علم‌الهدی:تلاش عناصرهرزه برای لغو حجاب در کشور

علم‌الهدی:تلاش عناصرهرزه برای لغو حجاب در کشور

امام‌جمعه مشهد گفت: دلاوری‌های گذشته به نسل جوان ما هویت می‌دهد و فتح خرمشهر به دو اصل "خدا باوری" و "خودباوری" استوار بود.


به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین سیداحمد علم‌الهدی، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مشهد که در جوار حرم مطهر رضوی برگزار شد، گفت: از 30 سال گذشته تا امروز هر روز این انقلاب برای ما یک افتخار و پیروزی بوده است و در خاطرات فتح خرمشهر این کلام امام خمینی(ره) می‌درخشد که فرمودند "خرمشهر را خدا آزاد کرد".


علم‌الهدی ادامه داد: این فرمایش امام(ره) در آن بحبوحه‌ی شادی و نشاط رزمندگان نه یک شعار دینی و احساسی، بلکه یک بیان استراتژیکی و راهبردی بود، یعنی در همه مراحل جریان انقلاب و نظام باید متکی به خدا بود و بدانید که تمام پیروزی‌های شما اراده خداست.


وی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری، گفت: در مقابل ما قدرت کوچکی نیست، قدرت بزرگی مانند آمریکاست، قدرتی که دیگر قدرت‌های جهان که کشورهای اروپایی باشند در برابر یک سرفه و اخم آن، جا خالی می‌کنند.


عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: با این وجود، نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم ایران در تمام سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در برابر آمریکا ایستاده و در همه عرصه‌ها پیروز شده‌اند و همیشه این آمریکا بوده که شکست خورده و خوار شده است.


وی ادامه داد: من نمی‌دانم چرا یک عده خودفروخته و سست عنصر اصرار دارند که ما از خدا و امام زمان(عج) صحبت نکنیم، کشور ما کشور امام زمان(عج) است؛ ما شکست‌های خود را به امام زمان(عج) نسبت ندادیم بلکه پیروزی‌های خود را مدیون ایشان می‌دانیم.


حجت‌الاسلام علم‌الهدی با بیان این مطلب که عامل دیگر پیروزی ملت ایران، خودباوری است، ادامه داد: در جنگ، یک طرف دارای بیش از50 هزار نیرو و استحکامات قوی و نیرومند و مجهز به تمام تجهیزات نظامی بود و در سوی دیگر، یک عده در یک بیابان صاف به سمت این نیروها در حال حرکت بودند. این افراد باور کرده بودند قدرت دارند و باور کرده بودند، پیروز می‌شوند.


امام جمعه مشهد بیان کرد: امروز در کره زمین هیچ قدرتی قدرتمندتر از جمهوری اسلامی وجود ندارد زیرا قدرت به پول و سلاح نیست، قدرت به نیروی انسانی است و نیروی چند میلیونی که پای این نظام ایستاده، در هیچ کجای دنیا وجود ندارد.


وی گفت: عزیزان حفاظت اطلاعات یک شبکه جاسوسی اسرائیلی را دستگیر کردند و آمریکا به صدا درآمد، استکبار به صدا درآمد که در ایران آزادی اندیشه نیست.


وی افزود: جامعه بین‌الملل، شورای امنیت و استکبار جهانی، حقوق بشر را به افساری مبدل کرده‌اند و با یک عملیات روانی به نام حقوق بشر سعی دارند جلوی کشورها را بگیرند، در حالی که در فلسطین کودک زیر آور می‌رود و این را نقض حقوق بشر نمی‌دانند.


وی خاطرنشان کرد: بعضی از عناصر هرزه و خودفروخته ورق‌پاره‌ای را در دست گرفته بودند و برای لغو قوانین کشور و لغو حجاب در کشور تلاش می‌کردند، این‌ها جریاناتی است که عناصر خود فروخته و جاسوسان استکبار به راه انداخته‌اند و این، کار جریانات جاسوسی بوده است.


حجت‌الاسلام علم‌الهدی گفت: باید با این جریانات برخورد کرد، این‌ها قضایایی نیست که ما در برابر آن کوتاه بیاییم.


وی خطرنشان کرد: ما باید قوی و نیرومند با تکیه بر خدا باوری و خودباوری و الهام گرفتن از فتح خرمشهر، مبارزه با استکبار را تا روز آخر و نابودی استکبار ادامه دهیم.

