بمبگذاران شیراز به ارتباطات خود اعتراف کرده اند

بمبگذاران شیراز به ارتباطات خود اعتراف کرده اند

اظهارات دادستان کل ایران در حالی عنوان شده است که مقامات ایران در خصوص این اعترافات و جزئیات گفته های بازداشت شدگان هیچ مدرکی ارایه نداده اند
قربانعلی دری نجف آبادی، دادستان کل ایران، گفته است افرادی که در ارتباط با بمبگذاری حسینیه سیدالشهدا، وابسته به کانون رهپویان وصال، شیراز دستگیر شده اند همگی به ارتباط خود با آمریکا و اسراییل "اعتراف" کرده اند.

آقای نجف آبادی در گفتگو با خبرنگاران افزود، افرادی که در آن انفجار دست داشتند "مزدوران سکولاری هستند که تفکرات ضد اسلامی و ضد انقلابی دارند."

اظهارات دادستان کل ایران در حالی عنوان شده است که مقامات ایران در خصوص این اعترافات و جزئیات گفته های بازداشت شدگان هیچ مدرکی ارایه نداده اند.

به گفته دادستان کل ایران این افراد قبلا عقاید و نظرات خود را از طریق کتب و دیگر رسانه ها منتشر کرده اند اما این بار عقاید خود را از طریق این اقدام (بمبگذاری) به مرحله عمل در آوردند.

به گفته وی برنامه های این افراد محدود به استان فارس نبوده و هدف آنها دیگر شهرهای کشور نیز بوده است.

همزمان و در همین رابطه سیداحمد خاتمی، که امامت نمازجمعه این هفته تهران را به عهده داشت، نیز در خطبه های نماز گفت که عاملان انفجار حسینیه سیدالشهدای شیراز، قصد داشته اند در آرامگاه حضرت معصومه و مدارس علمیه فیضیه، دارالشفاء و آیت الله گلپایگانی در قم نیز بمبگذاری کنند.

شنبه هفته گذشته وزارت اطلاعات ایران اعلام کرده بود که دوازده نفری که در استانهای فارس، خوزستان، گیلان، آذربایجان غربی و تهران به اتهام دست داشتن در انفجار شیراز بازداشت شده اند، به شبکه ای تعلق دارند که پس از انفجار شیراز قصد بمبگذاری در چند مرکز علمی، آموزشی و مذهبی داشته است اما اسامی این مراکز را مشخص نکرده بود.

در همین حال رئیس کل دادگستری استان فارس از قصد ایران به شکایت به مراجع بین المللی علیه دولتهایی خبر داد که مقامات ایرانی آنها را به دست داشتن در انفجار ماه گذشته در یکی از حسینیه های شیراز متهم کرده اند.

انفجار در حسینیه سیدالشهدا، وابسته به کانون رهپویان وصال در بلوار زرهی شهر شیراز که دوازدهم آوریل (24 فروردین) گذشته رخ داد، چهارده کشته و حدود دویست زخمی برجای گذاشت.

omid_dk - دانمارک - اسلس
بی شرفی که جاهای مقدس بمب منفجر کنند
جمعه 3 خرداد 1387

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
دمتون گرم .
این بی ناموسا رو باید سریع اعدام کرد تا امثال اینا جرات این کارا رو به خودشون ندن.
سرباز امریکایی دستش با فندک میسوزه میگن ایران تروریسته اونوقت میزنن 214 نفر رو لت و پار عین خیالشون هم نیست.
جمعه 3 خرداد 1387

rmeshksar - کانادا - تورنتو
omid_dk - دانمارک - اسلس
من با اصل بمب گذاری و خرابکاری صددرصد مخالفم هر جایی که میخواد باشه ولی منظورت رو از جای مقدس نفهمیدم. جایی مقدس هست که افراد توی اون پاک و بی ریا و انسان باشند. این حسینیه ها مملو آدمهای کثیف و پلید هست که نمی تونن فکر کنن نظری هم غیر اون چیزی که اونها بهش اعتقاد دارند وجود داره و از نظر اونها همه افرادی که مثل اونها فکر نمیکنن مستحق مرگ هست. پس لطفا کلمه مقدس مقدس رو با اینجور جاها و اینجور افراد خراب نکن
شنبه 4 خرداد 1387

