پروین: نباید با حذف کریمی تیم ملی را وارد حاشیه کرد

پروین: نباید با حذف کریمی تیم ملی را وارد حاشیه کرد

قائم مقام باشگاه استیل آذین تهران گفت: مسئولان تیم ملی باید از بازیکنی مثل علی کریمی به خوبی استفاده کرده و از به حاشیه بردن تیم جلوگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی پروین پس از دیدار استیل آذین برابر پیام مشهد اظهار داشت: بازی‌های سختی را برای رسیدن به مرحله پلی آف برگزار کردیم و به هیچ عنوان نباید فراموش کنیم هنوز کار خود برای رسیدن به لیگ برتر را تمام نکرده‌ایم. یک مانع بزرگ دیگر را باید پشت سر بگذاریم.
وی افزود: بازیکنان ما پس از دریافت گل از حریف،‌ در 30 دقیقه پایانی عملکرد خوبی داشتند و حریف را شکست دادند. همانطور که قبلا گفتم پیام مشهد در هر شهری مقابل ما از پیش بازنده بود.
پروین ادامه داد: پیروزی 4 بر یک در مشهد، بازیکنان ما را فریب داده بود و به همین دلیل ابتدا کمی تیم حریف را دست کم گرفتند؛ اما در ادامه با جنگندگی بازی را در اختیار گرفته و علاوه بر به ثمر رساندن 2 گل،‌ یک بار نیز تیر دروازه حریف را به لرزه در آوردند.
قائم مقام تیم فوتبال استیل آذین درباره دیدار مقابل سپاهان نوین در مرحله پلی آف گفت: برای ما فرقی نمی‌کرد به دیدار چه تیمی برویم؛ اما باید قبول کنیم تیم فولاد خوزستان تجربه حضور در لیگ برتر را دارد و شرایط بازی را در زمین خود برای تمام تیم‌ها سخت و نفس گیر می‌کند. به همین دلیل کردیم با کسب سرگروهی برای رویارویی با سپاهان نوین اصفهان تلاش کنیم.
وی افزود: باید هفته قبل دیدار ما مقابل سپاهان نوین قطعی می شد. هنوز هم نمی دانم چرا مسئولان دیدار مقابل پیام را در نظر گرفتند.
پروین درباره عدم حضور فرهاد کاظمی در رختکن استیل آذین پس از بازی مقابل پیام یاد آور شد: وی فقط به دلیل اینکه رختکن تیم پس از برد مقابل پیام مقاومت کمی شلوغ بود سعی کرد وارد رختکن نشود و بیرون بایستد.
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال درباره کنار گذاشتن کریمی از این تیم تاکید کرد: در شرایط حساس فعلی به هیچ عنوان نباید به خاطر مسائل کوچک تیم ملی را وارد حاشیه کرد. باید از بازیکنانی مثل کریمی به خوبی استفاده کنیم تا با آسودگی خیال به مصاف حریفان رفته و به مرحله بعد صعود کنیم. امیدوارم در این مورد به جای بزرگ کردن مسئله، پا در میانی شده و جنبه ملی فراموش نشود.

rusvadek - روسیه - روسیه
دوستان علی کریمی حرف کاملا درستی زده است
امروز تو اخبار یورو نیوز نشان داد که مردم بوسنی به خاطر اخراج سرمربی تیمشان تظاهرات خشونت امیز داشته و با پلیس به زد و خورد هم کار کشیده شده است میدونید که سرمربی بوسنی به خاطر اعتراض به ترتیب دادن مسابقه تدارکاتی با ایران بدون هماهنگی با او اخراج شد
من معتقدم تو یه روزمشخص مردم باید با تجمع در مقابل فدراسیون فوتبال به عملکرد انها اعتراض کنیم
این فدراسیون بود و نبود رئیسش یکیه
دوشنبه 6 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.