فرار جالب یک ایرانی از زندان آلمان

فرار جالب یک ایرانی از زندان آلمان

زندانی ایرانی با مخفی کردن خود در پشت کامیونی که به داخل محوطه زندان شهر هانوفر آلمان رفت و آمد داشت، موفق شد از این زندان بگریزد‏.
 به گزارش «جهان» یکی از نشریات آلمانی نوشت: این زندانی که فرشاد.ث نام دارد پیش از این به اتهام دزدی ، جعل مدارک و نیز خرید و فروش اموال مسروقه، به ‏5‏ سال حبس محکوم شده بود‏.‏ 
بر اساس این گزارش راننده کامیونی که فرشاد ‏33‏ ساله در آن مخفی شده بود پس از خروج از زندان و توقف در منطقه صنعتی شهر هانوفر، متوجه سر و صدا در بخش بار شده و در حالی که برای بررسی موضوع به عقب کامیون خود می رود، با فرد زندانی مواجه می شود‏. 

 راننده پس از آن در تماس تلفنی ماموران پلیس و مقامات زندان را که تا آن موقع متوجه گریختن زندانی نشده بودند، از ماجرا مطلع می کند و اعلام می دارد که زندانی مذکور قصد خود از فرار از زندان را عیادت مادر بیمارش اعلام کرده است‏.‏
 
نیروهای پلیس هانوفر پس از اطلاع از گریختن این زندانی، با تجهیز امکانات خود در صدد تعقیب وی برآمده اند اما هلی کوپتر پلیس به دلیل هوای بد منطقه قادر به پرواز شناسایی نشد‏.‏
 
نیروهای پلیس هانوفر تحقیقات از بستگان و آشنایان این زندانی را آغاز کرد و صبح امروز به وقت تهران پس از 32 ساعت موفق به دستگیری وی شد و این در حالی است که پلیس هانوفر از نحوه فرار وی اظهار شگفتی کرده است.

برخی آمارهای غیر رسمی حاکیست حدود ‏20‏ هزار نفر ایرانی در شهر هانوفر و مناطق حومه آن زندگی می کنند‏.‏
salaar_moscow - روسیه -
ایرانیی شوخی که نیست این کار دلیل می خواد......
شنبه 14 اردیبهشت 1387

ali-vienna - اتریش - وین
این کار ها فقط از ایرانی بر میاد! هه هه
البته اروپا مثل ایران نیست که کلاه برداری کنی و بری شهر بعدی، دیگه پیدا نشی!‌
یه سؤال:
اول برای اطلاع کسانی که نمیدونند: اینجا هر کس مؤظف به ثبت نام خود در
شهرداری هر منطقه بعد از هر تغییر مکان است. با این حساب پلیس قادر به پیدا کردن شما در کمتر از چند دقیقه است (مگر اینکه مثل این آقا فرار کرده باشه که هر جای دیگه بره اسمش توی لیست هست)
حتی اگر واقعاً بدونند که برای جامعه خطرناک هست، مثل اتفاقی که چند وقت پیش در اتریش افتاد، محل قاتل را از روی کارت بانکی که قصد گرفتن پول از خودپرداز را داشت شناسایی و او را دستگیر کردند.
شنیدم امریکا هم مثل ایرانه، درسته؟؟؟؟
دوستان که هستند اطلاع بدهند.
شنبه 14 اردیبهشت 1387

pouriya - ایران - شیراز
جالب. گویا هنر کرده...
نه خیلی برای ایرانی جماعت به یمن رژیم ددمنش اسلامی در جهان اب و رو باقی مانده.
شنبه 14 اردیبهشت 1387

ommol - انگلستان - لندن
آخی گرفتنش... دلم سوخت براش
شنبه 14 اردیبهشت 1387

iroony - ایران - تهران
ali-vienna - اتریش - وین ...آمریکارو نمیدونم اما ایران بعد از خلاف لازم نیست جایی بری و بیخود آلاخون بالاخون بشی...تا کسی نفهمیده همون جایی اگرم فهمیدم خوب بستگی داره چپت چقدر پر باشه اگر مایه تیله تو بساطت باشه بازم همون جایی...کلا اگر قرار بود با کلاه برداری کسی جایی بره الان حکومت باید میرفت یه جای دیگه اما مبینی که نرفته....پس نتیجه گیری اخلاقی ...کلاه برداری در ایران جرم نیست مگر خلافش ثابت شود...
شنبه 14 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
خجالت آور است و بس!!همانگونه که از پیشرفت ایرانیان در سراسر جهان و کسب مقام و رتبه های بالا در پستهای مهم و پیشرفتای علمی و یا در رونق بیزنس و غیره که افتخار آمیز و لذتبخش است و موجب افتخار اینگونه موارد هم که خوشبختانه بندرت اتفاق میافتد موجب شرمساری و خجالت آور است.
شنبه 14 اردیبهشت 1387

bidad - امریکا - اتلانتا
علی وین...
تو آمریکا هم اگر خلاف بکنی و کسی نفهمه ؛کی هیچی.البته امکانش خیلی کمه.ولی اگر بفهمند که تا چند سال مثل گاو پیشونی سفید میشی.مثلا سرعت غیر مجاز ممنوعه ولی اگر پلیس نبینه که هیچ ولی اگر ببینه ؛زیر زمین هم بری پیدات میکنند.
ولی به نظر من اسمان همه جا یک رنگه .اینجا هم کلاهبردار هست تا دلتون بخواد ولی باید خیلی بزرگ باشی تا بتونی کلاهبرداری بکنی.ولی فرقش با ایران اینکه اگر کسی کلاهتون بر داره خیلی راحت میتونی شکایت کنی و حقتو بگیری ولی تو ایران چی؟؟؟
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

shirazi - آمریکا - کالیفرنیا
ali-vienna - اتریش - وین
اینجا هر کس یک شماره منحصر بفرد دارد بنام شماره تامین اجتماعی که متصل به حساب بانکی و محل کارو زندگی و همه چیز فرد است با این شماره حتی دولت میتواند مشخص کند که دیروز ظهر ناهار را کجا خوردی امروز کجا بنزین خریدی و جند تا تخم مرغ در هفته می خوری و چه مرضی داری و...!!!
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
الله اکبر چه میشود به این ایرانی جماعت اخه اینجوری داره ابرومون میره یکی تو اسانسور یقه دختر کانادایی رو میگیره اینم که ......................
این جور کارها اثرش از کارهای احمدی نژاد هم بدتره
جهت اطلاع دوستان همین سیستم ثبت نام در شهرداری محل بعد از تعغیر محل زندگی در روسیه و تقریبادر تمام کشورهای مستفل مشترک المنافع هم هست
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
عجب . عین تو فیلمها بود
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

xpersia.com - ایران - ایرانی
عجب . عین تو فیلمها بود
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

hamghonh - هلند - روتردام
دفعه دیگه تونل بزن گارانتی می کنم گیر نمی کنه.
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

pilapila_girl - ایران - تهران
این زرنگ بازی های ایرانی ها رو که می بینم ها خیلی لذت می برم
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
اه یعنی الان وزیر دادگستری ایرانو گرفتن.؟؟؟؟
سه‌شنبه 17 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.