گشایش دفتر شرکت مگافون روسیه در تهران

گشایش دفتر شرکت مگافون روسیه در تهران

کارشناسان می گویند مگافون بسیار امیدوارانه وارد بازار ایران شده است
دفتر شرکت خدمات تلفن همراه روسیه - مگافون - شامگاه دوشنبه 23 اردیبهشت در تهران افتتاح شد.

مدیر عامل و مسئولان این شرکت، معاون وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات ایران و مدیر عامل سازمان خصوصی سازی ایران در مراسم گشایش این دفتر حضورداشتند.

شرکت مگافون روسیه، یکی از متقاضیان برای راه اندازی اپراتور سوم موبایل در ایران است. این شرکت، حتی پیش از آنکه جزییات کامل این مزایده اعلام شود، دفتر خود را در تهران دایر کرده است.

ایسنا، خبرگزاری دانشجویان ایران، به نقل از سرگئی سالداتنکوف مدیرعامل شرکت مگافون گفته است که این شرکت، سه میلیارد یورو در ایران سرمایه گذاری می کند.

بر اساس این خبر، آقای سالداتنکوف گفته است: "ما بازار ایران را برای توسعه ارتباطات تلفن همراه جذاب می ‌دانیم."

به گزارش ایسنا، مدیرعامل شرکت مگافون همچنین ایران از نظر اقتصادی، کشوری "بسیار با ثبات" خوانده است.

کارشناسان معتقدند که شرکت روسی مگافون، بسیار امیدوارانه پا به عرصه رقابت تلفن همراه در ایران گذاشته است.

درحال حاضر، دو اپراتور، شرکت مخابرات و شرکت غیردولتی ایرانسل، در حال ارائه خدمات تلفن همراه در ایران هستند.

براساس مقررات اعلام شده، اپراتور سوم، باید نسل سوم تلفن همراه را وارد بازار ایران کند. در این گونه موبایل ها، مشترکان می توانند از امکانات صوتی و تصویری پیشرفته تری، مانند تماشای ویدئو و گوش دادن به موسیقی استفاده کنند و یا فایل های صوتی و تصویری را برای دیگر مشترکان ارسال کنند.

parviz1 - انگلستان - کترینگ
... همه چیز را با دروغ به پدر سوخته بازی به ملت غالب کردین!!!اون شعار نه غربی و نه شرقی جمهوری اسلامی اینه دیگه !!!!شما که نه تنها تا خرخره تو دهن شرق رفتین مملکت را هم از آبهای دریای مازندران گرفته تا ثروت کشور را با خریداری هواپیماهای توپولف و صنعت 100 سال پیش روسیه که برای شما افتخار است معامله میکنید و حال هم با مگافون!!!!ای خاک بر سرتان!! از کجا به کجا آمده اید!!!!!!
پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1387

mmreza - ایران - شیراز
ایران، حیات خلوت روسیه
جمعه 27 اردیبهشت 1387

ezatdf - ایران - تهران
به خط دوم پاراگراف دوم توجه کنید - این شرکت، حتی پیش از آنکه جزییات کامل این مزایده اعلام شود، دفتر خود را در تهران دایر کرده است - ترجمه این جمله اینست که این شرکت رشوه های لازم را قبل از برگزاری مزایده پرداخت کرده است.
جمعه 27 اردیبهشت 1387

maryflower - ایارن - تهران
parviz1 - انگلستان - کترینگ
من یکی دو جای دیگه هم نظرهای شمارو خوندم. به نظرم جنابعالی در حال نوشتن نظریات کاملا قرمز رنگ هستید!!
منم که اینجا تو ایران هستم خیلی بیشتر از شمایی که در انگلستان هستید از وضعیت جامعه ام ناراحتم اما فقط با حرف زدن و فحش دادن کار درست نمی شه . شما هم بهتره خیلی سخت نگیری. چون سکته خبر نمی کنه!!!!
جمعه 27 اردیبهشت 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
خاک بر سر دکی!!!!!!!
هنوز امضا پوتین زیر تحریم ایران خشک نشده!!!! بیشتر بدین بخوره
جمعه 27 اردیبهشت 1387

admiral - ایران - تهران
از ماست که بر ماست
خاااااااااککککککککککک بر سر این حکومت که بعد از این همه سال هنوز نتونستن یک تکنولوژی که سالهایت در اروپا داره کار می کنه رو خودشون پایه گذاری کنند.
شنبه 28 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
maryflower-ایارن-تهران.سلام عزیز.متشکر از اینکه لطف کردی به فکر سلامتی هموطن دور از وطن هم هستی.آیا این خود دلیلی نیست که من هم بفکر شما عزیزان و کشور عزیزم باشم .آیا میدانی که چقدر سخت است وقتیکه هر روز جنایاتی که در کشور بخاطر آزادی و یا فقر و یا اعتیاد و فحشا ووووو هزارن مشکلات که منشا آن فقط این رژیم است و بس که سرکار هم از نزدیک شاهد میباشی!!!بخدا قسم در قدیم نه تنها این مشکلات نبود بلکه دین و روحانیون هم احترام خاصی داشت.مردم به هم عشق میورزیدن.حرف زیاد است و سرت را درد نمیاورم.فقط میگویم متشکرم عزیز هموطن.و امید وارم شما زنده باشی و من پیش مرگ شما فهمیده ها و هموطنان و کشورم بشوم.بسیار کسانی بودند که در این سالها از ناآگاهی و جنایات و وطن فروشی و دزدی ووواین رژیم سکته کردن و روحشان شاد و شاید هیچ کس هم آنها را نشناسد و فقط بستگانشان میدانند که چقدر وطن و ملت را دوست داشتن.باز هم متشکرم.
شنبه 28 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.