تصاویری از خرمشهر ۲۷ سال بعد از آزاد سازی

تصاویری از خرمشهر 27 سال بعد از آزاد سازی

ali baba - ایران - اندیمشک
این هم نمونه های بارزی ازآبادانی درجمهوری اسلامی!!!!!!!!
یکشنبه 5 خرداد 1387

sarahgoli11 - مالزی - کوالالامپور
یکی نیست به اینا بگه اخه وجدانتون کجا رفته؟ به جای اینکه اقا زاده ها برن جنگ همه جوونای مردم رو فرستادید و کشتین حالا افتخار می کننین خرمشهر رو ازاد کردین خوب یکم از اون پولایی که دارین بالا می کشین رو به این بنده خداها میدادید تا گندی که شما زدین و تمیز کنن نکنه هنوز پول ندارین؟؟؟؟!!!! هموطنان خرم شهری خدا به دادتون برسه وگرنه از این مملکت با این دولت هیچ انتضاری نداشته باشین.
یکشنبه 5 خرداد 1387

FarTaj - کانادا - مونترال
ای وای بر ما:(
خرم شهر میخواهیم چیکار ؟ فلسطین سوریه و لبنان مهمتر هستند.
ای ننگ بر جمهوری کثیف اسلامی.
یکشنبه 5 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
این بی انصافیه که آدم بره خرمشهر و بگرده چندتا ساختمان خرابه پیدا کنه و ازش عکس بگیره بعد بگه تمام خرمشهر اینجوریه . من خودم دو سال پیش خرمشهر رفتم ، خیلی جاهاش بازسازی شده بود ، البته نقاطی که بازسازی نشده بود هم وجود داشت (مثل همین عکس ها) ، کسی هم مدعی این نیست که تو بازسازی خرمشهر کم کاری نشده ، ولی جدا خیلی برای بازسازیش تلاش شده و شما تصور کنید یک شهر رو که کاملا نابود شده بود . نقاط بازسازی شدش خیلی زیاده که متاسفانه اینجا اصلا گذاشته نشده که نشون میده عکاس این عکس ها با غرض این عکسها رو گرفته .
به امید بازسازی کامل خرمشهر .
یکشنبه 5 خرداد 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
توجه مامور محترم سفارت از برزیل و طرفدار جمهوری اسلامی از دوسلدورف المان را به تصاویر و کامنت های قبلی در مورد خرمشهر جلب می کنم.
یکشنبه 5 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
احمدئ نژاد ببینه و بابت یک میلیارد دلاری که اخیرا به عراق کمک کرده خجالت بکشه ........اعاده حیثیت ملی و طلب غرامت 8 سال جنگ پیشکش
یکشنبه 5 خرداد 1387

omid_aria - انگلستان - لیدز
حزب الله حماس و جیش المهدی واجب تر از خرمشهر است .. خدایا من نمی دانم آیا اینان (نظام) انسان هستند؟؟؟
یکشنبه 5 خرداد 1387

shekamo - نورو - اوسلو
یعنی چی؟خرمشهر الان این شکلیه.؟واویلا
یکشنبه 5 خرداد 1387

perfectman - هلند - امستردام
اونوقت برین بعد از جنگ 33 روزه لبنان رو هم نگاه کنید که چطور با پول ایران بازسازی کردند
یکشنبه 5 خرداد 1387

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
خب هر انسان احمقی هم میتواند تشخیص دهد که این خرمشهر نیست این عکس ها متعلق به یک یا 2 مکان آن هم در خارج شهر میباشد.
من نمیدمونم با چه استنادی این مطلب غلط اینجا قرار گرفته؟!!
حتی مردم بسیاری از روستا های فقیر هم الان اینطوری زندگی نمیکنند.
انصاف داشته باشید خرمشهر الان یکی از بزرگترین شهرهاست مردم این شهر دارای انواع امکانات رفاهی (پارک.سینما.اتوبوس رانی.و....)هستند واقعا متاسفم که خرمشهر که الان یکی از زیبا ترین شهرهاست رو اینجوری معرفی کردین.
یکشنبه 5 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
دورود بر خرمشهر.شهر قهرمانها.
پولهای این مردم را بدهید به فلسطینیها و یا بروید لبنان را بسازید.طرفداران حکومت با دیدن این عکسها چیزی دارند باز بگویند.
یکشنبه 5 خرداد 1387

ezatdf - ایران - تهران
خرمشهر را خدا آزاد کرد دندش نرم خودش هم می سازدش. ولی خالی از شوخی این جنوبی ها خیلی تحمل بالایی دارند در یک قدمی اینها یک کشور کوچکی مثل کویت هست 180 درجه متفاوت -یه دوستی دارم مادرش ایرانی است و تبعه کویت می گوید دولت سال گذشته به آنها چیزی حدود سیصد میلیون تومان وام با بهره حدود پنج درصد داده اینها هم پول رو آوردند توی ایران گذاشتند سپرده بلند مدت 18 درصد سود می گیرند.
یکشنبه 5 خرداد 1387

alireza4531 - ایران - تهران
جالبه قابل توجه مسپولین مملکتی بخصوص آقای همیشه صاحبظنر بنده خدا
یکشنبه 5 خرداد 1387

