دوربین مخفی از استخدام منشی ۲

دوربین مخفی از استخدام منشی 2

این هم قسمت آخر دوربین مخفی های برنامه چراغ خاموش در مورد وضعیت حجاب خانم ها در شرکت های خصوصی و اظهارات رادان در این مورد در پایان دوربین مخفی که می گوید در ایران شرکت خصوصی نداریم .

acid_pro - اتریش - وین
این مسخره بازیا چیه بابا؟؟؟ مردم رو یه مشت مریض جنسی بار آوردن اینا.با این برنامه ها هم دارن اعمال قرون وسطایی خودشونو توجیه می کنن اون مردم بدبخت ساده هم اینا رو می بینن میگن وای قربون این دولت زحمتکش بریم که بسیار به فکر ناموس ما هست.چرا اینجا که نه چادر چاقچول می کنن نه چیزی از مزاحمت و این مسخره بازیها خبری نیست؟؟منشی همه شرکتها هم خانمها هستند نود درصد کسانی که در سوپر مارکتهای بزرگ مسؤول فروش هستند رو خانمها تشکیل میدن هیچ اتفاقی هم نیفتاده چون مردم ایجا مثل کشورهای اسلامی مریض جنسی نیستند.فراموش نکنید همین آشغالهای اسلامی بودند که مدتی پیش به بهانه امنیت اجتماعی دختران و زنان بسیار عزیز ایرانی رو کتک میزدند و سرکوب می کردند.یعنی در همه کشورهای دنیا که اصلا حجاب استفاده نمیشه امنیت اجتماعی نیست؟؟؟کثیف تر از حکومت های دینی در دنیا پیدا نمیشه.پاینده ایران.ننگ بر اسلام و بیسوادی که میهن ما رو به این روز انداخت.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

hossein.abieteh - -
این کار و تلاش نیروی انتظامی و پلیس تهران و ایران را باید قدر دانست. به امید روزی که بدی ها و زشتی ها از ایران عزیزمان پاک شوند و جامعه ای سلامت و پاک و البته شاداب و با نشاط داشته باشیم, انشائ الله.
----------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی بنویسید.
با تشکر
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

aryamanesh14 - ژآپن - توکیو
قصه بدبختی مملکت از اینجا اغاز شد که یه سد محکم داشتیم و شکوندیم و مملکت را که چه عرض کنم خاورمیانه و دنیا را اب برد.
بعد از این که پایه های اقتصادی کشور را داغون کردند وداشت و نداشت را به تاراج بردند و بانی فساد و ویرانی مملکت شدند حالا میخواهند با یک میکروفن و دوربین مخفی بازسازی کنند کشور را!!!!؟؟؟؟
عجب نابکاران ابلهی هستند!!!؟؟؟
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

zpirooz - آلمان - آخن
جالبه من نمیدونستم که بلوز و شلوار هم از نظر اسلام اشکال داره اون اسلامی که پدر من به من نشون داد و من هم با مطالعه بیشتر شناختم مانتو داشتن یا نداشتن جز شرایط حجابش نیست چیزهای دیگه ای هست. خیلی عقبند بابا یا بهتره بگیم خیلی پایینند غوغاسالاری؟ گیتارزدنه دیگه
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
جناب اسید- پرو
اون ملتی که به قول شما چادر چاقچول نمیکنه وتوش این خبرا نیست به خاطر اینه که وقتای بیکاریشونو توی دیسکو و بار میگذرونن و وقت هوا و هوسشون نه آدم میشناسن نه حیوون اون ملت مرض جنسی داره نه ایران که روی اصول و شرع پیش میره. اگه میبینی کشورمون به موفقیتهایی رسیده همش به یاری اسلام بوده.
درود بر اسلااااام
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

