آقای حسن عباسی ! حالا کی بی غیرته - ویدئو

آقای حسن عباسی ! حالا کی بی غیرته

حسن عباسی که به پشتگرمی رهبر در دوران خاتمی به همه توهین میکرد ، زمانی که از فروش دختران ایرانی در امارات خبردار شده بود ، فرصت را مناسب یافت تا بگوید : آقای خاتمی ، آقای رفسنجانی ، آقای شاهرودی ، آقای یونسی ، فرمانده سپاه .... شما بی غیرتید !
بی غیرتید که دختران شیعه (ایرانی) در امارات حراج می کنند . خلاصه به همه گفت بی غیرت الا شخص شخیص رهبر که مسئولتر از همه بود !
حالا چطور جناب حسن عباسی !
الآن که دختران ایرانی و به زعم شما ، شیعه را در افغانستان و پاکستان و هند به فروش میرسانند ، حالا کی بی غیرته !
امروز چرا فریاد نمیزنی : آقای احمدی نژاد تو بی غیرتی ، آقای خامنه ای تو بی غیرتی !
امروز شرایط عوض شده یا آب که از سر گذشت ... یا مصلحت نظام یا .. یا غیرت شما خشک شده !
امروز غیرت شما چماقی است که بر سر مردمی فرود می آید که برای دفاع از خلیج فارس تجمع می کنند ، خوشا به غیرت شما !
فیلم عباسی را ببینید :مقاله ایی در مورد قاچاق دختران ایرانی

