عکسهای روز ۲۹ آوریل ۱۰ اردیبهشت

عکسهای روز 29 آوریل 10 اردیبهشت

همیشه دلم میخواست بدونم کبابی ها و جگرکی های قدیم چه شکلی بودند . خوب تا اینکه این عکس رو پیدا کردم که مال دوران قاجار هست . البته تر و تمیزیش چنگی به دل نمیزنه ولی مطمئنم که کبابش و مزه اش تومنی صنار با امروزی ها توفیر داره .

تا حالا رینگ بوکس رو از بالا ندیده بودم . خلاصه هموطنان اگر یه روز به رحمت خدا رفتید , و بوکس هم دوست داشتید , روحتون مسابقه رو این شکلی می بینه .

جل الخالق !! این مجری تلویزیون سوئیس هم فتوکپی این بنده خدا فتحعلی اویسی هنرپیشه خودمون هست . میگم نکنه اینها هم مثل این فیلم هندی ها برادر باشن ولی خودشون خبر ندارن. یا مثلا ببخشید یعنی ممکنه بابای فتحعلی اون زمان ها مسافرت اروپا میرفته و خلاصه زیر آبی هم رفته ؟؟؟ الله و اعلم

زندانی های فلسطینی که توی دست اسرائیل اسیرن , خودم هم نمیدونم چرا این عکس رو گذاشتم. حتما الان همه میگن واییییی باز فلسطین !! کم توی اخبار و برنامه های ایران می بینیم اینها هم ول نمیکنن. البته فکر کنم شماها هم حق دارید .

شدیم کاسه داغ تر از آش !! خلاصه زندانی های هر جا بالاخره یه ریختی هستن دیگه , مثلا توی هند یا نمیدونم پاکستان یا برمه یا کشورهای آفریقایی و آمریکای جنوبی و غیره و غیره !! یا همین ایران خودمون !! حالا ما وضع زندانی های خودمون رو ول می کنیم الا می چسبیم که به اینها که ای هوار ای فغان بیائید که به اینها ظلم شده !!! آخه برادر من این همه تو این کشورهای جورواجور دنیا اعم از شمال و جنوب و شرق وغرب و بالاخص کشور خودمون ظلم میشه , اونموقع میشیم لال و کر و ... کک مون هم نمیگزه , توی دارفور مگه قتل عام وحشیانه و نسل کشی نشد ؟ پس چرا صدای احد الناسی در نیومد ؟ دور و بر خودمون رو نگاه نمیکنیم و نمی شنویم ولی ماشالله این گوش و چشم دولت ما که فقط و فقط میتونه از کیلومترها صدای ناله بچه فلسطینی که باباش رو شهید کردن بشنوه ولی صدای بچه گرسنه دم یاخچی آباد رو نه ؟؟؟ بابا ماشالله به این چشم و گوش , ماشالله به این انسان دوستی و مسلمانی !!

ما نفهمیدیم این یعنی چی ؟ ملت همیشه هوشیار یک کم یاری

یعنی اگه ادرار کردی قیچی می کنیم یا .....

بابا انگار کل این جماعت خارجی با ادرار کردن مسئله دارن

این خانوم هندی هم که مشخصه خیلی بامرام و مهربونه هم به بچه خودش شیر میده هم به این بچه آهوی زیبا

تا حالا پیکان رو باز دیده بودید ؟ فکر کنم این اولین و آخرینشه

منظره تخت جمشید زیر نور ماه . واقعا رویایی هست و آدم رو به یه دنیای دیگه میبره

خوب حالا از رویا بیرون بیاد و پاتون رو بزارید تو دنیای واقعی . این یه تندیس 2500 ساله هخامنشی هست که ملاحظه می فرمائید که چقدر ازش مراقبت میشه . کل امکانات مراقبت از این تندیس یه حلبی زنگ زده است که حتما مواظبه آفتاب تو کله  سرباز هخامنشی حک شده روی سنگ نخوره. نه به این انگلیسی ها که برای خودشون از در و دیوار تاریخ جور می کنن و با چنگ و دندون مواظبش هستن و کلی هم تبلیغ توریستی می کنن که ایهالناس بیائین آثار تاریخی ما رو ببینین , نه به دولت ما که نمیدونه این تاریخ رو چطوری سر به نیست کنه .

