فساد و فحشا در خانه خاله نازی

فساد و فحشا در خانه خاله نازی

 و مرد تبهکار را دستگیر کرد.
 رییس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی اصفهان اعلام کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی وقتی به تشکیل باند فساد و فحشا در یک خیابان این شهر، پی بردند بلافاصله دست به کار شدند و ساختمان مورد نظر را به طور نامحسوس زیر نظر می گرفتند.
سرهنگ "رهبری" ادامه داد: بررسی ها نشان داد سرکرده این شبکه که به خاله "نازی"، شهره است خانه خود را به مرکز فساد و فحشا تبدیل کرده و دختران و زنان فریب خورده را به خاطر مشتی پول به منجلاب می کشد.
"رهبری" اظهار داشت: بدین ترتیب خانه موردنظر به محاصره در آمد و طی عملیات ضربتی پنج مرد به نام های "رسول"، "محمدرضا"، "مصطفی"، "محسن "و "امیر" به همراه سرکرده شبکه شیطانی دستگیر شدند و در این راستا چندین بطری مشروب، مقدار افیون و یک جلد شناسنامه جعلی کشف و ضبط شد.
این مقام ناجا در پایان اضافه کرد: متهمان در حالی روانه بازداشتگاه شدند که تحقیق های پلیس درباره پرونده شان ادامه دارد

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
احتمالا سایه سردارم همونجاها بوده.
جمعه 3 خرداد 1387

kaveieahangar - کانادا - تورونتو
چطور اسم آدم بدا تو فیلمای ایرانی ٬ کامران و سیاوش و . . . است ولی اسم آدم بدای واقعی ٬ رسول و محمد رضا و مصطفی و ...
شنبه 4 خرداد 1387

maryam97 - مالزی - پنانگ
حالا باید اون زنها ودخترا دنبال یه خاله نازی دیگه بگردن........
مگه مشگل فقر اونها حل شده؟؟؟؟؟
شنبه 4 خرداد 1387

آریان شهرام - ایران - تهران
این مشکلات و مشکلاتی از این دست زمانی از بین خواهند رفت که امور مربوط به مسائل جنسی کاملا قانونی و بهداشتی تحت نظر ارگانهای رسمی در اماکن مخصوص آن سامان داده شود
شنبه 4 خرداد 1387

azad-andish - کره - بوسان
جالبه برعکس فیلمهای ساخته شده ایرانی که همه خلافکارها اسامی ایرانی و نه اسامی عربی دارند همه حضرات دستگیر شده اسمهای عربی دارند. کاش بعضی از کارگردانها این خبر رو ببینند .
شنبه 4 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
خانه به اسم نازی بوده به کام یک حاج آقای گردن کلفت
پشت هر فسادی دست یک آخوند و حاج آقا یا آقازاده پیداست / البته شاید در این مورد حاج آقا دستشو برداشته بوده / اگه دستش بود که گیر نمی افتادن
شنبه 4 خرداد 1387

joudi - ایران - تهران
جای نماینده مجلس َ سردار زارعی خالی
شنبه 4 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
چه اشکال داره یک ملا بزارن اونجا و با نازی خانم همکاری رسمی داشته باشه!! پولش هم حلالتر از این پول مفتی است که دارن میگیرن و میخورن. صیغه بخونن و حلالش کنن!!!ببینید همه جوان هستند و شرایط ازدواج کردن ندارن .لابد شغلی هم ندارن.پس درآمدی ندارن.بخدا تمام این گرفتاریها را خود دولت درست میکنه!!! اگر امکاناتی باشه و جوانها بجای بی برنامه بودن و پرسه زدن بیهوده از تو خیابانها بروند دنبال کاری آبرومندانه که دیگر وقتی برای این کارهای زشت ندارند!!! و همه هم تشکیل خانواده داده اند و سرشان بکار و زندگی خودشان مشغول است.
شنبه 4 خرداد 1387

سوین - ایران - تهران بزرگ
به قول دوستان حال این خاله رو گرفتن ، تکلیف بقیه خاله نازی ها و زن ودخترای بدبخت چیه . عوض این کارا بهتره برن این معضلات رو پیشگیری کنن .
شنبه 4 خرداد 1387

mehraeen - ایران - تهران
kaveieahangar - کانادا - تورونتو
گل گفتی
در سریال نرگس نام رستم را مسخره کرده بودند . تقریبا همه افراد تبهکار و بدجنس در فیلمها نام ایرانی دارند و برعکس .
اینها ضد ایرانی ترین حکومت تاریخ ایران هستند
یکشنبه 5 خرداد 1387

sepehr777 - مالزی - سایبر هایت
والا به نظر من همون طوری که هر کشوری به جایی برای عبادت و ارامش روحی نیاز داره همونطورم به جایی برای تخلیه و ارضای میل جنسی داره. وگرنه هر خونه ای میشه خونه خاله نازی...
یکشنبه 5 خرداد 1387

roshaanak_alman - آلمان - برلین
اگر به جای این که پول نفت رو تنهایی بخورن برای زنهای بی سرپرست حقوق بیکاری درنطر بگیرن جلوی فحشا را تا حد زیادی می تونن بگیرن. بیچاره دخترایی که سر از اینطور جاها درمیارن. همه شون ذاتا فاسد نیستند. خیلی ها از اجبار و به خاطر فقر و قوانین ظالمانه جمهوری اسلامی به دام این باندها میافتند.
دوشنبه 6 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.