farhad_1799 - فرانسه - پاریس
آفرین بر وزارت اطلاعات ـ مرگ بر وطن فروش و مزدور
شنبه 4 خرداد 1387

faegeh_60 - انگلستان - لندن
کار امریکا و اسرائیل مگه تموم شده که بیان اونجا بمب بذارن عجب جای مهمی بوده ما خبر نداشیم.
من که میگم کاره خود این ملاهاست تا یه عده دوره هم جمع میشن زود یه بلای سرشون میارن که از هم بپاشن. مکه ندیدید با طرفداران ایت الله کاظمینی و یا ایت الله ابطحی چه کردند ؟؟؟
شنبه 4 خرداد 1387

king_irooni - ایران - سربندر
اینا همه درست ولی خیلی عجیبه که واسه یه بمب گذاری که عاملین اون اینقد راحت !!!! دستگیر میشن آمریکا ، اسرائیل ، انگلیس ، بهائیها ، سلطنت طلب ها و منافقین دست داشتن !!!! من فکر می کنم روزنامه نگارها ، روشنفکرها ،دانشجوها ، کارگران خط واحد ، جناح اصلاح طلب و دوم خرداد یها هم دخالت داشتن.
شنبه 4 خرداد 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
بابا خیلی باحالی! کارمند سفارت ایرانی اونوقت تو کارناوال برزیل با اون وضع عکس یادگاری می گیری
شنبه 4 خرداد 1387

louisette - فرانسه - مارسی
باور نمیکنم .کار خود رزیم است. . .
شنبه 4 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
omid_dk - دانمارک - اسلس
شما 2 نفر خیلی خوش خیالید / جالبه به خدا
دقیقا جمهوری اسلامی شما را جایی که میخواهد هدایت میکند / و شما هم میروید بدون پرسیدن هیچ چرا ای
شنبه 4 خرداد 1387

p_javad - ایران - تهران
اعتراف کرده اند یا اعترافشان داده اند ؟
شنبه 4 خرداد 1387

shirazi - آمریکا - کالیفرنیا
بمب گزاری کار عوامل اطلاعات بود (مثل بمب گذاری در حرم امام رضا) و اهداف رژیم از این نمایش خونین متهم کردن آمریکا به همکاری (چون آمریکا بارها ایران را به خرابکاری در عراق متهم کرده) و کسب بهانه لازم برای برخورد با بهاییها و مخالفان اسلام و جلوگیری از توجه مردم به تلوزیونها و سایتهای ضد دینی از طریق مرتبط کردن همه این سه عامل با هم و اخذ و پخش اعترافات است (متهمان که بعضا به قید قرعه انتخاب شده اند تا قربانی شوند!)
شنبه 4 خرداد 1387

shad - فرانسه - نیس
مسلما با شکنجه های هولناک از چند تا ادم بدبخت اعتراف گرفته اند. اعتراف ها همیشه تکراریه جاسوس اسرائیل و امریکا! کار خود رژیم انگلی اسلامیه و دار و دسته اراذل و اوباش اطلاعاتیه! به امید ایران ازاد بدون اسلام و انگلهای اسلام و رژیم سفاک اسلامی!
شنبه 4 خرداد 1387

