جوان بسیجی در پی توقف خودروی دختر و پسر جوان جان باخت

جوان بسیجی در پی توقف خودروی دختر و پسر جوان جان باخت

اعتماد ملی: جوان بسیجی که برای متوقف کردن یک پراید به در آن آویزان شده بود با چرخاندن فرمان به سمت خود و از دست رفتن کنترل خودرو از سوی راننده جان باخت.حدود ساعت 9 صبح چهارم خردادماه یکی از اهالی فردیس کرج با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و آنها را از وقوع یک درگیری منجر به جرح باخبر کرد. ماموران با گرفتن این گزارش خود را به محل رسانده و در تحقیقات اولیه پی بردند، مجروح که محمود نام دارد یکی از اعضای بسیج منطقه فردیس است و ظاهرا روز حادثه به یک خودروی پراید با دو سرنشین دختر و پسر که چندین ساعت در آن منطقه متوقف بودند مشکوک شده و با نزدیک شدن به آن قصد بررسی موضوع را داشت اما راننده با دیدن جوان به قصد فرار خودرو را به حرکت درآورد غافل از اینکه محمود از سمت راست خودرو قصد متوقف کردن آن را دارد و با گرفتن فرمان می‌خواهد مانع از حرکت شود.

در این میان نیز با چرخاندن فرمان به سمت خود باعث شد تا کنترل از دست راننده خارج شده و با منحرف شدن خودرو، محمود میان دیوار و خودرو گیر کرده و از ناحیه سر دچار جراحت شد اما پس از انتقال به بیمارستان تامین اجتماعی به دلیل شدت جراحت جان باخت. سرهنگ ناصر اصلا‌نی فرمانده انتظامی شهرستان کرج با اعلا‌م این خبر گفت: با وقوع این حادثه پرونده‌ای در پلیس آگاهی تشکیل شد و راننده که عیسی نام دارد در بازجویی‌های اولیه اظهار کرد: روز حادثه در حال تعلیم رانندگی به خواهرم بودم که ناگهان جوانی سوار بر خودرو مقابلمان توقف کرد و به سمت ما آمد. من با دیدن این جوان ترسیدم و به صورت دنده‌عقب قصد فرار داشتم که او از شیشه راست خودرو فرمان را در حالی که در حرکت بود گرفت و چرخاند لحظاتی بعد که خودرو به همین شکل در حال حرکت و او هم آویزان بود، کنترل خودرو از دستم خارج شد و مرد بسیجی بین دیوار و خودرو مجروح شد. ماموران با شنیدن اظهارات اولیه عیسی خواهر او را احضار کردند. اما به‌رغم اینکه خواهر گفته‌های برادرش را تایید کرد، ماموران متوجه تناقض‌گویی اظهارات آنها شدند از این رو به سراغ شاهدان محلی رفته و پس از مواجهه حضوری با خواهر متهم مشخص شد که روز حادثه سرنشین پراید خواهر عیسی نبوده و شخص دیگری که نسبتی با هم نداشتند داخل خودرو قرار داشت.سرهنگ اصلا‌نی اضافه کرد: بدین ترتیب با توجه به اهمیت موضوع و اظهارات متهم، پرونده برای ادامه تحقیقات به دادسرای کرج فرستاده شد.

Tina jOon - آلمان - ماینز
گاهی عاقبت فضولی همینه بسیجی فضول ،امیدوارم اون بنده خدا هم از این مهلکه که مثل عصر هجر هنوز جوونای ما رو گرفتار خودش میکنه نجات پیدا کنه
دوشنبه 6 خرداد 1387

sara khanoom - ایران - تهران
تا تو باشی دیگه فضولی نکنی . امیدوارم به جهنم بری .
دوشنبه 6 خرداد 1387

