احمدی نژاد : درست است که تحریم کمی فشار می آورد اما برکات زیادی دارد

احمدی نژاد : درست است که تحریم کمی فشار می آورد اما برکات زیادی دارد

محمود احمدی نژاد در جمع کارگران نمونه کشور گفت: «وقتی به ما گفتند که تحریممان می کنند ما استقبال کردیم؛ چرا که درست است که تحریم کمی فشار می آورد اما برکات زیادی دارد».

احمدی‌نژاد با بیان این که امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند توسعه فرهنگ کار و تلاش سازنده هستیم گفت:‌ «شما می‌دانید که جهان امروز به سرعت در حال تغییر است و تحولات بزرگی به وقوع خواهد پیوست و نظامی که برخی قدرتها طراحی کردند تا همه ملت ها را به خود وابسته کنند در حال فروپاشی است».

به گزارش گروه دریافت خبر آفتاب، محمود احمدی نژاد چهارشنبه شب در نوزدهمین همایش ملی معرفی کارگران و واحدهای نمونه کشور افزود: «ناکارآمدی نظام سلطه در پاسخگویی عادلانه به نیازهای بشری به اثبات رسیده است و به زودی فروخواهد ریخت اما ریزش آن نیز تلاطم هایی را ایجاد خواهد کرد».

وی با بیان این که همه ریشه های فاسد نظام سرمایه داری متلاشی خواهد شد گفت:‌ «هم اکنون در یک دوره انتقالی و پیچ تند به سر می بریم و نه تنها از این پیچ تند باید به سلامت عبور کنیم بلکه باید شرایط امروز را مقدمه تحولات بزرگ و مثبت در آینده اقتصاد کشورمان قرار دهیم».

محمود احمدی نژاد در ادامه سخنان خود در جمع کارگران نمونه کشور گفت: «وقتی به ما گفتند که تحریممان می کنند ما استقبال کردیم؛ چرا که درست است که تحریم کمی فشار می آورد اما برکات زیادی دارد یکی آن که پیچ لوله هایی را که مخازن و سرمایه‌های ما را از داخل به بیرون کشور انتقال می‌دهد، می‌بندد».

وی گفت: «مزیت دیگر تحریم آن است که چشمانمان را به دستان و انگیزه و توان ملت و کارگران خودمان می‌دوزیم و این معجزه می‌کند».

رئیس جمهور به فاصله امروز کشور با گذشته نه چندان دور اشاره کرد و گفت:‌ «ما امروز با افتخار به دنیا اعلام می کنیم که جامعه کارگری ما هر چیزی را که بشر نیاز داشته باشد خواهد ساخت».

وی با تاکید بر اینکه ایران باید میان 3 تا 4 کشور برتر جهان باشد گفت: «این هدف دست یافتنی است نمونه آن موضوع هسته‌ای است که همه گونه فشار آوردند که ما جلو نرویم اما رفتیم و موفق شدیم».

shanul - المان - هامبورگ
این احمدی نژاد داره کاملان خودش اعلام می کند که دیوانه هست.مردم ایران در فقر بسر می برند گرانی کمر مردم ایران را شکسته هست تعداد خانمهای تن فروش ایرانی روز به روز به خاطر فقر بیشتر می شود ابروی مردم و کشور ایران را در دنیا برده با حرفهای نسنجیده و تروریستی.
کشور زیر تحریمهای بین الملی هست.ایران رو به سوی نابودی داره می کشاند.این هست برکات تحریم از نظر این جانور فاسد احمدی نژاد
جمعه 13 اردیبهشت 1387

شیراز+دوحه+لندن - انگلستان - لندن
از ادم احمقی مثل این انتظار همین حرفها رو باید داشت....
جمعه 13 اردیبهشت 1387

bijana - المان - هانوفر
shanul - المان - هامبورگ
جامعه در حال پیشرفت در همه زمینه ها پیشرفت میکنه ...
جمعه 13 اردیبهشت 1387

mehrnoosh - ایران - اهواز
معجزه این است که ایران هنوز نترکیده است؟معجزه نیست؟
شنبه 14 اردیبهشت 1387

