مایلی کهن: دایی مشهور بود نه محبوب

مایلی کهن: دایی مشهور بود نه محبوب

جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت علی دایی از مایلی‌کهن امروز بسیار پرتنش برگزار شد.
ساعت ۱۰ صبح امروز در شعبه ۱۰۶۰ مجمع قضایی شهید بهشتی جلسه‌ رسیدگی به پرونده شکایت علی دایی از محمد مایلی‌کهن به ریاست محمود صفوی برگزار شد.

● وکیل دایی: مایلی‌کهن می‌خواست دایی مقصر اصلی ناکامی تیم ملی باشد
در ابتدای این جلسه عسگری پیش‌بین، وکیل علی دایی اظهار داشت: در مرحله مقدماتی شکوائیه‌ای تقدیم دادسرا کردیم و در آن به عرض رساندیم که بعد از ناکامی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان (عدم صعودبه مرحله دوم) یک برنامه تلویزیونی با عنوان "یک جهان یک جام" ‌با حضور چند تن از کارشناسان از جمله محمد مایلی‌کهن، به طور زنده از شبکه سه سیما پخش شد.
وی ادامه داد: موضوع برنامه علل ناکامی تیم ملی فوتبال بود. هر یک از کارشناسان محترم عقاید خود را بیان کردند و آقای مایلی کهن به عنوان کارشناس در فضای ملتهب و مشوشی که درجامعه وجود داشت و مردم ما بخصوص فوتبال دوستان حرفه‌ای که به شدت ناراحت بودند،‌ در لفافه تلاش کرد تمامی و یا عمده ناکامی تیم ملی را متوجه علی دایی کرده و وی را در نزد افکار عمومی مقصر جلوه دهد.
وکیل دایی تاکید کرد: نسبت به آن بخش از اظهارات مایلی کهن که درباره وضعیت فنی و کیفیت بازی فوتبال بود، ادعایی نداریم؛ اما در باره مطالبی که از نظر موکل بنده واقعیت نداشته و کذب محض است شکایت داریم. موارد کذب در شکواییه آمده و اینجا نیز به عرض می‌رسانیم.
وی افزود: مایلی کهن در آن برنامه عنوان کرد، علی دایی به ایمان مبعلی و فوتبال مملکت ظلم نموده و اشاره کردند مبعلی در بازی فولاد و صباباتری (در آن زمان دایی بازیکن صبا بود) روی پای دایی تکل زد و بعد از آن، محو شد. مجری از مایلی کهن پرسید آیا صراحتا می گویید دایی عامل دوری مبعلی از تیم ملی بوده است که مایلی کهن پاسخ داد، بله.

● پیش بین: مایلی کهن ادعا می‌کند دایی مصطفوی را از فدراسیون فوتبال برکنار کرد
پیش‌بین در ادامه اظهاراتش گفت: در بخش دیگری از برنامه، مایلی‌کهن در پی سلسله‌ سوالاتی که مطرح شد گفت: در دیداری که دایی با خاتمی رئیس‌جمهور وقت داشت، در باب انتخاب مهدی پاشازاده برای تیم منتخب جهان عنوان کرد مصطفوی از نفوذ خود برای این انتخاب استفاده کرده است. در همان دیدار دایی مسایلی را در خصوص فدراسیون عنوان کرد و از همان زمان هم رئیس فدراسیون تغییر کرد. در همین لحظه مجری پرسید به نظر شما ریاست فدراسیون با حرف دایی تغییر کرد؟ مایلی کهن گفت: تغییر کرد.
وی ادامه داد: مایلی کهن می‌گوید دایی در انتخاب بازیکن تیم ملی نقش داشته است. قصد القا کردن این مسئله را داشت که اگر بازیکنان خوب انتخاب نشدند، دایی در این انتخاب نقش داشت یا مطلبی را از حسین ضیایی سرمربی وقت صباباتری نقل کرد با این مضمون که "از آقای ضیایی بپرسید دلش از دست دایی خون است. ضیایی می‌گفت من به عنوان سرمربی تیم را ارنج می‌کردم اما وقتی تیم وارد زمین شد دایی می‌گفت آنچه را که من می گویم انجام دهید." به این ترتیب نیت مایلی کهن در جهت تخدیش شخصیت اجتماعی دایی محرز و مسلم می‌گردد.

