عابدزاده: دایى باید کریمى را برگرداند

عابدزاده: دایى باید کریمى را برگرداند

کنار گذاشتن على کریمى از تیم ملى براى هیچ کس قابل هضم نیست. به خاطر این تصمیم امروز خیلى ها رو در روى فدراسیون قرار گرفته و خواستار بازگرداندن على کریمى به تیم ملى هستند. احمدرضا عابدزاده هم مثل خیلى ها حامى على کرمى است و اخراج او از تیم ملى را اشتباه مى داند. عابدزاده که از این تصمیم فدراسیون متعجب شده درباره اخراج کریمى مى گوید: اولین بار است که مى بینم فدراسیون یک کشور یکى از بهترین بازیکنانش را محروم مى کند. این حرکت در نوع خودش خیلى جالب است.
فدراسیون خودش باید جواب مردم را بدهد البته فکر مى کنم اول سرمربى تیم ملى باید اعلام کند که کریمى را مى خواهد و دوباره او را به تیم ملى برگرداند، مگر اینکه خود آنها هم نخواهند که کریمى باشد. در این شرایط همه باید به فکر جام جهانى و بازى با امارات باشند نه اینکه به عناوین مختلف باعث حاشیه سازى براى تیم ملى باشند.
عابدزاده که سال ها بازى مقابل تیم هاى عربى را تجربه کرده درباره دیدار با امارات هم صحبت مى کند و ادامه مى دهد: امروزه دیگر نباید هیچ تیمى خودش را از قبل برنده بداند. همه تیم ها قوى شده اند و مطمئناً ما کار بسیار سختى مقابل امارات داریم، به خصوص اینکه شرایط فوتبال ما هم چندان خوب نیست. فقط باید منتظر باشیم و نگاه کنیم که چه اتفاقى براى فوتبال ایران خواهد افتاد.
و بازیهاى تدارکاتى تیم ملى ... او ابراز تأسف مى کند و با اشاره به بازیهاى تدارکاتى تیم ملى مى گوید: وقتى تیم هاى بزرگ حاضر به بازى با ما نمى شوند فکر مى کنم بازى با سایپا و زامبیا از هیچى بهتر باشد و همین که بازیکنان ما مى توانند با هم بازى کنند را باید به فال نیک گرفت.
نمى شود که عابدزاده از فوتبال بگوید و حرفى از پرسپولى نزند. او که در فصل گذشته از حامیان قطبى بود، حالا مى گوید که صحبت ها و ادعاهاى استیلى مبنى بر مربیگرى پرسپولیس را هم قبول دارد. عابدزاده درباره ادعاى استیلى اینچنین مى گوید: این حق استیلى است که بگوید مى خواهد سرمربى پرسپولیس باشد. فکر مى کنم توانایى این کار را هم داشته باشد. او مربى کم تجربه اى نیست آنقدر تجربه کسب کرده که حتى بتواند سرمربى پرسپولیس باشد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.