قالیباف: نجس تر از عالم سیاست وجود ندارد

قالیباف: نجس تر از عالم سیاست وجود ندارد

محمد باقر قالیباف که خود را برای انتخابات ریاست جمهوری آینده آماده می کند، اعلام کرد که «عالمی کثیف و نجس تر از سیاست وجود ندارد»

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری انتخاب در مشهد، شهردار تهران که به مناسبت سالروز فتح خرمشهر و سوم خرداد،در همایش یادمان سوم خرداد در دانشگاه فردوسی مشهد سخنرانی می کرد، گفت: همان سال های ابتدایی متوجه شدم عالم سیاست عالم بسیار کثیف است که نجس تر از آن وجود ندارد..

قالیباف خاطرنشان کرد: وقتی در دانشگاهی از من پرسیده می‌شود مگر تو نماز هم می‌خوانی؟ یا به من می‌گویند تو از بسیج حرف نزن که یک شب هم در پایگاه بسیج نخوابیده‌ای! این‌ها همه دغل بازی‌های دنیای سیاست است که باعث می‌شود برخی از من این گونه سؤال کنند.

وی با بیان این که دنیای سیاست، عالم صافی نیست و صداقت در آن جایی ندارد، گفت: روزی که پا در عرصه سیاست گذاشتم، به خود قول دادم که اخلاق را رعایت کنم؛ هر چند که یک عده به من می‌گویند که در عالم سیاست نباید یک سری چیزها را گفت.

شهردار تهران در پاسخ به سوال دانشجویی که از او پرسید «برخی سایتها علیه شما تبلیغاتی می‌کنند و حتی عنوان می‌شود که نامزد بالقوه انتخابات ریاست‌جمهوری برای تبلیغات به آمریکا می‌رود»، خندید و گفت: من به این بداخلاقی‌ها توجه نمی‌کنم.

وی در ادامه گفت: متاسفانه هنوز به جوانان اعتماد کافی نمی‌شود و تا به جوانان اعتماد نکنیم، وضعمان همین است.

شهردار تهران ادامه داد: همه در این مساله به نوعی مقصر هستند و حتی خود من در این زمینه، آن گونه که باید عمل نمی‌کنم و معتقدم آن طور که امام خمینی(ره) و نظام به محمدباقر قالیباف، به عنوان جوان آن روز اعتماد کرد؛ من اکنون این کار را انجام نمی‌دهم و این یک نقص بزرگ است.


قالیباف در ادامه به موج جمعیتی کشور اشاره کرد و گفت: در سال‌های 63 و 64 اوج تولدها را شاهد بودیم و به همین دلیل ابتدا با بحران شیر خشک مواجه شدیم، بعد برای ثبت‌نام این‌ها در مدارس مشکل پیش آمد، چند سال پیش هم سد کنکور ایجاد شد؛ در حالی که برای این‌ها هیچ فکری نکردیم.

وی با بیان این که حذف کنکور در چند سال آینده، کار شاقی نیست، گفت: اگر توانایی حذف کنکور را داشتیم، باید چند سال پیش این کار را می‌کردیم، نه در چند سال آینده‌ای که اگر کنکور را هم برنداریم، خودش برداشته می‌شود زیرا ظرفیت دانشگاه‌ها بیشتر از تعداد شرکت‌کنندگان خواهد شد. 
 

قالیباف تصریح کرد: این تدبیر را باید چند سال قبل می‌داشتیم که با موج ورود به دانشگاه مواجه بودیم.

وی خاطرنشان کرد: برای کنکور که تدبیری نکردیم و حالا هم با مشکل ازدواج و مسکن همان نسل مواجه شده‌ایم و باید آن را حل کنیم؛ چراکه در 40 سالگی، مسکن به درد این آدم‌ها نمی‌خورد! حداقل بیاییم برای سن پیری این نسل، فکری بکنیم تا در آن زمان مشکل ایجاد نشود.

وی در ادامه، به نقش ایثارگران در دفاع مقدس نیز اشاره کرد و گفت: آزادی خرمشهر، محصولی از ترکیب عقلانیت و عشق بود و به عبارت دیگر علم و ایمان بود که خرمشهر را آزاد کرد.

وی با بیان این که جبهه واقعا، قطعه‌ای از بهشت بود، افزود: نوع رابطه‌ای که در جبهه وجود داشت، خلاف همه حرف‌هایی است که امروز در سیستم‌های اداری ما مرسوم است.

قالیباف با بیان این که می‌خواهم حرف دلم را امروز بزنم، گفت: متاسفانه برخی مدعیان دروغین که در جبهه نبودند،‌ امروز بر سر سفره دفاع مقدس نشسته‌اند، در حالی که آن زمان، رزمندگان واقعی، به دعوت امام خود لبیک گفتند و حالا غریبانه در گوشه‌ای نشسته‌اند.

وی خاطرنشان کرد:آن روزها که شیپور جنگ زده و مرد از نامرد مشخص می‌شد، کسی این غایبان و مدعیان دروغین را جبهه‌ها ندید.

شهردار تهران گفت: معتقدم وقتی جنگ و فضای جبهه توانست آدم‌های نادرست را هم اصلاح کند، پس فضای جبهه آن روز، امروز باید شبیه‌سازی شود و در چنین فضایی، پروژه‌های عمرانی بهبود یابند تا کمتر دچار مشکلات امروز فضای پیمانکاری شویم.

