احمدی‌نژاد:ایران در لبنان دخالت نمی کند

احمدی‌نژاد:ایران در لبنان دخالت نمی کند

رئیس جمهور ایران گفت که ایران آماده همکاری است
محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور ایران گفت آمریکا به نصیحت های ما گوش نمی کند و هر جا کم می آورد، دیگران را متهم می کند.

او که در اولین نشست مطبوعاتی خود پس از سال جدید شمسی صحبت می کرد، در مورد ادعای آمریکا مبنی بر دخالت ایران در عراق و لبنان گفت: "این روش دولت آمریکا است که دیگران را متهم کند."

آقای احمدی نژاد در مورد لبنان گفت که جمهوری اسلامی تنها کشوری است که در لبنان دخالت نمی کند.

این اظهارنظر رئیس جمهور ایران در حالی صورت می گیرد که سعود الفیصل، وزیر امور خارجه عربستان امروز به ایران هشدار داد که حمایت از اقدامات حزب الله در لبنان، بر روابط ایران با جهان عرب تاثیر می گذارد.

رئیس جمهور ایران در مورد سخنان سعود الفیصل گفت: "امیدوارم این حرف ها درست نباشد و از روی عصبانیت مطرح شده باشد." او افزود که به احترام ملک عبدالله، پادشاه عربستان، پاسخی به سخنان سعود الفیصل داده نخواهد شد.

بسته پیشنهادی ایران

آقای احمدی نژاد در مورد بسته پیشنهادی ایران که قرار است راه حل هایی برای مشکلات منطقه و جهان ارائه کند گفت که این پیشنهاد به زودی به مقام های جهانی عرضه خواهد شد.

رئیس جمهور ایران افزود کشورش آماده است تا پیشنهادهای دیگران را نیز دریافت کرده و آنها را بررسی کند. او تاکید کرد که ایران آماده همکاری است.

آقای احمدی نژاد، ایران را یک قدرت بزرگ خواند و گفت ایران دیدگاه های مشخصی درباره مساله هسته ای دارد و چیزی بیشتر از حق قانونی خود نمی خواهد.

کشورهای موسوم به پنج به علاوه یک قرار است بسته پیشنهادی شامل مشوق هایی را به ایران عرضه کنند. این کشورها خواهان آن هستند که ایران فعالیت های غنی سازی اورانیوم را به حالت تعلیق در آورد اما ایران با این خواسته مخالفت کرده است. در مقابل مقام های ایران، از ارائه بسته ای سخن گفته اند که در آن، راه حل هایی برای حل مشکلات منطقه عرضه شده است.

"پایان راه اسرائیل"

رئیس جمهور ایران در سخنان خود با اشاره به این که اسرائیل، به پایان راه خودش رسیده، گفت: "از نطر ملت های منطقه، هیچ چیزی به اسم رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته نمی شود و وجود خارجی ندارد."

آقای احمدی نژاد، برپایی جشن سالگرد تاسیس اسرائیل را محکوم کرد و گفت: "برای مرده، جشن تولد گرفتن، تاثیری نخواهد داشت و این مرده با انفاس این آقایانی که می خواهند آنجا جمع شوند، زنده نخواهد شد."

این برای اولین بار نیست که رئیس جمهور ایران چنین سخنانی را درباره اسرائیل بیان می کند. اظهارنظرهای محمود احمدی نژاد درباره اسرائیل که از زمان ریاست جمهوری او صورت گرفته، هر بار به طور وسیعی در جهان مورد پوشش قرار گرفته و از سوی کشورها و نهادهای بین المللی محکوم شده است.

mahkame - اتریش - وین
بازم این حرف زد
سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1387

twelve - ایران مظلوم - شیراز
عجیب ترین حیوانی که من به عمر خود دیده ام همین محمود احمدی نژاد است ، او نه تنها یک بوزینه سخنگو است بلکه دروغ میگه عین سگ !!!!!
لاید این عکس و پوستر ها و اقتدا کردن ها و الگوبرداری از حکومت دیکتاتوریسم ایران توسط حزب الله هم مفتی به دست اومده آره ؟؟ تحهیزات نظامی 30 میلیارد دلاری در جنگ 33 روزه و اصل راه اندازی این جنگ هم لابد کار طایفه جن است!!
از همه کاربران تقاضا میشود عجیب ترین حیوانی که تا کنون دیده اند را نام ببرند !!!
سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1387