miky - انگلیس - لنذن
به نظر من به مجازاتش رسیده حقش بود.فضولی در کار مردم عاقب اش همین است.مگر بسیج چه کاره مردمه که در همه چیز دخالت میکنند.امیدوارم همه انها به سزای اعمال خود برسند.هر کس و ناکسی یه کمی ریش گذاشته مردم را مورد ازار اذیت قرار میدهند. اصلا نمیدونم بسیچ یعنی چه. کی از دستشان راحت میشویم خدا میدونه.
دوشنبه 6 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
چطور ان خانم دیگر توانسته از مکان حادثه فرار کند وقتی مردم مانع از حرکت اتومبیل شدند. هر کسی با این سر و وضع قصد توقف اتومبیلی را داشته باشد راننده باید هم بترسد. حالا چون این بی مخ بسیجی بوده حرفها تناقض دارد؟ حتما بدبخت ها را شکنجه کرده اند تا اقرار به نادرست کنند. از بسیجی رذل تر خود ... رهبر بسیجی هاست. شرم کن بسیجی که عاقبتت بد تر از این هم خواهد بود. به امید ازادی این خواهر و برادر.
دوشنبه 6 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
لعنت بر پدر و مادرتان
اگر بسیجی زده بود جوان را کشته بود که در راه اسلام بود و اشکالی نداشت!
بسیجی گور به گور شده تو روح پدرش خندید که قصد کنترل داشت. توی کدوم کشور دنیا (به جز کشور های اسلامی خر تو خر از جمله ایران) یه آدم نفهم بدون درجه و تعلیم حق گیر دادن به بقیه و حمل اسلحه داره؟
دوشنبه 6 خرداد 1387

8036 - ایران - اصفهان
با سلام : یک کثافت دیگر کمتر امید وارم این کثافتها از ریشه خشکانده شوند و آرزو میکنم سال مرگباری برای ( جمهوری اسلامی و دار و دسته ان باشد تا خاک ( ایران زمین ) از این آشغالها پاک شود
دوشنبه 6 خرداد 1387

ali81_uk - انگلستان - منچستر
میدونستیم پاچه میگیرند ولی بهمون ثابت نشده بود که احمق هم هستند
دوشنبه 6 خرداد 1387

daynayakhi - ایران - شیراز
بسیجیهای کثافت
دوشنبه 6 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
sara khanoom - ایران - تهران.دوست عزیز فکر می کنی جهنم جای هر کس نا کسی است که شما این بسیجی را بدون مجوز نوه ابلیس راهی جهنم ما میکنید.ایشان بهتر است برود پیش همان 72 حوری بهشت.با تشکر از شما.
دوشنبه 6 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
قیافه اش از میمون زشت تر بود تازه متوجه شدم مثل میمون هم به در پراید آویزان شده بود!!!من فقط مجسم میکنم مگر میشه تو این قرن یک همچین جانورانی در میان انسانها زندگی کنند!!!!و جالب اینکه اینها مسئول هم باشند!!!!! برای مثال همین بچه ها و یا هر شهروند دیگری که با خانواده اش در حال عبور است بپرند رو شیشه و یا سقف و یا آویزان بشن به در اتومبیل!!!تو مگر سوال کرده بودی که اینها چکاره همدیگر هستند!!اصلا به شما چه ارتباطی دارد!!!!!مگر حکم بازداشت داشتی!!!! ای لعنت بر تو که برای این زوج جوان مشکل پیش آوردی متاسفم برای آنهایی که این جوانان را بجای یاری کردن بدست جلادان سیاه دل دادند!!! کجای اسلام اینگونه دستور داده!!!!بسیجیها والله اینها دستورات ملاهاست نه اسلام!!!
دوشنبه 6 خرداد 1387

