ملکه الیزابت از تولد تاکنون - عکس

ملکه الیزابت از تولد تاکنون

الیزابت دوم یا الیزابت الکساندرا مری ویندسور متولد ۲۱ آوریل ۱۹۲۶ رئیس دولت کشور پادشاهی متحد(بریتانیا) و پانزده کشور مستقل است که روی هم با عنوان قلمروهای همسود شناخته می‌شوند.
امروز بیش از ۱۲۸ میلیون نفر در کشورهایی زندگی می‌کنند که او صدر حکومت آنان است.

او در ضمن مقام‌های صدر مشترک‌المنافع، فرماندار عالی کلیسای انگلستان، لرد مان و دوک لانکستر را نیز به عهده دارد.

او در حال حاضر پس از شاه بامیبول در تایلند طولانی‌ترین دورهٔ صدارت حکومت در جهان را به عهده دارد. در طول پنج دهه حکومت او شاهد ده نخست وزیر در پادشاهی متحد و چندین نخست وزیر در سایر نواحی اتحادیه کشورهای همسود بوده است.

acid_pro - اتریش - وین
خیلی زیبا بود.یاد شکوه خاندان پهلوی افتادم.با اینکه آنزمان نبودم ولی با تمام وجود خدمات خاندان پهلوی به ایران و ایرانی رو لمس میکنم.ایرانی که وقتی رضا شاه به دست گرفت بیابانی بیش نبود در حالی که جمهوری اسلامی حتی یک متر هم به راه آهن دوره رضا شاه اضافه نکرده و در عوض فلسطین و لبنان رو آباد می کنه.
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

terafik - ایران - مشهد
تقصیر آخونداس درود بر پهلوی !!!!! منم مثل بعضی ها چشمم رو می بندم و ...
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

mehrangiz - -
جالب بود! شاید جزوه ملکه های دنیا باشه که ملکه به دنیا امده و بدون تهدید تا اخر عمر ملکه باقی مانده !
--------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی درج نمائید.
با تشکر
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

A_Y_Deutschland_Bremen - المان - برمن
قشنگ بود.چی میشد ملت ایران هم در گذشته قدر الا حضرت شاهنشاه اریا مهر رو میدونستند؟؟اما هنوزم شاهنشاه اریا مهر در قلبمون زندست.زنده باد ازادی ایران و ایرانی.ودر پایان همیشه جــــــــــــــــــــــــــــــاوید شــــــــــــــــــــــــــــاه.ممنون
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

dj amir - انگلیس - برادفورد
ما هم یه زمانی کشورمون اسمو و رسمی داشت.اما چه کنیم از دست مردم....
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

Persian Soldier - استرالیا - ملبورن
با اینکه به عنوان یک ایرانی از کشور انگلستان سابقه تاریخی خوشی ندارم ٬ باید اعتراف کنم تا آنجایی که من می دانم همیشه متانتش را به عنوان یک ملکه حفظ کرده و هیچ وقت نخواسته که از حدود اختیارات خودش در سیستم حکومتی کشورش (مشروطه سلطنتی) پایش را فراتر بگذارد. قابل توجه بعضی مدلهای وطنی!!!
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

dandy - امارات - امارات
چه زشت....خوشم نمیاد ازش
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

vanaki - بلجیک - برکسل
دقیقا مثل عکسهای رهبر کشور ماست....
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

خرم آبادی - مجارستان - بوداپست
اون یه ملکه است و یک نماد قدرت براشون و در مسائل سیاسی دخالتی نداره و مردمش هم دوست داره. ایا شاه هم اینطوری بود یا دستور به رگبار کشیدن مردم کشورش رو میداد!!! یا هر دوختره مو طلای رو میدید دوستاش هر بلایی سرش بیاره.... این رو خود خواهر شاه گفته .
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

koorosh.2007 - ایران - سنندج
با تشکر از شما خیلی جالب بود.خوب ملکه بریتانیای کبیر است دیگه.سنبل کشور بریتانیاست .حتی در سرود ملی شون میگن خدا ملکه نگه داره .به امید یک روزی در کشور ایران سنبل ملی داسته باشیم نه مذهبی ورهبر.
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
dandy - امارات - امارات
شما که اسلامی هستی باید عاشق ملکه باشی برای هر کس بد باشه برای اسلامیهای ایران که خوب بود انقلابتونو پیروز کرد
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
عجب دنیایی شده لابد سال دیکه میمیره!!!
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