Mahsa_46 - ایران - تهران
وضع مردم کشور خودمون اینجوریه.....
بعد می ریم کمک می کنیم به کشورهای .....استغفرالله
واقعاّ جای تاسف داره(مهسا متاثر می شود) -_-
یکشنبه 5 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
احمدئ نژاد ببینه و بابت یک میلیارد دلاری که اخیرا به عراق کمک کرده خجالت بکشه ........اعاده حیثیت ملی و طلب غرامت 8 سال جنگ پیشکش
یکشنبه 5 خرداد 1387

sofi - بروکسل - بروم
توی کشوری که بول نفت بشکه یی 120 دلاری توی جیب این طفلکی ها میره باید بعد از27 سال مردم نازنین خرمشهر این جوری زندگی کنند .مرگ بر اخوند فاشیسم
یکشنبه 5 خرداد 1387

ali81_uk - انگلستان - منچستر
اینا رو گذاشتن یادگاری بمونه!
که هر وقت کسی خواست بتونه با یه مسافرت کوچولو به اونجا، بدون نیاز به سند یا مدرک، دلاوری های سربازان امام خمینی رو با چشماش ببینه!
یکشنبه 5 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
احمدی نژاد ببینه و بابت یک میلیارد دلاری که اخیرا به عراق کمک کرده خجالت بکشه ........اعاده حیثیت ملی و طلب غرامت 8 سال جنگ پیشکش
یکشنبه 5 خرداد 1387

azad-andish - کره - بوسان
امیدوارم این عکسها مربوط به 27 سال پیش باشه و اشتباهی در خبر باشه والا باید بگیم: ممد نبودی ببینی شهر ویران گشته...ممد
یکشنبه 5 خرداد 1387

Negin26 - فنلاند - هلسینکی
انتظار دیگه ای هم می شه داشت ؟ کسی سراغی از بم می گیره؟ میلیونها پول کمکهای کشورای دیگه کجا غیب زد؟ حالا بگیم واسه خرمشهر پول نداریم. حرف بچه های کمپ این بود که یه سری مردن یه سری خوب پول به جیب زدن. هیچ وقت صحنه های دردناکه اون شهر از یادم نمی ره :-(
یکشنبه 5 خرداد 1387

omidvar - ایران - تهران
احتمالا این مطلب ارتباط چندانی به موضوع نداشته باشد ولی عنوان کرده و منتظر شنیدن نظرات دوستان خواهم بود. مدتی است با خود فکر می کنم همواره و در مناظراتی که بین مخالفان و موافقان رژیم جمهوری اسلامی چه در این سایت و چه در سایت های دیگر و یا به هر شکل دیگری صورت می گیرد آنجا که سخن از انتقاد است پاسخهایی که از جانب موافقان رژیم داده می شود غالبا بار منطقی و علمی نداشته و بیشتر از روی تعصب و یا وفاداری کورکورانه بوده و در بسیاری از موارد نیز فرافکنی بهمراه دارد. آمارهایی که ارایه می شود مستند نبوده و با هیچ استانداردی مقایسه نمی شود. بعنوان مثال به پاسخهای موافقان رژیم در مورد انتقاداتی که در ذیل مطلبی در خصوص خرمشهر که همین چند روز پیش در همین سایت مطرح گردید اشاره می گردد.
یاد سخنی از مرحوم شریعتی افتادم که در پاسخ به انتقادات یکی از مراجع آن زمان گفته بود : خود شما بهتر از هر کسی می دانید که بهترین راه ضربه زدن به چیزی خوب حمله کردن به آن نیست بلکه بد دفاع کردن از آن است.
یکشنبه 5 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
عجب بازسازیئ !
یکشنبه 5 خرداد 1387

fardad - انگلستان - لندن
به خدا هیچکس قرار نیست حرفمو باور کنه. من دو تا دوست لبنانی دازم که تو جنگ 33 روزه خونه هاشون تو لبنان اسیب دید. حزب الله به خانواده یکیشون 8000 دلار و به دیگری 11000 دلار پول داد. خرمشهر کیلو چنده لبنان واجبتره.
یکشنبه 5 خرداد 1387

aynaza - ایران - تبریز
دوستان عزیز تند نرین...این چند تا ساختمونی که می بینین همین طوری مونده به خاطر اینه که یه آثاری از اون روزهای خرمشهر مونده باشه...و الا خرمشهر واقعا الان خرمشهره....
به امید نابودی هر چه سریعتر این حکومت فاسد و مستبد آخوندی....
یکشنبه 5 خرداد 1387