خوب خدا رو شکر که دماوند همچنان پا برجاست و زیبا

یادتون باشه که زنها همچین قابل اعتماد نیستن. بنابر این همیشه رعایت موارد ایمنی رو مثل کلاه و غیره رو بنمائید.

البته در این که مردها هم غیر قابل اعتمادن , شکی نیست .

خلاصه برابری مردها و زنها باید باشه دیگه . یکی از همکاران میگه مرد خوب , مرد مرده است . اون یکی میگه : نه وقتی یه مردی خوب شد , تازه باید بهش شک کرد.خدا آخر و عاقبت همه رو بخیر کنه.

خوب فعلا که ما توی همون GOOD اش موندیم و معمولا کسانی که به این مرحله میرسن واسه هفت پشتشون همون یه  GOOD بسه و خلاصه غلط کنن که آرزوی مرحله EXCELLENT رو بکنن .

میگم خدا رو شکر آمریکا و اسرائیل نمیخوان حمله کنن و الا کی میخواد ارتش رو رهبری کنه ؟ این جناب سردار ؟؟؟ یه تانک میخواد که تازه خود سردار رو از زمین بلند کنه.  تا یاعلی بگه , نصف مملکت بر باده . میگن ارتش همیشه باید حاضر و آماده باشه , مخصوصا کشور ما. ولی انصاف بدین اگه سربازها اینوبه عنوان فرمانده شون ببینن چی فکر میکنن؟

ای قربون اون سر روشن سرت برم من , بیا اون آئینه صیقلی رو ببوسم که از توی صندوق نصفه پر یک میلیون رای در میاری .

گوگولی مگولی ,چطوری ؟؟

ای وای یادم اومد , ننه سکینه تویی , چاکریم !! بر و بچه ها خوبن ؟ جوادو دیگه اذیتت نمیکنه که ؟ اگه اذیت کرد یه ندا بده , گوش این بزغاله  رو بکشم

بابا چرا وا رفتی ؟ مگه جن دیدی؟

این حکم جناب عبدالله سلطانی ثانی هست که جزو هیئت مدیره سایپا شده البته تو 26 سالگی ماشالله !! حتما یه نبوغی , مدیریتی , استعدادی داشته که توی این سن به اینجا رسیده , آفرین !! خیلی دوست دارم بدونم تو چه رشته ایی استعدادش کشف شده ؟

این جوان مهرورز همان جناب 26 ساله عضو جدید هیئت مدیره سایپا است که ورودی ۷۹ صنایع پلی تکنیک می باشد. این عکس مربوط به حضور فعال وی در زمان بازدید احمدی نژاد از پلی تکنیک می باشد. گویا ایشون پله های ترقی رو به روش و رشته شعبان بی مخ طی کردند و استعدادشون در ساکت کردن صدای دانشجوهای پلی تکنیک بوده . گفتم بهتون که حتما یه استعداد نهفته ایی داشته . ماشالله به این استعداد خدادادی . خدائیش چقدر هم قیافه اش شبیه شعبان بی مخ است.

عکس شاه و قهرمان شنای اون زمان جناب پاپ

تعجب نکنید اینجا ایران نیست اینجا چین هست ,حتما این هم روش جدید خرید آبجو است , نمیدانم

میگم جناب احمدی نژاد , کاش به محافظات میگفتی از اسلحه یوزی اسرائیلی برای محافظتت استفاده نمیکردن , معصیت داره با سلاح این صهیونیست ها محافظت بشی .

خوب , بعله دیگه !! خوب 

اصلا بدون شرح !! دنبال دردسر نمیگردیم

خدایا دوره جوانی رو طولانی تر بفرما !! الهی آمین

اما خودمونیم , پسره کلی جواد تشریف داره

بیچاره خواهر روحانی

امان از دست بچه های امروزی

اشک تمساح که میگن اینه ها !!