mahyarta - ایران - تهران
اگه به من 1 میلیاردم بدن هیچوقت نمی رم پادشاه شم.آخه چی چیه همش بالاتر از بقیه زندگی کنی!!
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

vahid_uk - انگلستان - لندن
چه زیباست حکومت پادشاهی هر چه قدر هم بد باشد بهتر از حکومت اخوندیست
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
دندی-امارات-امارات.یک شعری هست راجع به عقاب و یک پرنده لاشه خوار که تو کثافت و زشتی زندگی میکرد و خاطرم میاد که عقاب زمان پیریش بود.بهر حال خوب حدود 50 سال است که از خواندن آن شعر گذشته ولی اثرش بود که هنوز در ذهنم و رفتار و منش من و ایرانیان وطن پرست و شاه دوست و خوب را از بد تشخیص بده مانده...... و با اون .... باش.کسی اعتراض نمیکنه چون همونی مثل ملاها و مزدوران رژیم . ما ایرانیان هم کشورمونو با آزادی و شکوه و شادی و جشنهای ملی و تاریخ و زیبایهای با شکوه و عظمت شاهنشاهی و سازندگیها و پیشرفتها که در دوران گذشته و با افتخار بوده زندگی کردیم و برای بدست آوردن آن روزگار بار دیگر بر پا خواهیم شد و یک بار دیگر ایران را از کشت و کشتار و جنگ و خرابی و لجن و بوی بد مرده که قابل تحمل برای ما ایرانیان نیست همچون که در تاریخ بارها رخ داده نجات خوهیم داد و بهایش را هم خواهیم داد و امثل تو و هر مزدور وطن فروش را برای همیشه از ایران بیرون میرزیم.زنده باد ایرانیان آزاده خواه سراسر جهان و اتحاد ملی و جوشش خون ایرانی وطن پرست و پاینده باد ایرانی آزاد با دوستانی هم ردیف خودش در سطح جهان و ملتهای پیشرفته هم سطح ایرانیان .
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

sash - ایران - ایران
لعنت به خاندان پهلوی که هرچه بدبختی بود درزمان آنها برسر مردم ما آمد زندانهای ساواک-کشتار مردم-انواع واقسام فسادو...ایران درزمان خاندان پهلوی می توانست بسیار پیشرفت کند وجزو ابر قدرتهای دنیا باشد اما هرچه بیشتر در زمان شاه به سمت وابستگی پیش رفت.
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

parinaz87 - المان - کلن
عکسهای بسیار زیبایی بود
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

kamikase - ایران - تهران
dandy - امارات - امارات
تو لیاقتت همون آخوندای سوسمار خوره . تو خودت هم از اونایی جمش کن بابا!
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

palang - انگلیس - لندن
من باهاش ناهار خوردم به جون همتون قسم
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

dandy - امارات - امارات
ARTEMIS-SW - سوئد - فقط اینو بهت بگم ماله این حرفها نیستی....انقلابو پدر و مادرت اوردند ما که انزمان نه پدر و نه مادر م ایران بودند...میتونی بروی یقه فامیلتو بگیری بهشون بگی چرا انقلاب کردید؟؟parviz1 - انگلستان - کترینگ برو انگلیسی ایران فروش برو تویی که ایرانتو فروختی به انگلستان کافیته....مزدور تو و امثاله تو هستند که ریش تراش تو جیباشونه....که با لباس بره تو مملکت میچرخید....در ضمن این زن الیزابیت چه ربطی داره به شاه رضا؟؟؟اگر دوست داری تو ربطش بده ولی اینو بدون اصل اخوند انگلیسیه....میفهمی اصل ملاها انگلیسیییییییه ....
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