malek khorshid - هلند - روتردام
واقعاّ جای تاسف داره.
احمقی نژاد اینها را خوب نگاه کن.شماها حتی چندتا ساختمون را نمیتونین درست کنین...بعد دم از اداره جهان میزنین. راستی یه نامه به اون امامه تون که تو چاه گم شده بدین و ازش طلب معجزه و ابادی شهرهای تخریب شده را بکنید.زنده باد ایرانو ایرانی
یکشنبه 5 خرداد 1387

vahid.sharifi - کانادا - ونکوور
مرگ بر جمهوری مردم فروش!
یکشنبه 5 خرداد 1387

persia360 - ایران - لرستان
بنده خدا راست میگه... هر احمقی میفهمه که اینجا خرمشهر نیست و جنوب بغداده LoL
یکشنبه 5 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
این انتظار و بنده خدا ..ای بابا اصلا خرمشهر نباشه این وضع زندگی ایرانی اون جاست خجالت بکشید بسه این همه ماست مالی های رژیم و سرکردههای احمقش
یکشنبه 5 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
Eteraaz - ایران - تهران/bandekhoda - برزیل - برازیلیا/
شرم بر شما. فقط می تونم اینو بگم. همون دو سال پیش که شما رفتین منم رفتم. میشه بگین جاهای فراوان بازسازی شدش کجا بودن که من ندیدم؟ ادم ... .... حیف مثل شما نیستم چشمم رو ببندم و دهنم رو باز کنم. خجالت بکشید مال دنیا اینقدر ارزش داره که حقایق رو انکار می کنین؟ هنوز روی دیوارها جای گلوله هست. اینجا هم ایرانه و اینا هم ایرانی هستن. تنها گناهشون اینه که عرب نیستن و خرمشهر تو لبنان نیست. بیا ایران تا روستاهایی نشونت بدم که حتی تصور نمیکنی که ادم بتونه یه روز حتی زندگی کنه. یه روز تنها بشینید با خودتون فکر کنید بینید چیزی به اسم وجدان اصلا دارین که حالا بخواد دردش بگیره؟ خدایی چه چیزی بتون میدن که اینقدر ارزش داره که منکر حقایق میشین؟
یکشنبه 5 خرداد 1387

ali-vienna - اتریش - وین
جناب بنده رهبر!
بی شرمی هم حد و حساب داره. معنی حرف شما این هست که: مردم جنوب خر هستند و الکی دارند اعتراض میکنند که آقا: ما آب اشامیدنی کافی نداریم، ما در گرما برق نداریم، ما حتی فاضلاب درست و حسابی نداریم.
اگر مشکل شما و امثال شما با اتوبوس و سینما رفتن و تخمه خوردن حل میشه، باید بگم خیلی احمق هستید. حالا فرض بگیریم این عکس ها یک در صد از خرمشهر را نشون دادند. آیا سزاور است با این حال پول روانه فلسطین و لبنان کنیم، در حالی که هنوز مردم بم در چادر زندگی میکنند؟
نکنه این هم توطئه امریکا بوده و رفته از چند نفر در چادر فیلم گرفته که اسلام ناب محمدی را لکه دار کنند؟
خاک بر سر بعضی ها کنند که هنوز منتظر هستند بعد از 30 سال برای فلان روستا آب و برق بکشند و به اون به عنوان "پیشرفت" نگاه کنند!
ننگ بر تو
یکشنبه 5 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
علیرضا خان 32 ساله.....(بقیه اش رو خودت می دونی)مقیم نوشاتل!!!قرار نشد مقام من رو پائین بیاری از مامور جاسوس سفارت(که شغل شریف وخدمت به ایرانه)به یک طرفدار ساده جمهوری اسلامی!!!!شنیدی زمان انقلاب رو تو ماه ندید عوام گفتن ساواکیه و ضد انقلابه.تو هم هر کس مثل تو وامثال تو فکر نکنه هزار تهمت وناروا بهش نسبت میدی.پس تو چطور اگه قدرتی داشته باشی می خوای از آزادی بیان واندیشه ودموکراسی دفاع کنی.من با دیدن روشنفکر نماها یی مثل تو به مرحله ای رسیدم که رژیم ایران رو ترجیح می دم.شمائی که حاضرید کشور رو دو دستی به استعمار گرها وبه خاک وخون کشهای قیام مردمی مصدق وحامیان صدام بدید وچهره اون خائن گور به گور شده دستنشانده بحرین بخش رو تطهیر بدید.تو ایران یک میلیون ناعدالتی وندانم کاری وبی مسئولیتی و....هست که منکرش نیستم .دل من هم از این عکسها و ظلمی که به هموطنم شده ومیشه خونه.اما تو وامثال تو واشغالگر طلبهای دیگه و آمریکا واروپا اگر پاتون به مسند قدرت واشغال ایران باز شه سنگ رو سنگ بند نمیشه.به همین خاطر با تو وامثال تو (که حتی می خواین تاریخ رو هم به نفع عقایدتون تحریف کنید)مخالفت ومقابله می کنم.اما مطمئن باش این به معنای تائید آخوند جماعت نیست.
یکشنبه 5 خرداد 1387