● وکیل دایی: تقاضای مجازات مایلی کهن را داریم
عسگری ادامه داد: انتخاب یا عزل رئیس فدراسیون فوتبال مقرراتی دارد که مدیران عالیه نسبت به آن اتخاذ تصمیم می کند و نیز انتخاب بازیکن برای تیم ملی و یا هر تیم باشگاهی به مسئولیت و عهده سرمربی و مربیان تیم‌ها است.
آنچه را که جناب مایلی کهن در باب دخالت دایی در تصمیم مدیران مسئول در عرصه مدیریت کلان کشوری در حد رئیس‌جمهور و قالب تیم ملی عنوان می کنند، منطبق به واقعیت نیست و کذب محض است. تقاضای مجازات ایشان را داریم.

● مایلی کهن: آدم قانونمداری هستم
محمد مایلی کهن پس از اظهارات وکیل دایی خود را اینگونه معرفی کرد: محمد مایلی کهن، فرزند ابراهیم، متولد ۱۳۳۳ در انزلی و ساکن تهران، محل کارم تهران، خیابان سئول، سازمان تربیت بدنی، بند ۱۳۷ (ببخشید منظورم اتاق ۱۳۷) است. کارشناس مسئول دفتر مدیریت و توسعه ورزش کشور و متاهل هستم. سابقه‌دار نیستم؛ ولی شاید سابقه‌دار هم شوم، ابتدا می‌خواهم خودم دفاع کنم و سپس وکیلم‌ دفاع کند.
وی ادامه داد: خدمت آقای پیش‌بین سلام می‌کنم. ایشان از ابتدا به چهره یک دشمن به من نگاه کردند و با وجود اینکه سنشان از من کمتر است به من سلام نکردند. (در این لحظه وکیل دایی گفت: من هنگام ورود به همه سلام کردم و قرار نیست به تک تک حاضرین دادگاه سلام کنم. در این لحظه قاضی از طرفین خواست در این خصوص با یکدیگر بحث نکنند.)
مایلی کهن افزود: آدم قانونمداری هستم و معتقدم بخشی از مشکلات جامعه عدم قانونمنداری است و بیشتر مصلحت‌مداری است. به همین خاطر کشور عزیزم و مردم عزیزترم با مشکلات عدیده روبرو می‌شوند. آدم ها به میزان قدرتی که در جامعه دارند می‌توانند از قانون رد شوند. من امروز کمی ناراحت هستم، زیرا همبازی سابقم فریبرز مرادی شب گذشته در حین تمیز کردن کولر دچار برق گرفتگی شد و فوت کرد و من اکنون به جای حضور در مراسم تشییع پیکر آن مرحوم که یکی از نجیب‌ترین و منضبط ترین بازیکنان بود، اینجا هستم.

● دایی مشهور بود نه محبوب
مایلی کهن تصریح کرد: وکیل دایی می‌گوید فضای ملتهب وجود داشته است، پس چگونه من آن فضا را ملتهب کردم، ضمن آنکه دایی قبل از جام جهانی در ورزشگاه‌های مختلف که با تیم صباباتری در آنها حضور می‌یافت چندان با آغوش باز از ایشان استقبال نمی شد. آیا باز هم مایلی کهن مقصر است؟
در این لحظه قاضی از ایشان خواست در باره اتهامات وارده از خود دفاع کند و مایلی کهن عنوان کرد: این مسایلی را که می گویم بی‌ارتباط نیست. مردم با دایی رفتار مناسب نداشتند. دایی مشهور است؛ اما محبوب نبوده و باید دلایل این عدم محبوبیت را در جامعه پیدا کند. برخی عوامل باعث شده با ایشان اینگونه برخورد شود.