homan joon - ایران - کرج
بعضی از دوستان که اظهار نظر کرده اند خیلی ساده اند، آخر تا کی میخواهید انقدر سطحی به قضایا نگاه کنید.
بدون شک حکومت ها برای بقای خود و انحراف افکار مردم دست به چنین جنایت هایی میزنند.
مثل اینکه یادتان رفته که در رابطه به این بمب گذاری روزهای نخستش چه می گفتند. ( به طور قطع بمب گذازی تکذیب می شود ! ) و داستانهایی که بابتش درست کردند.
حالا بعد از 1 ماه عامل های بمب گذاری با سرعت فوق العاده زیاد توسط سربازهای گمنام امام زمان ( وزارت اطلاعات ) دستگیر و اعتراف به بمب گذاری کرده اند!!!
چه جاهایی هم میخواستند بمب بزارند !! مدارس علمیه و فیضیه قم ! چه اشخاص مهمی، نکنه اونجا پنتاگون ایرانه !!! خبر نداشتیم.
جنایت هایی که این رژیم مرتکب میشود در صورت عوض یا اصاح شدن آن مشخص خواهد شد. ببنید سیاست ، قدرت و عطش ماندن و یک عده مردم ساده چه اتفقاتی را پدید می وآورد
شنبه 4 خرداد 1387

tabestoun - فرا نسه - لبون
دوستان ساده لوح امید از دانمارک و باند خدا از برزیل شماها دیگه چرا حرف این اخوندهای پلید و حرامزادهها را تایید میکنید نکنه شماها هم دست کمی از این کثافتها ندارید که اینجوری پاسخ میدهید مگه این احمقها نبودند که تا چند روز پیش صد نوع دلیل و برهان اوردند یک بار گفتند انفجار از خود مسجد یعنی بمبهایی که آنجا نگهداری شده بود فرداش امدند گفتد یک سری منافقن هستند باز امدند گفتند کار بهاییها بود باز هم کار بهایی عوض شد گفتند سلطنت طلبان به هر حال الان ملعوم نیست از چه نوع قشری را گرفتند میخواهند به این طریق انها را به حیاتشان پایان دهندلطفا قبل از نظر دادن خوب فکر کنید بعد پاسخ بدهید بدانید کار خود این اشغالهاست که این کار را انجام دادند ننگ باد بر رژیم کثیف اخوندی و یارانش و پیروان انها.
شنبه 4 خرداد 1387

aryamard - هلند - هاررویک
قابل توجه اقایان مشنگ.شما هنوز بعد از سی سال اخوند رو نشناختید.بمب گذاری کار خود وزارت اطلاعات هست.لطفا بیدار شید.راستی که کار ما ایرانیها خیلی خرابه.
شنبه 4 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
در روزهای اول انفجار اصلا صحبت خرابکاری نبود و استاندار و فرمانده نیروی انتظامی هرگونه خرابکاری را رد کردند ولی بعدش دیدند عجب فرصتی را دارند ازدست میدهند و شروع کردند به جنجال تبلیغاتی و بازداشت افراد و حالا هم اعتراف.
شنبه 4 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
omid_dk - دانمارک - اسلس
نگران نباشید نوبت شما ها هم خواهد رسید.از طرف دیگر سفارت چقدر به شما پول مزدوری می دهد.
شنبه 4 خرداد 1387

nadernejad ali - بلژیک - گنت
دوستان این روش به اصطلاح اعتراف دیگه قدیمی شده وهمه مردم ایران میدانند .اما متاسفانه بعضی احمقها هنوز باور میکنند!!!!!!تکرار یک اشتباه دیگر حماقت است نه اشتباه.!!!!
شنبه 4 خرداد 1387

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
بعضی از رفقا خیلی خوش خیالن به خدا.
اصلا کی گفته که من توو سفارت کار میکنم؟
مگه هر کی از جمهوری اسلامی دفاع میکنه باید توو سفارت کار کنه؟
شنبه 4 خرداد 1387