moji643 - ایران - شیراز
بعد هی برن به خانواده ی شهدای لبنان دیه پرداخت کنن.
یکی از دوستامون توی وزارت اطلاعات راننده ی ماشین سنگین هست. یه روز بهش گفتم چی کار میکنی تو اداره؟ بهم گفت بیکارم!! هر از گاهی یه تریلی پر بار میبرم لبنان و برمیگردم !!!
یکشنبه 5 خرداد 1387

ali81_uk - انگلستان - منچستر
من همون اول یه نظر دادم نمیدونم چرا چاپ نشد؟!
گفتم شهر رو همونطوری دست نخورده گذاشتند بمونه، واسه یادگاری از دلاور مردیهای سربازان حضرت امام!
هرکسی هم خواست جنایاتی که این عراقی های وحشی کردند رو بررسی کنه، دنبال سند و مدرک نگرده! هر وقت که دلش خواست با یه سفر به خرمشهر اصل ماجرا رو با چشمای خودش ببیند!!!
یکشنبه 5 خرداد 1387

I was born to be free - کانادا - تورنتو
من توی خبرها خوندم که این جوجه که به عنوان شهردار انتخاب کردند یک میلیارد تومان یا دلار به لبنان کمک کرده تا ساختمانهای حزب الله را بسازند . خوب با اون پول چند تا اپارتمان میشه ساخت و مردم بی خانمان را خانه دار کرد.خودتون حساب کنید...البته مردم ایران اگه ناراحت بودند از این وضعیت خوب عوض میکردند دولت رو.مگه این ملا ها چند تا حامی دارند.؟
یکشنبه 5 خرداد 1387

husseini - فنلاند - ترنیو
والله چه بگم زمان جنگ جایی که من زندگی میکردم اصلا احساس نمیکردم جنگی هست یا نیست. یعنی منطقه ما جزو منطقه نیمه ارام محسوب میشد لابد گناه خرمشهری های عزیز اینه که با عراق هم مرز بودند.
درباره تصاویر بالا هم باید بگم دولت هیچ کاری برای این مردم جنگ زده انجام
نداده و انگار 27 روزه جنگ تمام شده.
یکشنبه 5 خرداد 1387

l34n0 - کانادا - تورنتو
خرمشهر و خدا ازاد کرد...لول
یکشنبه 5 خرداد 1387

farhad_uk - انگلیس - لندن
ننگ بر جمهوری اسلامی
دوشنبه 6 خرداد 1387

newyork - امریکا - نیویورک
الان که شده برادر عراق او موقع هنوز برادر نشده بودن حالا شدن برادر عراق خدا همتون رو نابود کنه هم شما هم این برادران عراقیتونو
دوشنبه 6 خرداد 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
نه تنها خرمشهر آزاد نشده بلکه هنوز هیچ جای ایران آزاد نشده . الان که ایران دست آخوندها افتاده وضعش از خرمشهر زمان جنگ هم که بدتر شده . به امید آزادی ایران ...البته اگر به جناب مزدور بنده خدا از برزیل بر نخوره !!!
دوشنبه 6 خرداد 1387

mehraeen - ایران - تهران
خرمشهر را خدا آزاد کرد و سپس ولش کرد.
Eteraaz - ایران - تهران
با این پولهای نفت یک خانه هم نباید اینجوری باشد
دوشنبه 6 خرداد 1387

aytak - ایران - تبریز
تبریز که یکی از کلان شهر های ایران و به نظر مرفه هستش از این جاهایی که تو عکس نشون دادین بیشتر داره از این جور جاها هر جایی هست و احمق کسی هست که بدون دیدن شهر با چند عکس قضاوت کند و احمق تر از آن کسی هست که مثل همیشه به فلسطین و لبنان و رژیم فحش دهد گرچه من هم مخالف هستم ولی همیشه فحش نمی دم خسته شدیم از بس همیشه تکرارا می نویسین ننگ بر ... فلسطین.... لبنان.....
این عکس کاملا مغرضانه گرفته شده و خوراک مشتی احمق هستش واقعا برای آقایون بی منطق متاسفم
دوشنبه 6 خرداد 1387

