مرد صاحبخانه دوست خیانتکارش را به قتل رساند

مرد صاحبخانه دوست خیانتکارش را به قتل رساند

مردی که پس از ورود به خانه اش متوجه حضور یک بیگانه شده و وی را کشته بود پس از دو بار تبرئه از اتهام قتل، بار دیگر در دادگاه تجدیدنظر استان تهران محاکمه می شود.

به گزارش خبرنگار ما این پرونده جنایی 7 سال پیش در پیشوای ورامین گشوده شد و کارآگاهان جنایی تحقیقات خود را پیرامون قتل مردی به نام اسماعیل که در خانه یکی از دوستانش مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و کشته شده بود، آغاز کردند. محمد - مرد صاحبخانه - در همان مراحل اولیه تحقیق به کشتن اسماعیل اقرار کرد و گفت؛ روز حادثه وقتی در حیاط را باز کردم متوجه شدم غریبه یی در خانه ام است، از لای پنجره که نگاه کردم اسماعیل و همسرم خدیجه را در وضعیت نامناسبی دیدم، به همین خاطر به طرف آشپزخانه که در گوشه حیاط بود رفتم تا چاقویی بردارم، در همین هنگام فرزند کوچکم مرا دید و با صدای او که مرا خطاب می کرد خدیجه و اسماعیل به خودشان آمدند. به محض اینکه به داخل ساختمان رفتم، چاقو به دست به سمت همسرم یورش بردم ولی اسماعیل سر راهم قرار گرفت. خدیجه فرار کرد و من دوستم را با چاقو زخمی کردم. او همان طور که خونریزی داشت التماس می کرد وی را ببخشم اما چون از نظر من مهدورالدم بود وی را کشتم.

پس از اعترافات محمد، همسر وی نیز بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت؛ اسماعیل به واسطه دوستی با شوهرم مرتب به خانه ما رفت و آمد داشت و به این ترتیب رابطه با مرا آغاز کرد. من هرگز قصد نداشتم به شوهرم خیانت کنم و اسماعیل مرا وادار به این کار می کرد. در مورد روز حادثه نیز حرف های شوهرم صحت دارد. با اتمام تحقیقات مقدماتی پرونده این جنایت به دو بخش تقسیم شد و قاضی شعبه دوم دادگاه عمومی ورامین محاکمه خدیجه را به اتهام زنای محصنه برعهده گرفت. از سویی مقرر شد محمد نیز در شعبه اول دادگاه عمومی پای میز محاکمه برود. خدیجه در جلسه محاکمه خود اتهام زنای محصنه را رد کرد و گفت؛ هر چند با اسماعیل رابطه نامشروع داشتم اما این رابطه هرگز در حد زنا نبود.

شوهر خدیجه نیز که در جلسه دادگاه حضور داشت از همسرش حمایت کرد و گفت؛ خدیجه هیچ گاه مشکل اخلاقی نداشت و من به غیر از روز حادثه مورد خاصی از او ندیده بودم.

به این ترتیب خدیجه از اتهام زنای محصنه تبرئه و به خاطر رابطه نامشروع به شلاق محکوم شد. این زن در حالی آزاد شد که شوهرش همچنان به اتهام قتل عمد در زندان به سر می برد. هنگامی که نوبت محاکمه محمد فرا رسید وی بار دیگر اعترافات اولیه اش را تکرار کرد و گفت با توجه به مشاهداتش در روز حادثه به این یقین رسیده بود که اسماعیل مهدور الدم است. پس از دفاعیات متهم قاضی دادگاه، او را از هرگونه اتهامی تبرئه کرد اما در شرایطی که باید این مرد آزاد می شد به خاطر اعتراض اولیای دم اسماعیل، وی همچنان در زندان ماند. به این ترتیب رسیدگی مجدد به پرونده محمد به تعویق افتاد تا اینکه پرونده او دیروز به شعبه 39 دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارجاع شد. اکنون محمد قرار است در شرایطی تحت محاکمه قرار گیرد که بدون هیچ محکومیتی همچنان در زندان به سر می برد.