hproxy - ایران - تهران
واقعا مسخره بازیه.جمهوری اسلامی با جدا سازی جنسی در سطح جامعه نه تنها با ارتکاب جرم مبارزه نکرده بلکه مردم ایران را حریص جنسی بار آورده است. از طرفی این برنامه ها تبلیغی است برای گسترش فرهنگ مرد سالاری و ناموس پرستی. همان طور که در قسمت قبل دیدید. اینها تبلیغات کثیفی است برای یک جامعه که در حال حاضر فرهنگ مرد سالاری و ناموس پرستی و ظلم به زنان جامعه ایران را آلوده کرده است. وگرنه چرا باید اینقدر موقعیت یک زن در جامعه خطرناک باشد؟؟؟ تمام بدبختی ما از سر قوانین اسلامی است. نگید نه؟ این 30 سال نمونه ای از آن است. مثل قبل از اون.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

EElIA - بحرین - منامه
متاسفم برای دخترایی که آزادی و راحتی رو توی بی حجابی میبینن تا یه مشت آدمای هرز ازشون سواستفاده کنن.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

ahura - ژاپن - توکیو
حالا دیدین ؟‌ حق داریم که این حکومت بالا سر ما باشه یا نه ؟ یه نفر اعتراض نکرد به این مرتیکه به اصطلاح خبرنگار . یه نفر نگفت به تو چه مربوطه که این سین جین رو میکنی ؟‌مگه مفتشی ؟ مگه داروغه ای ؟ اصلا انگار باید حتما شلاق بالا سرمون باشه والا احساس خوشبختی و امنیت نمیکنیم. مردم بسه . تا کی میخوایین ذره ذره و روز به روز بمیرین ؟ تا کی تحقیر دیدن از کس و ناکس ؟ به خدا قسم هر بلایی سر مردم میاد از خود مردمه
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

fanos - ژاپن - اوکی ناوا
بدبخت لااقل از رو نوشته نیگا نکن ... میمون دومی
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

shanul - المان - هامبورگ
ببیند چگونه به حریم خصوصی شرکتها و مردم به نام دین اسلام و یک جمله تحریک امیز یعنی نگرانی خانوادها حمله می کنند و دخالت می کنند و سلب اسایش از مردم کردند!!
مسئولین رژیم می خواهند اجازه ندهند مردم به صورت نرمال زندگی کنند!
اگر یک خانمی خودش نخواهد کسی نمی تواند ازش سواستفاده کند.خیلی بیجا کردند اون خانوادهای که نگران دختر 20ساله و 30سالشون هستند فرزندان ما که به سن قانونی رسیدند و بالغ شدند دارای عقل شعور و اراده هستند اونها هم یک انسان هستند و زندگی شخصیشون هم به خودشون مربوطه هست فرزندان ادم که نمی توانند و مجبور نیستند با تفکرات پدر و مادرشان زندگی کنند اگر بخواهد اینطوری باشد ارزش انسایت به معنای واقعی فرزندان زیر سئوال می رود!! اونوقت فرزندان می شوند عروسک کوکی خانوادها!!
تمام مردم ایران که از خانوادهای مسلمان و مذهبی تشکیل نشدند انسانیت
مجاب می کند که به مخالفین یک ایدئولژی هم حق زندگی و ازادی داده بشود دمکراسی باشد.
بیشتر مردم ایران دیگه چه جوری بگویند این حکومت اسلامی را نمی خواهند!
به تمام اشکال و رفتارهای اجتماعی مثل بی حجابی در اجتماع مشروب خوردند پارتی های مختلط گرفتند نوع لباس پوشیدند و ...
سردار رادان گفتند ما از مردم نظر سنجی کردیم در مورد بر خورد با بیحجابی!
منظور ایشون از همه مردم فقط مذهبیون و انسانهای کم فهم و سطحی بوده!
یکی از بزرگترین بدبختهای کشور ما دین اسلام هست.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