هیچکس نمیتونست به این قشنگی اصل جریان رو نشون بده

از آنجا که انرژی هسته ایی حق مسلم و بدون چون و چرای ماست , از این به بعد خواهران هم میتونند از حجاب برتر بعلاوه آرم انرژی برتر استفاده نمایند تا مشت محکمی به دهان همه جور استکبار داخلی و خارجی بزنیم . تا کور شود هر آنکه نمیتواند ببیند.

این نمودار قیمت هر متر مسکن در تهران بر حسب سال هست . خدا رو شکر که پیشرفتمون تقریبا عین نردبون عمودی بوده , یعنی تقریبا عین هو جت آپولو .

این روزنامه 1358 هست  , اون قسمت که نوشته خانه نخرید , همه رو صاحب خانه می کنیم . با دریافت اقساط 100 ماهه اون هم بدون پیش قسط

به قول یه نفر گفت : سی ساله که هنوز خونه دار نشدیم و اجاره نشین هستیم و دیگه حتی آرزوی خونه دار شدن رو هم نمیکنیم , یعنی اصلا به مخیله مون راه نمیدیم. البته اخبار دیگه این روزنامه رو نمیگم

توی خطبه های نماز جمعه 7 سال پیش تهران , آقای مصباح یزدی در یک جا فرمودند : دفاع از آب و خاک یک دفاع حیوانی  و آنچه مهم است دفاع از ارزش هاست.

من نمیدونم این جملات رو چطور میشه تفسیر و توضیح داد با اینکه مطمئنم چنان این جملات رو ماست مالی بفرمایند که : منظور ما به این نبود و آنطوری بود و کلمه فلان از ریشه بهمان عربی هست و معنایش علاوه بر این , آن و آن و آن هم میشود ....

بابا ایول به دختر ترشیده !! اگه ترشی اینطوریه ,  خدا بده ترشیده اش رو.

بابا , وقتی بهتون میگم توی غرب از بس دیدن دیگه حتی زن لخت هم براشون اهمیتی نداره , همینه دیگه . اسبه بیشتر از صاحبش توجهش جلب شده .

واقعا توی مغز اینها چی میگذره ؟

ببخشید , میشه یکی به من بگه این مثلا داره حمام آفتاب میگیره ؟؟

خوب خانمهای عزیز , توجه بفرمائید . خدا روزهای پر برکت انتخابات رو زیاد بفرماید . چون فقط روزهای انتخابات هست که شما هر مدل لباس , روسری ,و هر مدل موهاتون رو بیرون بزاریدو هر گونه تبرجی هم آزاد است و هیچ عیب و نقصی نداره و اسلام برادران مسلمان به خطر نمی افته , حتی اگه برای رای بخواهید برید مسجد محل هم هیچ عیب و ایرادی نداره و خانمهای حزب الله با لبخند و خوشرویی از شما پذیرایی میکنند .

کار و کاسبی این جوان افغان هم در بهشت زهرا خیلی جالبه . خلاصه اینهم یه نوآوری به شمار میره

این عکس رو بخاطر انتخاباتش نذاشتم . چیزی که توجه منو جلب کرد این نوشته مکش مرگمای پشت لباس قرمز این آقاست .

حالا میگیم اون آقای بالایی که لباس قرمز داشت , انگلیسی نمیدونست . آخه یکی به من بگه این ورقه آخر بلیط های ایران ایر ایران دیگه چرا ؟؟؟ یعنی یه نفر بلد زبان توی اون ایران ایر نبود بگه این چیه می نویسید؟؟

خوب عکسهای این دفعه زیاد شد . زیادی خوش نگذره ... بفرمائید انگور ایران

دلم میخواد بپرم همونجا کنار ارابه اش و همشو همونطور نشسته بخورم.