● وکیل دایی معنی کذب را نمی‌داند
سرمربی سابق تیم ملی اظهار داشت: آقای پیش‌بین گفتند مطالبی که من گفتم کذب محض بود. ایشان ظاهرا معنی کذب را نمی‌داند، زیرا مایلی کهن در تمام کشور به اینکه دروغ نمی‌گوید مشهور است. من در انتخابات مجلس شورای اسلامی ۹۵ هزار و ۷۸۷ رای آورده‌ام و در تهران شصت و هفتم شدم، آنهم بدون تبلیغات. هرگز دروغ نگفته‌ام. ایشان به معنای لغات آشنا نیستند.
در این لحظه پیش‌بین گفت: "من از حرفهای ایشان ناراحت شدم" و مایلی کهن با تندی به ایشان گفت: زمانی که شما حرف زدید من ۱۵ دقیقه سکوت کردم وحرف نزدم وشما هم حق ندارید در میان حرفهایم حرف بزنید.
قاضی در این خصوص تاکید کرد: آقای مایلی کهن عصبانی نشوید. از شخصیت شما انتظار داریم آرامتر باشید. ایشان وکیل هستند و دفاع کردند. تنش ایجاد نکنید و دفاعیات خود را مطرح کنید.
مایلی کهن هم عنوان کرد: برای پرداختن مسایل آن برنامه باید اینجا فیلم آن برنامه باشد تا من بر مبنای آن صحبت کنم. این برنامه مربوط به دوسال پیش بوده است.
 
● من معلم علی دایی بوده‌ام
مایلی کهن در ادامه اظهاراتش گفت: فضای عمومی را مشوش نکردم. این حالت وجود داشته و به عنوان یک کارشناس و در مقعطی به عنوان معلم علی دایی کار کرده‌ام. این مساله را برای اولین بار است که عنوان می‌کنم زیرا مجبورم این حرف را بزنم در هیچ کجا نمی‌گویم استادم و فلانی شاگردم است. به عنوان یک کارشناس وظیفه داشتم بگویم بازیکنی که در زمین راه می‌رود خوب بازی نمی‌کند و اگر بی‌مورد تعریف و تمجید می‌کردم، مردم به من می‌خندیدند، ضمن اینکه آن برنامه بعد از جام جهانی نبود و در حین و پایان مسابقه تیم ملی فوتبال ایران مقابل اوگاندا بوده است.
وی ادامه داد: در آن برنامه حرف‌های مختلفی زده‌ام. هیچوقت منکر توانایی‌های دایی نشدم و برخلاف کسانی که معتقدند با بخت و اقبال بلند فوتبالیست شده و روپایی زدن بلد نیست، همیشه گفته‌ام دایی آماده و شاداب می‌تواند به تیم ملی کشورش کمک کند؛ اما زمانی که آماده نبود، من هم گفتم خوب نیست.

● دایی گفت، مبعلی باید خجالت بکشد که روی پایم تکل می‌زند
مایلی کهن ادامه داد: وظیفه خودم میدانم از تمام بازیکنان فوتبال دفاع کنم. بعد از تکل مبعلی روی پای دایی در بازی فولاد و صباباتری که خیلی معمولی بود، مبعلی از زمین اخراج شد و بدون کوچکترین اعتراضی صحنه را ترک کرد؛ اما دایی در مصاحبه‌ای بعد از آن بازی گفت، او خجالت نمی‌کشد که روی پای من تکل می‌زند و پس از آن تا زمانی که آقایان بودند ایمان به تیم ملی دعوت نشد. چرا پیش از آن مبعلی به تیم ملی دعوت می‌شد اما در زمان برانکو دعوت نشد؟ این مستند است و علت عدم دعوت وی کاملا مشخص است. شک ندارم پس از آن تکل بود که این اتفاق افتاد.

