کیهان خواستار عذرخواهی خاتمی به علت اظهارات ضد ملی شد

کیهان خواستار عذرخواهی خاتمی به علت اظهارات ضد ملی شد

سخنان اخیرسیدمحمد خاتمی درخصوص مساله صدور انقلاب که روزجمعه در موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(ره) ایراد شد، رسانه های بیگانه و به خصوص رادیو فردا-رسانه وابسته به سازمان جاسوسی آمریکا (سیا)- را به وجد آورد! رادیو فردا روز گذشته در تحلیل سخنان اخیر سیدمحمد خاتمی اعلام کرد:«رئیس جمهور سابق جمهوری اسلامی ایران گفت: «منظور آیت الله خمینی از صدور انقلاب این نبوده است که ما اسلحه بگیریم و در دیگر کشورها انفجار ایجاد کنیم(!)» رادیو فردا که از اظهارات خاتمی در انتساب تروریسم به جمهوری اسلامی(!) به شعف آمده بود، بلافاصله افزود: «آقای خاتمی در حالی این سخنان را بیان می کند که ارائه مدارکی مبنی بر حمایت ایران از شبه نظامیان عراقی توسط ارتش آمریکا در هفته گذشته سفر یک هیئت عراقی به ایران را در پی داشت. آمریکا همواره ایران را متهم به تامین سلاح، پشتیبانی و آموزش شبه نظامیان شورشی در عراق می کند تا بدین وسیله خشونتها را در عراق دامن بزند.»(!)
در همین حال سایر رسانه های غربی نیز نظیر خبرگزاری آمریکایی آسوشتیدپرس و خبرگزاری فرانسه با انعکاس گسترده سخنان محمد خاتمی این اظهارات را نشانه اعتراف ایران به اقدامات خشونت آمیز در سایر کشورها دانستند!
گفتنی است در میان رسانه های داخلی این بخش از سخنان سیدمحمد خاتمی-که جمهوری اسلامی ایران را به حمایت از اقدامات تروریستی متهم می سازد- تنها در خبرگزاری ایسنا و روزنامه کارگزاران انعکاس یافت.
بدیهی است آقای خاتمی باید پاسخگوی این اظهارات ضدملی خود باشد و توضیح دهد که چرا مواضعی اتخاذ می کند که در آن جز از مخدوش کردن چهره منور نظام جمهوری اسلامی و تائید مواضع خصمانه و اتهامات بی اساس استکبار، چیز دیگری را نمی توان سراغ گرفت!
چرا سکوت کرده اید؟!
خبرنگار سرویس گزارش روزنامه کیهان که برای تهیه گزارش به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رفته بود با آقای محمدعلی خسروی، معاونت فرهنگی و ارتباطات موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(ره) در غرفه این موسسه به گفتگو پرداخت و از ایشان پرسید؛
س- موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) درباره تحریف کنندگان سخنان حضرت امام(ره) چه مواضعی اتخاذ می کند؟
ج- اگر تحریف صریح باشد و دیدگاه حضرت امام خمینی(ره) به هیچ وجه ناظر بر آن معنا نباشد طبیعی است که موسسه عکس العمل نشان می دهد و حفاظت و حراست از اندیشه های امام(ره) با استناد به ماده قانونی که مجلس شورای اسلامی تصویب کرده و شورای نگهبان نیز آن را تایید نموده جزو وظایف قانونی ما محسوب می شود.
س- پس چرا این موسسه که طبق گفته شما وظیفه قانونی حفاظت از دیدگاه ها و اندیشه های حضرت امام(ره) دارد در برابر بسیاری از تحریف های انجام گرفته سکوت اختیار کرده است؟
ج- تاکنون تحریفی آنچنانی صورت نگرفته و اگر هم بوده موردش جزیی بوده است!
س- پس شما در برابر تحریف جزیی سکوت می کنید؟
ج- ما در برابر هر تحریفی عکس العمل نشان می دهیم.