RezaRaza - ایران - تهران
عاقبت تجاوز به حریم خصوصی شهروندان. داخل یک ماشین منطقاً، قانوناً، عرفاً و شرعاً و اخلاقاً حریم خصوصی افراد محسوب می‌شود (مانند خانه) و بدون اخذ مجوز قضایی هیچ‌کس حق ندارد داخل اتومبیل شود. (حداقل قانون چند کشور اینگونه است، ایران را نمی‌دانم. اینگونه است؟ قانوناً اینگونه نباشد اخلاقاً که باید اینگونه باشد!) آن‌وقت این جناب از ماشین آویزان شده که یقه‌ی آن بابا را بگیرد؟!
دوشنبه 6 خرداد 1387

vanaki - بلجیک - بروکسل
به درک که مرد. یه عقده ای هیز ونفهم کمتر.
دوشنبه 6 خرداد 1387

nancy62-61 - ایران - اصفهان
منتظر خبر داغ محمود دوم هستیم؟...
دوشنبه 6 خرداد 1387

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
به درک واصل شد!
دوشنبه 6 خرداد 1387

Mahrad - ارمنستان - یروان
خدا نیامرزتش! جهنم مبارکش باد...
دوشنبه 6 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
اگه این عکسشه ، از قیافه اش پیداست که چه کاره بوده. با بقیه شون هم باید همینطور رفتار کرد.
دوشنبه 6 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
مردم از دست این کثافتها خسته شدن حالا بدتر هم میشه نخواهیم یه بچه شیپشو باهامون حرف بزنه باید کیو ببینیم؟!
دوشنبه 6 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
لعنت به ...این جوجه بسیجی و خودش که موجب بدبختی دو تا جوون شد .......
دوشنبه 6 خرداد 1387

ali baba - ایران - اندیمشک
حتمآاونم دوست داشته باشون بره!!!!!
دوشنبه 6 خرداد 1387

nancy62-61 - ایران - اصفهان
ههههه! منتظر خبر سر نگونی محمود دومی و رژیم جمهوری اسلامی هستیم.به امید آنروز...........................................................
دوشنبه 6 خرداد 1387

nancy62-61 - ایران - اصفهان
تجاوز به حریم خصوصی مردم برای این رژیم یه امری عادیه
معلوم نیست چه بلایی بر سر راننده خودرو میارن.
دوشنبه 6 خرداد 1387

nimadarbedar - سوئد - سوئد
چه خبر باحالی . دارم میرم شیرینی بخرم.
دوشنبه 6 خرداد 1387

fardad - انگلستان - لندن
شهید راه فضولی و مزاحمت ندیده بودیم که خدارو شکر اونم دیدیم.برادران بسیجی که طالب نوشیدن شربت شهادت هستند لطفا فرمان ماشین مردمو از سمت راست بگیرند انشالله شهید میشند
دوشنبه 6 خرداد 1387

tadig - بلژیک - گنت
کثافت از سر و روش میباره
بسیجی کثافت حقش بود
امیدوارم همه این کثافتها ....هر چه زودتر گورشان را گم کنند
به امید ایرانی اباد
دوشنبه 6 خرداد 1387

aria74 - کانادا - تورانتو
خیلی حال کردم امیدوارم روزی همشون باشه.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

sepahan - ایران - اصفهان
فضولو بردن جهنم گفتند از احمدی نژاد پیروی میکرده
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

ممقلی - ایران - شیراز
جالبه ،حتی یه موافق هم اظهار نظر نکرده
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

iroony - ایران - تهران
نوش جوونش....پارسال که یک بسیجی با تیر زد تو سر یک جوان که در ماه رمضان داشت شکلات میخورد کسی زر زر نکرد.....
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
دوستان یک نگاهی بنظرات بکنید!!!!! آیا این احمقها روشون میشه بگن حکومت مردمی است.این میمونی که تو بسیج بود اگر مثل اون معلم یا مثل آدمها زندگی میکرد این همه گور بگوری و ناسزا به روح کثافتش میفرستادن!ای بسیجیها تا دیر نشده خودتونو از آتیش این دنیا و آن دنیا نجات بدین.در رحمت خدا بازه.بیایید بطرف ملت و اون نونی که رژیم دزد و جنایتکار میندازه جلوتون را تف کنید تو صورتشون.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

sam1 - انگلیس - لندن
بهتر که مرد.....
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

ramin_anti eslam - امریکا - جکسونویل
احتمالا بسیجیه فکر کرده دوربین مخفیه.. خواسته خودی نشون بده....
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

brad pitt - ایران - کرج
حقش بوده کثافت آشغال ...کش.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