● مصطفوی بخاطر چغولی دایی به رئیس‌جمهوری برکنار شد
مایلی کهن خطاب به قاضی گفت: می‌توانم از شما بپرسم در کجای دنیا رئیس فدراسیونی که تیم ملی فوتبال کشورش به جام جهانی راه پیدا کرده است، تغییر پیدا می‌کند؟ آیا به او جایزه داده‌اند؟ قصد دفاع از داریوش مصطفوی را ندارم؛ اما بعد از مسابقه استثنایی با استرالیا درسال ۱۹۹۸ که تیم ملی ما به جام جهانی صعود پیدا کرد او را تغییر دادند.
وی افزود: بعد از راه‌یابی تیم ملی به جام جهانی کل اعضای تیم نزد خاتمی رئیس‌جمهور وقت رفتند و در آن زمان صحبت از انتخاب بازیکنان برای تیم منتخب جهان بود که نام مهدی پاشازاده به عنوان بازیکنی از ایران مطرح شد. دایی در آن جلسه نزد رئیس‌جمهور رفت وگفت پاشازاده با زد و بند وارد تیم منتخب جهان شده است. بعد از چغولی دایی به رئیس‌جمهوری بود که مصطفوی برکنار شد.
قاضی پرسید: "آیا می‌توانی این مسئله را ثابت کنی؟" مایلی کهن گفت: "من از پشت پرده اطلاعی ندارم." قاضی گفت: "ممکن است هر اتفاق دیگری رخ داده باشد."

● ضیایی به تایلند سفر کرده است
سرمربی سابق تیم ملی تاکید کرد: در مورد اتهام آقای ضیایی باید بگویم دیشب با منزل ایشان تماس گرفتم؛ اما همسر مجارستانی ایشان گفتند ضیایی ایران نیست و به تایلند رفته است، البته امروز تشریف می‌آورند، با این‌حال ممکن است ضیایی منکر این قضیه شود؛ اما من روزی حسین ضیایی را در آکادمی المپیک دیدم و در مورد عدم صعود این تیم به مرحله مسابقات لیگ قهرمانی آسیا سوال کردم و با هم دردل کردیم که چه شد صباباتری در آن مسابقات ناکام ماند. ضیایی گفت: "ما شایسته صعود بودیم و هر چه می‌کشیم از علی دایی است. پیش از مسابقه تمام وظایف بازیکنان را به آنها گوشزد می‌کردم؛ ولی زمانیکه وارد زمین می‌شدند دایی به دلیل اینکه سرزن است به بازیکنان می گفت توپ‌ها را هوایی بر روی دروازه حریف سانتر کنند." این عین مطالبی بود که ایشان به من گفتند و من آنها را نقل کردم.

● وکیل مایلی‌کهن:‌ اذهان عمومی نسبت به دایی تشویق شدند
شاهرخ غلامی وکیل مدافع مایلی کهن در دفاع از موکل خود گفت: در خصوص شکایت دایی مبنی بر تشویش اذهان عمومی معتقد بر این هستم که تشویش اذهان عمومی صورت نگرفته، بلکه تشویق اذهان عمومی صورت گرفته است. زیرا بعد از جام جهانی دایی هم سرمربی تیم سایپا شد و هم سرمربی تیم ملی، لذا نه تنها شخصیت ایشان تخریب و تشویش نشد بلکه تقویت هم شد.
وی ادامه داد:‌ در خصوص اتهام نشر اکاذیب، همانگونه که مستحضرید این مبحث دو قسمت است، یکی اخبار دروغ و وقایع خلاف یعنی مبتنی بر خلاف حقیقت است و دوم نشر و اشاعه با سوء نیت عمدی است که موکل اینجانب نه اخبار دروغ را اشاعه داده و نه سوء نیت عمدی داشته‌ است. ایشان فقط دیدگاه کارشناسی خود را عنوان کرده اند، طبق صدر ماده ۶۹۸ قانون مجازات اسلامی ارتکاب جرم مذکور مستلزم قصد سوء ‌است، بنابراین داشت سوءقصد اصل بسیار مهم بوده و به تعبیر حقوقی عنصر معنوی جرم ضرورت دارد که موکلم چنین قصدی نداشته است.
وی افزود:‌ در خصوص اظهارات شهود نیز که یکی از دلایل کیفرخواست است، مبنای شهادت شهود، یک برنامه تلویزیونی بوده که به تماشای آن پرداخته و نظرات و استنباط‌های شخصی خود را در آن دخالت داده و در واقع حضور فیزیکی مستقیم نسبت به صحنه نداشته‌اند.
غلامی تصریح کرد: در خصوص تکل مورد بحث(تکل ایمان مبعلی روی پای دایی در دیدار تیم های صباباتری و فولاد خوزستان) نیز در همان زمان از قول دایی آوردند که "مبعلی خجالت نمی‌کشد که روی پایم تکل می‌زند" بنابراین جرم مذکور نیز از مصادیق ماده ۶۹۸ مجازات اسلامی نیست و تقاضای رد شکایت را داریم.
در این لحظه مایلی کهن گفت: خیر، ما دنبال رد شکایت نیستیم.
قاضی گفت: پس چرا از خود دفاع می‌کنید؟
مایلی کهن گفت: نمی‌خواهم استنباط دیگری از این موضوع شود.