hoormazd - امریکا - تگزاس
parviz1 - انگلستان - کترینگ
دوست عزیز شعر عقاب شاهکار زنده یاد ناتل خانلری.چند بیت تقدیم تو تا یادمون باشه همیشه عقاب بودیم و عقاب می مونیم.تا چشم تمام زاغکهای زشت و بد اندام و پلشت کور...
عمر در اوج فلک برده به سر دم زده در نفس باد سحر
ابر را دیده به زیر پر خویش حیوان را همه فرمانبر خویش
اینک افتاده بر این لاشه و گند باید از زاغ بیاموزد پند
بال بر هم زد و برجست از جا گفت کای یار ببخشای مرا
من نیم در خور این مهمانی گند و مردار تورا ارزانی
سالها باش و بدین عیش بناز تو و مردار تو و عمر دراز
گر بر اوج فلکم باید مرد عمر در گند به سر نتوان برد
شهپر شاه هوا اوج گرفت زاغ را دیده بر او ماند شگفت
سوی بالا شد و بالاتر شد راست با مهر و فلک همسر شد
لحظه ای چند بر ان لوح کبود نقطه ای بود و سپس هیچ نبود
جمعه 13 اردیبهشت 1387

elora - نروژ - اسلو
نمیدونم ادم چرا همیشه چیزیو میخواد که نداره. من زمان شاه بچه بودم و هیچ نقشی در انقلاب نداشتم ولی اون موقع احساس میکردیم اگه ایران میشد مثل امریکا رئیس جمهور داشته باشه خیلی بهتر میشد. احساس میکردیم سلطنت دیگه یه سیستم قدیمیه مال ملل عقب افتاده است. الان دلم تنگه واسه اون شکوه سلطنت ولی اینجا هم خیلیا با مونارکی مخالفن و معتقدن تشریفات اونها مخارج زیاد به درد نخوری واسه مردم کشورهاشون داره. کاش یه روزی بیاد که ما به ازادی کشورمون افتخار کنیم و تاج سلطنتیمون خنده بچه های ازاد کشورمون باشه.
جمعه 13 اردیبهشت 1387

amin_22_NY_already fr teh - ایالات متحده - منهتن
من هم با نظر dandy موافقم.فک کنم این چیزایی که دیگران میگن زیاد به ربطی نداشته باشه و واقعا امیدوارم ایران پایدار و زنده بمونه.و دست دشمنان ایران ما تا همیشه کوتاه بشه از خاک این مملکت.حالا فرقی نمیکنه کی در راس حکومت باشه ولی هرکسی که میخواد باشه باید ایران پرست باشه و بس.
جمعه 13 اردیبهشت 1387

shad - فرانسه - نیس
اگر اخوند انگلیسیه یعنی اسلام هم انگلیسیه؟ مگر در ایران اخوند مظهر اسلام و دست نشانده امپریالیسم اعراب نیست ؟ 15 قرنه که اعراب امپریالیسم و فرهنگ خود رابه نام مکتب اسلام به ایرانیان و غیره تحمیل کرد ند. قبول ندارید از خود اعراب بپرسید! به امید ازادی ایران از امپریالیسم اسلامی اعراب.
جمعه 13 اردیبهشت 1387

yazdi - -
چرا مثل خروس لاری بهم دیگه میپرین ؟ بابا این خانم ملکه انگلیسی هاست و مورد احترام و علاقه اکثریتشون در بزرگواری اون و سیستم حکومتش هم همین بس که حتی نظر تو رو علیرغم توهین امیز و بی ادبانه بودنش درج میکنه اگه تو یک دهم این توهینا رو به شیخ نامبروانت توی ایران یا به شیخ سوسمارخورت تو دوبی بکنی پیدات میکنن و چنار به هرچه بدترت کارسازی !! میگی نه امتحان کن ! حقا که لیاقت هر ملت همون سیستمیه که بالا سرشه ! کی میخواین ادم شین ؟
--------------------
کاربر گرامی
لطفا نام کشور و شهر محل زندگی خود را به فارسی درج نمائید.
با تشکر
جمعه 13 اردیبهشت 1387