علیرضا اراک بزرگ - ایران - اراک
خدا را شکر شر یکی از ..... دنیا را کم کردی
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

xerox - ایران - شیراز
کاش همشون به شهادت برسن روزی بنده خدا از برزیل اعترض و فاتح و موج از تهران اون آقای تبریزیه هم باشه راستی غول غولک از ایران یادم رفت
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

معین 2008 - ایران - کرج
نمیدونم این همه فحش و بد و بیراه چیه
چرا اینا اینقدر بی ادب هستن
من ساکن فردیس کرج هستم. محمود فداییان هم دوست من بود. درسته که صمیمی نبودیم اما از حق نمیشه گذشت که پسر خیلی خوبی بود
این که بسیجیه دلیل نمیشه که خوب یا بد باشه. حالا اگه یه بهایی به هر دلیل می مرد همه جا میگفتن بیچاره بهایی ها همشونو اینجوری میکشن...
بد بختا میکشن اونجوری . می میرن هم این جوری...
در ضمن این ربطی به بسیجی بودن نداره. اگه یه دختر و پسر غریبه چند ساعت تو محل ما بالا پایین کنن من هم میرم بهشون گیر میدم!
محمود فداییان عزیز خدا رحمتت کنه. تا کور شود هر آنکه نتواند دید...
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
امیدوارم خبر مردن تمام جان بر کفان را بشنویم تایک ملتی راحت بشن امین
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

mostafa-naghdi - ایران - اصفهان
به درک که مرد تا تو باشی دیگه فضولی نکنی
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
معین 2008 - ایران - کرج
تجاوز به حریم شخصی دیگران جرم محسوب می شود. پس دوست شما مجرم بود نه ان خانم و اقا که مثل هر ادمی باید زندگی اش متعلق به خودش باشد. هنوز که دیر نشده زندگی شرافتمندانه ای را در پیش بگیرید. و گرنه عاقبتی بدتر از این بسیجی در انتظار تان خواهد بود. بسیجی کاری کرده که مورد نفرت همه واقع شده. بی ادب کسی ست که زاغ سیاه مردم را چوب میزند!
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

pouriya - ایران - شیراز
معین 2008 - ایران - کرج
شما نوشتی تا کور شود هر آنکه نتواند دید...
این مثلی که زدی و حسادتت در رابطه دختران و پسران و به بهشت رفتن دوست بسیجی ات درست برمیگردد به خودت.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

anahita_k1985 - ایران - لرستان
به درک که گور به گور شده
یه حرام زاده عرب کمتر مگه اینا 1400 سال که ایرانی میکشند کسی چیزی بهشون گفته حالا دیگه نوبت ماست میکشیمتون مثل خوک کثیف,,,, درضمن معین 2008 از کرج بزودی پس شاهد به درک واصل شدن تو رم اینجا بخونیم به امید اونروز
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

sharagim429218 - ایران - تهران
به غیراز معین حتی یه نفرازنظردهندگان طلب آمرزش برای این بنده خدانکرد الهی براشماهم کسی طلب مغفرت نکنه این بنده خداکافرکه نبود ای بدقضاوت کنها ای آدمای غریب کش- خدارحمتش کند وبه کوری دشمنانش به بهشت واردش کند
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
معین 2008-کرج-ایران.اگر من هم بودم این کار را میکردم یعنی چه!عزیزم این عمل کار خوبی نیست!در چنین قرنی به اینگونه اعمال را وحشیگری و تجاوز و ..میگویند. کسی که اون بسیجی احمق را نمیشناخت و همانطور اون معلم نیکو کار و یا آن مرحوم معلم فدا کار و نمونه هایی این چنانی.چرا باید ملت برای روح بسیجی از لعنت خدا گرفته تا آتش جهنم و هزاران چیز مشابه فرستاده و برای دیگری شادی روح و سعادت آخرت. تجسس کردن در دین اسلام از بزرگترین گناهان محسوب میشود.به چرندیات ملاها گوش نکن و به عقل و وجدان ودین خود رجوع کن عزیز.
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

