علی دایی : موهای سفیدم نشانه فشاری است که تحمل کرده‌ام

علی دایی : موهای سفیدم نشانه فشاری است که تحمل کرده‌ام

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: تیم ما یکی از مدعیان لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‌ علی دایی پس از صعود تیم سایپا در لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از تمامی تماشاگران و مردم کرج که امسال بسیار خوب تیم سایپا را حمایت کردند تشکر می‌کنم. با آنکه سایپا چند بازی دشوار انجام داده بود و بازیکنان بسیار خسته بودند اما با غیرت فراوان به میدان آمدند و موفق شدند. ما در مقابل یک تیم بزرگ که از تیم‌های خوب غرب آسیا است پیروز شدیم، ضمن آن که موقعیت‌های بسیاری را از دست دادیم که اگر به نتیجه می‌رسید ما می‌توانستیم با اختلاف گل بیشتری حریف را شکست دهیم.

علی دایی افزود: خدا را شکر می‌کنم که سایپا توانست صعود کند و من شرمنده مردم نشدم.

سرمربی تیم سایپا خاطر نشان کرد: پیش از آغاز رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، کسی برای تیم ما حتی پنج درصد نیز شانس قائل نبود، با این حال سایپا اکنون یک بازی مانده به پایان رقابت‌های گروهی، صعودش را قطعی ساخته و نشان داده است که تیم قدرتمندی است. از نظر من سایپا برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا شانس بسیاری دارد، البته نقاط ضعفی داریم که با برطرف کردن آن‌ها در مرحله بعدی نیز موفق شده و صعود می‌کنیم.

وی درباره ادامه حضور همزمانش در سایپا و تیم ملی گفت: من در صحبت‌هایی که از ابتدا انجام داده بودم خواهان این حضور همزمان بودم تا بتوانم به سایپا کمک کنم و اکنون این آرزوی من محقق شده است. من در این مدت با جان و دل در کنار سایپا بودم و تصور می‌کنم موهای سفید من به دلیل فشاری است که تاکنون تحمل کرده‌ام.

دایی افزود: به هیچ عنوان دوست ندارم تیم سایپا را از دست بدهم، من در این مدت با جوان‌های بسیاری کار کردم و معتقدم تیم تازه در حال شکل گرفتن است و ما با جذب چند بازیکن دیگر می‌توانیم تمامی نقاط ضعف‌مان را پوشش دهیم.

علی دایی درباره انتخاب تیم فوتبال بوسنی به عنوان حریف تدارکاتی تیم ملی نیز گفت: دست مسئولان فدراسیون درد نکند، ما با مشکلات زیادی برای دیدار تدارکاتی روبه‌رو بودیم که خوشبختانه این موضوع حل شده است و ما می‌توانیم با تیم خوب بوسنی روبه‌رو شویم.

سرمربی تیم سایپا درباره احضارش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز گفت: به نظر من این احضار به هیچ عنوان صحیح نبود چرا که تمامی ملت ایران شاهد بودند که "ترکی" داور بازی مقابل پرسپولیس، بازیکن آن تیم را اخراج نکرد و من نیز به این مساله معترض بودم که این موضوع کاملا طبیعی است.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که این اعتراضات را دور از شان سرمربی تیم ملی دانست نیز گفت: من آدم آهنی نیستم که بتوانم ساکت بنشینم و متقعدم انتظارات بسیار زیاد است، البته درباره تیم ملی حق را به شما می‌دهم اما من زمانی که دیدم حق تیمم، در حال ضایع شدن است اعتراض کردم،‌ اکنون این سوال را از کمیته‌ی داوران دارم که چرا من طی پنج بازی گذشته در لیگ قهرمانان آسیا اعتراضی به داوری نداشتم؟

سرمربی تیم سایپا در ادامه تصریح کرد:‌ از نظر من کمیته داوران باید به جای حمایت‌های کورکورانه از داوران به دنبال برطرف کردن نقاط ضعف آن‌ها باشد، داوران ایرانی بسیار زحمت‌کش و با شرف هستند اما همان طور که من به عنوان یک مربی نقاط ضعف تیمم را برطرف می‌کنم کمیته داوران نیز باید نقاط ضعف داوران را برطرف کند.