ali81_uk - انگلستان - منچستر
از رفسنجانی منقول است که به اصحاب خود در باب خاطراتش چنین عنوان کرده: قبل از انقلاب ما یه باغ کوچک پسته داشتیم که در گوشه ای از رفسنجان واقع شده بود اما... «از برکات انقلاب» چندی طول نکشید که رفسنجان در گوشه ای از باغ ما واقع شد.
من که در زمان سلطنت حضرت احمدی نژاد در ایران نبودم به حمدالله!! اما خبر ها حاکی از اینه که کمافی السابق روز به روز ملت شریف ایران در مواجهه با تالمات معیشتی و موانع و معظلات اجتماعی به سر میبرند و من امیدوارم ان شاءالله خداوند منان صبر جلیل به امت غیور ایران عطا فرماید و ایشان بتوانند تا ظهور حضرت ولی عصر تاب و تحمل داشته باشند و پس از واقعه ظهور آن بزرگوار همه این درد و فلاکت ها به اعماق کتب تاریخی واصل شده و دیگر اثری از آثار ظلم و بدبختی وعوام فریبی و غیره در بین مردم جهان بالاخص ایرانیان باقی نماند!!!.آمین.
اما خودمونیما... این محمود هم lبه قول ما اصفهانیها عجب جنس جلبیه سا! همه ملت رو گذاشته سر کار! فکر کرده با دسته کورها طرفه! همونطور که shanul - از هامبورگ المان گفت عین خیالش نیست مردم چه میکشند؟! بزک نمیر بهار میاد و ما به دانش بمب اتم مجهز میشیم و دیگه دنیا «جیگرش رو نداره» به ما بگه بالا چشممون ابرو ه! چون ماهم شدیم جزو چهارمین کشور برتر جهان!!!
شنبه 14 اردیبهشت 1387

chinamroosh - ایران - ایران
راسپوتین نفرت انگیز و شیاد ، هر چند برکات اینگونه ایرانی ستیزی ها برای باند مخوف تان غیر قابل انکار است اما اطمینان داشته باشید روز حساب چندان دور نیست .
شنبه 14 اردیبهشت 1387

naslesookhteh - ایران - تهران
فشارش واسه مردمه برکاتش واسه اقایون. احمدی نژاد جون یه ماه ... نه .. یه هفته ... نه .. یه روز ... اصلا فقط یه ساعت جاتو با مردم عوض کن ببینم تحمل فشارشو داری؟
شنبه 14 اردیبهشت 1387

iran-tabriz - ایران - تبریز
احمدی نژاد : ناکارآمدی نظام سلطه (داخلی ) در پاسخگویی عادلانه به نیازهای بشری (ایرانیان) به اثبات رسیده است و به زودی فروخواهد ریخت اما ریزش آن نیز تلاطم هایی را ایجاد خواهد کرد
شنبه 14 اردیبهشت 1387

naslesookhteh - ایران - تهران
فشارش واسه مردمه برکاتش واسه اقایون. احمدی نژاد جون یه ماه ... نه .. یه هفته ... نه .. یه روز ... اصلا فقط یه ساعت جاتو با مردم عوض کن ببینم تحمل فشارشو داری؟
شنبه 14 اردیبهشت 1387

دربه در - ایروووون - تهروووون
بله خوب تورم 500% در بخش مسکن و 300% در بخش موادغذایی و بیکاری17ملیون جوان و عدم توانایی ازدواج 12 ملیون جوان و آمار سرسام آور اعتیاد در نسل دانشگاهی و رتبه اول فرارمغزها در جهان و رتبه دوم بزرگترین آمار کشته های جاده ای و بالاترین کشور واردکننده در خاورمیانه و بالاترین نرخ فساد اداری طبق بررسی سازمان ملل در آسیا و عدم شفافیت در قراردادهای بین المللی و رتبه دوم نرخ طلاق در آسیا و افسردگی میلیونها جوان و مسافرکشی اساتید دانشگاهی و رتبه سوم در تخریب محیط زیست طبق برسی سازمان ملل در آسیا !!! به هرحال این یه کم فشار این همه برکات هم دارد البته برای جیب آخوندا و حکومت آخوندی !
شنبه 14 اردیبهشت 1387