xerox - ایران - شیراز
کی میگه نسل دانیاسورها منقرض شده
جمعه 3 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
فقط یک کلمه لایق این مرده: کثافت
همین مردم این اشغالها رو رویه کار اوردن حالا به همین مردم میگه عناصر هرزه و خودفروخته! هرزه تویی که اگه صدقه سر این مردم نبود الان معلوم نبود کجا برایه 2 زار داشتی خونه دوستو نشون میدادی.
جمعه 3 خرداد 1387

bijana - المان - هانوفر
این حجاب تو سرتون بخوره.ذات ادم باید درست باشه.
احمقانه است. خاک بر سر ما که عربها باید برما حکومت کنند.
جمعه 3 خرداد 1387

arash** - ایران - اصفهان
حسنی دوم. این آخوندها آخر سنگ پا قزوین هستند.اعلاء ترین سنگ پا هستند. چشمشون کف پای ملت.ملت ... هم برای اراجیفی که آخوندها میگویند تکبیر میفرستند. خدایا یه ...مثل مردم ایران نصیب ما کن که روشان حکومت کنیم.آمین
جمعه 3 خرداد 1387

soheil 1pa - انگلیس - پلیموت
این شپشو حتما اشعار ایرج میرزا را خوانده وخوب میدونه هرزه بودن ربطی به بی حجابی نداره.
جمعه 3 خرداد 1387

SAMAN DAR BE DAR - انگلیس - منچستر
اخه مردیکه اگه امام زمانی د ر کار باشه اول از همه گردن کلفت تورو میزد که از مفت خوری داری میترکی
جمعه 3 خرداد 1387

ali81_uk - انگلستان - منچستر
ثقه الاسلام جان... شما و بقیه همکارات همینطور ادامه بده، ببین به کجا میرسی؟!
خوبه حداقل به مرگ اعتقاد دارین و میدونید برای همیشه نیستید که بتونین به یه عده ملت مظلوم حکومت کنید و براشون تصمیم بگیری!
به امید آزادی و سربلندی میهن عزیزمان ایران
جمعه 3 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
این دیوانه باز سخن گفت.پیروزی در خرمشهر بوسیله جان بر کفان ایران زمین صورت گرفت نه خدا.و اگر این سرزمین. سرزمین امام زمان است پس چرا به این صورت اداره می شود.امام زمان خرافاتی پیش نیست.و مردم چقدر ... هستند که در قرن 21 که انسان در حال رفتن وکشف گرات اسمانی هستند و ما هنوز می رویم در سر چاهی و ارزوی امدن کسی را می کنیم که وجود خارجی ندارد.واقعا که.
جمعه 3 خرداد 1387

miky - انگلیس - لنذن
امان از دست این اخوندها. هر بلای بر میاید اونا مقصر هسند .دین را با سیاست یکی کردند و ملت را به نام اسلام ازار و شکنجه میکنند.اخوندها کاری کردند که من از مسلمانی بدم میابد.
جمعه 3 خرداد 1387

azarmidokht - امریکا - کالیفرنیا
به دنبال چرندیاتی که اخوند مصباح در سفر به کرمان گفت عده ای جنایتکار به خود اجازه دادند که مرتکب قتلهای زنجیره ای در کرمان که به قتلهای محفلی معروف شد بشوند. هنوز مدت زیادی از جریان قتلهای زنجیره ای مشهد به دست یکی دیگر از سرسپردگان قران و ولایت اخوندی که خودش زنان و دختران را متهم و سپس مجازات میکرد نگذشته است. مجوز این قتلها و جنایات را همین اخوندهای کثیف صادر میکنند. وقتی این دیوانه خانمهای کم حجاب و فعالان ضد حجاب را هرزه مینامد در واقع اگاهانه یا شاید از روی نادانی و حماقت / دارد بعضی از این متعصبین متحجر را تشویق / ترغیب و تحریک به چنین جنایاتی میکند و چند روز دیگر شاهد ازارهای بیشتر خانمها تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر خواهیم بود.
شنبه 4 خرداد 1387

kaveieahangar - کانادا - تورونتو
اگر خرمشهر رو واقعا خدا آزاد کرد چرا اصلا گذاشتش که اشغال بشه که بخواد آزادش کنه .
شنبه 4 خرداد 1387

mmreza - ایران - شیراز
جز پهن تو مغز این وحشت الله چیزی هست؟
شنبه 4 خرداد 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
بقول ما مشهدیا مرده همچین گوزید که تابوت خودشو شکوند!
ازطرف تموم مشهدیا معذرت می خوام که همچین دیوانه هایی به این پستها رسیدند
شنبه 4 خرداد 1387

naslesookhteh - ایران - تهران
خوش به حال مشهدی ها. هرهفته برنامه طنز زنده میبینند. حتما کلی میخندند.
اقای حسنی بجنب که رقیبت خیلی قدره. داری عقب میمونی.
شنبه 4 خرداد 1387

