عقب نشینی استراتژیک استیلی ,سازش نمایشی برای جدایی قطبی از پرسپولیس

عقب نشینی استراتژیک استیلی

سازش نمایشی برای جدایی قطبی از پرسپولیس

«من از حقم می گذرم و حاضرم در کنار قطبی فصل بعد هم کار کنم.» حمید استیلی که سه شنبه شب ادعا کرده بود سال قبل هم او سرمربی تیم بوده اما با گذشتن از حقش افتخار سرمربیگری پرسپولیس را به افشین قطبی داده پس از جلسه مجمع باشگاه پرسپولیس متوجه شد که نمی تواند برای ماندن در پرسپولیس شرط بگذارد. وقتی علی سعیدلو پس از پایان جلسه هفته قبل هیات دولت گفت که هیچ کس نمی تواند برای پرسپولیس ناز کند این به معنای اتمام حجت برای مردی بود که از سال ها قبل اندیشه سرمربیگری در پرسپولیس را در سر داشت. با این حال حبیب کاشانی که از ابتدا جزء موافقان حضور استیلی به عنوان سرمربی بود در جلسه چهارشنبه با دادن وعده دوباره به استیلی از او خواست تا قبل از مشخص شدن جدایی قطعی قطبی از پرسپولیس حرفی از سرمربیگری نزند. به همین دلیل بود که استیلی برخلاف رویه یی که از هفته قبل در پیش گرفته جمعه صبح در برنامه ورزش و مردم اعلام کرد تابع هیات باشگاه است و هر پستی که به او بدهند بدون هیچ شرطی قبول می کند. استیلی و خوردبین از یکشنبه قبل تا به حال رکورد حضور در برنامه های تلویزیونی را شکسته اند.استیلی در ادامه تور تلویزیون گردی اش دیروز به برنامه ورزش و مردم رفت و این بار هم تاکید کرد حضورش به عنوان سرمربی حق مسلم اش است. با این حال ادامه حرف هایش پس از جلسه چهارم با کاشانی صد و هشتاد درجه تغییر کرده بود؛ «پس از جلسه با کاشانی از تصمیم ام در مورد سرمربی شدن در پرسپولیس منصرف شدم و در حال حاضر هر پستی را که باشگاه برایم در نظر بگیرد می پذیرم و حاضرم فصل بعد در کنار افشین قطبی کار کنم. پیش از این اعلام کرده بودم می خواهم سرمربی باشم اما در حال حاضر پس از ساعت ها فکر از تصمیم ام برگشتم و حاضرم در هر جایگاهی در تیم کار کنم.» هرچند استیلی سعی دارد با برگشتن از حرف اش خود را از متن ماجرا به حاشیه ببرد اما قطعاً او نقشه های بزرگی برای حضور روی نیمکت پرسپولیس کشیده. البته برای کاشانی که تقریباً از عدم بازگشت قطبی به پرسپولیس مطمئن شده استیلی گزینه اول سرمربیگری است و محمد خاکپور هم زوج استیلی روی نیمکت پرسپولیس خواهد بود. با این حال شکافی که در هیات مدیره پرسپولیس درباره حضور استیلی و جدایی قطبی ایجاد شده در روزهای آینده باعث خواهد شد که پس لرزه های قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر پس از گذشت یک هفته همچنان ادامه داشته باشد. از یک طرف سعیدلو و بیادی مخالف رفتن قطبی از پرسپولیس هستند اما از طرف دیگر کاشانی نمی خواهد وعده اش به استیلی برای سرمربیگری در پرسپولیس دوساله شود. اگر حامیان قطبی در هیات مدیره بتوانند سرمربی تیم قهرمان را برای ماندن راضی کنند و استیلی هم از حق اش به نفع قطبی بگذرد، شاید آن زمان اختلافات پشت پرده استیلی و قطبی علنی شود و دیگر از عکس های یادگاری و بغل گرفتن های مصنوعی خبری نباشد.

twelve - آریانا - شیراز
این خبر درست نیست ، من برنامه ورزش و مردم رو تمام و کمال دیدم ، استیلی در هیج جای صحبتهاش نگفت و که سرمربیگری حق مسلمش هست یا اینکه ساعتها برای گذشتن از حق خود فکر کرده است!! هیچ جای صحبتهاش هم نگفت که جلسه ای که با کاشانی داشته ، باعث شده تغییر موضع بده ! او فقط گفت حاضر است به عنوان دستیار هم کار کند! در واقع بهرام شفیع مجری ورزش و مردم آنقدر وسط حرفای استیلی و خردبین خاطره تعریف کرد و رقصید که زمانی نموند واسه مهمان ها !!
در هر صورت استیلی باید جایگاه خودش را بداند و متوجه باشد که دانش و تجربه او هر چند خوب است اما کافی نیست و افشین قطبی از او شایسته تر و بهتر است.
شنبه 4 خرداد 1387

tawfik - بلاروس - مینسک
هر کی به فکرخودشه باید به فکر تیم باشند .به نظر منم باید از تجربه قطبی استفاده کرد .
شنبه 4 خرداد 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
اخه این استیلی قد و قواره تیم دسته سوم هم نیست ولی از وقتی رهبر پیشونیشو ماچ کرد(بعد از بازی با امریکا) و 2لیتر گریه در محضر اقا بختش باز شد
یکشنبه 5 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.