archam - ایران - تهران
shanul - المان - هامبورگ نمی دونم چرا چشمهامونا بستیم قبل از تحریم ها کی ایران به این پیشرفت ها رسیده بود به طوری که رایس چند روز پیش اعلام کرد که این پیشرفت ها بعد از تحریم باور کردنی نیست من الان دارم در ایران زندگی می کنم ولی این گرانی هایی که در مسکو دیدم هرگز در ایران ندیدم عزیز من ایران الان 30 سال است که تحریم هست و به لطف خدای بزرگ ایران در قله ی افتخار و عزت ایستاده و در اینجا چیزی نمی بینم که به صورتی شود که کمر مردم بشکند و تعداد خانمهای تن فروش ایرانی روز به روز به خاطر فقر بیشتر شود و من حرف هایی بر عکس این مطلب را میشنوم،می بینم و درک میکنم شما میدونستید که مردم ایران 8کشوری در دنیا هست که امید به زندگی بالایی داردو کشور ژاپن اولین کشور هست و من در اخر از احمدی نژاد به خاطر زحماتی که کشید برای ایران تا دوباره غرور ملی را در دنیا برای ایرانیان زنده کند تشکر میکنم
شنبه 14 اردیبهشت 1387

garadagh - سویدن - استگهلم
احمدی نژاد که سهل کمتراز احمدی نژاد هم این مردم خام کرده وخواهد کرد
انشاالله رحمن تاانقلاب مهدی ایران بیدارنخواهد شد.
شنبه 14 اردیبهشت 1387

آینه - ایران - تهران
چه برکتی از این بالاتر که میتوانیم اجناس کمیاب و نایاب و مورد نیاز عموم مردم را بصورت قاچاق به بهای یک سوم تا یک دهم وارد کرده و سپس آنرا به خلق الله بچپانیم.اگه این برکت نیست پس چیه!!!؟مملکت سراپا برکت است نمی بینید!!!
شنبه 14 اردیبهشت 1387

ezatdf - ایران - تهران
من در اینجا لازم می بینم یک توصیه به دوستانی که در خارج از کشور زندگی می کنند و با علاقه مسایل داخل را پیگیری می کنند بکنم آقایان خانم ها اگر برای طنز و سرگرمی و کمی خنده مسایل مملکت را دنبال می کنید که هیچ در غیر اینصورت سعی کنید فراموش کنید که کشوری به نام ایران بر روی کره زمین وجود دارد چون ما که مجبوریم با این تراژدی زندگی کنیم و به نوعی کنار بیاییم حداقل شما که مجبور نیستید حداقل خوش باشید باور نمی کنید بعضی اوقات که صبح از خواب بیدار می شوم و مسایل سیاسی کشور را در ذهنم مرور می کنم آرزو می کنم ای کاش فقط یک کابوس بوده باشد و واقعیت نداشته باشد ولی متاسفانه مجبورم از جایم بلند شوم و لباسم را بپوشم و به میان این کابوس واقعی بروم.
شنبه 14 اردیبهشت 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
همه می کویند مردم زیر فشار هستند از همه جهات.30 سال است که تمامی ایران زیر فشار این حکومت هستند.از کودکان گرفته تا پدر و مادر بزرگها.همه می دانند در زندانها چه می گذرد.مواد مخدر مانند شوکولات در دست همه هست فحشا بیداد می کند و..... چه کار باید کرد باید نشست ونگاه کرد و یا باید فقط حرف بزنیم.یا باید بلند شد وحقمان را از این دولت ضد ایرانی گرفت.دانشجو ها بلند شدن ولی حمایتی از طرف مردم نشد وغیره تا زمانی که بنشینید و مثل ایت الله رضاپهلوی کار بجائی نخواهد رسید.
شنبه 14 اردیبهشت 1387

khaki - امارات - دبی
قربون قشر کارگر که با چه زحمتی دارن کار میکنند وچه حقوق چندش اوری بهشون میدن و این اقا نفسش از جای گرم در میاد وهیچ خبری از دنیا کارگران نداره !!!!!!
شنبه 14 اردیبهشت 1387

saintseraph - ایران - هگمتانه
البته اگر جایی برای فشار بیشتر مانده باشد!با توجه به علایم به احتمال بسیار زیاد مبتلا به بیماری مازوخیسم (لذت بردن از آزار جسم خود)میباشد.راه درمان هم بستری شدن در آسایشگاه روانی است.
شنبه 14 اردیبهشت 1387