معین 2008 - ایران - کرج
لازم دیدم به آقایان و خانم های صد در صد ایرانی و نوادگان کوروش کبیر عرض کنم که:
نژاد پرستی مدت هاست در جهان بد شمرده میشه و بد ترین حاکمان تاریخ نژاد پرستان بودند پس لطفا اگه بویی از تمدن امروزی بردید اینقدر نگید ایرانی - عرب...
تا برچسب نچسبوندین بگم عرب نیستم!!!
کسی که فقط فحش و بد و بیراه بلده بده در واقع چیزی که تو وجودش هست رو بروز میده و اگه شما درونتون رو با فحش دادن نشون میدید من قرار نیست جواب شما رو با فحش بدم!!
در ضمن آقا یا خانم بسیار شریف! کمی هم از علم غیبتون در رابطه با تشخیص شرافت زندگی افراد و حرامزادگی یا حلالزادگیشون و یا اینکه جی اف دارن یا ندارن و تشخیص حسادتشون به ما بدید!!
راستی یکی تعریف شرافت و زندگی شرافتمندانه رو اینجا مینوشت خیلی خوب میشد...
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
معین 2008 - ایران - کرج
-منظورهویت عرب عصر جاهلیت صدر اسلام است که اخوندها و بسیجی وبرخی ایرانیان پیرو افکار عهد جاهلیت به دوش می کشند و برسایرین تحمیل میکنند. اعراب امروز هم مثل ایرانیان قربانی همین سیستم مخرب هستند.
-حرامزاده و حلالزاده تعبیر اخونده. همه انسان هستند و از حقوق انسانی برخوردار.
- شرافت یعنی تجاوز نکردن به حریم شخصی دیگران و احترام به حقوق فردی دیگران. تا زمانی که حقوق فردی شما تضییع نشود شما حق مداخله در امور شخصی دیگران را ندارید. شرافت یعنی مزدوری نکردن برای رژیم فاسد اسلامی که تمام ایرانیان را از حقوق اولیه انسانی و فردی محروم کرده. کسی که از مزدور رژیم دفاع کند یعنی این جنایتها را تایید می کند ودر خشونت علیه مردم سهیم است.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

ramtin_driver2008 - ایران - تهران
اگه اون بسیجی ادم درستی بود هیچ وقت به این صورت نمیمرد شک نکنید . انسانهای خوب و باخدا هیچ زمان به این شکلها نمی میرن به فرض مثال اگه شنیدی جوونی با موتورش تصادف کرده‌ و له شده بدون که جوونه شری بوده و نفرین ناله ی یه محل پشتش بوده ببین این بسیجی مشکلش چی بوده که خدا اینجوری جونش رو گرفته
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
به درکوت علی ا پیوست.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

amirhamzah - ایران - قم
ابراز تاسف برای کسانی دارم که فکر میکنند ما بسیجیها دشمنان آنها هستیم ولی بدانید که ما صاحب داریم و با ظهور او همه این فتنه ها خاموش می شود و دیگر این اتفاقات در کشور ما نخواهد افتاد
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

nancy62-61 - ایران - اصفهان
معین 2008 - ایران - کرج
میخواهم ببینم تجاوز به حریم خصوصی مردم چه دفاعیه ای داره 'حقش بود' میخواست از... نخوره.معلومه تو هم هیچ فرقی با اون ... نداری حیف از اسم مستعاری که برای خودت انتخاب کردی.این خواننده معروف که میلیونها خاطر خواه داره هم مطمئنا با چرندیاتت در مورد اون کثافت مخالفه.
اول اسمتو عوض کن بعد بیا نظر بده
بسیجی یعنی فضووووووول؛دزد...؛خا.......مال؛میموون؛کثیییف؛دروغو؛بی کلاس؛..... ...... ....... ...... ......و جنازه.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