گربه ای پرنده خواه - فرانسه - لیون
خیلی نظرات جالب بود چون هیچ ربطی به موضوع عکسا نداشت بچه ها تصاویر دیگه ای تو عکسا دیدن. منم بهتره به دو مورد اشاره کنم که shad - فرانسه - نیس که نزدیک 700 سال پیش این امپریالیسم اعرابی که شما احتمالا منظورتونه با حمله مغول نابود شد و با حمله هولاکو و قتل معتصم رسما تموم شد و اینکه 15 قرن نیست و کمی بیش از 13قرنه که اعراب به ایران حمله کردند اگه تقویم قمری هم منظورتون باشه 1 قرن اضافه گفتین و خرم آبادی - مجارستان - بوداپست عزیز ملکه شاید دخالت مستقیمی در سیاست نداشته باشه ولی وزرای کشور و خارجه و رییس سازمان اطلاعات کشور با نظر ایشون انتخاب می شن همونطوری که تو کشور ما هم به همین قراره در زمان شاه هم جز دوران مصدق به همین روش بوده.
جمعه 13 اردیبهشت 1387

dandy - امارات - امارات
به امید ازادی ایران از دست انگلیس......ایران از قدیم تا حالا تحت استعمار انگلیس است...حاجی سرتو از برف بیار بیرون...امپریالیسم ...تا خودت نخواهی هیچ کس تو چاه نمیدازت...کسی کسی رو از .....آویزون نکرد که مسلمون یا مسیحی یا غیره بشو....اگر اسلام بد بود خیلی وقت پیشها ایرانیها اسلام و دور مینداختند...اخوند انگلیسیه نه عرب نه عجم ..غربیه اینو بفهم
جمعه 13 اردیبهشت 1387

farhad_uk - انگلیس - لندن
اخی جیگرم کباب شد سال 56 امد ایران شاه بهش گفت ما تو 10 سال اینده شما رو به زیر میکشیم ولی حیف که 10 سال نموند میدونید کشور ما به خاطر تنوع زبانها باید پادشاهی باشه یعنی ترک فارس کرد لر و ... شاه رو به عنوان محور اتحاد ملی قبولش داشته باشن درود بر پهلوی مرگ بر اخوند
شنبه 14 اردیبهشت 1387

shad - فرانسه - نیس
گربه ای پرنده خواه - فرانسه - لیون
بله بیش از 13 قرن ممنون از یاداوری شما. اما در مورد امپریالیسم اعراب حتی با مغول ها تمام نشد و تا به امروز همچنان ادامه داشته. امپریالیسم فقط حضور اشغالگر در سرزمین اشغالی نیست. امپریالیسم اسلامی اعراب در واقع تحمیل فرهنگ اعراب بود که همان اسلام است. این فرهنگ واپس گرا و امپریالیستی اسلامی در طی قرنها چنان زندگی ایرانیان را به زنجیر کشیده بود که سیاست استعماری انگلیس هم از ان بهره کافی برد. چرا انگلیس از مذهب بودا علیه پیروانش استفاده نکرد؟ چون اسلام یک مکتب سیاسیست که بنیادش بر اساس تسلیم وبه خاک نشاندن تمام مخالفان است نه صلح. چون کسی که اسلام را پذیرفت از هویت خود چشم پوشی کرد تا هویت عرب را به دوش بکشد.
شنبه 14 اردیبهشت 1387

م-محمدی - ایران - تهران
دندی امارات حرف ... زیاد می زنی ََ فقط همین ملا ها بودند که این انگلیسی های بی همه چیز را از ایران بیرون انداختند و ومنافع شون را قطع کردند وگرنه اون تن لش (شاه و میگم ) نه تنها فراماسونر بود بلکه مزدور انگلیسی ها بود /.حالا شما ها که همش به زیر شکم فکر می کنید جایی در ایران ندارید.بهتر تو همون خارج پرسه بزنید شاید ... انقلاب کردن خون می خواهد نه حرف مفت
شنبه 14 اردیبهشت 1387