سهراب 1 - ایران - شیراز
همه این کارها برای مشروعیت بخشیدن به وحشیگریهای خارج از چهار چوب وقوانینی هست که به اسم امنیت در جامعه انجام میدن وگرنه چه دلیلی داره یه نظامی مفسر این برنامه باشه. مگه ما جامعه شناس نداریم . چرا در مورد دلیل وجود این ناهنجاریها کاری انجام نمشه.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

odin - بلژیک - انتورپن
لطفا بفرمایید این اقای گوینده بازپرس دادگستری یا بازجوی زندان هستن که با این وقاحت و پررویی از مردم سین جیم میکند. اصلا یکی از این خانمها که ایشان باو میگفت چرا روسریتون پایین بود چرا به این جوجه بازجو نگفت که شما باجازه کی دارین از ما فیلم میگیرین. این اقایان یک زمانی دزدکی دوربین در اطاق خوابها میگذاشتند حال وقاحت و بیشرمی را بجایی کشاندن که علنی دوربین را دست میگیرند و از مردم مدرک جمع میکنند.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
برین گمشین خودتون بدترین همتون مثل همون سردارتون یکی از اون یکی کثیفتر.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

apple - ایران - تهران
اتریش- وین من ...... من کاملا با شما موافقم
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

DERAKHT - نروژ - نروژ
واقعا که جائ تاسفه.دقیقا که حرف دل مرا زدیacid-pro .وای بر ما
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

khatat - المان - germanyhallo ,ich bin bre
هفت شهر عشق را عطار گشت
ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

pooya123 - فرانسه - استراسبورگ
این مسخره بازیا چیه بابا؟؟؟
با این برنامه ها هم دارن اعمال قرون وسطایی خودشونو توجیه می کنن اون مردم بدبخت ساده هم اینا رو می بینن میگن وای قربون این دولت زحمتکش بریم که بسیار به فکر ناموس ما هست.چرا اینجا که نه چادر چاقچول می کنن نه چیزی از مزاحمت و این مسخره بازیها خبری نیست؟؟منشی همه شرکتها هم خانمها هستند
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
ایلیا بحرین
باز هم نظر بده برای انبساط خاطر بچه ها مناسب هست :-)
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

tolarpis - -
وااااای، عجب مشکل بزرگی، الان ملت ایران نابود میشن، چه آهنگ غمناکی، انگار باباشون مرده
این همه مشکل هست اینا گیر دادن به این!!!!
تو کوچه مهیار جلوی جام جم من 1 سال کار میکردم، هفته ا ی دو تا سرقت میشد، 200 متر پایین تر گشت ارشاد به گیر دادن به مردم مشغول بود.
خود منشی کرم داره چیزایی میگه که طرف اگه حواسشم نباشه بیاد تو خط، بعد میرن صاحب شرکتو خفت میکنن.
اون رادن خودش سرکرده اراذل و اباشه مخصوصاً اون رفیقش که الان گند کارش دراومد.
خوب بود فرزاد حسنی مجری بود یه حالی از این رادان می گرفت دوباره!
------------------------
کاربر گرامی
لطفا نام کشور و شهر محل زندگی خود را به فارسی بنویسید.
با تشکر
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
من هم با دوستمون از اتریش هم عقیده هستم اینها دارن یه کاری میکنن که مثل عربستان زنها حق ماشین سواری هم نداشته باشند یا حتی حق رای حالا قبول نکنید اینها دیوانه اند .
هر از گاهی هم یکیشون فساد اخلاقیش اینقدر زیاد میشه که دیگه نمیشه پنهونش کرد مثل این سردارشون .
این اولیش نبوداخریش هم نخواهد بود اون دخترهای بیچاره رو که به زور سوار ماشین میکردن واسه سردارشون گوشت اهو میبردن
کثافتهای لجن
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
همچین میگه با این وضع انگار لخت گرفتنش. مسخره ها. چه طوری نظر سنجی کردن؟ دختر خانواده خودش نمی تونه تشخیص بده که وسیله شده یا نه؟
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
ایلیا بحرین اون مرض جنسی رو اون عربا دارن که داری لاشون زندگی میکنی که در ان واحد با چهار تا زن عقدی و چهل زن صیغه ای رابطه دارن. بیا تو اروپا و امریکا ببین اگه یه زن لخت هم بیرون بره کسی نگاهش هم نمیکنه. اون دیسکویی ها هم همه دوست دختر دوست پسرن همچین هرکی به هرکی هم نیست فقط صیغه محرمیت نخوندن همین.
اگه کشورمون به موفقیت رسیده پس تو بحرین چیکار میکنی پاشو بیا تو کشور موفق خودت. راستی تو به چی میگی موفقیت؟ به اینکه مردم از فقر خودکشی میکنن؟ از اینکه امار بیکاری و فقر سرسام اور بالا رفته؟ اره اینا موفقیته؟ تو بحرین نشستی با شکم سیر(خدارو شکر) دغدغه جهاز شوهر هم نداری مثل دخترای تو ایران که وقتی دم بخت میشن عوض اینکه شاد باشن تازه غم دنیا بدبختارو میگبره که چه جوری جهاز تهیه کنند.
تا حالا دختری دیدی که برای اینکه عرق شرم رو چهره باباش نبینه بهش میگه بابا من شوهر نمیخوام امادگیشو ندارم که شوهر کنم. دیدی یا ندیدی؟
پس جون مادرت هم به تو و هم به همه کسان دیگه که از راه دور میگن لنگش کن ازتون تقاضا میکنم از ایران از راه دور تعریف نکنید چون شما از روی احساس نظر میدید و از واقعیتها هیچ چی نمیدونید هیچچی.
من فکر کنم تلویزیون دروغ گوی جمهوری اسلامی رو زیاد نگاه میکنی که مختو پر کرده از این مهملات بی ارزش . دختر پرتی از مرحله.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