دایی افزود: چگونه ممکن است که یک داور در بازی مس کرمان و ابومسلم چهار پنالتی را نگیرد، متاسفانه فاصله داوری ما با سایر کشورهای آسیایی بسیار زیاد شده و داوران ما دیگر مانند گذشته حرف زیادی برای گفتن ندارند.

به گزارش ایسنا، علی دایی درباره استعفای محمد احمدزاده از تیم ملی گفت: این مربی با من صحبتی نکرده است، در هر صورت تصور می‌کنم فشارهایی که در باشگاه ملوان وجود داشته است سبب چنین موضع‌گیری شده، کسی نمی‌تواند منکر توانایی‌های فنی او باشد. احمد‌زاده یکی از بهترین، با اخلاق‌ترین و با شخصیت‌ترین مربیان است که نباید تنها نتایج این فصل او را در نظر گرفت و کارنامه موفق او در سال‌های گذشته را از یاد برد؛ در هر صورت احمدزاده بزرگ من است و به هیچ عنوان به جدایی او از تیم ملی رضایت نمی‌دهم.

علی دایی درباره سفر "فیرات" به آلمان نیز گفت: دستیار آلمانی من با وحید هاشمیان و شاپورزاده دیدار کرده است و با سایر لژیونرهای فوتبال ایران گفتگو خواهد کرد.

دایی درباره احتمال صحبت فیرات با دژاگه نیز گفت: با توجه به اینکه در زمینه حضور این بازیکن در تیم ملی کاری نمی‌توانیم انجام دهیم آن را چندان مفید نمی‌دانم اما در هر صورت اگر شرایط فراهم باشد با او نیز صحبت می‌کنیم.

دایی درباره زمان پایان همکاری‌اش با باشگاه سایپا نیز گفت: همان طور که گفتم تا پایان رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در خدمت سایپا خواهم بود و درباره تصمیمات دیگر در زمینه‌ی شغلی‌ام، پس از پایان لیگ قهرمانان اظهار نظر می‌کنم.

وی در پایان گفت: اسامی بازیکنان تیم ملی روز بیست و پنجم اردیبهشت ماه اعلام می‌شود.

Taaj - انگلیس - لندن
آخی بمیرم برای این همه فشار که موهاش سفید شده... نه بچه 10 ، 12 ساله هست
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

omidezendegy - ایران - مشهد
پس تیم ملی چی میشه؟
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

دربه در - ایروووون - تهروووون
سن بابابزرگم و داره میگه موهام سفید شده !
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

tabestoun - فرانسـه - لیرون
لطفا زیادی زر نزن برادر حزب الله خودتو بکش کنار بذر باد بیاد ادم پست دو رو المان که بود از همه غلطها میخورد حالا ایران در کنار اخوندها پست نفرت واسه من نمازوروزه میگیره میترسه تازه عروس بی پول بمونه خاک بر سرت کنم با ان موهای بقول خودت سفیدت.
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

Taaj - انگلیس - لندن
البته از حق هم نگذریم دایی هم خوبی هایی داره.... دمش گرم باز حال داور ها رو میگیره... این داوری ایران واقعاً.... نمونه آخری همین بازی استقلال ..
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

sam1 - انگلیس - لندن
بنده خدا روش نمیشه بگه پیر شدم...شوخی
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

ostajloo - ایران - نهرخلج
موفقیت دائی بعضی چشمها را کور میکند.بتاز ای تورک مغرور.
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

ayaz-m - سوئد - گوتنبرگ
کلی خندیدم!!!! چون میدونم با موفقیت این بابا (حتی اگر موفقیت ملی هم باشه) بعضی ها اونجاشون می سوزه(خانما و آقایون به خودتون نگیرید، منظورم مایلی کودن است). این لعنتی هم که کوتاه بیا نیست. بالاخره گلیمشو یه جوری از آب بیرون میکشه.
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

shekamo - نورو - اوسلو
خوبه فشار به جای دیگر نیومد وگر نه باواسیل میگرفت
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

ecoanalysis - ایران - تهران
موفقیت دایی بعضی ها را بد جوری کلافه می کنه آخه این بعضی ها نه خودشون عرضه دارند موفق شوند نه چشم دیدن موفقیت دیگران را دارند بیچاره ها تنها خودشون را جر می دند.
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

pilapila_girl - ایران - تهران
ولی خداییش خیلی خوش استیل و خوش لباسه
جمعه 20 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.