shad - فرانسه - نیس
dandy - امارات - امارات نمی دانم چند سالته اما از گفته هات مشخصه که به سن بلوغ نرسیدی و هنوز بیشتر از نوک دماغت رو نمی تونی ببینی. من هرگز دیگران رو تو خطاب نمیکنم مگه اینکه مثل تو بی ادبانه با من صحبت کنه. اسلام بد نیست فقط مکتب مرگه! به همین علته که مغز اسلامیون به نقطه انجماد رسیده.همونطور که خودت گفتی تا خودت نخواهی هیچ کس تو چاه نمیدازت اخه چرا این ادمای اویزون به ملا تو چاه استعمار انگلیس افتادند ؟ اعراب در امارات تو رو عجم صدا می کنند؟ اینجا ما را ایرانی خطاب می کنند.
شنبه 14 اردیبهشت 1387

zigorat 67 - -
acid_pro:اولندش شما خیلی وقته نیومدید ایران .این پهلوی بود که شکوه ایرانی رو بر باد داد.ثانیا بهتره یه نیگا به نقشه ی راه اهن زمان شاه بندازی ببینی که این راه اهن بنفع ما بوده یا اینکه یک وسیله ی جابجایی نفت جنوب به مناطق مرزی برا خروج بوده که این انگلیسیهای عزیز بهتر نفت ما رو بچاپن.
----------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی درج نمائید.
با تشکر
شنبه 14 اردیبهشت 1387

dandy - امارات - امارات
م-محمدی - ایران - تهران
تو .... زیادی میزنی و فک و فامیلت.... تربیت نداری.........بچه بسیجی درست صحبت کن....... برو از بابا جونت بپرس شاید بودنه ایران چه خبره اخوند کجاییه؟؟...
shad - فرانسه - نیس
اولا من تا نوک دماغمو در مقابل افرادی مثل شما کوته نظر بیشتر نمیبینم شما جز گروهکهایی هستید که ایران و خراب کردید.. .....جوابت تا بعد کجا بهتون بی ادبی کردم ولی چون ....بچه اخوند فرانسوی هر چی فحش و بی ادب تو دنیاست مبارکت باشه..
شنبه 14 اردیبهشت 1387

parinaz87 - المان - کلن
کسی که داره نون عربها را میخوره یا توکشور عربهاست باید هم کاسه لیسی کنه بابا ولش کنید دلش خوشه
شنبه 14 اردیبهشت 1387

shad - فرانسه - نیس
dandy - امارات - امارات
اخوند تویی که از اسلام دفاع میکنی طلبه اماراتی.گروهک ها مثل خودت کاسه لیس اعراب بودند. تو اصلا کارت فحش دادنه تا حالا ندیدم یک حرف درست و منطقی بزنی. در تعجبم چرا مدیران سایت تا حالا اسم کاربریتو حذف نکرده اند !!
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

dandy - امارات - امارات
کسی که تو کشور نازیها داره خیانت میکنه به کشورش و بعنوان جاسوس ایرانی در المان زندگی میکنه ...کاسه لییس تویی ... خاین ....چقدر باید تاوان این جاسوسی هاتون بدیم...بس کن تو باید دلت خوش باشه که فکر میکنی کسی نمیدونه تو یک مزدوری؟؟کاسه لیسی اولمانیها(المانیها) تویی ... حاج خانم هیتلریان
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

parinaz87 - المان - کلن
چوب را که میزنند تو اب گناهکاره خبر دار میشه حاج خانم جلسه ایی تو چرا بهت بر خورد تو یکی پیش عربها هستی انگار دوست داری با همه یک کنتاکتی داشته باشی در سطح من نیستی برو همون وراجی هات را برای یک نفر دیگه جواب نادونی مثل تو فقط سکوته بعدم فارسی بلدی شما یاهمه اش عربی بلغور میکنی
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

dandy - امارات - امارات
چرا بدل گرفتی مگر من اسمی ذکر کردم...یا تو جاسوسی و لو رفتی...واای خدای من چرا مردم خودشون و لو میدن....مزدور خاین...shad - فرانسه - نیس تو هم هروقت سایت بابات شد هر کسی رو دوست داشتی حذف کن...
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

shad - فرانسه - نیس
dandy - امارات - امارات
حالا هم حذف شدی حرفی برای گفتن نداری بد و بیراه که حرف زدن نشد.
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

