نوزاد آلمانی را به یک یورو در اینترنت به حراج گذاشتند

نوزاد آلمانی را به یک یورو در اینترنت به حراج گذاشتند
مقامات در جنوب آلمان پس از آنکه والدین یک نوزاد پسر 7 ماهه آگهی روی سایت eBay برای فروش او به قیمت یک یورو گذاشتند، سرپرستی کودک را به عهده گرفتند.

به گزارش آسوشیتدپرس سخنگوی پلیس، پیتر هیبر می‌گوید این نوزاد تحت سرپرستی سرویس کودکان منطقه آلگو در جنوب غرب آلمان قرار گرفته است.

هیبر شنبه 24 مه (4 خرداد) گفت مادر این نوزاد به پلیس گفته است که این آگهی اینترنتی تنها یک شوخی بوده است. اما مقامات بازپرسی برای ایراد اتهام قاچاق کودک را علیه والدین نوزاد آغاز کرده‌اند.

در مدت دو ساعت و 30 دقیقه‌ای پس از ارسال آگهی روی eBay هیچ پیشنهادی برای خرید کودک به عمل نیامد. پس از این مدت وب‌سایت حراج اینترنتی این پست را حذف کرد.

چندین نفر که این آگهی را دیده بودند، به پلیس خبر دادند.

iranppp - آلمان - دوسلدورف
اگه به جای آلمان کلمه «ایران»بود....واویلا کامنت می ومد پشت کامنت.فقر همه جای دنیا هست .
یکشنبه 5 خرداد 1387

ocean bird - ایران - ایران
چه شوخی با محبتی !!! سرشار از مهر مادری و پدری بود!!!
یکشنبه 5 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
iranppp - آلمان - دوسلدورف
برای اینه که این چنین اتفاق های که در ایران افتاده، اما نه از دیوانه بودن پدر و مادر، بلکه از فقر!
هنوز هم کم نیست، باز خدا پدر اروپا را بیامرزه که خود را در برابر کودک مسئول میدونه. آقایون حاکم بر ایران چی؟ فقط به فکر بچه های ماهیگیران فلسطینی هستند که یک وقت شب سر گرسنه بر زمین نگذارند که آقا شب خوابش نمیبره!!!
یکشنبه 5 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
دولت اونجا حتی این شوخی را جدی میگیره و پدرشون در میاره ولی دولت ما نه فقط برای کودکان ایرانی ارزشی قائل نیست بلکه هر روز جوانان ما را میکشد.لعنت بر ملا.
یکشنبه 5 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
علی وینی تو پدر ومادر بچه رو خوب میشناسی !!!می دونی دیوونه بودن نه فقیر!!!آره آقای 60 وچند ساله انگلیسی.لعنت به ملا ها که دستپخت شما انگلیسی هان.اگه اجازه بدین ما ایرانی ها بدون دخالت شما و تخم وترکه تون مستر بوش ومک کین وریگان وهر کوفت وزهر مار دیگه خودمون مشکلات«ملی»مون حل کنیم.اگه ...رو داریم گلسرخی وار .نه با باج دادن «بحرین» ها.تاز منت هم سرمون میذارین ابوموسی وتنب ها رو بهتون دادیم.از این جیبمون 50 تومان در آوردید 30 تومان گذاشتین اون جیبمون.رجاله ها میگن باید از انگلیس و دستنشانده اش به این خاطر ممنون باشیم.انگار سه تا جزیره ارث اون لورنس پدر به خطا بوده که بهمون بخشیدیدش.تازه توقع قدر دانی هم دارید.
دوشنبه 6 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
iranppp - آلمان - دوسلدورف
از کی تا حالا یک یورو شده چاره درد فقیران؟ اگر فقیر بودند مثل در و دهات شهرکرد، که من خودم به مراتب دیده و شنیده بودم، به قیمت مناسب میفروختند (و دولت هم به ریش مردم میخندید و هیچ غلطی نمیکرد)
توهین به شهر کردی ها نباشه، من مادرم متولد بن و سامان است و این را گفتم چون زیاد آنجا بودم. بر منکرش لعنت که در کل ایران اینطور نباشه.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
اگه تا حالا به «ایبی»سر زده باشی می دونی 1 یورو قیمت پایه است!!!!
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
ناراحت نشید تو ایران دختران 12 و 13 ساله را میدن به عربها نمیدونم کور خود هستین و بینا مردم این کار تو المان هم باشه چند باره اصلا واقعیت داره یا نه اما تو خیابان های تهران می تونی خیلی خوب دختر کان قد نیم قد را ببینی کی ما ملت ...سر عقل مییایم خدا میدونه طرف ادرس المان را میده بعد می گه فقر نمیدونم والا اما من تو این همه سال فقری ندیدم این طرف سازمان های اجتماعی این قدر زیاده که به المانیها کمک میکنه و هر بچه ای که به دنیا می یاد هم این حق را داره که از این مزایا استفاده کنه بعضی وقتها کامنت بعضی ها را میبینم تعجب میکنند یا از این ور نیستند یا فقط نمک بخور نمکدون بشکن ....خدا فقط خبر داره
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
iranppp - آلمان - دوسلدورف
قیمت تعیین شده است، از یک یورو شروع میشه. فرق داره با این که "به یک یورو به حراج گذشته شد" پروفسور!
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.