قاچاق گسترده و آزادانه دختران ایرانی به افغانستان و پاکستان

وقتی ۸ ماه پیش بخشی از گزارش سالانه وزارت امور خارجه آمریکا درباره حقوق بشر که به بحث قاچاق زنان و دختران ‏در ایران اشاره داشت، از سوی خبرگزاری آفتاب به صورت مستقل منتشر شد، بخشی که در لابه لای سایر مسائل سیاسی ‏گم شده بود جان تازه ای گرفت. این گزارش بیشتر از این سو حائز اهمیت بود که مسئولان جمهوری اسلامی نه تنها با ‏اطلاع رسانی در این مورد موافق نیستند، بلکه چشم خود را نیز بر روی کسانی که دختران ایرانی را گروه گروه به ‏افغانستان و پاکستان قاچاق می کنند، بسته اند.
گزارش وزارت خارجه آمریکا، اگرچه دقیقترین بود اما اولین نبود. کماآنکه در سال ۸۲ انجمن دفاع از قربانیان خشونت ‏هم در این مورد گزارشی ارائه داده و به پدیده قاچاق دختران ایرانی اشاره کرده بود. در آن گزارش آمده بود: ماهانه ۴۵ ‏دختر ۱۶ تا ۲۶ ساله ایرانی فقط در کراچی توسط افراد ثروتمند خریداری می شوند.
در گزارش سالانه وزارت امور خارجه آمریکا که ایران را در رده سوم یعنی آخرین رده از لحاظ مبارزه با قاچاق انسان ‏اعلام کرده، آمده است: “زنان ایرانی در داخل ایران با هدف فحشای اجباری و ازدواج جهت پرداختن قروض و دیون، ‏قاچاق می شوند. بچه ها نیز در داخل ایران و همچنین از افغانستان برای ازدواج اجباری، استثمار جنسی تجاری و بردگی ‏اجباری به عنوان گدا و کارگر به ایران قاچاق می شوند.”
این گزارش می افزاید: “دولت ایران بطور کامل با استانداردهای منع قاچاق همکاری نمی کند و تلاش های کافی برای این ‏کار انجام نمی دهد. منابع مختلف گزارش می کنند که دولت ایران استانداردهای محافظت از قربانیان قاچاق را رعایت ‏نکرده و آنها را مورد بازجویی و در برخی موارد به دلیل مسایل اخلاقی که مستقیما ناشی از قاچاق است، اعدام کرده است. ‏دولت ایران باید اقداماتی را برای جلوگیری از مجازات قربانیان قاچاق انجام دهد و طرحی را تنظیم نماید که قاچاق کنندگان ‏را تنبیه و از قاچاق جلوگیری کند.”
در جای دیگر این گزارش آمده است: “ایران همچنین هیچ مدرکی درباره اجرای قانون علیه مقامات دولتی که در تسهیل ‏قاچاق نقش دارند، ارائه نکرده است.”
در بخش پایانی گزارش فوق هم صراحتا و با تاکید اضافه شده است: “در نهایت دولت باید یک مبارزه جدی برای آگاهی ‏عمومی و هشدار به زنان و کودکان درباره خطر قاچاق را آغاز نماید.”
یکی از دلایلی که برسوال بر انگیز بودن سکوت مسئولان نظام در خصوص پدیده قاچاق دختران ایرانی می افزاید، علاوه ‏بر مخالفت آنان با اطلاع رسانی شفاف و صریح در این زمینه، برخورد و بازداشت کسانی است که در این حوزه فعالیت و ‏تحقیق می کنند مثل بن یحیی، مردی که در جریان حراج دختران ایرانی در دبی با خبرگزای سینا در آن زمان همکاری کرد ‏و بعد بازداشت شد. شاید به همین دلیل است که اکثرا افرادی که اطلاعاتی در این مورد دارند، ترجیح می دهند بی نام و ‏نشان اطلاع رسانی کنند. همانند مهدی که مقیم هندوستان است و پس از برخورد با تنی چند از زنان ایرانی مقیم هندوستان ‏که به صورت حرفه ای به در بازار فحشا فعالیت می کنند، تصمیم گرفته است در این خصوص شخصا تحقیق کند.
او در گفت و گو با روزآنلاین دیده های خود را چنین تعریف می کند: “وقتی دیدم این دختران و زنان که روزی در ‏افغانستان و پاکستان بودند، امروز از ورودشان به هندوستان بسیار ابراز رضایت می کنند، تعجب کردم. آنان می گفتند همه ‏دخترانی که در افغانستان و پاکستان هستند آرزوی آمدن به هندوستان را دارند. به اصطلاح پیشکسوت هایشان پس از چندی ‏به هندوستان اعزام می شوند و به نوعی ارتقا پیدا می کنند.”
