درگیری دوچرخه سواران ایرانی در تور تهران

درگیری دوچرخه سواران ایرانی در تور تهران

نخستین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ریاست جمهوری در حالی به پایان رسید که درگیری برخی دوچرخه سواران تیم دانشگاه آزاد، نقطه تاریک این رویداد بزرگ به میزبانی کشورمان بود.

 گزارش خبرنگار مهر، در روز دوم این تور دوچرخه سواران دانشگاه آزاد اسلامی در خط شروع و پایان مسابقه درگیری هایی را با یکدیگر داشتند به طوری که اگر میانجیگری برخی پیشکسوتان و قدیمی های دوچرخه سواری نبود، این درگیری فیزیکی به جاهای باریک کشیده می شد و نقطه تاریکی بود در تور دوچرخه سواری تهران که همگان بر برگزاری مطلوب و آبرومندانه آن تاکید کردند. 

غلام حسین کوهی مربی تیم دانشگاه آزاد در مورد این درگیری گفت: این درگیری به صورت لفظی و پرخاشگرانه بود و خود من هم با حضور در بین دوچرخه سواران مانع تشدید درگیری شدم.

وی با بیان اینکه در تمامی مسابقات این مسائل درون هر تیمی وجود دارد گفت: تیم ما در مرحله دوم این مسابقات به دلیل زمین خوردن سعیدی از تیم پتروشیمی عقب ماند و بچه ها نیز به همین دلیل نسبت به عملکرد یکدیگر اعتراض داشتند که چرا همکاری بین تیمی وجود نداشته است.

امیر زرگری یکی از دوچرخه سواران عضو تیم دانشگاه آزاد اسلامی هم با اظهار اینکه خود وی نیز یکی از معترضین به هم تیمی هایش در این مسابقه بوده است گفت: اگر همه بچه های تیم همکاری داشتند ما هرگز پیراهن طلایی را از دست نداده و حتی سکوی اول را هم از آن تیم خود می کردیم.

وی با بیان اینکه به هیچ عنوان دعوای بین دوچرخه سواران دانشگاه آزاد به معنی زد وخورد نبوده و تنها شاهد پرخاش بچه های تیم بوده ایم اظهار داشت : اصلا این طور نبوده که دعوایی با زد وخورد بین دوچرخه سواران صورت گیرد بلکه اعضا تیم در پایان مسابقه باهم مشاجره کرده و با پرخاش نسبت به هم اعتراض کردند و آقای کوهی به همه تذکر داد و از تشدید ماجرا کاست.

عباس سعیدی تنها نیز در مورد درگیری بوجود آمده بین دوچرخه سواران گفت: اعتراض تیم ما داخلی بود و ربطی به مسابقات ندارد. متاسفانه در حالیکه من در روز اول مسابقات به مقام قهرمانی رسیده و می توانستم پیراهن طلایی را حفظ کنم به راحتی این امتیاز را از دست دادم.

این دوچرخه سواران در حالی درگیری ها در تور ریاست جمهوری را لفظی می دانند که شاهدان عینی و حتی یکی از عکاسانی که از صحنه های این درگیری عکس گرفته است، بر درگیری فیزیکی و حرف های ناشایستی که بین برخی از دوچرخه سواران رد وبدل شده است، تاکید می کنند.

نخستین مرحله از تور بین المللی دوچرخه سواری ریاست جمهوری با حضور 14 تیم خارجی و داخلی از 20 اردیبهشت ماه در تهران برگزار شد که در نهایت پتروشیمی تبریز به مقام نخست دست یافت. تیم دانشگاه آزاد دوم و پیکان تهران برسکوی سومی ایستاد.

saintseraph - ایران - هگمتانه
وقتی خود رییس جمهورش اونجوریه چه انتظاری از تورش دارید؟!
پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1387

mahkame - اتریش - وین
ای خدااااا. احمدی کجایی که نظر بدی؟ حاله ماله چیزی ندیدی؟
پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
تور ریاست جمهوری !!!!!!!
ایشالا سر گور ریاست جمهوری مسابقه جوک بزارن!!!!
جمعه 27 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.