میرهاشمی - ایران - صدرآباد
من چندسال پیش خرمشهر را دیدم واقعا به همین شکل است که در بالا میبینید.اصلا آدم تصور میکنه هنوز هم جنگه.بعد از سالها هنوز ویرانی های جنگ کاملا برپاست.البته آبادانی عراق وافغانستان ولبنان واجب تر از اینهاست.ملت خودمون که توقعی ندارندو صبرایوب هم که دارن.اجرشون با آقا
دوشنبه 6 خرداد 1387

leilajoon - رومانی - بخارست
bandekhoda - برزیل - برازیلیا واقعا خجالت هم خوب چیزیه میخواستی خرمشهر پارک و اتوبوس هم نداشته باشه مثلا فکر کردی اخر امکاناته دیگه من خرمشهر نرفتم ولی میتونم با وجود این مسئولین دلسوز برای فلسطین و لبنان حدس بزنم که خرمشهر در چه وضعیتیه من 3 سال پیش به شهر مهران رفتم چند ساعتی رو که اونجا بودم فقط گریه کردم میگفتم خدایا اینها ایرانی هستند روی ذخائر نفت خوابیدن اونوقت اینه وضعشون ننگ و لعنت خدا بر کسی باد که مردم ایران رو میذاره به فکر لبنان و فلسطینه
دوشنبه 6 خرداد 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
Eteraaz - ایران - تهران
به نظر شما بعد از 27 سال /بودنه یک همچین خانه هائی حتی به تعداد انگشت های دست در یک شهر جنگ زده نرماله؟
یادت باشه شهر بغداد 1 بار زیر بمب باران نیروهای غربی کاملا ویران شد ( جنگ کویت ) ولی بلافاصه صدام آن را بازسازی کرد.
آقای پی پی دوسلدورف
1- از کی تا حالا جاسوسی برای جمهوری اسلامی شغل شریف شده و ما نمی دونستیم؟
2- خدمت به ایرانه ؟ لطفا حساب این عربهای بی بوته را از حساب مردم ایران جدا کن .
دوشنبه 6 خرداد 1387

farhad_uk - انگلیس - لندن
به خدا قسم این Eteraaz - ایران - تهران
مزدور جمهوری اسلامی هست همه جا میاد کامنت میزاره از اخوندا طرفداری میکنه همه جا هم کامنت میده هر چی هم فحش میخوره خجالت نیمیکشه چند حقوق میگیری؟ یه کار هم واسه ما دستو پا کن
دوشنبه 6 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
نیما جان توو کامنتم توضیح دادم کارمندی(به قول شما جاسوسی)سفارت ایران خدمته. چون بعضی از ایرانی نماها با هیزم کشی آتش بیگانه چه صدام چه آمریکا «می خوان آزادی ودموکراسی وارد ایران کنن»زکی!
دوشنبه 6 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
Eteraaz - ایران - تهران
گل تو دهنت واقعا حرفت درسته
دارمت داداش
دوشنبه 6 خرداد 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ای راننده
تو از اول هم طرفدار جمهوری اسلامی بودی و بیش از این نبودی. کارمند سفارت هم تو نیستی و خودت می دانی که منظورم با تو نبود. در مورد ازاد اندیشی یا نیندیشی جوابت را ذیل «بلایی که شما سر خرمشهر...» داده ام. حتما به صرفه ات نبود که نگاهی بیندازی.
دوشنبه 6 خرداد 1387

dandaro - ایران - اهواز
سلام
من خود اهل خوزستان هستم. این عکسها همگی مغرضانه و تقلبی هستند، هر کس شک دارد کافی است که تنها یک ساعت در شهر خرمشهر گردش نماید تا واقعیت اوضاع آنرا عینا مشاهده کند.
دوشنبه 6 خرداد 1387

Kaweh - آلمان - نورنبرگ
من هم اهوازی هستم و همه این عکسها حقیقت محض هست . باور ندارید توی خیلی از سایتهای اینترنتی ببینید و یا شخصا برید خرمشهر...
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