وی می افزاید: “برایم جای تعجب بود که هندوستان خود چندان جای مناسبی نیست اما این زنان بی نوا آرزوی اینجا را ‏دارند. پس در آنجا بر سرشان چه می گذرد؟ همین شد که دنبال ماجرا رفتم تا ببینم زنان ایرانی که روزی ملکه بودند امروز ‏در چه حالی به سر می برند و چیزهایی دیدم که واقعا مایه تاسف است.”
مهدی معتقد است: “مردان هندی به دلیل رنگ تیره پوستشان حاضرند مبالغ زیادی برای زنان سفید پوست پرداخت کنند. به ‏همین دلیل ایندسته از دختران ایرانی معمولا شبی ۱۰۰ هزار روپیه معادل با ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان درآمد دارند. آنها ‏در هندوستان آزادی انتخاب دارند و از این رو، هر قومیتی را اعم از آفریقایی، عرب، هندی و… می پذیرند به جز ایرانی. ‏می ترسند که شناسایی شوند و یا برایشان دردسری درست شود.”
وی در خصوص تحقیقاتش از افغانستان، پاکستان و هندوستان در مورد قاچاق دختران ایرانی می گوید: “تا جاییکه متوجه ‏شدم چند عامل پشت ماجراست. یکی از موارد فقر است اما این تنها دلیل نیست. بخشی هم به سرکوب و خفقان دختران ‏جوان باز می گردد. دختران جوان به دنبال راهی برای فرار از این شرایط تحمیلی هستند که به نام اعزام به کشورهای ‏اروپایی و آمریکایی در این چاله می افتند. خیلی ها هم هستند که از خانواده های ثروتمند می آیند و یا حتی عجیبتر، از ‏خانواده های رده بالای حکومتی. به عنوان مثال در جستجوهایم به دختری رسیدم که پدرش یکی از مقامات بلند پایه سازمان ‏حج و اوقاف اسلامی و روحانی است که به دلیل سختگیریهای شدید خانواده اش فرار کرده و بعد گرفتار این باندها شده ‏بود.”
وی می افزاید: “یک بخش هم فقر مالی توام با فقر فرهنگی است. افراد باندهای فوق با سواستفاده از این ضعف، به ‏روستاهای کوچک و محروم می روند (خصوصا در ناحیه استان خراسان به دلیل نزدیکی ) و با خانواده ها صحبت می کنند ‏که از این طریق دخترانشان به استقلال می رسند، خرج خودشان را تامین می کنند و می توانند در آینده ای نه چندان دور ‏آنان را نیز تامین کنند و بدین ترتیب اجازه خرید دختر را از پدرش می گیرند. حتی در بعضی موارد دیدم که به صورت ‏علنی هم گفته شده که دخترشان را برای چه موردی خریداری می کنند ولی باز در نهایت تعجب موافقت شده است.
طبق ‏گفته این دختران به طور معمول در ازای هر دختر ۶ - ۷ میلیون تومان به خانواده شان پرداخت می شود. البته دختران ۱۰-‏‏۱۲ ساله به مبلغ ۲۰ میلیون تومان خریداری می شوند که آنان را برای شیوخ امارات می برند. چرا که آنان به دختران این ‏رده سنی علاقه مند هستند! مواردی هم بودند که در خانواده، شخصی بیماریهای نظیر کبد و کلیه داشته و به پول احتیاج ‏شدید داشتند و آن پول را از فروش دخترشان تامین کردند. در این موارد خانواده راضی نبودند اما بر اثر ناچاری دست به ‏این کار زده اند.”
مهدی می گفت: “اگرچه این اخبار قبلا هم منتشر شده اما باز هم امیدوارم با توجه اهل قلم به این موضوع و انتشار آن به ‏شکل گسترده، توجه همه ایرانیان داخل و خارج جلب شود و دولت در خصوص جلوگیری از این روند کاری انجام دهد هر ‏چند در افغانستان، پسر یکی از مسئولان امنیت ملی را پیدا کردم و در پاکستان هم پسر یکی از مسئولان دستگاه دولتی را. ‏هر دوی آنان بر این نکته صحه گذاشتند که این یک جریان سیاسی است و از سوی دولت حمایت می شود و گرنه چگونه ‏ممکن است، در فرودگاههای ایران که این همه مراحل بازرسی دارد، ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر بدون پاسپورت و ویزا با هم سوار ‏هواپیما شوند؟ چرا مدارکشان چک نمی شود؟ در افغانستان هم این دختران را از داخل فرودگاه با ماشینهای دودی و بدون ‏بازرسی مدارک، خارجشان می کنند و به صورت هماهنگ و سازمان یافته به خانه های تیمی و موسسات اداره کننده تقسیم ‏می کنند.”
