افشین قطبی : خدا پرسپولیس را دوست دارد

افشین قطبی : خدا پرسپولیس را دوست دارد

25 دقیقه محشر را پشت سر گذاشتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از پیروزی این تیم برابر سایپا گفت: فکر می کنم خدا پرسپولیس را دوست دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، افشین قطبی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر سایپا در جمع خبرنگاران گفت: خدا پرسپولیس را دوست دارد و هواداران این تیم، بهترین هواداران دنیا هستند که با انتقال انرژی مثبت خود به ورزشگاه انگیزه بازیکنان را برای پیروزی در این دیدار افزایش دادند.

وی ادامه داد: به دایی تبریک می گویم که با توجه به مشکل انجام بازی های متوالی، 3 بازی در 9 روز، تیم بسیار خوبی را به میدان فرستاد که در نیمه نخست از ما بهتر بازی کردند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تاکید کرد: درست است ما در نیمه اول اصلا خوب نبودیم و از عملکرد بازیکنان راضی نبودم اما تیم ما در نیمه دوم محشر بازی کرد و در 25 دقیقه آخر این نیمه موقعیت های زیادی را روی دروازه حریف بوجود آورد. ما حداقل 4 موقعیت گل را در این دقایق از دست دادیم که به دلیل استرس زیاد بازیکنان و حساسیت این دیدارها بوده است.

قطبی همچنین خاطرنشان کرد: این پیروزی شیرین متعلق به همه مردم و هواداران پرسپولیس است. مطمئنا با حمایت این تماشاگران در بازی های آینده عملکرد به مراتب بهتری خواهیم داشت.

وی افزود: با این سه امتیاز به قول قهرمانی که داده بودم نزدیک تر شدیم و با پیروزی در سه دیدار پایانی خود در رقابت های لیگ برتر قطعا به این موفقیت دست پیدا خواهیم کرد. ضمن اینکه با همین روندی که برای بازیکنان درنظر گرفته ایم می توانیم به پیروزی در بازی های آینده اطمینان بیشتری پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص وضعیت نیکبخت گفت: پس از حکم کمیته انضباطی باشگاه، این بازیکن صد در صد در تمرینات آینده تیم شرکت خواهد کرد ولی هر بازیکنی که در تمرینات آمادگی بیشتری داشته باشد، در ترکیب اصلی تیم قرار می گیرد.

دیدار تیم های فوتبال سایپا و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته سی و یکم رقابت های فوتبال لیگ برتر که عصر امروز در ورزشگاه آزادی برگزار شد، در نهایت با پیروزی یک بر صفر شاگردان قطبی به پایان رسید.

hadi_ghl - ایران - تهران
آفرین بر افشین قطبی که با بازیکن سالاری مبارزه می کند کاری که مربیانی دیگر ما بخاطر مصالحشان کوتاهی می کند و بازیکنان مثلا حرفه ای ما خارج زمین کاملا در تیم تاثیر گذار می شوند.
بخاطر همین باید همه از افشین قطبی حمایت کرد.
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

iroony - ایران - تهران
حالا خوبه شانسی هم بردند....
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

بابک - ایران - سبزوار
دیوانه امل خرافات و جهالت چقدر
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

tawfik - بلاروس - مینسک
فقط پرسپولیس فقط افشین امپراطور
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

cheshmak - هند - پونه
خرابتم افشین.////
پنج‌شنبه 19 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.