reza naderi_uk - لندن - لندن
به درک واصل شود حرام زاده.................
جمعه 10 خرداد 1387

nancy62-61 - ایران - اصفهان
amirhamzah - ایران - قم
معین 2008 - ایران - کرج
و(... ... ... ... ...)
به مراد دلتان برسید ؛اما به شخصی که همه قبولش دارند قسم بعد از این همه سال دست از سر این مردم بردارید دیگه.
جمعه 10 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
amirhamzah - ایران - قم
بسیجی دشمن هر چی ادم با خرده. صاحبت 13 قرنه که مرده. از رویا بیا بیرون. مگه میشه صاحب کسی یک ادم مرده باشه؟ مگه ادمایی که می میرن دوباره زنده شدن؟ چرندیات اخوندها رو گوش نکن. با این حرفها وبا امید به ظهور یک ادم مرده ظالم و ظلم تونسته پاینده بمونه. فریبت دادند !!
تا نوع بینش از زندگی تغییر نکنه این نظام جاهل پروره و فتنه ها باقیست.
جمعه 10 خرداد 1387

binaroshan - ایران - تهران
چقدر راحت نسبت به مرگ همنوع خود اظهار نظر می کنیم ماهایی که برای سربریدن یک مرغ اشک میریزیم حالا برای مرگ یک همنوع ناراحت که نیستیم هیچ، فحش و بد وبیراه هم می گوییم و او را مستحق مرگ می دانیم صرفا بخاطر اینکه مزاحم هوسرانی یک نفر شده ، همین هوسرانهایی که حتی به کودکان خردسال هم رحم نمی کنند و مدام اخبار زیادی از اینگونه افراد را داریم که همانجا حکم قتل اینگونه افراد را هم صادر میکنیم ، در واقع هدف از اینگونه کنترلها جلوگیری از بی نظمی و جرم و جنایت در جامعه هست حال عده ای بدلیل عدم مدیریت صحیح از روح پاک نسل جوان سواستفاده کرده و آنها را بدون هرگونه آموزش و آشنایی با حقوق مردم در معرض خطر قرار می دهند . بنظرم بهتر است لعن و نفرین خود را نثار اینگونه افراد کنیم .
و امیدوار باشیم کسی بفهمد که فلسفه وجودی نیروی انتظامی برای اینگونه مسایل و موارد مشابه است و سوء استفاده از احساسات بچه های کم سن وسال و استفاده ابزاری از آنها راه حل کار نبوده و در نهایت منجر به داغدار شدن خانواده های عزیز خواهد شد و البته میدانم که گوش شنوایی مدتهای مدیدی است که از هیچ طرفی وجود ندارد.
جمعه 10 خرداد 1387

shagh - ایران - تهران
بابا شما دیگه کی هستید .هرچی بود ایرانی بود.تازه مسلمانها این که یهودی نبود بی معرفتا مگه شما خدا هستید که براش حکم صادر کردید.اون دنیا می خواهیدچی جواب بدید.شرم داره به خدا
جمعه 10 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
shagh - ایران - تهران
این بسیجی به ارزوی خودش رسید و الان تو همون دنیا که گفتی با حوریان باکره محشور شده. حتما زیاد فیلم وسترن دیده بود خواست خودی نشون بده . مگر یهودی از مسلمان کمتره؟ تو اول خودت رو اصلاح کن متعصب بعد از شرم حرف بزن.
binaroshan - ایران - تهران
موضوع بحث رو عوض نکن!! نیروی انتظامی رفیق دزد و تبهکاره. از سیستم فاسد دفاع نکن!
شنبه 11 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.