مهدی در پایان می گوید: “معمولا به دختران می گویند به کشورهای اروپای شرقی و غربی اعزامتان می کنیم و در آنجا ‏شغل خوب خواهید داشت و وعده های بی اساس. و یا اینکه می گویند اعزامتان می کنیم به کشورهای آمریکای شمالی تا در ‏آنجا مانکن شوید اما بعد، این دختران را به صورت قاچاق به افغانستان و پاکستان می فرستند و دیگر راه برگشتی برایشان ‏باقی نمی ماند و آنان مجبور به تحمل شرایط پیش آمده می شوند.”
گفتنی است بر اساس تعریف مجمع عمومی سازمان ملل متحد، قاچاق زنان شامل “حرکت دادن غیرقانونی و مخفیانه ‏اشخاص در عرض مرزهای ملی، عمدتا از کشورهای در حال توسعه و کشورهای دارای اقتصاد در حال گذار با هدف ‏نهایی و داشتن زنان و دختران به وضعیتهای بهره کشانه و ستمگرانه از لحاظ جنسی و اقتصادی به منظور سود به ‏کارگیرندگان، قاچاقچیان و سندیکاهای جنایتکار و نیز دیگر فعالیتهای مرتبط با قاچاق همچون کار خانگی اجباری، ازدواج ‏دروغین، فرزند خواندگی دروغین و استخدام مخفیانه” است.
یک کارشناس اجتماعی با اشاره به رایج بودن قاچاق زنان و دختران در استانهای خراسان، سیستان و بلوچستان و افغانستان ‏و پاکستان می گوید: “قاچاقچیان، این دختران و زنان را در خانواده هایی که غالبا شرایط نابسامان اقتصادی به سر می برند، ‏شناسایی و با معرفی خود به عنوان اهالی زاهدان که دارای ثروت هستند، خواستگاری می کنند و پس از عقد آنها را به خانه ‏های فساد در شهرهایی نظیر کویته، کراچی و… اعزام می کنند که بر اساس یافته های این تحقیق مناطق حاشیه نشین مشهد ‏از مناطقی است که این پدیده در آن کاملا به چشم می خورد. “
این کارشناس به ابعاد نگران کننده پدیده فروش دختران توسط خانواده خود و یا شوهرانشان در شهرهای مختلف مرزی ‏اشاره می کند و می گوید: “مطابق بررسیها قربانیان اولا هیچ آگاهی از قاچاق شدن خود نداشته اند و از آنجا که ازدواج آنها ‏به صورت موقت بوده تنها چند روز پس از ازدواج با اجبار، زور، تهدید و فریب به زاهدان و سپس به پاکستان و افغانستان ‏منتقل می شوند. نکته این است که همه قربانیان از طریق صیغه، ازدواج کرده و عدم ثبت رسمی عقد آنها در این شکل یکی ‏از معضلات اساسی شده است.”
معمولا دخترانی که به دوبی و امارات عربی قاچاق می شوند بین ۱۰ تا ۱۷ ساله اند و آنها به دو صورت قاچاق می شوند، ‏تعدادی از زنان و دختران به طور رسمی خواستگاری شده و در ازای پرداخت مبالغی به خانواده هایشان از مرز عبور داده ‏می شوند و عده ای دیگر دخترانی هستند که ربوده شده و یا توسط اعضای باند اغفال می شوند و بدون اجازه پدر از کشور ‏خارج می شوند. اگر مردان عرب این دختران را به همسری انتخاب کنند مشکل زیادی وجود ندارد اما مشکل زمانی به ‏وجود می آید که دختران ایرانی مورد استقبال قرار نمی گیرند، بنابراین به روسپیگری در کلوپ ها و کاباره ها مشغول می ‏شوند.
گفتنی است در قوانین جمهوری اسلامی ایران نیز بر این نکات اشاره شده است. بنا بر ماده سه قانون مبارزه با قاچاق انسان ‏که در سال ۸۳ از سوی رئیس جمهور وقت به وزارت دادگستری ابلاغ شد: مرتکبین قاچاق انسان در صورت احراز جرم، ‏تا ۱۰ سال حبس و پرداخت جزای نقدی معادل دو برابر وجوه به دست آمده به اضافه اموال حاصل از بزه و و وجوه و ‏اموالی که از طرف بزه دیده یا شخص ثالث وعده پرداخت آن به مرتکب داده شده است، محکوم می شوند.
همچنین در تبصره ۲ این ماده قانونی آمده: فردی که اقدام به قاچاق انسان کند، اما بدون اراده وی، نتیجه ای حاصل نشده ‏باشد نیز به ۶ ماه تا دو سل حبس محکوم می شود و در موارد معاونت در جرم قاچاق انسان علاوه بر جزای نقدی، ۲ تا ۵ ‏سال حبس نیز برای متهم در نظر گرفته شده است.