parinaz87 - المان - کلن
این قدر هوشش کمه که نمیدونه از کی با چی ...تو تعطیلی بابا
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

dandy - امارات - امارات
اره واقعا تعطیلات خوش بگذره... هوش و ذکاوت مخصوص بچه اخوندهاست مارا چه به این حرفها - shad - فرانسه - نیس
فرانسه - نیس
چی میگی لطفا فارسی صحبت بکنید!!!کن یو اسپیک فارسی...بخدا از خودم خوشم میاد چون بسیجیها و اخوندهای انگلیسی را سر کار گذاشتم
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

farhad_uk - انگلیس - لندن
لعنت خداوند بر هر چی ادام بیسواد و بی غیرت و مزدور هست واقعا متاسفم که هنوز گوسفندانی پیدا میشوند که هنوز از پهلویها که ما رو از بدبختی نکبت و ذلت در اوردندو به اینجا رسوندند بد می گویند و ملت شریف ایران بداند که تا این گوسفندانی که از جمهوری اسلامی طرفداری میکنند هستند باید فکر پیشرفت ایران را از سر بیرون کرد
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

pilapila_girl - ایران - تهران
محمد رضا پهلوی که یه دست و پا چلفتی بود و بس که خودش هم نفهمید چه گندی به مملکت زد و رفت حتی باباش هم می گفت که این محمد رضا آخرش مملکت رو به باد می ده و از اشرف خواسته بود که مواظبش باشه
بعدش هم حالا شما چرا همه چی رو ربط می دید به نظام و حکومت و ...
منم کردید مثل خودتون
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

farhad_uk - انگلیس - لندن
مرگ بر مخالف شاه مرگ بر هر که از اخوند طرفداری میکنه لطفا از کسانی که در مورد شاه سواد کافی ندارند اظهار نظر نکند ضمنا هر کی میخاد اسم شاهان وطن پرست پهلوی رو بیاره لطفا اول دهنشو اب بکشه چون اگه کسی اندازه یه .. فهم اشته باشه میفهمه که اسم پهلوی مقدس میفهمید مقدس و دردود بر تمام وطن پرستانی که اینجا کامنت میدن درود بر پهلوی و مرگ بر اخوند و تمامی اخوند پرستان چون بدی گفتن از پهلویها یا از خریت محض یا از بیسوادی محض چون حتی جمهوری اسلامی هم منکر خدمات اونها نیست ولی میگن برای مردم ایران اسلام و فلسطین هست که مهم است نه پیشرفت کشور خدمت بیسوادان ومزدوران بگم که در سالهای اخر رشد اقتصادی ایران بین 20 تا 25 درصد بود میدونید یعنی چی اونم با نفت بشکه 5 یا 6 دلار میدونید تورم ایران 14 سال صفر بود میفهمید دیعنی چی فکر نکنم بفهمید چون اگه میفهمیدید مزدوری جمهوری اسلامی رو نمیکردید پس درود بر پهلوی و مرگ بر اخوند و طرفدارانشون
دوشنبه 16 اردیبهشت 1387

shad - فرانسه - نیس
dandy - امارات - امارات
تعطیلی خوش بگذره با شیوخ انگلیسی امارات !! ... طلبه قمی جیره خور مفتی اماراتی!! تو که فارسی نمی فهمی برام کامنت نگذار من با جاهل کاری ندارم. اینو که فهمیدی یا نه ترجمه که نمی خواد؟ کامنت نگذار اگه ...
سه‌شنبه 17 اردیبهشت 1387

pilapila_girl - ایران - تهران
من رضا شاه رو قبول دارم ولی محمد رضا پهلوی یه بی عرضه دست و پا چلفتی بود و بس اون تورمی هم که می گی از صدقه سری بختیار بود که آخرش خوب دستمزدشو داد اون اگه وطن پرست بود نفت رو نمی ریخت تو حلقوم روسیه و انگلیس اگه مصدق نبود که هنوز امتیاز نفت دست انگلیس بود و تا الان باید چوبشو می خوردیم آخه عقل هم خوب چیزیه وطن فروش
سه‌شنبه 17 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.