persia360 - ایران - لرستان
یکی بیاد اینا رو ترجمه کنه...
زنای محصنه - مهدور الدم
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

helen1 - ایران - مشهد
مردی که چشم به ز ن مردم انهم دوستش دارد سزایش همین است....
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

amirjoun - ایران - آزاد
همش اراجیفه گوجه کیلویی 2800 تومان
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

raminnikpor - امریکا - لس انجلس
الله . اکبر ...
.persia360 - ایران - لرستان ....شما چرا دیگه ؟
زنای محصنه انست که برای معممین ازاد ..لکن برای عوام الناس حرام است حد دارد حالا اگر خواستید جریان اثبات زنای محصنه و ان نخ را هم برایتان تفسیر کنم !!
و اما ...مهدورالدم انست که از دم مهدور بوده است یعنی از همان ابتدا ...از اول همان اول
در اقاریر مثبته اسلامی گاهی هم ذکر شده است که که مهدورالدم یعنی انکه دمش ...(نفسش) مهدور بوده است
در کتاب حلیت المتقین از حضرت اجل علامه !!!مجلسی هم ذکر شده که مهدورالدم یعنی انکه دمش (دنباله اش )انکه حیوانات دارند و انسان ندارد
مهدور بوده است
مهدور هم همان مهد خودمان است که ور افتاده است
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

jahangard - آمریکا - لس آنجلس
این از ویژگیهای دین مترقی اسلامه که با اینکه در هیچ موردی خود فرد نمی تونه حکمی بده و اونو اجرا کنه اما در مورد خیانت هایی از این دست و دفاع از ناموس شخص تحت شرایط خاصی می تونه حتی طرف رو بکشه! به نظر من رای اولیه دادگاه کبنی بر تبریه فرد کاملا درست بوده!
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

persia360 - پرشیا - لرستان
معنی اون دوتا رو پیدا کردم... دیگه نمیخواد ترجمه کنید..
یکی از اونا رو اینجانوضیح داده ....
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

hoormazd - امریکا - تگزاس
persia360 - ایران - لرستان
زنای محسنه یعنی سکس با زن شوهردار.مهدورالدم هم یعنی کسی که خونش هدره یعنی میشه کشتش
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

ArchyMaz - مالزی - سایبرجایا
persia360 - ایران - لرستان عزیز،
زنای محصنه: یعنی جماع (سکس) زن شوهردار با غیر
مهدور الدم: یعنی کسی که خونش حلال باشد. (کلاه شرعی برای کشتن هرکس)
در مجموع هنوز خیلی جادارد تا ما با مفهوم آزادی های فردی آشنا شویم.... این داستان هم مثل همه داستانهای دیگه آخرش مرد قاتل آزاد میشود و با همسر هوس باز خودش زندگی خوبی را از سر می گیرند...
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
persia360 - ایران - لرستان
1--زنای محصنه روابط خارج از ازدواج که برای زن مجازات مرگ در همان کشوری که طبق اسلام مرد میتواند 4 زن اشته باشد.
2...مهدور الدم یعنی خون حلال...... از قوانین کثیف اسلامی.
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

rusvadek - روسیه - روسیه
مسیحی ها یه دعا دارن یکیش اینه خدایا از شر 3 چیز ما را حفظ کن یکیش همین رفیق خائنه
حقشه باید کشته میشد الکی زنه رو ولش کردن باید سنگسارش میکردن
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

persia360 - ایران - لرستان
گفتم به لطف گوگل تونستم معنی اون دوتا رو پیدا کنم......
راستی چرا شما اینقدر از اسلام بدتون میاد؟؟ اسلام خودش عیبی نداره، فقط بعضی ها بعضی چیزا رو قاطیش می کنن ... میگن وقتی حضرت مهدی ظهور می کنه انگار یه دین جدید رو میاره.. میدونین این یعنی چی؟؟
جمعه 13 اردیبهشت 1387

raminnikpor - امریکا - لس انجلس
از بنده خدا می‌پرسن: وقتی امام زمان بیاد چی میشه؟ بنده خدا میگه: همه چیز خوب میشه، همه نمازخون میشن، همه مهربون میشن، همه پولدار میشن، میشه مثل زمان شاه
جمعه 13 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.