سولماز شریف
علی بخشی
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
آقا خجالت بکشید به همه که توهین کردین دیگه کارتون به جایی رسیده که به رهبر انقلاب هم توهین میکنید؟
واقعا متاسفم.
یکشنبه 5 خرداد 1387

dor az vatan - انگلیس - لیدز
یکی به این بگه بمیر.کثافت خودش از همه کثیف تر و بی غیرتره.فقط بلدن عرعر کنند.البته با عرض معذرت از خر بیچاره که با این اقا مثل زدم
یکشنبه 5 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
نگاه دقیقی بود.
این رزل از اون پست فطرت های روزگاره که همه کار از دستش بر میاد.
همه اینها جواب داره....
راستی تو چرا نمردی خودت؟
یکشنبه 5 خرداد 1387

I was born to be free - کانادا - تورنتو
اون یارو از برزیل (البته این رو بگم که در شهر برزیلیا که سفارت کثیف اخوندها اونجاس فقط جیره خوارهای اخوندها هستند)
حالا بیا جواب این مقاله رو بده. هاهاها
خوب سوار مردم هستین ها....
صاحب این جیره خوار ها میگفت ما این انقلاب رو راحت نگرفتیم که بدیم دست کسی.
یکشنبه 5 خرداد 1387

gharibeham - آلمان - برلین
این مقاله همش دروغ محض هست. من بچه یکی از شهرهای لب مرز افغانستان هستم(خواف) از این حرفهایی که توی این مقاله زده شده مردم اونجا روحشون هم خبر نداره.
یکشنبه 5 خرداد 1387

shiva66 - هلند - خرونینگن
مرسی از شما که این گزارش رو گذاشتین. اگر چه گزارش واقعن دردناکی هست. متاسفانه غیرت ما بعضی جاها می جنبد. بعضی جاها نمی جنبد! دیگه نمی دونم چه بلای آسمانی و زمینی مونده که بر سر این مملکت بیاد.
یکشنبه 5 خرداد 1387

dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
آقای بنده خدا من هم به شما پیوستم.
درود بر شما.
یکشنبه 5 خرداد 1387

risho - ایران - تهران
یادم میاد یه روزی ما هم گول این دجالا رو خورده بودیم
اسلحه به دست در حالیکه 16 سال بیشتر نداشتیم ما رو میبردن برای حفاظت از جلسات بسیج انور اونور
لعنت به این سیاست های کثیف این عباسی هم طفلک بعد از اون حرفا معلوم نیست چیکارش کردن که اگه دختر خودشم بلند کنن هیچی نمیگه
یکشنبه 5 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
نوبت ملت هم میشود که انتقام نوامیسشان را بگیرنند.همه مسئولین رژیم مفتخور مثلا(اسلامی) جنایتکار هستند.ظمنا این یارو بد نگفت و فقط ملا بزرگه ...را وصلش نکرد.خوب اگر اونم میگفت که الان بهشت زهرا بود!!!!بازم ممنون که حرف درست و با مدرکی را زده و حتی مزدوران هم نمیتونن بگن دروغه.امید وارم زن و بچه مزدوران را ببرند تا بفهمن چه دردی است.بهر حال اگرخدایی هست که جواب این ملا ها را میده.حالا بتازونید!!!!!نوبت ملت هم میشه.میبینیم.
یکشنبه 5 خرداد 1387

hamed2008 - ایران - قم
آقای احمدی نژاد تو بی غیرتی ، آقای خامنه ای تو بی غیرتی !
چه عجب یک بار این سایت اجازه داد راجع به رهبر ه چیزی گفته شود.
دوشنبه 6 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
درست که دخترای ایرانی تو دوبی هستن ولی خداییش به این شدت که شما نویشتین نیست اونا خودشون میرن اکثرا
من خراسان دوستانی دارم که اخر خلافند ولی اصلا این قضیه ها اونجا رواج نداره
نمیدونم منظور نویسنده از این مقاله چیه
دوشنبه 6 خرداد 1387

alexmoori - انگلستان - منچستر
راستش گزارشتون به اندازه کافی مستند نیست و تنها گزارش یکی دو نفره که میگن خودشون تحقیق کردند- اما به هر حال قلبم باز درد گرفته و نفسم تنگ میشه.
دوشنبه 6 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
اخه این بنده خدا تو برزیل بهش یک چیزی میرسه که این حرفها را میزنه پول چرب وچیلی سفارت را بخور یک اب هم روش بد بیا این ور دوتا حرف ...اما تو چرا بنده خدا از تهران نکنه تو هم از نیروهای پشتیبانی هستی این رهبر تون یک دکور یک مترسک سر جالیزه فقط نظاره میکنه یادتون هست دانشجوهای کوی دانشگاه را از پنجره ریختن تو خیابان رفتن نشستن برای این رهبرشان تازه اه فغان کردن این پروها هاهاهاتا حالا دیدن قدمی اقا تون برای ملت برداره
دوشنبه 6 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
شما یک جمله را در تمام کامنتهاتون تکرار کردید مطمئنید خود بنده خدا از برزیل یا ایران نیستید؟ بعد از سقوط رژیم چه حرفی برای گفتن خواهید داشت؟ اخوند ها و پیروانشان ضد زن هستند براشون سرنوشت زنها از سرنوشت شتر عرب هم بی ارزش تره. جای تاسف است!
دوشنبه 6 خرداد 1387