● وکیل دایی: مایلی‌کهن برداشت‌های ذهنی و تخیلات خود را عنوان کردند
پیش‌بین وکیل علی دایی در پایان دفاعیات مایلی کهن و وکیلش گفت:‌ خوشبختانه اقرارهای صریح متهم در جلسه دادرسی بر بیان موارد اتهامی و نحوه دفاع غیرموجه همکارم مرا بی‌نیاز از هر گونه ابراز دلیل و توجه اتهام می‌نماید.
وی افزود: مایلی کهن تمام برداشت‌های ذهنی و تخیلات خود را از رخدادهای ورزشی مورد بحث این پرونده به عنوان حقایق و واقعیت‌ها ابراز نمودند و موکل بنده و شخص حقیر، برای همه انسان‌ها بخصوص اهالی ورزش حق آزادی ابراز عقیده را قائلیم و به آن احترام می‌گذاریم؛ اما اظهاراتی که مایلی کهن در دادگاه بر آنها تاکید کرد، کاملا کذب است. آیا ایشان مدرکی برای ارایه دارند که رئیس‌جمهوری وقت (خاتمی) به گفته دایی رئیس فدراسیون را عوض کردند؟ به نظر من این بدترین توهین به رئیس‌جمهوری مملکت تلقی می‌شود.

● انتخاب بازیکن از اختیارات سرمربی است
وکیل مدافع دایی در ادامه گفت: در مورد انتخاب یا عدم انتخاب ایمان مبعلی برای تیم ملی باید بگویم ‌این موضوع از اختیارات سرمربی تیم بود. آیا مایلی کهن دلیل و مدرکی قانونی و محکمه‌پسند دارد که عدم انتخاب ایشان توسط سرمربی وقت را اثبات کند؟
وی ادامه داد: در مورد نقل قول از جناب سرمربی وقت صباباتری باید بگویم با توجه به اینکه ضیایی مکررا با خبرنگاران و ارباب جراید در ارتباط بودند، هیچ گاه به صحت این اظهارات مایلی کهن صحه نگذاشته‌اند، بنابراین مطالب اعلامی که خوشبختانه در این محکمه دلیلی بر صحت آن از سوی متهم ابراز نشده، بلکه صرفا با کشاندن دفاع به حاشیه و بازی با کلمات و بیان تاریخچه فوتبال، دفاع مستقیمی در رابطه با اتهامات نشده است. همکار بنده در پایان دفاع خود صراحتا اعلام داشت جرم مذکور از مصادیق ماده ۶۹۸ نیست.یعنی اتهامات را جرم دانستند؛ اما با این اوصاف آن را مصداق ماده ۶۹۸ نمی‌دانند.
وی افزود:‌ در پایان با پوزش از اطاله دفاع، در همه جای دنیا اسطوره‌ها خود را مورد تشویق و تکریم قرار می‌دهند و خوشبختانه در ایران نیز مردم فهیم و ورزش‌دوست بر ارزش‌های دایی واقف بوده و شخصی مثل مایلی کهن که متاسفانه از حسب اظهارات موکلم اختلاف سلیقه و اختلاف نظر شخصی داشته‌اند، از یک فضای برنامه تلویزیونی که به صورت مستقیم برای میلیون‌ها نفر پخش می‌شد و نیز در روز بعد تکرار شده، با اظهارات خود که هرگز نتوانسته‌اند دلیل محکمه‌پسندی را بیان نمایند، به حیثیت اجتماعی و ورزشی ایشان حمله می‌کنند.
پیش بین تصریح کرد: با وصف اینکه در جراید طرح شکایات از طرف دایی به طرفیت مایلی کهن به صراحت در شعبه ۶ بازپرسی دادرسی ویژه کارکنان دولت منتشر می‌گردد و ایشان نیز مصاحبه‌هایی دراین زمینه داشتند و در هیچ کدام از مراحل تحقیقات حاضر نمی شوند و اکنون که در محضر دادگاه حاضر شدند به جای ارایه ادله مثبت، مجددا اکاذیب مذکور را تکرار نموده و سوء نیت در تمام الفاظ و گفته‌های ایشان به دلیل کذب بودن مستتر است، تقاضای مجازات ایشان را دارم.
قاضی به وکیل دایی گفت: آیا ایشان قصد ضرر رساندن به دایی را هم داشت؟
پیش‌بین گفت: بله صد درصد.