رولک - ایران - تهران
چرا؟
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

عبدالعلی خان - هند - آگرا
Tina jOon - آلمان - ماینز
احمدی نژاد و خجالت؟ حرف های هشت من نه شاهی میزنی!!! اون مردیکه خجالت که نمی کشه هیچ الأن داره به ریش همه به خصوص مردم بیچاره ی خرمشهرهم می خنده.
مرگ بر جمهوری افسادی ضد ایران و آخوندهای هرزه فاسد
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
کی بود گفت اینجا جنوب بغداده ؟
چشماتو باز کن
پلاک ماشین و تابلوی بانک رفاه کارگران را ببین
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
علیرضا خان.جوابم کلی بود.میدونم منظورت من نبودم.خوشبختانه تو شغل وممر درآمد پر مشقت وشرافتمندانه من رو می دونی.اما همین چیزهائی که به مقیم برزیل (جاسوس و....)گفتی به من هم نسبت دادی.چرا فکر می کنی که هرکس حاضر به تائیدشاه وحمله آمریکا به ایران نباشه و...در نهایت نظری مخالف نظر تو داشته باشه قطعا کارمند سفارت و....باید باشه.حتی به خودتون اجازه توهین هم میدید.اینجور دموکراتید؟در ضمن کامنتی رو که گفتی متاسفانه نخوندم چون وقت کمی داشتم.اما ممنون که جواب دادی:الان می خونم.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
علیرضا خان کامنتت رو «درباره شما خرمشهر ر....»خوندم.محتوای چندانی نداشت.پر از ضد ونقیض.اگر طرفدار آزادی عقیده واندیشه ای به عقاید من وبنده خدا ووو باید احترام بذاری.توهین وانگ ونسبت های نا روا دادن کار عوام وبچه دبستانی هاست(چه توو این سایت چه از موضع قدرت)شما که کرم خدا با 32 سال سن سابقه 6 سال(؟!)تدریس در دانشگاه رو داری وسالها پیش کلاس پنجم دبستان رو قبول شدی ونا سلامتی نماینده روشنفکر(نما)ها وآزادیخواهها وآزادیبخش(!!!)ها ودموکراتها ومغز(!)های فرار کرده جامعه ایرانی.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
بنده رهبر از برزیل
اینکه کسی لیاقت داشته باشد که از طرف ماموران دولت رییس جمهوری احمدی نژاد لقب«احمق» بگیرید خودش به گونه ای مدال شرافت است. اما به فرض که « هر احمقی...» که ما باشیم نفهمیم که ان تصاویر از به قول شما از اطراف شهر و ده و روستاهایی است که به قول شما حتما از خرمشهر هم دور هستند. شما چرا نمی فهمید که چنین سازه ای چند طبقه با این ستون های سترگ و نمای تقریبا مدرن به خارج شهر تعلق ندارد؟ به فرض هم که تعلق داشته باشد، اگر روزی اطراف خرمشهر چنین مدرن بوده پس چرا سی سال اتقلاب پربرکت آن را به این روز انداخته است؟
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
تو اگر بلا نسبت سواد داری بگرد واژه «جاسوس» را در نوشته های من پیدا کن و برای من های لایت کن. اگر پیدا نکردی فقط یک شنبه ها پست بزن که خوابت تکمیل شده باشد. و همانطور که گفتم به عقاید تو احترام نمی گذارم، اول برای اینکه دچار حواس پرتی هستی همین که سخن کسان دیگر را به من نسبت می دهی یک نمونه، دوم اینکه رند منفی هستی، نمونه اش اینکه درآمد خود را برای خرید پنیر با درآمد ایرانیان داخل مقایسه می کنی هر چند خودت هم خوب می دانی که دروغهای این چنینی را فقط برخی افراد بی اطلاع کم سن و سال در داخل باور می کنند ولی با رندی حرفی می زنی که خود را در موضع محق احساس کنی. سوم اینکه بی منطق هستی نمونه اش اینکه از بغض آمریکا محب جمهوری اسلامی شده ای. چهارم اینکه سر در گم هستی که اگر نبودی با این همه سن و سال، امکانات رفاهی که به قول خودت در ایران به آنها دست داشتی و امکانات تحصیل و پیشرفت علمی و امنیت اجتماعی و اخلاقی که به برکت دین مبین در آن کشور حاکم است، در فرنگ به شغل شریف رانندگی مشغول نمی شدی و بر پشت زمین و زمان فرنگ لیچار بار نمی گذاشتی. پنجم اینکه خود بزرگ بین هستی، نمونه اش اینکه فکر میکنی همه انسان هایی که پای رایانه می نشینند حقه ها و ترفند های تصویری را نمی فهمند و فقط تو هستی که توانایی داری همه را به راه حقیقت هدایت کنی و مرتب رای صادر کنی که کدام تصویر ساخته و پرداخته نرم افزار است و کدام واقعی است. ششم اینکه کم مطالعه هستی نمونه اش اینکه در دو هفته گذشته بارها نوشتی بحرین را محمد رضا پهلوی تقدیم اعراب کرد که خوب این مشکل با مطالعه بیشتر قابل حل است. هفتم اینکه وسعت نگاهت اندک است که اگر نبود، نوشته های درشتم را راجع به راه خطای پهلوی، دیانت محمدی،دولت آمریکا و ... می دیدی و سلطنت طلب، منافق و آمریکا پرست لقب نمی دادی، هشتم اینکه به عقاید تو احترام نمی گذارم چون اسلام . امام و رییس جمهور تو حرمت میلیون ها ایرانی را نگاه نداشتند، و مردمی را که تا دو سه دهه پیش با سرفرازی و سینه فراخ ملیت خود را اعلام می کردند به روزی انداختند که اکنون با ملیت های همسایه که از دیدگاه فرهنگی همیشه پس قافله بوده اند در یک پاکت قرار می گیرند. هر گاه واژه کافر و محارب و ذندیق از فرهنگ تو حذف شد و دین تو حرمت بی دین را نگاه داشت و هر گاه مخالف رهبر تو توانست در چشم ایشان نگاه کرده به او بگوید که او را قیم مذهبی و سیاسی خود نمی داند، من هم حرمت عقاید تو را نگاه می دارم. در ضمن بارها گفته ام که اگر نگران حرمت عقاید خود هستی، دستگاه عریض و طویل صدا و سیما با سی هزار نفر کارمند در خدمت شما هستند و استقبال نیز می کنند. بنده اینجا هستم تا از دایره عقاید خودم حمایت کنم. شما به اندازه کافی قدرتمند هستید.
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