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
gharibeham - آلمان - برلین: ممنون
dovomin.bande.khoda - ایران - تهران :
من مخلص شما هستم برادر ممنون از شما.
دوشنبه 6 خرداد 1387

zpirooz - آلمان - آخن
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
آقا شما غصه نخور توی برزیل حالتو ببر. راستی ماهی چند از آقاتون میگیری؟ ما با برو بچه های سایت بیشترشو میدیم تا شما زحمت نوشتن رو به خودت ندی
دوشنبه 6 خرداد 1387

babaktoronto - کانادا - تورونتو
بنده خدا همچین میگی رهبر انقلاب انگار گفتی مثلا پیغمبر یا چه میدونم نلسون ماندلا یا ایندیرا گاندی . مرد حسابی مگه خامنه ای کیه؟ مگه زمانی که در اجتماع دختران دانشجو در بیت رهبری 5 سال پیش در پاسخ به یک دانشجو که گفت ایا رهبر در برابر مسایل کشور پاسخگوست ایشان نگفت بله پس چرا نمی اید در برابر این وضع افتضاحی که رفیقش احمدی نژاد به بار اورده پاسخگو باشد؟ خوب است که زندگینامه اقای خامنه ای واضح و مبرهن است ایشان هیچ کار مثبتی برای کشور نه در دوران ریاست جمهوری و نه در زمان رهبری نکرد. حتی ایشان باعث شد که شخص توانایی چون میر حسین موسوی به حاشیه رانده شود و همین الان هم به دلیل خصلت کینه ای که اصولا در اقای خامنه ایست و اطرافیانش به این صفت اییشان اذعان دارند نمیگذارد که ایشان به صحنه سیاست باز گردد. در زمان انتخاب شدن به رهبری اگر کمکهای رفسنجانی و مهدوی کنی نبود ایشان رهبر نمیشد.چون شرایطش را نداشت
در خاتمه توجه شما را به خاطره ای که در رادیو در سال 1365 به مناسبت دهه پیروزی انقلاب در زمانی که ایشان رییس جمهور بود و پدر من با گوشهایش شنیده بود جلب میکنم:
گوینده رادیو: اقای رییس جمهور(خامنه ای): حال که 8 سال از انقلاب میگذرد بفرمایید در انزمان که انقلاب پیروز شد چه میکردید
خامنه ای: من به اتفاق خانواده در حال عزیمت به قم بودیم که خبر پیروزی انقلاب را از رادیو شنیدیم در همان لحظه دور زدیم و به تهران برگشتیم
شاید اگر ایشان میدانست رهبر میشود این مصاجبه را انجام نمیداد در هر حال میبینی که ایشان در هیچ حال هیچ نقش مثبتی که نداشت تماما منفی بوده. و تنها مثالی که میتوانم بزنم اینکه علی دایی عالم سیاست است. خوش شانس . باز اون دوتا گل زد. پس بیخودی رهبر رهبر نکن که هرچی بدبختی داریم از سر این سید علی اقاست
دوشنبه 6 خرداد 1387

newyork - آمریکا - نیویورک
ای نامرد همتون یه گ... هستین
دوشنبه 6 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
حتی حاضر نیست بگه دختر ایرانی . عتبات عالیات چه ربطی به ما داره اخه. البته حالا کسانی که شناخته شده هستن میان می گن دروغه ما تو کشورمون از این چیزها نداریم.
دوشنبه 6 خرداد 1387

salem - هند - پونا
همه این حرفها درسته در دوبی و کویته و کراچی بنده دخترای معصوم ایرانی رو با چشمای خودم دیدم که مجبور بودن روسپی گری کنن اینجا هند هم واسه کسانی که اومدن کافی از دانشجویای عرب سراغ دخترای ایرانی رو بگیرن.
دوشنبه 6 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
تو دیگه خفه شو ،
کثافتا فقط زر میزنن و هیچ غلطی ام نمی کنن
سرشون به یه آخور دیگه بنده، حتی همین آشغال که داره گلوش رو جر میده
کی به فکر ملت بیچاره س؟؟
از افلاک بر خاک نشستیم
دوشنبه 6 خرداد 1387