nazi kermanshah - کانادا - ادمونتون
سلام
همه ویدیوها این پیام رو میده که متاسفیم این ویدیو قابل دسترسی نمی باشد.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

iranianfarshad - ایران - تهران
میگن بعضی از خانمها میرن دبی کاسبی میکن پس فردا جلو خروج تمام خانمها را باید گرفت و یا سین جین شوند که چرا شما دبی میروید
حال عده ای شرکت تاسیس کرده اند و در ورای شرکت خانم بازی میکنند دلیل نمیشود بقیه شرکتها هم اینگونه با آنها برخورد شود و باید گفت اینگونه شرکتها تحت مدیریت افرادی ثبت میشود که غم شام شب و نه اجاره سر برج را دارند و گرنه بروید از اداره ثبت شرکتها در بیاورید چه تعدادشرکت در ایران داریم که بعضا خیلیها هم موفق میباشند
فیلم اول را دیدم خندم گرفت یکی میبیند خانمی ایستاده به واقع ترمز میزند تا دویست تومان کاسب شده و نانی به خانه ببرد و دیگری که از سر خیر یارانه دولت ماشینش محیط اجتماعی و طبیعی را آلوده میکند برای سرگرمی میخواهد مخ خانمی را بزند
باور کنید بارها دیده ام خانمی در جایی ایستاده که حیران وسیله ای است تا به مقصد برسد ولی جرات نکرده ام ترمز بزنم که مبادا فکر کنند میخواهم بقولی خانم را بلند کنم
و در خاتمه باید از سردار و دیگر مسئولین جمهوری اسلامی باید پرسید مگر اسلام دین مکارم اخلاق نیست و شما سی سال مجری منویات اسلام در ایران نبوده اید و این انقلاب پانصد هزار شهید نداد پس چرا مردم به رذایل اخلاقی سقوط کرده و برای همدیگر تله پهن میکنند و چه دلیلی دارد که فرد بجای گردشی در شهر و بیست تا پنجاه هزار تومان به رسوبی که خیابانها بحمد حکومت اسلامی مزین به آن است یک میلیون خرج میکند و شرکتی اجاره میکند تا با خانمی دست دهد و یا شبی را با ؟آن به صبح برساند براستی اینگونه خرجها توسط که میشود والا اگر من کارشناس این مملکت درآمدم کفاف یه اجاره پنجاه متری را میداد سی و پنج سال جهاد اکبر نمینمودم
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
میخواهید باج از این شرکتها بگیرید!!! دوزار درمیارن و بشماها مفتخوران باج نمیدن و شمارو آدم حساب نمیکن !!!!!خوب چرا پای ناموس مردم رو میکشین وسط!!!! اون دختر بیچاره میگه داشتم کار میکردم و روسریش افتاده اون وقت تو مرتیکه جنایت کار میکی امنیت کشور بهم خورد!!دفتر کار هر کسی شخصیست و شرکت هم در داره. وسط خیابون که روسریش را بر نداشته.داره با کامپیوتر کار میکنه نه ماچ و بوسه ای بود و نه سکسی مثل سردار زارعی!!!!!!چرا اون فیلمها را نشان نمیدید. شرکتهای خصوصی دراین مواقع دولتی میشن!!خوب حقوق و مزایای آنها را هم دولت بده!!شما بدبختها ادارات دولتی را هم به بخشهای خصوصی فروختید چون زیر مدیریتش موندین!!!!و از همه چیز ایران پول در آوردید.از ایران ایر بگیرید تا کارخانه های بزرگ کشور.حالا یک شرکت خصوصی با یک منشی و دو تا کارمند شد دولتی!!!!ای بر اون پدر مادر هر چه حرامزاده ومردم آزررتان لعنت.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
والا اینجور که این دختره عشوه اومد ایت الله هم باشه از راه به در میشه.
حاج فتوحی همینجوری از راه به در شد دیگه.
پنج‌شنبه 2 خرداد 1387

