دستبرد شوهر ۱۸ ساله برای خرج زایشگاه

دستبرد شوهر 18 ساله برای خرج زایشگاه

ایسکانیوز: پسری که به اتهام دزدی دستگیر شده است می گوید به خاطر هزینه وضع حمل همسرم مجبور به دزدی شدم.

 عصر دوشنبه مرد سالخورده ای به سراغ پلیس تهران رفت و از دزدیده شدن 80 هزار تومان پولش به دست یک پسر خبر داد:«کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک ناشناس ، کیفم را قاپید و گریخت.»

به دنبال این شکایت و با اجرای طرح مهار ، متهم 18 ساله به نام «مرتضی» خیلی زود ردیابی و دستگیر شد.

وی امروز در بازجویی ها گفت: زنم چند روز دیگر فارغ می شود و دستم خالی است.برای تهیه خرج بیمارستان از گرمسار به تهران آمدم که چشمم به پول های این مرد خورد و وسوسه شدم. باور کنید چاره دیگری نداشتم ؛ مرا ببخشید.

گزارش ایسکانیوز می افزاید، متهم با صدور قرار قانونی از سوی «رضا جعفری» معاون سرپرست دادسرای ناحیه 27 روانه بازداشتگاه شد.

maryam97 - مالزی - پنانگ
آ خه مگه مجبور بودی که تو سن کم زن بگیری .بیچاره اون بچه که باباش تو باشی.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
ازاین به بعد این چیزا زیاد می شه. منتظر خبرهاش باشین.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

خوشبین - ایران - مشهد
امروز در اخبار شبکه جام جم خبری را شنیدم که طبق معمول از آن دسته خبرهایی بود که آمریکا را مقصر همه بدبختیهای جهانیان معرفی کرد.
موضوع خبر این بود که حضور 5 ساله آمریکا در عراق، اقتصاد این کشور را به تباهی کشانده است و همین امر سبب گشته تا 90 در صد جوانان عراقی بیکار و از ازدواج کردن باز بمانند !!!
من میخام که دولتمردان و دولتزنان(مثلا فاطمه رجبی) برای نسل جوان ایران توضیح بده که حضور 30 ساله انقلاب چه گلی به سر ایران زده که اینقدر از آمریکا بد میگن.
آخه تا کی میخواهید به دروغگویی هاتون ادامه بدید
این واقعیت رو باید باور کنید که فقر از اسراییل هم خطرناکتره
این هم یک نمونش که یک جوان به خاطر پرداخت هزینه زایشگاه مجبوره چنین کاری بکنه، حالا هم لابد حکم قطع دست براش صادر میشه!!!
راستی، از صندوق مهر رضا چه خبر ؟
مگه قرار نبود این صندوق مشکلات همه جوانان ایران رو حل کنه؟
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
این که دزدی نیست!!!این مرد جوان نیازمند پول برای زایمان همسرش بوده شاید اگر به آن پیر مرد مشکلش را میگفت اون مرد خودش با رضایت کامل این میلغ را میداده. البته کار این جوان را میتوان به جوانیش گذاشت نه دزدی.بهر حال کمیته امام که میگن کمک میکنه چی!پس کی میخواهد کمک کنه؟به کی کمک میکنه؟ لابد بازم به دکی و مزدوران یا همین دزدها!!!پس اسمش کمیته دزدها و مزدوران است و کمک به مفتخوران رژیم .بیچاره ملت که چه مشکلاتی دارند!!!!!!!!!!!
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

Eteraaz - ایران - تهران
من 25 سالمه بخاطر اینکه کار درست و حسابی ندارم هنوز جرات نکردم ازدواج کنم . این دیگه چه جراتی داشته با این سنش !!
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

mahkame - اتریش - وین
حالا کسی چیزی پایگاهی دولتی دفتری ......... بهش کمک کرد؟؟؟ هزینه زایمان زنشو دادن؟؟ من با اون دولت مهرورز هستم هاااااا دستشو گرفتن؟
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

ufo - Danmark - وایله
این چه مملکتی استکه زایشکاه مجانی برای ملتش نداره باورکردنش یکمی مشگل است والا.نکنه اقا امام زمان دستور دادن از ازمردم بخاطر زایمان بول هنگفت بگیرن تامشگل لبنانیها فلسطینیها سومالیها وهر سرخر دیگه حل بشه.پاینده ایرانوایرانی
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

n1002 - کانادا - تورنتو
به قرآن این تازه اول بدبختی مردمه ایرانه این رژیم میخواد کاری بکنه کارستون
همه اینا زیر سر روباه پیر استعمار یعنی انگلیس هست
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
n1002 - کانادا - تورنتو
بابا بی خیال انگلیس کجا بود؟ نکنه زنایی که با سردار زارعی نماز می خوندن انگلیسی بودن یا خود سردار یا دکی که تا قبل از رییس جمهوریش غرب ترین نقطه ایکه که رفته بود اردبیل بود
جمعه 3 خرداد 1387

parinaz87 - المان - کلن
نه این کار برای تعجیل ظهور ایشان هست ایران در نکبت و بدبختی بمونه و فقر فرهنگی اقتصادی اخه پسر 18 ساله تو معلومه نه درست را تموم کردی نه سربازی رفتی کی باعث این کارهاست هر چند به خاطر بعضی نیازمندیهای پسران جوان ازدواج را در اون جامعه پیشنهاد میکنند اما خوبه حداقل راههای پیشگیری راهم یادشان بدن که برای امدن یکی دیگه یک امکانات اولیه ای هماهنگ بشه ای بابا هر جا این مملکت را دست میزنی افتضاحه
جمعه 3 خرداد 1387

roshaanak_alman - آلمان - برلین
خرج زایمان خیلی بیشتر از مبلغ دزدیده شده میشه.حتی با بیمه هم چندیرابر مشه. هرکس در ایران با این مخارج ازدواج کنه خیلی شحاعه. بعدهم میگن چرا ازدواج کم شد.خب جوونا حق دارن زن نگیرن. چون کاهی وقتا بزهکار میشن.
جمعه 3 خرداد 1387

joudi - ایران - تهران
به به
بنازم به این دولت دلسوز
حالا هی می گند چرا جوونها ازدواج نمی کنند
شنبه 4 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.