omid_dk - دانمارک - slagelse
من نمگم اقای عباسی ادم خوبیه اما دمش گرم که این حرفها را گفت . اگر چیزی نگه ما میگیم سکوت کردند خاک بر سرشان اگر بگویند میگیم خودش از همه بدتره بقول شاعر بزرگ ایران ما ملت ایران همه خوب و زرنگیم......افسوس مثل بوقلمون رنگ برنگیم
دوشنبه 6 خرداد 1387

pooya123 - فرانسه - استراسبورگ
لعنت به این مرتیکه این دیگه چه خری از تو اخوندا امد بیرون
اینا فقط دارن حرفه الکی میزنن برای اینکه بگه ازادی بیان داریم...
دوشنبه 6 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
گل تو دهنت نمیدونم این از خدا بیخبرا تا کجا میخوان پیش برن.
جناب babaktoronto - کانادا - تورونتو براتون پیام گذاشتم تو ویدئو استخدام منشی2 بخونید ممنون میشم
دوشنبه 6 خرداد 1387

micka001 - مریخ - اندانتینو
زیاد فشار نیار به خودت بی فاییدست
دوشنبه 6 خرداد 1387

m747 - اتریش - وین
خوب خدارو شکر داره به شیطان پرستهای این سایت اضافه میشه.تبریک بنده شیطان از برزیل.وو
دوشنبه 6 خرداد 1387

maxmad - بلژیک - انتورپن
bandekhoda - برزیل - برازیلیا.
تو ... از مفتخورای رژیمی.امیدوارم ببینیم روزی که تو و امثال تو و اون رهبر....در بدر دنبال سولاخ موش میگردید..... خدا نشناس بترس از اون روز.مرگ بر ..... مثل تو مرگ ....و به امید ازادی و سربلندی ایران و ایرانی
دوشنبه 6 خرداد 1387

maxmad - بلژیک - انتورپن
دوستان عزیز
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
این ... از نوچه های رژیمه .وقت داشتید به مطالب قبل سایت مراجعه کنید و نظراشو بخونید.نزارید .... امثال اون بینتون اختلاف نظر بندازن .
دوشنبه 6 خرداد 1387

natan - امارت - دبی
لوووووووووووووووووووووووووووووووووووووول
دوشنبه 6 خرداد 1387

dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
shad - فرانسه - نیس:
شما و یک سری دیگه از دوستان خیلی ساده اید همین.
دوشنبه 6 خرداد 1387

maryam97 - مالزی - پنانگ
البته دختران ۱۰-‏‏۱۲ ساله به مبلغ ۲۰ میلیون تومان خریداری می شوند که آنان را برای شیوخ امارات می برند.
این که یعنی فاجعه!!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 6 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
maxmad - بلژیک - انتورپن
جناب bandekhoda - برزیل - برازیلیا هر چی که هستن به خودشون ربط داره آقا شما کجات میسوزه ؟؟؟؟
تو سوراخ موش موندن خیلی سخته نه سعی کن عادت کنی چون ایران اسلامی همیشه جاوید میمونه
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
EELIA - بحرین - منامه
به زودی خواهیم دید سوراخ موش به چند میخرید!
زودتر بخرید تا نایاب نشده!
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

Ray.Ban - دبی - دبی
مریم خانوم از قیمتا خبر داره...... آخه مجبوری دروغ بگی؟
20 میلون تومن ....
آخه مالزی چه به امارات؟؟؟؟
هاهاهاهاهاهاهاهاها....
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
ali-vienna - اتریش - وین
ههههههه دلم براتون میسوزه تا کی میخواید با فکر و امیدای پوچ خودتونو گول بزنید واقعا خسته نشدید الان سی ساله که دارین این حرفارو میزنید چهارتا شبکه مسخره هم باز کردین برا پشت گرمیتون بابا بسه حماااااااااااااقت.
پاینده باد جمهوری اسلامی
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
ali-vienna - اتریش - وین
برای چی خودتو خسته میکنی با یک مشت ادم بی هویت که یا عشق دکی یا عشق عرب هستند اصلا بحث میکنی این ها از تو بهتر میدونند که اوضاع چیه خودشون را به کوچه علی چپ می زنند من همیشه نظرات تو را میخونم به نظر همه اش واقعیت هست و درسته اما یک مشت احمق نادون الکی میخوان مخالف حرف بزنند البته میدونی که پول خوب می گیرن باید هم پشتیبانی الکلی بکنند
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
bandekhoda پاک جو گیر شدی ها! .....
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