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
tabestoun - فرا نسه - لبون:
برادر عزیز شما لطفا یه کم فکر کن بعدا حرف بزن یا اگه اطلاعات نداری حرف نزنی بهتره تا اینکه غلط صحبت کنی.
نمیدونم شما میدونین که چرا در اولین روزها گفتن انفجار عمدی نبوده یا نه؟
اگر میدونین و خودتون رو زدین به او راه (کوچه علی چپ) که بحثش جداست اما اگر نمیدونین باید بهتون بگم که وزارت اطلاعات ایران رو هنوز نشناختین.
فکر کنین متوجه میشین.
یا علی.
شنبه 4 خرداد 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
آقای بنده خدا حالا واقعا برزیل هستی یا چاخان میکنی؟ می خواهی وانمود کنی که موافقین جمهوری اسلامی حتی تا اونور دنیا هستند. آره ؟
به قول این دوستمون iran zamen - نروژ - روگنان درست گفت/ نوبت شما ها هم خواهد رسید. اصلا ما برای این چیزا اینجا هستیم/ کاری میکنیم که هیچ جای دنیا رنگ آرامش را نبینید.
زنده باد ایرانی
شنبه 4 خرداد 1387

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
Nima 1 - سوئیس - زوریخ :
نمیدونم برمیگردین و این جواب رو میخونین یا نه.
اما در رابطه با دروغ (چاخان به قول شما) باید بگم که من اصولا انسان دروغگویی نیستم و البته نیازی هم به دروغ گفتن نمیبینم حالا شما هر جور که دوست داری فکر کن.
اما در رابطه با آرامش اتفاقا شما خیلی به من کمک میکنین اصلا من بخاطر این نظر دادن در اینجا رو شروع کردم که آرامش بگیرم چون جای خالیه بنده خداها رو حس میکردم راستش من کاربر قدیمی این سایت هستم اما تا الان نظر نمیدادم ولی دیدم بد نیست رفقا بدونن که توو این سایت این تیپی هم پیدا میشه.
یکشنبه 5 خرداد 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
اگر جای اونا همین بنده خدا رو میگرفتند اعتراف می کرد با اینکه تو برزیل هست ولی با طی الارض همزمان اونجارو بمب گذاشته! با مزه گی وزارت اینا اینه که هرکیو می گرفتند سریع اعتراف می کرد.
یکشنبه 5 خرداد 1387

haman - امریکا - نیوجرسی
bandekhoda - برزیل - برازیلیا من واقعا تعجب می کنم . ایرانی های ساکن ایران به این صورت اخبار داخل ایران رو دنبال نمی کن اما تو به گفته خودت از برزیل این همه اطلاعات در مورد اوضاع داخل ایران داری و شدید اون هارو دنبال می کنی. من که مطمنم عشق به رونالدو باعث شده کشور برزیل رو محل زندگی خود بدونی .
یکشنبه 5 خرداد 1387

haman - امریکا - نیوجرسی
bandekhoda - برزیل - برازیلیا من واقعا تعجب می کنم . ایرانی های ساکن ایران به این صورت اخبار داخل ایران رو دنبال نمی کن اما تو به گفته خودت از برزیل این همه اطلاعات در مورد اوضاع داخل ایران داری و شدید اون هارو دنبال می کنی. من که مطمئنم عشق به رونالدو باعث شده کشور برزیل رو محل زندگی خود بدونی .
یکشنبه 5 خرداد 1387

tabestoun - فرا نسه - لبون
بنده خدا به قول خودت برزیل من خوب از همه چیز اگاهم پس لطف کن ان کله پر از ... که رزیم پست اخوندی توش کرده خالی کن انوقت میفهمی کار بمب گزاری کار کی بوده . کار منافقین بودیا خود این احمقها فکر کن حرف بزن
یکشنبه 5 خرداد 1387

dovomin.bande.khoda - ایران - تهران
آقای بنده خدا من هم به شما پیوستم.
درود بر شما.
یکشنبه 5 خرداد 1387

risho - ایران - تهران
اعترافشان کرده ایم که بمب گذاری کرده اند
ما نزدیمشان"
چوب در ...... شان نکردیم"
ما برخورد رحیمانه داشته ایم
وکیل گرفته ایم
گفتمان بوده است نه کفتمان
یکشنبه 5 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.