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
او ه اوه بدبخت شدیم می خواهد فضای جبهه را شبیه سازی کند.
شنبه 4 خرداد 1387

apple - ایران - تهران
از دم همتون بی ناموس هستید
شنبه 4 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
دارن دوباره شروع می کنن. اگه کثیف شما چرا وارد شدین؟ از همین حرفش معلومه چقدر دروغ گو تشریف دارن.
شنبه 4 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
این هم روش نجس تبلیغاتی جناب شهردار برای انتخابات ریاست جمهوری...
شنبه 4 خرداد 1387

H.M.N - ایران - تهران
قالیباف آدم قابلی به نظر میرسه و خوب هم داره کار میکنه. امیدوارم رییس جمهور نشه تا بتونه بیشتر کار بکنه.
شنبه 4 خرداد 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
چون آدمهای نجس توی سیاست پیدا میشه سیاست نجس میشه
سعی کنید آدمای نجس رو از سیاست پاک کنید تا سیاست بشه حامی مردم.
شنبه 4 خرداد 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
اینها اعتراف میکنند که از سیاست نجس تر نیست..... همه دوستان آگاه هستند که کشورهایی وجود دارند که سیاست حامی مردم است، حامی جان مردم، سیاست نمیگذارد عزیزان وطن بخاطر آزادگی دیار مادری و پدری را ترک کنند، تا همزمان در کشورهایی دیگر بدرخشند و زبانم لال نابود شوند ،... حال چرا در ایران به گفته خودشان سیاست نجس است؟من استنباط میکنم::::: نجسی توی خون حکومت اسلامی تزریق شده و با پوست و گوشت و استخوان عجین شده و یک حقیقت جدا ناپذیر شده و دیگر نمی توانند (خیلی احمق باشم:نمیشودیانمیخواهند)اصل سیاست را در وجدان وشعورشان بفهمند که سیاست فقط حامی مردم وطن است نه از نجس،نجس تر برای شما،****** میگن جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه اش خراب می شود و هر کس که بخواهد خانه اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.......... دلم میسوزه از آنچه میسوزد،،، نابودی دردناکه**نابودی و سوختن نسلهارو درک کنید
شنبه 4 خرداد 1387

nimaaa - امریکا - اوهایو
تو خودت هم که 30 ساله تو نجسا داری اسکی میری.تو همون بی شرفی هستی که ماه قبل 3 میلیون دلار از بیت المال رو بخشیدی به لبنان و فلسطین. قالیباف حروم زاده
شنبه 4 خرداد 1387

bijana - المان - هانوفر
راست میگی سیاستی که تو و امثال تو دنبال میکنند از نوع ناب نجاست است.«کور کور را میجوید اب گودال را».! ! ! ! !
شنبه 4 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
همتون نجاست هستید.چون دین را هم نجس کردید.البته دینی که شما دارید. دین اسلام که مشکلی ندارد.مشکلش شما کثافتهای دروغگویی هست که همه جور جنایت بنام سیاست و یا هر کار زشتی آن را بدین مرتبط دادید.روزی هم باید جوابگوی ملت و خدا باشید.اگر سیاست کثافت است برو کنار و خود را بیشتر آلوده نکن!!!!بگو از بس از این نجاست خوردم دیگر خودم هم یک نجاست و انگل شدم.پست فطرت احمق دزد .همه شما در دادگاه عدل الهی باید جوابگو باشید.
شنبه 4 خرداد 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
همچین قدقد میکنه انگار داره توى یه کشور آزاد و دمکرات تبلیغات ریاست جمهورى میکنه،
همه باید از فیلتر رهبر و شوراى نگهبان و تشخیص مصلحت کوسه رد بشن تا یه... بشن
بعدشم: اگه آقاى -هیچى- و نظام به تو اعتماد کردند معلوم شد که چه پخى هستى!!!
رابطه بین جبهه و بهشت هم یه چیزیه که فقط جون میده براى کارخانه خرسازى
شنبه 4 خرداد 1387

azad-andish - کره - بوسان
اقای قالیباف: کار نیکان را قیاس از خود مگیر . چرا حکم کلی صادر میکنی و همه رو با خودتون مقایسه میکنی؟ هر چند با این حرفت کاملاموافقم که: آن روزها که شیپور جنگ زده و مرد از نامرد مشخص می‌شد، کسی این غایبان و مدعیان دروغین را در جبهه‌ها ندید.
واقعا خیلی از کسانی که الان به اسم جنگ و انقلاب سینه میزنند هیچ نقشی در انها نداشته اند و ریاکاری میکنند.
یکشنبه 5 خرداد 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
از 30سال پیش به تحقیق ثابت شد سیاست واقعا نجس است و الان هم دست نجس خوران است
یکشنبه 5 خرداد 1387

king_irooni - ایران - سربندر
بله وجود داره ، دولت جمهوری اسلامی ایران.
یکشنبه 5 خرداد 1387

elvis2002 - سوئد - گوته برگ
این قالیباف یک زمانی فرمانده نیروی هوایی سپاه پاسداران بود.بعد انتقال پیدا کرد به نیروی انتظامی به عنوان فرمانده نیرو تمام کسانیکه در آن سالها در نیروی انتظامی بودند یادشان هست که قالیباف با دیکتاتوری تمام هرکس راکه با نظراتش مخالفت میکرد یا یک انتقاد کوچک میکرد قالیباف فورا عصبانی میشد و طرف را به شیوه خودش از صحنه محو میکرد . شیوه قالیباف انتقال به نقاط مرزی و دور ایران بود یا اگر طرف فرمانده رده بالا بود پستش را ازش میگرفتند. یک بار هم گفت من مثل رضاشاه فکر میکنم و دیکتاتوری برای مردم کمی لازم هست. امیدوارم که کل نظام اسلامی از ایران برداشته بشه.
به امید آنروز
یکشنبه 5 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
سیاست وقتی نجستر میشه که تو دست دودوزه بازان و دشمنان مردم باشه.یعنی شماها
یکشنبه 5 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.