● دایی از نظر مادی و معنوی ضرر کرد
پیش‌بین گفت: مایلی کهن با توجه به اینکه خود سرمربی تیم بود، به دلیل عدم توفیق تیم، از طرف افرادی که به اصطلاح تماشاگرنما بودند، مورد هجوم مردم واقع شد‌. می‌دانست که بیان جملات اینچنینی چه عواقب ناگواری را می‌تواند به لحاظ مادی و معنوی برای دایی داشته باشد و افرادی با اظهارات ایشان تحریک شدند.
قاضی ضمن اعلام پایان ختم رسیدگی به پرونده گفت: ای کاش علی دایی نیز در این دادگاه حاضر می‌شد تا طرفین را صلح می‌دادیم. حیف است که مربیان تیم ملی وقتشان را اینگونه هدر دهند.

● شیشه‌های مغازه دایی شکسته شد
در پایان رسیدگی به پرونده، مایلی کهن نیز در خواست صحبت کرد؛ اما قاضی گفت: پس از اظهارات شما وکیل دایی می‌خواهد صحبت کند و اینگونه کار به درازا می‌کشد.
مایلی کهن گفت: اینکه می‌گویند پس از عدم توفیق تیم ملی به من حمله شد و شیشه‌های خانه مرا شکستند، کذب محض است. خانه من در طبقه دهم اکباتان است و کسی نمی تواند شیشه هایش را بشکند. فردای آن روز با اتوبوس به محل کارم رفتم. فقط مادر خدا بیامرزم کمی نگران من بود. چند روز بعد نیز برخی از مردم گفتند، آقای مایلی کهن قدر تو را نداستند و عوضت کردند.
سرمربی سابق تیم ملی افزود:‌ تیم ملی را تحویل این مردم دادم که تا ده سال از آن استفاده کردند؛ اما علی دایی بعد از این که در جام جهانی بد بازی کرد، در مصاحبه‌ای گفت، "هر تاجی که به من دادند آن را بردارند"، آیا این اظهارات باعث تشویش و ملتهب شدن فضا نمی شود.
وکیل دایی گفت: به دلیل اظهارات مایلی کهن برخی شیشه‌های مغازه علی دایی را شکستند.