lavita - اوکراین - کیف
یا خدا جناب قربون دکتر وقتی گوهر فشانی میکنه تن ادم میلرزه تا میان گند کاری قبلی را درست کنن قربون یه ترررر جدید وارد بازار میکنه به پیر به پیغمبر به خدا این سالم نیست عقلم تو کله پوکش نیست هنوز هیچی نشده اسراییل را میگه مرده وای به روزی که این دستش به بمبی چیزی برسه فکر کنم امریکا را هم بکشه
سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
خدمت دوستان چند تا مطلب دارم که خواهشمندم دقت کنید
با این سر مطلب حلول روح هیتلر در احمدی نژاد
به این دلایل
1-اول از همه به قد وقامت و قیافه شان دقت کنید خیلی شبه همند
2-هیتلر از نژاد اریایی بود این احمدی نژاد هم اریایی نژاد است
3-هیتلر با اینکه کلا 100 میلیون جمعیت داشت میخواست به دنیا حکومت بکند احمدی نژاد هم با اینکه کلا 100 میلیون شیعه است میخواهد به یک میلیارد سنی و در کل به دنیا حکومت کند
4-دشمن اصلی هیتلر یهودی ها بودن دشمن احمدی نژاد هم یهودی هان در این مورد هم با جدش اتفاق نظر داره
5-در ثانی اگر پدر ما کار اشتباهی بکنه ما که نمیائیم بگیم اشتباه کرده بلکه سعی میکنیم از کارهاش دفاع بکنیم و در حد امکان اشتباهشو انکار بکنیم همین کاری که احمدی نژاد میکنه و کشتار یهودی ها در هولوکاست رو کلا انکار میکنه خب باید هم همین طوری باشه بالاخره یه جوری باید گذشته اجدادش رو خوب نشون بده
دوستان عزیز ایا فکر میکنید این شباهت ها عجیب نیست
واقعا فکر میکنید اینها همه اتفاقی اند
یه خاطره ای رو براتون تعریف میکنم موقعی که احمدی نژاد رییس جمهور شد در اولین جلسه با خبرنگاران یه خبرنگار چینی ازش پرسید اقای احمدی نژادسیاست خارجی شما با سایر کشورها چطور خواهد بود با توجه به اینکه تا حالا شما اصلا خارج از کشور نرفته اید
جوابش رو میدونید چی بود (اینم اضافه کنم که خبرنگار چینی درست میگفت )
خودتان حدس بزنید
ببینیدامپراطوری پرشیا دست کی افتاده
فقط یه کلمه جوابشه
فاتحه
سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1387

xerox - ایران - شیراز
ایشان راست میگن ایران دخالت نمیکنه فتنه به پا میکنه (البته جمهوری اسلامی)
سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1387

mah1 - ایران - تهران
پینوکیو! همینه دماغش مثله خرطومه بسکه دروغ گفته.
سه‌شنبه 24 اردیبهشت 1387

ریکا - ایران - قائم شهر
زندگی یعنی حرکت. هرچیزی که حرکت داشته باشه، زنده است و وقتی از حرکت ‏واستاد مرده هست. حالا تو بگو دکی جان، اسرائیل مرده هست یا تو با این انجماد ‏فکریت؟
چهار‌شنبه 25 اردیبهشت 1387

babak_e_khorramdin - ایران - مشهد
twelve - ایران مظلوم - شیراز
دوست عزیز با نظر شما تا حدودی موافقم زیرا عجیب ترینشان هست اما نه بوزینه به این زشتیست و نه سگ به این دروغگویی .
چهار‌شنبه 25 اردیبهشت 1387

sam1 - انگلیس - لندن
اینم نگی چی بگی... مردم خسته شدن از بس بهت فحش دادن............. بلبل درخت نارگیل یه کم خجالت بکش
چهار‌شنبه 25 اردیبهشت 1387

apple - ایران - تهران
شایعه است پاپوش آقا....ایران و دخالت بشنو باور نکن داش احمد هر چی بگه راسته اصلاْ دروغ تو مرامش نیست
چهار‌شنبه 25 اردیبهشت 1387

alishah - ایران - تهران
من که بزرگترین اشتباه زندگیم رای دادن به این مرد بود . البته من ایشون رو انسان رذل یا تروریستی نمی دانم اما اعتقادات این آقا واقعا عجیب غریب و باور نکردنیه . معلوم نیست تو چه عالمی زندگی می کنه که فقط خودش خودش رو قبول داره . من که تو اجتماع های بسیجی در ایران هم شرکت می کنم دیدم که دیگه افراطی ترین و تندروترین آدم ها هم دیگه از وضعیت این مرد سخت آشفته شدند.
--------------------------------
کاربر گرامی
لطفا نام کشور و شهر محل زندگی خود را به فارسی بنویسید.
با تشکر
چهار‌شنبه 25 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
بد بخت رفیق سوریه ای تون تو اجلاس همه پته پوتتونو ریخت رو آب که هم مالی و هم جانی چه ها که نکردین !!!!!!
جمعه 27 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.