بازیکن قلابی تیم ملوان دختر نوجوان را ربود

بازیکن قلابی تیم ملوان دختر نوجوان را ربود
بازیکن قلابی تیم ملوان که به همراه دوستش قصد داشت دختری 17 ساله را برباید و مورد آزار جنسی قرار دهد توسط مردم دستگیر و به پلیس تحویل داده شد. به گزارش خبرنگار ما دختر 17 ساله روز جمعه در حالی که در میدان آزادی منتظر تاکسی بود، با اغفال از سوی دو پسر جوان سوار خودروی دووی آنان شد، اما پس از آنکه متوجه شد آن دو قصد آزارش را دارند، در خیابان خلیج فارس با داد و فریاد از رهگذران درخواست کمک کرد. در این هنگام نگهبان های یک کارخانه که متوجه موضوع شده بودند، به تعقیب دوو پرداختند و توانستند آن را متوقف کنند.

این دختر که برای پیگیری شکایت خود به دادسرای امور جنایی تهران مراجعه کرده بود، طی اظهاراتی به دادیار شعبه دوم گفت؛ روز جمعه در میدان آزادی این دو جوان جلوی من توقف کردند و من با تصور اینکه این خودرو مسافرکش است، سوار آن شدم. در طول راه راننده که خودش را رامین معرفی کرد، گفت بازیکن تیم فوتبال ملوان است. او با این ترفند سرصحبت را با من باز کرد. پس از حرف های این جوان من به وی اعتماد کردم اما راننده خودرو به یکباره مسیرش را تغییر داد و به سمت خیابان خلیج فارس حرکت کرد. وقتی از او در مورد علت تغییر مسیر سوال کردم جوان دیگری که کنار رامین نشسته بود، من را با تیغ موکت بری تهدید کرد و خواست سکوت کنم. من که خیلی وحشت کرده بودم با جیغ و فریاد از ماشین هایی که در حال عبور از آن منطقه بودند، درخواست کمک کردم تا اینکه نگهبانان یک کارخانه متوجه موضوع شدند و سعی کردند به من کمک کنند. آنان با شکستن شیشه خودروی دوو، موفق شدند آن را متوقف کنند. پس از ایستادن ماشین، من به سرعت از آن خارج شدم و دو جوان توسط کارگران کارخانه دستگیر شدند.

پس از اظهارات این دختر، رامین 22 ساله و حسن دوست وی 27 ساله در اظهارات شان منکر هر گونه آزار و اذیت دختر جوان شدند. رامین در دفاعیاتش گفت؛ من به دروغ خودم را بازیکن تیم ملوان معرفی کردم اما دختر خودش پیشنهاد دوستی به من داد و من نیز با نیت دوستی او را سوار ماشینم کردم و به هیچ وجه قصد تعرض به او را نداشتم. بنابر این گزارش دو متهم از سوی دادیار سلیمانی در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان این ماجرا همچنان ادامه دارد.
iroony - ایران - تهران
جالبه یک دفعه تو انزلی یه دختر بچه به من گیر داده بود که تو بازیکن ملوانی!!!...انقدر عاشق ملوان هستند که بازیکنانش رو در حد منچستر میبینند..
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

khanande - ایران - ایران
حالا اینکه مثلا قلابی بوده.بعضی وقتا نوع واقعیش رو هم میبینیم ازون کلاس بالاهاشون باصطلاح!!
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

mehrnoosh - ایران - اهواز
امان از بت پرستی وقهرمان پوشالی پروری!
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

rockybalboa - مالزی - کوالالامپور
خوب شد نگفت بازیکنه برزیلم.
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

Mahrad - ارمنستان - یروان
غلط کرده سوار شده. اینها ...... بعدش که حال تموم شد واسه اینکه تیغی هم زده باشند شاکی میشن. شاید هم باباش یا داداشش سوار بر مرکب فساد(!) دیدنش خواسته بگه بابا به این مریم اکسترا مقدس تجاوز شده. گواهینامه اخلاقی دخترهای ایرانی در خارج از ایران هم سیاهه! جدیدا دیگه علنا هنرپیشه پرنو هم میشن و رو مجله سکس... هم مدل میشن. آخ چه قداستی!!!
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

ابلیس0462 - ایران-آذربایجان - چورس
خیلییییییییییی متاسفم
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

f.d92 - ایران - تهران!!!!
چه باحاله!!!!
بیشتر خبرا در مورد دختران 17 ساله است ...
مثلا همون دختر عراقیه !!!!
تو رو خدا آبروی ما 17 ساله ها رو بیشتر از این نبریید دیگه !!!!!!
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

111 - -
خبری خوبی نبود دختر خانم ها باید بیشتر حواسشون بیشتر جمع کنند.
-----------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی بنویسید در غیر این صورت از درج نظرات شما در آینده معذور خواهیم بود.
با تشکر
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

DokhtarIrooni - ایران - مشهد
چه دروغهای باحالی هم میگن! ماشینش رو با شکستن شیشه هاش متوقف کردن بعد میگه ما قصد تجاوز نداشتیم.
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.