Mr.Irani - ایران - تهران
باید بکشن این بد حجابارو . درود بر جمهوریاسلامی . هه هه
جمعه 3 خرداد 1387

ashislands - ژاپن - توکیو
عجب ابلهانی!!!!!کی میخوان دست از این کاراشون بر دارن...در جوابtolarpisنه باباش ون نمرده فاطمشون مرده هه هه هه
جمعه 3 خرداد 1387

mah1 - ایران - تهران
EELIA - بحرین - منامه
ول کن بابا از این کمر به پایین بیا بیرون. این اخوندها کشور رو به گند کشیدن جوک میگی کدوم پیشرفت خواب دیدی؟! تو غرب متلک گفتن معنی نداره اونجا هر جور لباس بپوشی اگه خودت نخوای کسی کاریت نداره.
ایران خدا میدونه چقدر به زنها تو اداره ها خودشون رو تحمیل میکنن ولی این شرایط مزخرف ایران زده تو دهن زنها که سکوت کنند. همین جمهوریه کثیف منشا خیلی بدبختیهاست. بیدار شو ذلت بسته.
جمعه 3 خرداد 1387

sarahgoli11 - مالزی - کوالالامپور
اخه کسی نیست بگه به شما چه ربطی داره نمیخواد سرش کنه یا دوست داره دست بده.
حالا هینا فکر می کنن می تونن کاری کنن؟؟ برین بابا سنگتونو بسابین
اخه مملکت ما دیگه هیچ مشکلی نداره فقط مونده اینا؟؟؟؟؟؟؟ خاک بر سرتون کنن
جمعه 3 خرداد 1387

shekamo - نورو - اوسلو
بابک تورنتو گگگگگگل گفتی برادر الهی هر چی اخونده دورت بگرده
1 بوسه خواهرانه برای شما
جمعه 3 خرداد 1387