حسن کچل - امریکا - نیو یورک
راستی این یارو پاکستانیه چه افتخار بزرگی به ما داد و سود کلانی به روسها
پیکان مال انگلیس پژو فرانسه بنز المان پراید کره هر چند شرکت کیا امریکایی
اتم پاکستانی ایران چی داره ها ها یادم رفت زی پامون نفته تو سفرمون نفته
چه برکاتی تحریم منی چند ملت که ارز ما نیست بدرک از گشنگی بمیرند
ما با همین چند گالن نفت میگذرانیم با فروش چند لیتر پسرم ازدواج کرد
منم که مفت رفتم مکه تمام تورهای دنیا را رایگان میرم داخل ایرانم وجب به وجب میگردم بدون کارت سوخت اخه ما از خودرو های ایرانی با سوخت اکسیژن که همه جا مفته میچرخیم از ماه اتی با بالون میریم سوختش هم زبالست هیت دولت توش جا میشن
شنبه 14 اردیبهشت 1387

shanul - المان - هامبورگ
archam - ایران - تهران
شما نفستون از جای گرم مثل اینکه داره بلند میشه و وضعیت بدبختی مردم رو نمی بینید!
براتون متاسفم که یا چشماتون بسته هست یا اینکه منفعتتون در این هست که حقایق رو انکار کنید!
شنبه 14 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
برکاتشو هورمز عزیز از آمریکا تکزاس تعریف کرد.ای لعنت بر تو و تمام فک و فامیل های گدا گرسنه ات دوکی لجن.
شنبه 14 اردیبهشت 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
archam - ایران - تهران
ننگ بر تو که اعدام 100000 نفرو نمیبینی مرگ 1000000 در جنگ را که خمینی ...مسبب ان بود برای تقویت شیعه در عراق که صدام دیوانه را با کمک غرب به جان ایرانی انداخت بابا به جای این افکار بی سواد ها و بی غیرتها... کمی انسان باش ...
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
دوستان عزیز لطفا توی عکس بالا به دستش نگاه کنید برکتی که میگه برای ملت و جوانان داره نشون میده.ما متوجه نیستیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

amirarsalan - امریکا - لس انجلس
archam - ایران - تهران
عزیزم طبق معمول برات بر عکس ترجمه کردند چون خانم رایس منظورش نکردنی دروغ گویی های بسیار زیاد دکی و فامیلاش بود
سه‌شنبه 17 اردیبهشت 1387

archam - ایران - تهران
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
چرا بدون مطالعه و از روی معده حرف میزنی خودت یک لحظه فکر کن از نظر من اگر اینا یک بچه 3 ساله این نظر شما بخونه از میخنده اخه انسان حسابی یک دونه 1 گذاشتی با هر چی که دوست داشتی صفر بغل دستش اگر به این گونه باشه که یک ساله کل مردم ایران اعدام میشن و اون شهیدانی که شما با نامی به نام مرگ نام بردید عاشق امام خمینی(ره)
بودند و امام از نظر ایمان و عرفان کسی نیست که من وشما که نمیدانیم اسلام چیست در مورد ان مرد فرزانه نظر بدیم همان 10000000000000000
شما که شهیدانه خدا بودند همیشه عکس امام در جیب داشتند این انقلاب ما با خون شهیدان ابیاری شده و به امید خدای بزرگ به دستان مبارک ولی امر سپرده خواهد شد وچه جوانهایی که بودند و به عشق خدا وبه عشق امام و عشق شماو من ایرانی و به عشق ایران رفتند واز جان خود گذشتند این را همه ی دنیا باور کردند که پر چم داره صلح دنیا در دستان ایران بزرگ هست ا گر باور نداری فقط یکی از سفرهای خارج از کشور رییس جمهور دکتر احمدی نژادا حتما ببین که مردم اون کشورها چگونه ازش استقبال می کنند
سه‌شنبه 17 اردیبهشت 1387

parinaz87 - المان - کلن
ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
خوب این اشغالهای عرب پرست اخوند وبسیجی همه از ایشون طرف داری میکنند اما باید پرسید تو کسی از فامیل و خانواده ات را از دست دادی مفخور که از اون ...دفاع میکنی پس کوش نفت برق مجانی نه امنیت نه رفاه ....مردم را بدبخت کردند یک مشت گدا گشنه عرب را پولدار برای عربهای بچه باز دختر دوازده سیزده ساله را میبرن خاک توسرتون
سه‌شنبه 17 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.