dandaro - -
سلام
باید بگم که دیوار ایراد گرفتن بلنده!!!! شما از هر شهری که بخواهی ایراد بگیری براحتی می تونی، حتی از شهرهای پیشرفته دنیا. بالاخره چند جای الکی در هر شهری پیدا می شه ولی نماینده کل آن نیست. من خودم اگر بخواهم از این جور عکسها از اهواز هم (مخصوصا حومه آن) می تونم تهیه کنم که از این هم بدتر باشه، ولی نماینده کل آن نیست.
--------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی بنویسید.
با تشکر
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
علیرضا باز قرو قاطی گفتی ها.1-من دائما دارم کوس بی دینی وبی خدائی میزنم تو میگی دین تو.....2-آدم ...حسابی تاریخ جعل کن یاوه باف باسواد(؟!)ذنیق شناس!!!(منظورت زندیقه کتاب خوونده !!!؟؟؟-بین «ذ» و «ز»هم حرف «ر» که نگی اشتباه دستم خورد!:البته تو که تاریخ رو جعل میکنی و میگی بحرین رو 150 سال....مرد مومن 150 سال قبل از بخشش اعلیحضرت بحرین به کی بخشیده شده بود ؟اون زمانی که تو مدعیشی لورنس هنوز خط مرزی خیلی از کشور ها ی عربی رو نکشیده بود-ای جاعل یاوه باف)من کی وکجا از « حقه تصویری»حرف زدم؟این مثل همون حرفت بود که ادعا کردی«مردم شاه رو برگردوندن و مصدق رو خلع مقام نه سیا(!!!؟)و اینکه گلسرخی مجرم جنائی بود و نه سیاسی(!!!؟)راستی ممر در آمد حضرتعالی چیه توو سوئیس؟هنوز استادی دانشگاه با 32 سال سن؟یا دستت جلوی خان بابا ومامان جووون درازه؟؟؟از در دانشگاه رد شدی؟؟؟کتابخونه ومنزاش رات میدن؟
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
البته من ادعای آزادیخواهی وآزادیبخشی وهواداری پهلوی های دستنشانده وخائن رو نداشته و ندارم .سنگ دموکراسی هم به سینه نزده ونمی زنم(اونم وارداتیش!!!).در برابر چرند گوهای طرفدار آزادیبخش ها!!!وپهلوی دوستها و دیگر وطنفروشها و هیزم کش های (دیروز)صدام و(امروز)متجاوزان-احتمالی-دیگر اعتقاد تمام وجود به شیوه«مرحوم جلاد لاجوردی»!!!دارم.اما طرفداران(مدعیان)«دموکراسی»و«آزادی بیان وعقاید» ما رو ببین که در کمال وقاحت و دو روئی به«احترام نگذاشتن به عقاید دیگران»معترفن.استاد ذندیق(؟!)شناس(کلماتی که بلد نیستی لازم نیست به کار ببری-کامنت هات به قدر کافی ....خودت هم نمی دونی چی می خوای بگی:نکنه میخوای ادای گلشیری رو درآری؟؟؟)تو اگه قدرت داشته باشی با امثال من.....جرات داشته باش و اعتراف کن به سبک اعلیحضرتت ناخونم رو میکشی و اگه روم کم نشد کمر و شونه ام رو اتو میکشی و جسم نیمه جونم رو می ندازی توو دریاچه نمک یا....
چهار‌شنبه 8 خرداد 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
همان که گفتم تو چنان دچار حواس پرتی هستی که به کل یا نمی دانی با چه کسانی صحبت می کنی و یا خودت را به ... زده ای. از ابتدای حضور من در این وب سایت کی و کجا من در مورد بیست و هشت مرداد و مصدق و سی آی ای پست زده ام که چنین سخنانی گفته باشم؟ :-) از بس با سر گرم پای رایانه می نشینی که نمی دانی کدام پست را چه کسی زده است !!! این هم همانند یاوه قبلی که کاربرد واژه جاسوس را به من نسبت داده بودی :-) البته اگر من هم جای تو بودم و این همه از چپ و راست پست مخالف از همگان دریافت کرده بوده ام، شاید به همین وضع دچار می شدم :-) خدا صبر دهد :-)
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