● از دایی دفاع کردم
مایلی کهن در پایان اظهارات خود گفت: حتی در آن برنامه مجری برنامه گفت، "می گویند دایی برای اینکه مخارج تیم ملی را می‌دهد فیکس بازی می‌کند؟" و من گفتم،"این گونه نیست. گناه ایشان را نشورید. دایی شرکت تولیدی البسه دارد و با تیم‌های مختلف قراردادهای چند صدمیلیونی دارد."
با وجود آنکه جلسه دادگاه تمام شد؛ اما جرو بحث مایلی کهن و وکیل علی دایی همچنان ادامه داشت و در پایان نیز مایلی کهن با وکیل دایی دست داد و خداحافظی کرد.
bidad - امریکا - اتلانتا
همتون سر و پا یه کرباسید!!!
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

roger_waters - امریکا - ویرجینیا
مایلی کهن خیلی جونور هست از ته ریش کثیفش پیداست مردک زمان مربی گریش به خاطر موی بلند اعصاب بازیکنارو خرد میکرد و به جای تمرینم می بردشون روضه......چاپلوس
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

ayaz-m - سوئد - گوتنبرگ
اگه کسی از علی دایی بدش میاد به کنار، ولی از دست این مایلی کودن هم مردم ایران کم خون دل نخوردن.
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

hamiyan - انگلیس - لندن
.....لعنت خدا وخانواده خبیری بر مایلی کهن وپنجعلی که باعث اعدام بازیکن تیم ملی یعنی حبیب خبیری در دهه شصت شدند...لعنت خدا ...
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

lavita - اوکراین - کیف
سگ زرد برادر شغاله نه بابا انگار درگیریها داره به مافیای فوتبال هم کشیده میشه خدایا سببی
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

ecoanalysis - ایران - تهران
آقای مایلی کهن یک مدرک درست و حسابی ندارد خیلی هستند تو مملکت مدرک تحصیلی مناسب و مدرک مربی گری بالایی دارند و استحقاق مربیگری تیم ملی را هم داشتند ولی ظرفیت تیم ملی یک حدی دارد و الان بخاطر منافع ملی از تیم ملی حمایت می کنند ولی این آقا نمی دونم چه مشکلی دارد که به هر طریقی که شد می خواهد خودش را مطرح کند یک روز انتظار داره مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بشه، یک روز انتظار داره سرمربی تیم ملی بشه ، یک روز می خواهد نماینده مجلس بشه و...
آقای مایلی کهن مملکت ما از شما قوی تر بسیار هستند برای نمونه آقای پنجعلی هم دوران بازیگری از شما قوی تر هم مدارک بین المللی دارد و... ولی هیچ وقت دنبال جنجال نبوده است چون کسی که دنبال منافع تیمش باشد حاضر نیست تیم را فدای خود کند.
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
hamiyan - انگلیس - لندن
برای چی؟حبیب خیبری مگه چکار کرده بود
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

ufo - Danmark - وایله
خبیری خدا بیامرز را بعلت اینکه مجاهد بود اعدام کردن.البته روزنامهای انزمان اینطوری نوشتن .
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

hamiyan - انگلیس - لندن
....نانسی از فرانسه ...خبیری از شرافتمندانه ترین بازیکنان ایران بود که عضو گروه مجاهدین بود وهمین اقایان دراعدام او نقش داشتند.
چهار‌شنبه 11 اردیبهشت 1387

hamiyan - انگلیس - لندن
.....در مورد مایلی کهن توضیح دادم....ولی برای من این علی دایی ویا ان گاو ابولی وزنه بردار چگونه میتوانند قهرمان ملی باشند...اولی از روی ندانم کاری ویا هر چیزی دست ادمی را به عنوان مثلا ریس جمهوری می فشرد که دستانش به خون عزیزترین فرزندان این ملت در هه شصت اغشته است.. و دومی ان گاو ابولی برای من چطور میتواند قهرمان ملی باشد .....
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

amir_kia - ایران - مشهد
دایی با اون همه افتخار کجا مایلی کهن با اون همه ادعای پوچ کجا.
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
این «مملی» ها با این رقابتهای بچه گانه شون فوتبال ما رو به قهقرا کشیدن.یادت بخیر«دهداری»که تنت بخاطر این مردتیکه های لوس تازه به دوران رسیده باید تو قبر بلرزه.
جمعه 13 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.