شاهکار جدید فدراسیون فوتبال , علی دایی دو شغله می ماند

شاهکار جدید فدراسیون فوتبال , علی دایی دو شغله می ماند

 سایپا برده، سایپا صعود کرده است. علی دایی مژده می دهد؛ «با فدراسیون هماهنگ کرده بودم که اگر به مرحله بعد لیگ قهرمانان رسیدیم، در خدمت سایپا بمانم.» مژده یی که علی دایی به جامعه فوتبال داده، همه را یاد جزئیات قرارداد آری هان با پرسپولیس می اندازد. قرارداد مربی هلندی طوری تنظیم شده بود که هان تنها در اوقات فراغتش سرمربی پرسپولیس بود. علی دایی هم از امروز به یمن صعود سایپا به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا، همچنان سرمربی پاره وقت تیم ملی است و باید به علی کفاشیان صبح بخیر و خسته نباشید گفت که نیمکت تیم ملی را چقدر سبک کرده است.

علی دایی یک جنگجوست که از هر جنگی در هر سطحی استقبال می کند. در واقع نمی توان به او خرده گرفت که چرا سایپا را رها نمی کند. این فدراسیون فوتبال است که به سرمربی تیم ملی اجازه داده در صورت صعود سایپا، همچنان دوشغله بماند. علی کفاشیان که از زمان جلوس بر صندلی ریاست فدراسیون فوتبال، شک و شبهه در مورد توان مدیریت خود را به یقین تبدیل کرده، دو هفته قبل شنونده انتقادات تند علی دایی بابت کم کاری فدراسیون در تعیین حریف تدارکاتی تیم ملی بود. عصر چهارشنبه اما مشخص شد همان مدیری که به شدت مورد انتقاد علی دایی قرار گرفته، چه پوئن هایی به او داده است.

اینکه صعود سایپا به مرحله دوم لیگ قهرمانان آسیا، روی سرنوشت تیم ملی تاثیر بگذارد، از شاهکارهای ویژه فدراسیون فوتبال است که هر روز جلوه های تازه یی از قدرت مدیریت خود را نشان می دهد. علی کفاشیان که همیشه در «سایه» مدیریت می کند و ریاستش هم چندان به چشم نمی آید، حالا باید مقابل دوربین ها و میکروفن ها درباره ادعای علی دایی توضیح بدهد. توضیح بدهد که واقعاً چنین قولی به دایی داده بود؟ قول داده بود در صورت صعود سایپا از گروهش در لیگ قهرمانان، نیمکت سایپا را حفظ کند؟

این شاید مهمترین چالش علی کفاشیان و فدراسیون فوتبال از زمان آغاز کار باشد. علی دایی پس از پیروزی سایپا مقابل الکویت، به روشنی از ادامه حضور روی نیمکت این تیم صحبت کرد و مدعی شد؛ «این موهایی که سفیدکردم، نشان می دهد چقدر برای سایپا زحمت کشیدم و به راحتی این تیم را رها نمی کنم.» حالا نوبت رئیس فدراسیون فوتبال است که ادعای شیرین سرمربی تیم ملی را تایید یا تکذیب کند. البته بعید است کفاشیان افتخار بدهد و در این باره صحبت کند. احتمالاً زحمت این کار را هم یکی از معاونان کفاشیان انجام می دهد تا رئیس فدراسیون فوتبال، «سایه نشینی» را ادامه دهد.

ecoanalysis - ایران - تهران
به نظر من دایی فوتبال ایران را تباه کرده چرا
1- قبل از اینکه دایی بازیکن بشه ما بازیکنان بسیاری داشتیم که مدارک اکثراً در حد دکترا و از دانشگاههای داشتند و از موقعی که دایی اومد میانگین سواد لیگ ما افت کرد.
2- قبل از اینکه دایی دایی در اروپا بازی کنه ما بازیکنان فراوانی داشتیم که بهترین بازکنان اورپا بودند و دایی به اعتبار فوتبال ما در اروپا لطمه زد.
3-قبل از اینکه دایی بیاد تو فوتبال بازکنان ما اکثراً سرمایه گذارهای بسیار موفقی بودند بطوریکه از بزرگترین سهامدارن بورس نیویورک بودند و دایی با ایی کارهاش سطح آنها را پایین آورد.
4-دایی حق قطبی را خورد چرا که قطبی از بازیکنان سرشناس دنیا و سرمربی بسیاری از تیمهای بزرگ دنیا بوده و آنالیزور بودنش یک دروغ محض است.
5- قبل از اینکه دایی بتواند بهترین گلزن تاریخ دنیا باشد ما بازیکنانی داشتیم که بهترین گلزن کل کرات هستی بودند اون هم با گل زدن به برزیل ، آرژانتین و...
شنبه 21 اردیبهشت 1387

ostajloo - ایران - نهرخلج
از پس هردو بر می اید وقت اضافیش را صرف مطالعه میکند. فردا هم رئیس مجلسم میشود هم رئیس جمهور. انشاا...
شنبه 21 اردیبهشت 1387

persia_64 - ایران - طهران
دستمالی / آشمالی / پاچه خواری / همه و همه کار هایی که نباید میکرد و کرد
شنبه 21 اردیبهشت 1387

sajjad0001 - ایران - لاهیجان
بابا جون هفته ی دیگه چهار شنبه آخرین بازی سایپا تو جام باشگاهها ست بعد از اون تا 3 ماه لیگ تعطیله پس فقط می مونه تیم ملی
شنبه 21 اردیبهشت 1387

aynaza - ایران - تبریز
ecoanalysis - ایران - تهران !! تو اصلا تا حالا یه مسابقه فوتبال دیدی که اینجوری حرفهای بی ربط می زنی؟؟؟؟
شنبه 21 اردیبهشت 1387

pakzad - ایران - آذربایجان
ecoanalysis - ایران - تهران
باور کن همه مواردی که گفتین چرت و پرت و بی ربط و غیر منطقی بود
یاشاسین دایی سلطان آسیا بهترین گلزن کره خاکی
شنبه 21 اردیبهشت 1387

ecoanalysis - ایران - تهران
aynaza - ایران - تبریز ، pakzad - ایران - آذربایجان
مطلب را دوباره با حوصله بخوانید.حرفهای من به طنز معکوس نوشته شده است.
یکشنبه 22 اردیبهشت 1387

pakzad - ایران - آذربایجان
ecoanalysis - ایران - تهران
شرمنده رفیق جو اون قدر خرابه که دچار اشتباه شدیم
موفق باشی
یکشنبه 22 اردیبهشت 1387

ostajloo - ایران - نهرخلج
ecoanalysis - ایران - تهران///
همه حرفهای که گفتی 180 درجه باحقیقت اختلاف دارد. دروغ هم اینقدر بزرگ میشه!!! این هم نتیجه شاه نامه خوانی است.
پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.