PARSIANYEY - ایران - تهران
آقا یا خانمی که از نروژ پیام گذاشتی بحث آخوندها از بحث اعتقادات مذهبی مردم جداست . لطفاْ توهین نکنید
شنبه 4 خرداد 1387

masoumeh - ایران - تهران
حالا اگر برعکس می گفت دوباره دوستان نظرات برعکس می دادن نمی دونم چرا ما ایرانی ها همیشه دوست داریم مخالف باشیم و دیگران رو زیر سوال ببریم.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 4 خرداد 1387

brad pitt - ایران - اصفهان
آخه یکی نیست بگه گوساله اگه این مردم سر کارتون نیوورده بودنتون که باید واسه 2 زار پول گدایی می کردی...
شنبه 4 خرداد 1387

azarmidokht - امریکا - کالیفرنیا
دوستان. این شعر نغز از زنده یاد ایرج میرزا را اینجا میگذارم. با عرض معذرت از مسئولین سایت اگر زیاد جا گرفته است.
در سر در کاروانسرایی
تصویر زنی به گچ کشیدند
ارباب عمایم این خبر را
از مخبر صادقی شنیدند
گفتند که واشریعتا خلق
روی زن بی نقاب دیدند
آسیمه سر از درون مسجد
تا سردر آن سرا دویدند
ایمان و امان به سرعت برق
می رفت که مومنین رسیدند
این آب آورد آن یکی خاک
یک پیچه ز گل بر او بریدند
ناموس به باد رفته ای را
با یک دو سه مشت گل خریدند
چون شرع نبی ازین خطر جست
رفتند و به خانه آرمیدند
غفلت شده بود و خلق وحشی
چون شیر درنده می جهیدند
بی پیچه زن گشاده رو را
پاچین عفاف می دریدند
لبهای قشنگ خوشگلش را
مانند نبات می مکیدند
بالجمله تمام مردم شهر
در بحر گناه می تپیدند
درهای بهشت بسته می شد
مردم همه می جهنمیدند
می گشت قیامت آشکارا
یکباره به صور می دمیدند
طیر از وکرات و وحش از حجر
انجم ز سپهر می رمیدند
این است که پیش خالق و خلق
طلاب علوم روسفیدند
با این علما هنوز مردم
از رونق ملک ناامیدند
شنبه 4 خرداد 1387

iranking - المان - مونیخ
هیکلا وار غیراتا یوخ !!
شنبه 4 خرداد 1387

ali baba - ایران - اندیمشک
خرمشهرراخداآزادکرد...خوب روی این جمله زوم کنید....یعنی اون همه خسارت میلیاردی..اون همه خون جوون که ریخته شد..همشون کشک بود.اصلآاگه کارخدابودچرا داد که بعدازیک سال ونیم تازه یادش بیفته بایداونو پس بگیره؟؟؟بابا خریت تاچه حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 4 خرداد 1387

H.M.N - ایران - تهران
خرمشهر رو خدا اشغال نکرد, صدام اشغال کرد بعد خدا آزادش کرد. الان هم که امام زمان داره مدیریتش می کنه.
شنبه 4 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
H.M.N - ایران - تهران
ایول خیلی باحال بود.
شنبه 4 خرداد 1387

سوین - ایران - تهران بزرگ
iran zamen - نروژ - روگنان کاملا با شما موافقم و خوشحالم که امثال شما هرچند کم ولی باز هم هستند.
azarmidokht - امریکا - کالیفرنیا ، ممنون شعر کاملا به جایی بود.
شنبه 4 خرداد 1387

xerox - ایران - شیراز
kaveieahangar - کانادا - تورونتو
دوست عزیز اگه قرار بود همه کارها رو خدا انجام بده پس و ظیفه ما چی میشه آخوند چطور مردم رو خر کنه تا قبل از انقلاب سیاه هر وقت زلزله یا بلای طبیعی دیگه میومد آخوندان نعره میزدند که اینها همه عذاب الهیه و خدا غضب کرده بعد از انقلاب هر وقت اتفاقی میافته همین آخوندها میگن امتحان الهیه البته وقتی اینهمه ابله وجود داره آخوند هم مزخرف برای گفتن داره
شنبه 4 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
از ملا هرز تر تو ایران هیچی نیست مرتیکه .تو ایران هر طرف را نگاه میکنی ملا ریخته. گله گله نه کاری دارین و نه تخصصی تو همه امور هم مثل علف هرز سرک میکشید تو ادارات تو ارتش تو بیمارستان تو تلویزیون تو خلا مستراح هم با آدم کار دارین!!! همه را هم مثل علفهای هرزیکه تو باغچه هاهست و دور بر گلهارا میگیرد تا گلها راخفه کنند.تازه جالب است که معنی هرز و هرزه گری را هم نمیدانید وگر نه این لغت در تمام دنیا به بیکاران و مفتخورانی مثل شما ملاهامیگویند نه به هموطن ایرانی من و شیر زن ایرانی!!!هرزه های مفتخور انگل خونخوار جنایتکار....
شنبه 4 خرداد 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
iran zamen - نروژ - روگنان ببخشید شما کلیمی هستین؟؟
شنبه 4 خرداد 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
sepid.irooni - انگلستان - لندن.نه دوست عزیز من کلیمی نیستم.تمامی خانواده ام.12 امامی هستند.ولی من به چیزهای خرافاتی هچ دینی عتقاد ندارم و با تحقیقاتی که کردم و رشته های مذهبی که در کانادا وکشورهای دیگر داشتم به ان رسیدم که داستانهای قران وتورات در باره پیداش واقعی نیست و همین بخش پیدایش که در اصل تمامیت این کتابهاست.این داستانها برای قصه شب بچه ها در هنگام خواب خوب است.
یکشنبه 5 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.