پول بیشتری به جیب میزند.فقط در ایران سیم کارت را به مردم میفروشند و ملت را میدوشند و تازه طلبکار هم هستن!!!!!!!!!!!!!واقعا که دزدی از این واضحتر و روشنتر نمیشه!!!!!! جالب اینکه نه تنها ملاها طلبکارن بلکه مزدوران رژیم هم از ملت طلبکار شدن و این دزدیها را خدمت مینامند!!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

ali158 - روسیه - مسکو
اقای بنده خدا از برزیل . اگه گوشت را یه کم شل بندازی از همان برزیل صدای خرد شدن ملت مظلوم ایران را خواهی شنید.در ضمن قبلا نظرات شما را خوانده بودم.ایمان دارم که شما در سفارت کار میکنی که وظیفه چند سال پیش دولت را اینقدر بزرگ میبینی.علی 158 روسیه .مسکو
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

میرهاشمی - ایران - صدرآباد
تازه شده 30 سال پیش سایر کشورها.یعنی هنوز30سال عقبیم.این سرویس مخابرات که همه هم ازکیفیت اون نالانیم ارزش این 10دلارهم نداره.
فقط ناچاریه.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

Medina - ایران - شیراز
واقعا که شاهکار کردن. این وزرای کابینه احمقی نژاد عجب اعجوبه هایی هستند. یادم تو یه برنامه ای که قبلا فرزاد حسنی مجریش بود، این آقا دعوت شده بود و دوتایی تا می تونستن بد و بیرا به شاه می گفتن و از پیشرفت های کشور، به برکت انقلاب تعریف میکردن که آقا زمان این شاه نامرد روستاهای ما تلفن نداشتند ولی حالا به برکت انقلاب و همت احمقی روستاییا تلفن دارن . البته عقلشون به اینجا قد نمی داد که سی سال از اون جریان گذشته.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
تو یک اعجوبه به تمام معنا هستی / یک خرد خفته تمام عیار
ای ... / چه توجیحی داری راجع به اینکه خدا میلیون دلار از فروش سیمکارت پول به جیب زدند ؟
به قول خودشان 5 میلیون سیمکارت فروخته بودن ( اوایل ) حساب میکنیم به طور میانگین هر سیمکارت نه 1.5 میلیون و نه 500 هزار
گیریم 800 هزار تومان هم فروختند ضرب در 5 میلیون سیم کارت میشه :4 هزار میلیارد تومان (4.000.000.000.000) این پول کجا رفت ؟
به قول نوه ی ابلیس من کجا خوابم برد ؟
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
چقدر حقوق مزدوری می گیری تا واسه رژیم شعار بدی؟ کامنتهات تاسف اوره!
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
بنده رهبر از برزیل یا بهتره اسمت را بزاریم بنده شیطان ( چون اونایی که پیروشون هستی از همین جنسند) حکومت و دولت وظیفه اش اینه که در خدمت مردم باشه . اینها موجودات کثیفی هستند که فکر می کنند برای این به قدرت رسیدند که چپاول کنند ، و به همین دلیل برای هر کار کوچکی منت سر ملت میگذارند که ننگ بر ایشان باد. یک بار وجداناْ از خودت پرسیدی به چه نسبت، در ازای دزدی و چپاولی که در طول این 30 سال در این کشور کردند، به ملت ایران سود رساندند. البته خود شما را نمیگم ، بقیه مردم را ببین . چون خودت که معلومه سرت با همین ها در یک کاسه است .
در ضمن این مردک هم زیادی وراجی میکنه. این کار مهمی نیست.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

Ardalan_mar - هندوستان - بنگلور
سیم ها و لاین های مجانی که جای خودش - اینجا اینتر نتی که رو موبایل هست به صورت خودکار و با قیمت خیلی کم - سرعتش و کیفیتش از اینترنت خطی و فیبری ایران بهتره و حتی میشه پر سرعت ترش رو هم درخواست کرد...
از آنتن دهی و خدمات و دفاتر خدماتی که شامل مغازه های خاروبار فروشی علاوه بر موبایل فروشیها هم میشه !!
خدا صبر بده به شما که اونجایین...
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
بنده خدا-برزیل.چی شد چرا ساکت شدی!!!!!دزدی را هم تو رژیم ملایی خدمات میگفتن!!!!!!واقعا که شما مزدوران رژیم چقدر ملت را ساده فرض میکنید در صورتیکه از ملا و مزدورانش بی شعور ترررررررررررررررررررررر و احمق ترررررررررررررررررررنیست.
شنبه 11 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.