جاتون خالی چند شب پیش یکی از ایران برامون آلوچه و طالبی  آورد .آخه این انگلیسی ها چی میدونن میوه یعنی چی ؟

A_Y_Deutschland_Bremen - المان - برمن
مرگ بر جمهوری اسلامی ایران سرنگون باد اخوند و رژیم اخوندی...زنده باد خاندان پهلوی. همیشه جـــــــــــــــاوید شـــــــــــــــاه.ممنون
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

8735 - ایران - شیراز
عکسهای احمدی نژاد یه کم خندوندمون . ممنون .
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
بمیرین که این عکسای اخری رو میذارین.
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

khoshteep - کانادا - ونکوور
عکسا حرف نداشت مثل همیشه عالی بودن دست و پنجه ت درست!
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

Ario1 - ایران - ایران
سلام عکساتون بدک نبود امیدوارم بهتر بشه
بابا احمدی نژاد خودش نمیدونه چه استعدادی داره!اگه بره تو کار طنز حتما سریعا پیشرفت میکنه!راستی حالا خودمونیم عکس فتحلی اویسی خالی بندی بود نه؟نظر شما چیه؟
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

shervin2000 - امریکا - لس انجلس
با سلام. اقای محترم بدون که شاه و شیخ برای همیشه مردن و ما مردم ایران دیگه شاه و اخوند نمیخواهیم. ما جمهوری میخوایم که 4 سال یه بار عوض بشه و ما بتویم انتخابش کنیم نه برامون انتخابش کنن.
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

soroush,australia - استرالیا - سیدنی
محشر بود.
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

vahidkral - ایران - تهران
دست مریزاد عالی بود
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

mah. - ایران - تهران
دوستان، این جناب مهرداد بذرپاش هم دسته کمی از جناب سلطانی ثانی نداره اون هم توی زمان 18 تیر 78 خیلی کارها کرده -اصلا ایشون که معرف حضور همگان هست؟؟؟معاون ریئس جمهور -مدیرعامل سایپا(توی این سن وسال)....
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

lavita - اوکراین - کیف
هیچ کس حق ندارد به بزرگ مرد تاریخ ایران امام خمینی ره و نائب بر حق او و جمهوری اسلامی و تمام کسانی که در این حکومت نقش دارن به خصوص دولت امام زمانی توهین کنند که خدمتی که اینان به ایران و ایرانی کردنند در طول تاریخ بعد از ساسانیان بی نظیر بوده است که اینان به زودی زود باید رخت حکومت برچینند وتنها خدمتشان که همان نابودی کامل اسلام و فرهنگ لجن عربی بود از انها تا ابد بر جای میماند زنده باد ایران و هر چیزی که مردومانش بخواهند
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

mehrgaan - ایران - کرمان
اون سرباز هخامنشی نیست زیر اون سایبون . اون پیکره کوروش بزرگه که به این روز افتاده
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

طیبه - ایران - ایلام
سلام به همه کوته نظرهای این سایت....
میدونید من الان یک سال میشه که هر روز از این سایت دیدن میکنم و هر وقت قسمت نظرات رومیخونم از اینکه همه کسانی که دراین سایت نظر می دهند مخالف اسلام و ایران هستند تعجب میکنم .شماها که همتون اون سره دنیا هستید و فقط و فقط برای شستشوی مغزی هموطناتون توی ایران یه مشت نظر چرت و بی محتوا می دیدن که همش مرگ بر این نظامه حکومت اسلامیه و.... تا حالا به این فکر کردین که اگه مثلا؛ تو همین نظام حکومت اسلامی بودین خیلی بهتر بود و موقع اظهار نظر به مغزتون بیشتر فشار می آوردید........ لوول
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

rockybalboa - مالزی - کوالالامپور
نه جدا از دوره ریاست این پهلوون چقدر مونده بره از دستش راحت شیم.
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
عالى بود. طبق معمول عکسها متنوع و کامنتها بجا بودند
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