golazin - کویت - کویت
واقعا مشکل اینطوری حل میشه؟ یعنی مشکل تو ایران ففط حجابه؟؟؟؟
این پس خیلی جالب و تاریخی هست و باید تو تاریخ ثبت بشه که ایران مشکل تورم؛ فقر؛ کساد؛ کمبود بودجه؛ قاچاق مواد مخدر و خیلی موارد دیگه از جمله بنزین؛ آمار بالای افسردگی و خودکشی؛ دزدی و تجاوز و خیلی مشکل های دیگه رو تونسته حل کنه. این واقعا جای تبریک داره....
مشکل ما ایرانی ها اینه که به زور گفتن عادت کردیم. نمی تونیم حرفمون رو بزنیم می ترسیم... باید دروغ بگیم... شاید یه خانمی رو بزنن وقتی بگه آره حجاب سرم نبود به تو چه؟ ولی همه خانم ها رو نمی تونن بزنن همه زنهای و مردهای ایران و نمی تونن بندازن زندان... وقتی تعداد کمه می تونن جلوشون وایسن ولی نه جلوی همه ای ما... ما عادت داریم شعار بدیم ولی پای عملش که می شه از همه جا بی خبر می شیم و بی گناه....
جمعه 3 خرداد 1387

roshaanak_alman - آلمان - برلین
دخترا مجبور نیستن در شرکتهای اینجوری کار کنن. دیگه مردم هیچ جا راحت نیستن. یک نفر نیست بره از عشرتکده اخوندا و زنهای صیغه ایشون یا زندانهای تحت نظارت امثال زارعی گزارش تهیه کنه.
جمعه 3 خرداد 1387

ajhard - پارس - پارس
درود بر پارسیان...
آقای بابک تورنتوی گرامی بسیار خوشنود میشوم هنگامی که سخنان آتشین شما را در این سایت می خوانم باور کنید که روزی می رسد که این قلاده به سران را از سرزمین پدری بیرون افکنیم....
بابک گرامی اگر می توانید ایمیل خود را به من بدهید از گفتگو با شما خوشحال خواهم شد....
جمعه 3 خرداد 1387

sama128 - ایران - شیراز
دوستان گرامی اگر محیط و جامعه گشنه پرور نباشد و دختران خوب جامعه برای خرید مانتو و لباس نخواهند به هر خفتی تن در دهند (الان عده ای ممکن است با نظر من مخالف باشند و بگویند بخاطر لباس نباید کسی خودفروشی کند) ولی دوستان همه زندگی که لباس نیست آرامش - آسایش - راحتی - اوقات فراغت مناسب همه و همه - وقتی تمام اینها برای اکثریت قشر جامعه مقدور و در دسترس نیست پس عده ای سود جو وارد عمل شده با وعده های پوچ زندگی دختران را تباه می کنند . فقر و نداری جامعه و در مقابل حقوق های میلیونی مدیران با ماشین های مدل بالا که برای خود و همسر و فرزندان خود جدا جدا می خرند آیا مایه ننگ جامعه به اصطلاح اسلامی نیست . وقتی خود آقایان علیه دبی شعار می دهند و زن و فرزند خود را برای تفریح به دبی می فرستند آیا ننگ نیست .
شنبه 4 خرداد 1387