س- اگر واقعا چنین است، چرا در برابر تحریفی که آیت الله صانعی از کلام حضرت امام(ره) داشتند موسسه شما سکوت کرد و یا اخیرا برای تخریب آیت الله مصباح یزدی، یکی از مدعیان اصلاحات به تحریف نظر امام(ره) پرداخته و باز هم شما سکوت کردید، آیا این سکوت نشان از عدول موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) از وظایف قانونی اش نیست؟
ج- (با کمی برافروختگی): یکی از تحریف کنندگان سخنان و نظر امام(ره) همین روزنامه کیهان است! شما بارها نظرات امام را تحریف کردید!
س- ممکن است لطفا به یکی از موارد تحریفی سخن و کلام امام(ره) توسط کیهان اشاره بفرمایید؟ و اگر به قول شما کیهان هم نظر امام(ره) را تحریف کرده، آیا نباید شما پاسخی به این تحریفات کیهان جهت تنویر افکار عمومی می دادید؟ و به راستی معنای این سکوت شما چیست؟
ج- چون یکی از سیاست های موسسه تنظیم و نشر آثار امام(ره) این است که نمی خواهد وارد مسایل جناحی و درگیری های سیاسی شود، در اینگونه موارد ترجیح می دهیم سکوت کنیم و پاسخی ندهیم!
س- پس طبق گفته شما هر جناح و حزبی به راحتی می تواند به تحریف اندیشه های امام(ره) بپردازد و شما هم همچنان سکوت خواهید کرد؟!
ج- نخیر، آنجا که مخالفت آشکار باشد موسسه در برابر آن پاسخگوست.
س- یکی از موارد پاسخگویی موسسه تنظیم و نشر آثار امام در برابر تحریف نظرات و دیدگاه های امام توسط برخی افراد را توضیح می دهید؟
ج- اصلا چرا بحث را به اینجا کشاندید، مطرح کردن این مسایل سودی ندارد!
س- آقای خسروی! سؤال من این است که چرا این موسسه در برابر تحریفات نظر امام سکوت می کند؟
ج- ما در این موسسه علاوه بر نشر آثار امام(ره) پایان نامه های دانشجویی که مباحث اخلاقی، فقهی، سیاسی و یا دیدگاه های اجتماعی و فرهنگی متاثر از دیدگاه حضرت امام(ره) را داشته باشد موسسه در میان آنها بهترین را انتخاب و انتشار می دهد که امسال حدود 7 عنوان از این پایان نامه ها به صورت کتاب منتشر شده و در نمایشگاه وجود دارد...
آموزش براندازی نرم در نمایشگاه کتاب
دو ناشر ایرانی با استفاده از موقعیت نمایشگاه کتاب تهران، اقدام به انتشار و توزیع کتاب های آموزشی در زمینه انقلاب مخملین کرده اند.
به گزارش سایت فردا، نشر «ر» و «ن» به ترتیب با انتشار کتاب هایی به قلم «جین شارپ» و «مری کینگ»، مبانی انقلاب مخملین را ترویج نموده اند.
«جین شارپ» پدر کودتاهای مخملی در جهان و مدیر موسسه «آلبرت انیشتین» است. موسسه ای که پروژه نافرمانی مدنی در کشورهای اروپای شرقی را اجرا نموده و ناشر کتاب «از دیکتاتوری تا دموکراسی» در اکثر نقاط جهان است. او سال ها در مرکز امور بین المللی دانشگاه هاروارد پروژه «مجازات های غیرخشونت آمیز» را مدیریت می کرده و اکنون به «طراح غیرخشن سازمان سیا» ملقب شده است.
جین شارپ به همراه همکار خود رابرت هلوی در کتاب خود با معرفی و آموزش 200 روش براندازی نرم، از «نامه های مخالفت و حمایت»، «اعلامیه امضا شده عمومی» و «دادخواست گروهی» به عنوان راه های اولیه در براندازی مخملین یاد کرده اند. جالب این که کتاب های مرتبط با این موضوع، مدت هاست در نام های مختلف و ناشران متفاوت در کشورمان منتشر شده اند!