aghakian - یزد - ایران
عکسهای جالبی میذارید البته بیشتر جنبه طنز دارن ولی در بین عکسها عکسهای تاریخی خوبی میذارید که واقعیت تاریخ ایرانو نسشون میده من به اونها خیلی علاقه دارم روز ملی خلیج فارس بود کاش عکسهای اسناد تاریخی خلیج همیشه فارس را میذاشتید البته این ادعای خلیج عربی توطئه انگلیسیهاست برای تفرقه انداختن بین فارسها و عربها که تا حدی اماراتیها نظر انگلیس را برا ورده کرده اند ولی تاریخ ثابت میکند که خلیج فارس همیشه فارس بوده وخواهد بود....من یک جایی مطلبی دیدم که یک جوان ایرانی به نام حمید....موفق شده در گوگل دستکاری کند بطوریکه وقتی توی گوگل سرچ کنی arabian gulf سه چهارتا عبارت میاد که روی هر کدام کلیک کنی صفحه ای باز میشه که توی اوننوشته ای انگلیسی با مضمون فارسی :+ این عبارت اشتباه است و خلیج عربی وجود ندارد وصحیح آن خلیج فارس است+ برای شما ظاهرمی شود....من پیشنهاد میکنم به گوگل سر بزنید و یک امتحان بکنید....احسن و آفرین به این جوان ایرانی
زنده و جاوید باد ایرانی وطن دوست مسلمون
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
طیبه ایران ایلام
نه عزیزم هیچ ایرانی در خارج از کشور این فکر را که شما دوست دارید تا کنون به مخیله خویش راه نداده است. زیرا «شماها که اون سر دنیا هستید» برای این به «اون ور» دنیا آمدند که فارغ از شر شما بتوانند حرف خویش را بگویند. شما تا کنون فکر کرده ای که به جای آمدن به این وب سایت که پر از « یک مشت نظر چرت و بی محتوا» هست، بروی و نظرت را در وب سایت خانم فاطمه رجبی بگذاری که اعصابت هم کمتر خرد شود؟
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

Ario1 - ایران - ایران
با سلام
من موندم چی بگم.هرکی یه چیزی میگه ولی...!
اولا میدونین ملت چرا از انقلاب حمایت کردن؟
اگر نمیدونین کافیه به اون روز نامه های زمان انقلاب نگاه کنین حتما منظورم رو می فهمین!پدر من از اولش مخالف این انقلاب بود و در حالی که اکثر مردم یا به انقلاب پیوسته بودن یانظری نداشتن.پدرم از اولش مخالف انقلاب بود و حکومت این آخوندا!(البته پدرم آدم مذهبی بوده وهستش و فکر نکنین زمان شاه بخور بخوری داشته که مخالف انقلاب بوده نه اینجوری نیست که شما فکر میکنین)مثلا یکی از فامیلامون به پدرم میگفت که:فلانی اگه انقلاب پیروز بشه دیگه بنزین مفت میشه و وقتی میری پمپ بنزین دیگه لازم نیست از ماشین پیاده شی فقط سوییچ رو بده به کارگر پمپ بنزین تا برات بنزین مجانی! بزنه(که الان همه دارن بنزین مجانی رو میبینن!)یکی دیگه میگفت:فلانی انقلاب بشه خیلی خوب میشه قراره هر ماه به همه حقوق بدن کوپن فلان بدن و و و ....که همینا باعث رشد وحشتناک جمعیت شد!(البته همه این آدما بعدش افتادن به... ببخشید ... خوردن!)ولی پدرم از همون اولش این خمینی و انقلابش رو قبول نداشت(لازمه بگم من اون زمان نبودم و تازه 21 سالمه وپدرم اینارو برام تعریف کرده).
خلاصه با این وعده وعیدا مردم رو خر کردن و انقلاب راه انداختن!اگه از نظر مشابه تاریخی شم بگم داستان همون شهید در راه خره که لابد شنیدین!که اگه نشنیدین همینو بدونین که زمان پیامبر تو یه کی از جنگ ها یه مردی از سپاه اسلام برای گرفتن خر یکی از کافرا می ره و کشته میشه جنگ که تموم میشه اینو به پیامبر میگن و پیامبر میگه این شهید در راه خره!ملت ما هم بخاطر پول و طمع از انقلاب حمایت کردن!
دوم اینکه ما سه دسته عقیده در زمان انقلاب داشتیم:1-موافقان شاه 2-مخالفان شاه 3- بدون نظر خاص که پدرم جزءموافقین شاه بوده و هست.
اما میرسیم به موافقان انقلاب که خودشون سه دسته بودن:1-خمینی و طرفداراش(یه بار دیگه میگم اسلام اون چیزی نیست که خمینی میگه)
2-مردم عادی که بواسطه وعده وعیدای بسیار گول خوردن !که الان پشیمونن!
3-منافقین که دو دسته هستن:1-کسانی که به شاه خیانت کردن و به انقلاب رو آوردن مثل معتضد همونی که هر روز از شبکه 2 ببخشید زر میزنه و خیلی های دیگه که زمان شاه از اونطرف خوردن وحالا هم از این طرف می خورن. 2-منافقینی که به شاه خیانت کردن و میخواستن ایران رو کمونیستی کنن به همین خاطر تو انقلاب شرکت کردن که بعد انقلاب چون دیدن چیزی بهشون نمی ماسه به انقلاب هم خیانت کردن(البته این وسط ارتش مساله اش جداست ارتش به شاه خیانت نکردبلکه نمی خواست مردمو بکشه همین.و همون زمان آیت الله شریعتمداری که مرجع تقلید بودند فتوا دادند به هر دو طرف که ای برادران برادر کشی نکنیدو ارتش هم نمی خواست برادر کشی کنه نمی تونست کاری کنه!
بله آیت الله شریعتمداری که به خاطز همین حرفاش اهانت بسیاری رو تحمل کرد و بعد از انقلاب هم بسیار مظلومانه فوت کرد ومظلومانه هم دفن شدو شما میتونین قبر خمینی رو که میلیاردها تومن خرج برداشته با قبر ایشون مقایسه کنین که حتی منم نمی دونم کجاست واینجا آدم یاد بقیع می افته(پدرم وخیلی های دیگه همیشه از مظلومیت آیت الله شریعتمداری میگن)
برای نمونه همین رو بدونین که وقتی انقلاب شد همین ری شهری پدر سوخته که لعنت خدا بر او باد(همون که رییس حججاج هستش)میره به خونه آیت الله شریعتمداری و یه کشیده میزنه به ایشون در حالی که یه طلبه بیشتر نبوده.(یکی از شاگردای آیت الله شریعتمداری که شاهد ماجرا بوده اینو تعریف میکنه)
عمق فاجعه رو درک کنین!وای به این ملت که اینجوری به مرجع تقلیدش اهانت کردن و کسی چیزی نگفت(شمر هم که سر امام حسین رو برید یه آخوند بود).
به هر حال خدا جای حق نشسته و ظالمان رو به سزای اعمالشون خواهد رساند!و اما الان که هر آخوندی میمیره براش یه هفته عزاداری میکنن و سه و هفت و چهل وسال و... می گیرن حتی یه یادی هم از آیت الله شریعتمداری نمیشه.دل ما خیلی پره ولی نمیشه همه چیز و یه جا گفت که اگه بخوام بگم یه ده جلد کتاب 2000 صفحه ای باید چاپ کنم!
فقط خدا به داد مردم بیچاره برسه!
نمیشه چیزی از این بیشتر گفت
به امید ایران آباد و سر بلند همین!
-----------------
کاربر گرامی
لطفا از نوشتن نظرات طولانی اجتناب نمائید.
با تشکر
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