omid200202002 - ایران - اصفهان
سلام به همه هموطنام.
دوستانی که ازاین حکومت به اصطلاح اسلامی حمایت میکنین:مگه یادتون رفت به اسم خانه عفاف همین ناموس های مملکتمون رو؛همین دخترهایی که جای خواهرهای ماهستن روبه راحتی به کشورهای عربی صادرمیکردن؟وهنوزهم این کثافت کاریهارومیکنن وفقط روششون عوض شده.
مردمی که اینقدربه فکرشکمشون هستن بایداین آشغالهابالای سرشون باشن.من خودم ایران هستم وجزءطبقه 10 جامعه که دارم بافقردست وپنجه نرم میکنم وبابدبختی زندگی میکنم ولی همیشه به این اعتقادداشتم ودارم که برای داشتن چیزی که نداریدبایدچیزی راازدست داد.برای داشتن آزادی باید کشته داد؛بایدگرسنگی کشید؛بایدشکنجه شد.مردم مانشستن تایکی بیادوآزادی روبهشون بده.چیزی که غیرممکنه.مگه خمینی چجوری انقلاب کرد؟ها؟چرابه خودمون نمیاییم ماملت؟بابا بسه دیگه.دیگه خرشدن به اسم دین تاکی آخه؟؟؟چرادست ازتعصبهای جاهلانه برنمیدارین؟
آی اونایی که واسه حسین سینه میزنین؛خداوکیلی حسین واسه چی کشته شد؟من نمیگم جریان حسین راست بودیادروغ چون من اصلاآدم مذهبی نیستم.ولی اونا که حسین روقبول دارن؛آیا حسین به خاطرآب خودشوبه کشتن داد؟به خاطرریاست بود؟هرچی بودگذشت.بایدازهرحادثه ای درس گرفت؛چه عاشوراچه انقلاب ایران چه انقلاب فرانسه یا هردرس تاریخی.
دین همیشه درطول تاریخ ابزاری برای قدرت بوده.
برای تغییرحکومت وآزادی به معنای واقعیش؛اول بایدخودمون رووفکرمون روعوض کنیم.خواهش میکنم فکراتون روعوض کنین؛اینقدرساده لوح واحمق نباشین.
قربان ایران وایرانی
شنبه 4 خرداد 1387

naslesookhteh - ایران - تهران
فضول رو بردن جهنم .
اخه به شما چه مردم چجوری زندگی میکنن.
این قول رو کدوم مردم ازشما گرفتن؟ نظر سنجی از کیا بوده؟
خدا شفات بده! هرچند که امیدی به شفا نیست.
یکشنبه 5 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
babaktoronto - کانادا - تورنتو
mah1 - ایران - تهران
alireza.ch - سوییس - نوشاتل
اول از همه قابل توجه بابک خان ایلیا اسم پسره نه دختر
دوم اینکه
جمهوریه اسلامی ایران نظامش بر پایه اسلام و قواعدو قانونای دینی بنا شده مسئولان کشور موظفن که مملکت رو با مشروعات اسلامی اداره کنن راهشون درسته اگرچه روششون درست نیست درست نبودن روش مسئولین دلیل نمیشه که ما به اسلام بد بگیم.
پس هر کس که تو ایران زندگی میکنه باید به قوانین اسلامیشم عمل کنه مثل همه کشورهای دنیا که برا خودشون قانونایی دارن و احترام اون و واجب میدونن. اگه من و شما تو کشوری که زندگی میکنیم به حجاب خانومامون گیر داده نمیشه دلیل بر خوبیه این کشور نیست چون اینجا داشتن حجاب رو قانون نمیدونن. این رو هم بدونید که اسلام هیچ قانونی رو واجب نکرد مگر اینکه بر صلاح و به نفع مسلمونا باشه.
کااااااااااش میشد به نظرات هم دیگه احترام بذاریم و یکم صمیمیتر بحث کنیم..
دوشنبه 6 خرداد 1387

narenj - المان - ویسبادن
EELIA - بحرین - منامه: واقعا من اگر جای شما بودم با اون نظر کوته فکرانه و مضحک و اینهمه مخالفت دوستان دیگه روم نمیشد تا چند روز تو ائینه نگاه کنم چه برسه به اینکه بازم کامنت بذارم. ولی خوب اگه شما اخوندا و اخوندزاده ها حیا داشتین که ایران الان وضعش اینطور شرم اور نبود.
دوشنبه 6 خرداد 1387

EELIA - بحرین - منامه
narenj - المان - ویسبادن
شما که اگه جای من بودی تا دو روز به آیینه نگاه نمیکردی برا اینه که مشکل داری اعتماد به نفستم اصلا خوب نیست
آقاجون من میدونم کلا مم درسته براچی باید خجالت بکشم اون دوستای شما انگار خجالت کشیدن و کم آوردن
سه‌شنبه 7 خرداد 1387

+1
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.