ali-vienna - اتریش - وین
اولاً که ادمی که همون اول با اون "هیچی" و "نظریه اقتصادی" خودش زد توی دهن مردم ایران اصلاً چه تحریفی داره؟
دوماً که خود شما همتون تحریف کننده هستید، اصلاً بیشتر سخنرانی های خمینی را جرأت نمیکنید پخش کنید.
سوماً از کی تا حالا خمینی جز آثار ملی شده که این را اسمش را گذشتید "اظهارات ضد ملی"
دست آخر هم اون وقت که خمینی جلادی مثل خلخالی را به جان مردم اندخت و دسته دسته راهی قبرستان کرد، با طولانی کردن جنگ دست به بیشتر کشته شدن جوانان زد، حق زنان را پایمال کرد و و و ضد ملی نبودند، حالا....
خدایا ما را نجات بده!
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

shanul - المان - هامبورگ
خاتمی که خودش 8سال رئیس جمهور ایران بوده و مسائل پشت پرده این نظام را خوب میداند این نظری را هم که داده در مورد کارهای تروریستی ایران در منطقه کاملا چیز روشنی بوده که هم برای مردم دنیا روشن هست هم برای خود مسئولین رژیم و مردم ایران پس برای چی باید بیاد و عذرخواهی بکند؟
این روزنامه کیهان هست که بخاطر 30سال دروغگویی به مردم و جیره خواری برای رژیم ایران باید از ملت ایران عذرخواهی کند!
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

rockybalboa - مالزی - کوالالامپور
جمله رو داشته باشید. مخدوش کردن چهره منور نظام جمهوری اسلامی متاسفانه باید بگم خیلی وقته مخدوش شده.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

king_irooni - ایران - سربندر
من فکر می کنم نیازی حتی به تایید خاتمی و یا دیگر سران دولت جمهوری اسلامی نیست و کاملا" واضح و روشنه که یکی از بزرگترین حامیان مالی و معنوی تروریست در جهان دولت جمهوری اسلامیه.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

mehrnoosh - ایران - اهواز
یادمه یه زمانی تو تمام رسانه ها این از اون تشکرمیکرد .اون از این ممنون بود.تازه گاهی هم خودشون از خودشون ممنونو متشکرمیشدن. حالا هی این به اون گیر میده اون به این.کم کم به خودشونم گیر میکنن.به قول رضا مارمولک الهی همگی باهم!!!!!!!!!!
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

دربه در - ایروووون - تهروووون
من کاملا موافقم خاتمی باید عذر بخواد ! بابا امثال این خاتمی با این صحبت های زیبا و شیرینشون ماهیت این رژیم را مخفی میکنند اگر امثال این خاتمی نباشند دنیا راحت تر در مورد این رژیم تصمیم میگیرد .
در ضمن خاتمی اگه تو بیل زنی چرا تو دوره خودت مردم و 8 سال الاف خودت کردی و باغچت و بیل نزدی حالا واسه ما ادای پسر شجاع در میاری .
خیانتی که خاتمی به اعتماد این مردم کرد هیچکس نکرد
من در این مورد با شریعتمداری موافقم .
نمردیم و نظرموون با شریعتمداری یکی شد !
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
اینم یک سیاه بازی دیگست و میخواهند از الان بازم روی این مرتیکه شیاد کار کنند برای دوره بعد.ملت جنایات این عوام فریب دزد حرام زاده را فراموش نمیکنند.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

bijana - المان - هانوفر
سیدمحمد خاتمی ترسو و بزدل ترین رئیس جمهور بود و بغیر از جیب گشاد وجان خودش به فکر هیچ چیز دیگری نبود.
از نتایج ریاست جمهوری ایشان:« فقط چند صد برابر شدن فحشا ودختران فرای و واردات کراک نوعی مخدر مخرب»(!)نام برد
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

maziear - بلزیک - کرترک
اگر رادیو فردا وابسته به سازمان سیا است سایت شما به سازمانی
وابستگی ندارد انشااا..که مطلب درج میشد
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.