ehsan_14 - اتریش - وین
این مردکه کثیف و عرب پرست ننگ ایرانه .ننگ بر ج ا ایران...
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
ehsan_14 - اتریش - وین
هروقت کم میارید فحش میدید عیبی نداره خودتونو خالی کنید میدونم سخته آدم تو دنیای به این بزرگی جایی نداشته باشه حتی وطنشم نخوادش
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

soshians - ایرن - تهران
EELIA دلم برات خیلی می سوزه.واسه یه لقمه نون چقدر باید پاچه بخوارونی. راستی می دونستی رهبرات از امریکا واسه موندنشون تضمین خواستن!اون قاجاریه با این همه گندی که زدن خیلی بیشتر از 30 سال دوام اوردن.اینقدر بهت خوش گذشته این 30 سال چقدر به چشمت می یاد.
یه کم تاریخ بخونی بد نیست.هیچ حکومت ظلمی جاوید نمی مونه.گرچه تو دلت می خواد بمونه ولی نمی مونه.
راستی بی وطنی خیلی سخته نه؟
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
EELIA - بحرین - منامه
شما با این هارت و پورتتون از هیتلر دیکتاتوری بزرگتر و قدرتمند تری دارید؟ هیتلر (داداش احمدی نژاد) کجاست؟ حرف هایی میزنی که مرده از خنده زنده میشه!!!!
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

garadagh - سویدن - مالمو
حرفهاش خیلی پیش پاافتاده است.گنده تر از شیرین عبادی که نیست.
سگه زرد برادر شغاله.
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

Artosh - ایران - تهران
آقا و یا خانوم : bandekhoda - برزیل - برازیلیا که اولین کامنت رو گذاشتی. امیدوارم به فجیع ترن شکل ممکن تو و اون رهبر ....به هلاکت برسید. اونقدر از امثال شما متنفرم که اگر میتونستم دستور میدادم که سرب داغ بریزن تو دهنتون.
این ننگی هست برای ما که دختران ایرانی که ناموسمون هستن به خاطر دلایلی که همش از روی ناچاریه مجبور به این کار ها میشن.
امیدوارم این نظام کثافت و دوستداران کثیفترش هر چه زودتر از صحنه روزگار محو شه.
جمعه 10 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
آنان که به غرب میشتابند
خائن به امام و انقلابند
ای آنکه به غرب میگریزی
با غرب جگونه میستیزی
ای بی خبراز سیاست و دین
بس کن سرجای خویش بنشین
ای تیر و کمان به کف گرفته
مولای مرا هدف گرفته
ای خون به دل امام کرده
در خط نبی قیام کرده
ای عمر گران به باد داده
آیا خبر از معاد داری؟؟؟
جمعه 10 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
به عرض دوستان گرامیی که توصیه میکنن برم تو کشور موفق خودم زدگی کنم برسونم که بنده فقط چند ماه از سال رو مقیم کشور بحرین هستم اونم به خاطر شغلمه وگرنه من تو میدان گلستان شیراز خونه دارم و با افتخار تو خاک پاک زندگی میکنم
جمعه 10 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
میدانم تا منو میبینید سرتونو میندازین پاین از شرم و خجالت با شما وطن فروشا هستم. این آقا عرزه داره داره پوله جمهوری اسلامی میخوره بهتر از شما وطن فروشا سرگردان هست عرضه دارید شما هم این کارو کن. با این وطن فروشا هم دهن نشید. کسی که وطنش رافروخت وای به حاله ....
جمعه 10 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
EELIA - بحرین - منامه
لکنت گرفتی پس چرا نترس بابا
جمعه 10 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
parinaz87 - المان - کلن
گوشاتون لکنتی میشنوه سرکار خانوم لطف کنید حداقل روزی یه بار گوشاتونو تمیز کنید.
در ضمن اونایی که تو وطنشون راشون نمیدن لکنت میگیرن نه منی که با افتخار زیر سایه رهبر معظمم و جناب محترم ریاست جمهور آزادانه و عاشقانه نفس میکشم
جمعه 10 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.