lavita - اوکراین - کیف
طیبه - ایران - ایلام
هی قربون هموطنای ما مغزشون ده شایدم صد برابر تو کار میکنه و اونایی که مغز تو را شستشو دادنه نمیتونن مغز اونا را هم پاک کنن از حقیقت چون عقلشون مثل بعضی ها پوشالی و تو خالی نیست هیچ کسم اینجا مخالف ایران نیست همه مخالف ظلم و جنایت و کودنی حکومت دارها هستن و انایی هم که ایران نیستن همه از این حکومت اسلامی فرار کردنه و دلیل دیگه ای نداره قربون
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

mjh24 - ایران - کرج
عکس چادر با انر‍‍‍‍ژی هسته ای خیلی قشنگه
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

dalgi - کره جنوبی - سئول
باحال بود ///حالا یه سوال ما اگر نخواهیم ریخت احمدی نژاد رو نبینیم چه کار باید کرد///با تشکر بروبچ مقیم کره جنوبی
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

pesare_baba - -
مرسی
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

amin_22_NY_already fr teh - ایالات متحده - منهتن
فقط ایران پایدار باشه.همین.درود بر کسانی که به فکر ایرانن.درود بر اسلام.
جمعه 13 اردیبهشت 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
طیبه - ایران - ایلام.بچسب به همان اسلامت .لوول
یکشنبه 15 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.