mina.fh - ایران - خرمشهر
متاسفانه باید بگم که همه این عکسها عین واقعیتن.اما این عکسا از یه محله هستن که بیشتر خونه هاش تصرفی هستن.درسته که خرمشهر جاهای خوب داره ولی بیشتر مردم خرمشهر همین مدلی زندگی میکنن و این خیلی تاسف باره......
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
خب پس معلومه به برگردوندن شاه با کمک و پول سیا وشعبون خان معتقدی.معلومه که درباره 28 مرداد و اعدام گلسرخی نظری ندادی.چون جراتش رو نداشتی و نداری.من با این کامنتم دو هدف رو دنبال می کردم1-نظرت رو راجع به اعدامهای اعلیحضرت (زکی) و برگشتنش به قدرت رو با اجازه وپول ارباب بدونم(که معلومه به مورد دوم معترفی)2-مزه نسبت دادن اظهارات دروغ (مثلا حقه تصویری ونظراتت راجع به مسلمان و مذهبی بودن من ووو)روبچشی....راستی یاد گرفتی زندیق رو چطور می نویسن!!!؟یادت رفت از شغل(البته تو سوئیس)وممر در آمدت چیزی بگی.نکنه کف دست خان بابا رو هنوز میلیسی؟اونهم با 32 سال سن و 6 سال سابقه تدریس در دانشگاه(البته عاقلان دانند).
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
راستی راننده تاکسی برای من مهم نیست که تو چیزی یاد بگیری یا نه. چون از ادبیات گفتاری ات معلوم هست که از آنهایی هستی که در درس هم همیشه پس قافله بودی. همین است که سر پیری به فکر درس و مدرسه افتاده ای. ولی فقط برای اینکه کمتر اره کشی کنی :-) به وب سایت الویحدت دات کام برو و اگر سوادت اجازه داد، قصیده «دع باب المسجد یا ذندیق» که از معروفترین قصاید عرب هست را بخوان.(اگر عقلت نرسید که چگونه این وب سایت را پیدا کنی، که حتما نمی رسد، همین جمله عربی را سرچ کن) ولی وقتی حقیقت را دریافتی لازم نیست اینجا به کم خردی و بی سوادی خود اعتراف کنی. همانقدر که خودت بفهمی کجای داستان هستی کافیست. گذشته از آن خودت هم می دانی که کوچکتر از آن هستی که بتوانی با بیان یک پست اهداف دو سه روزه را دنبال کنی. :-) همان قدر که در مورد نسبت دادن کاربرد واژه «جاسوس» به من اهدافی را دنبال کردی، در این مورد هم صداقت داری. :-) نه برادر تو حواس پرتی، و مغزت(اگر چیزی مانده باشد) توسط برادران حزب الله ربوده شده است. من چنین سخنانی در مورد بیست و هشت مرداد نگفتم و نخواهم گفت و تو نیز مغزت به کل مختل شده و مرا با دیگری اشتباه گرفتی. ولی برای اینکه فکر نکنی با کسی مثل خودت طرف هستی سری به مطلب تبلیغ چاقو ها، تصاویر انفجار های اتمی و ... بزن و ببین که چگونه مثل ماهی درون ماهی تابه، برای اثبات کردن اینکه تصاویر حقه های فوتو شاپ هستند بالا و پایین پریدی :-) ولی بخاطر همان فرزند کوچکت هم که شده و برای دل جمهوری اسلامی، خونسردی خود را حفظ کن. چون از پرداختنت به مطالب غیر مرتبط با مسائل عمومی از جمله میزان دارایی های پدر بنده، روشن است که هر گاه در جواب من پست میزنی خون، خون مبارکت را می خورد. من راضی نیستم به قیمت روشن شدن میزان دانش تو حتی در زمینه املا، این همه فشار روانی تحمل کنی. :-) راستی تا یادم نرفته اگر دوست داشته باشی از طرف خود از همه ایادی غرب و استکبار که از کانادا گرفته تا ایران با پست هایشان اعصاب سرکار را به هم می ریزند بخواهم کمی به سرکار مرخصی بدهند :-) برای آخرین مطلب از روی «‌ذندیق» یک صفحه بنویس تا دیگر بار در نزد جمع اینگونه با آبروی خود بازی نکنی :-)
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
راستی راننده بعد از اینکه مشقت تمام شد، یک سری به پست «اعتبار ویزای کشورها» بزن، ببین این همه آدم که آنجا نظر داده اند، چه جور مردمی هستند؟ همه فریب خورده اند؟ همه مزد بگیر آمریکا و رجوی هستند؟ اگر خشم و عصبانیتت اجازه داد، کمی فکر کن از این خیل بزرگ که اینجا پست می زنند، چرا فقط جمع هم فکر تو به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد؟ چون تو ایرانی تر هستی؟ یا با سواد تر و باهوش تر و فهمیده تر هستی؟ علت چیست که این همه تنهایید؟
پنج‌شنبه 9 خرداد 1387

eshghe_shiraz - انگلیس - لندن
درووود بر پهلوی پادشاهم عاشقانه دوستت دارم
جمعه 10 خرداد 1387

ARUBARZAN62 - ایران - اصفهان
من یکی کاری ندارم کی با کی مشکل داره ولی این اثار جنایت رژیم اخوندیه و قابل دفاع نیست در ضمن جنایت های اینا باعث نمیشه کودتای ننگین امریکایی 28 مرداد رو فراموش کنم و بر محمدرضا پهلوی وطن فروش لعنت نفرستم. درود بر مصدق و فاطمی مرگ بر پهلوی و جمهوری اسلامی
جمعه 10 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.