دندانپزشک قلابی: وسوسه پولدار شدن بیچاره‌ام کرد

دندانپزشک قلابی: وسوسه پولدار شدن بیچاره‌ام کرد

با اعترافات دندانپزشک قلابی که با جعل مهر و سربرگ‌های یک جراح دندانپزشک در تهران اقدام به طبابت می‌کرد، راز سال‌ها فعالیت غیرقانونی او در نقاط مختلف پایتخت فاش شد. 

 به گزارش خبرنگار ما، قاضی ابوالحسن رضایی- بازپرس شعبه 6 دادسرای جرایم پزشکی تهران- با بیان این خبر گفت: این زن میانسال هفته گذشته به‌دنبال شکایت یک جراح دانپزشک که مدعی بود زنی با جعل نام، مهر و سربرگ‌های پزشکی او اقدام به طبابت در تهران می‌کند، تحت تعقیب پلیسی- قضائی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با شناسایی محل کار این زن که یک مطب دندانپزشکی در میدان ابوذر بود، متهم دستگیر و محل کار او پلمب شد. اگر چه این زن در بازجویی‌های اولیه ادعا می‌کرد مدتی قبل به‌عنوان منشی نزد شاکی پرونده کار می‌کرده و از همان زمان با جعل مهر و سربرگ‌های پزشکی وی نقشه راه‌اندازی مطب دیگری را طراحی کرده بود اما ادامه بررسی‌ها نشان داد این زن نه تنها منشی دندانپزشک نبوده بلکه یک بهداشت کار دهان و دندان  بوده  که از سال‌ها قبل اقدام به طبابت در تهران می‌کرده است.

بازپرس رضایی با بیان اینکه مدارکی وجود دارد که نشان می‌دهد متهم سال‌ها قبل نیز مطبی در غرب تهران اجاره کرده و در آنجا  به صورت غیر قانونی مشغول به کار بوده است، افزود: با مشخص شدن این ماجرا، دندانپزشک قلابی لب به اعتراف گشود و مدعی شد به خاطر مخارج بالای زندگی‌اش و درآمد خوب دندانپزشکان نقشه این کار را طراحی کرده و با معرفی خود به‌عنوان جراح دندانپزشک و چاپ آگهی تبلیغاتی اقدام به طبابت در تهران می‌کرده است.

بازپرس شعبه 6 دادسرای جرایم پزشکی با بیان اینکه تا کنون 11 نفر از این دندانپزشک قلابی شکایت کرده‌اند، گفت: در حال حاضر وی با قرار وثیقه 20 میلیون تومانی در زندان به سر می‌برد و تحقیقات درخصوص این پرونده ادامه دارد.

azad-andish - کره - بوسان
جالب اینجاس که هیچکدوم از بیماران این دکتر قلابی قبلا از اون شکایتی نداشتن(اونطوریکه ازخبر معلومه). پیشنهاد میکنم این دکتر قلابی پس ازاتمام حبس یا جلب رضایت شاکی از دانشگاه ازاد تقاضای دریافت مدرک با ارائه امتحان کتبی و عملی بکنه. البته اگه تا اون موقع بیماران قبلیش به فکر شکایت نیفتند.
شنبه 4 خرداد 1387

persia_64 - ایران - طهران
هیچ کس سر کار خودش نیست / بهیار جراحی میکنه
جراح مسافر کشی میکنه
لبو فروش وزارت میکنه وزیر قاچاق میکنه
مهندس سیرابی میفروشه سیرابی فروش ریاست جمهوری میکنه
دزد رهبری میکنه رهبر دزدی میکنه و و و . . .
شنبه 4 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
64 پرشیا-ایران-طهران.مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسی.
شنبه 4 خرداد 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
persia_64 - ایران - طهران
دمت گرم
یکشنبه 5 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.