علی کریمی: امیدوارم مشکل فوتبال ایران با تنبیه من حل شود

علی کریمی: امیدوارم مشکل فوتبال ایران با تنبیه من حل شود

بازیکن اخراجی تیم ملی فوتبال گفت: امیدوارم مشکل فوتبال ایران با تنبیه من حل شود؛ اما برخی قصد جنجال‌آفرینی دارند.

علی کریمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: فقط یک گفت‌وگوی تلویزیونی انجام دادم و بازتاب آن در رسانه‌های مکتوب منتشر شد. پس از آن مصاحبه دیگر با هیچ رسانه‌ای گفت‌وگو نکرده‌ام؛ اما برخی قصد ایجاد جنجال‌آفرینی در تیم ملی دارند و می‌خواهند سواستفاده کنند.
وی افزود: هرگز نگفته‌ام عقده رکوردشکنی دارم. هیچ مشکلی با علی دایی نداشتم. صبح زود اردبیل را ترک کردم و به دوبی آمدم و با هیچ بازیکنی هم صحبت نکرده‌‌ام.
کریمی عنوان کرد: حرف‌هایی که در آن مصاحبه زدم، جهت بهبود شرایط تیم ملی و فوتبال ایران بود. به هیچ عنوان قصد تهمت زدن به کسی را نداشتم و نمی‌خواستم شخصی را تضعیف کنم. فدراسیون هر حکمی بدهد می‌پذیرم؛ اما باید قبول کرد مشکل فوتبال ایران با محرومیت من حل نمی‌شود. فقط هشدار دادم؛ اما برخی نیز از زبان من حرف‌هایی را نوشتند که هرگز آنها را نزده‌ام.
کاپتیان تیم ملی اظهار داشت: حرف‌هایی را که زدم، تکذیب نمی‌کنم؛ اما برخی قصد جنجال‌آفرینی دارند و می‌خواهند با دایی تسویه حساب کنند و این حرف‌ها را از زبان من بیان می‌کنند.
وی افزود: تیم ملی اکنون به آرامش نیاز دارد. اکنون به امارات آمده‌ام؛ البته اگر فدراسیون دوباره احضارم کند، به تیم ملی برمی‌گردم. حاضر نیستم حرف‌هایی را که زده‌ام تکذیب کنم؛ اما برخی از زبان خودشان با من مصاحبه کردند.


twelve - آریانا - شیراز
علی جون مرامت رو عشقه ، خودتو ناراحت نکن فدای سرت. تو که میدونی اینجا کحاست ؟ بله ، همه میدونیم ، اینجا جمهوری اسلامی ایران است!!
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

miky - انگلیس - لندن
کریمی به خدا راست میگه.مشکل فوتبال ایران چیزهای دیگه و بزرگ هستند نه علی کریمی. اگر کریمی ریش میگذاشت کارش راه میافتاد و مشکلی براش پیدا نمیشد.
جمعه 3 خرداد 1387

fereydoun - -
سلام
امیدوارم که یک روز به آنجایی برسیم که به خاطر خودخواهی خود تصمیمی نگیریم که دل 70 میلیون هموطن را به درد بیاوریم و به روی مبارک هم نیاریم..فقط اینو فراموش نکنید که همیشه در روی یک پاشنه نمیچرخد و این پستها و این میز های ریاست پایدار نیست ...فردا که آمد مثل یک دستمال که با اون دماغشون را پاک کردن میادازنتون دور ..آنجاست که می بینی تنهای تنها موندی ...به خودتون بیایید و کمی هم به نظرات مردم احترام بگذارید.
--------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی بنویسید.
باتشکر
جمعه 3 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.