موسوی لاری : احمدی نژاد ظرفیت ریاست جمهوری را نداشت

موسوی لاری : احمدی نژاد ظرفیت ریاست جمهوری را نداشت

حجت‌الاسلام عبدالواحد موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات درخصوص بازنشستگی سیدمحمد خاتمی گفت: ‌آنچه مسلم است، افراد دیگری در عرصه سیاسی هستند که در اولویت بازنشستگی نسبت به خاتمی قرار دارند.

به گزارش ستاد ائتلاف اصلاح طلبان تهران، وی افزود: ریاست جمهوری جایگاهی است که نیاز به تخصص، تعهد و نوعی جاافتادگی و شیخوخیت دارد. نباید افرادی متولی این مسئولیت مهم شوند که ظرفیت لازم برای این پست را نداشته باشند چرا که در انتخابات ریاست جمهوری نهم فردی منتخب مردم شد که اگرچه جوان بود اما دارای پختگی و کارآمدی لازم نبود.

موسوی لاری تغییر پی در پی وزیران و آشفتگی فراوان در تصمیمات مدیریتی را نشان دهنده این نکته دانست که دولت نهم فاقد ثبات در تصمیم‌گیری‌های داخلی است.

موسوی لاری برکناری وزیر کشور پیش از پایان مرحله دوم انتخابات را از «شگفتی‌»های دولت نهم دانست و گفت:‌ «بسیار عجیب است که وزیر کشور به عنوان متولی اصلی انتخابات در کشور پیش از پایان کامل انتخابات از گردونه اصلی اخراج شود مگر اینکه حادثه عجیب و غریبی روی داده باشد.»

louisette - فرانسه - مارسی
این حجت الاسلام راست میگویند. نه تنها ظرفیت نداشتند بلکه کشور را به نابودی سوق داده است وبه درگیری لفظی با کشورهاپیکه باب طبعشان نیستند روبرو ساختند مثل ایالات متحده وانگلیس وحی مصر .البته همه شان بد بودند اما این یکی بد ترین است.
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

bbayat - -
من که واژه "شیخوخیت " را نمی فهمم. اما برکناری وزیر کشور در حین برگزاری انتخابات بسیار بودار و مشکوک است.
----------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی بنویسیددر غیر این صورت در آینده امکان درج نظرات شما میسر نمی باشد.
با تشکر
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

louisette - فرانسه - مارسی
شیخوخیت غلط است وبزبان عربی شیخوخه به کهنسالی گفته میشود. باور کنید حتی زبان عربی را هم خراب کردند.
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

king_irooni - ایران - سربندر
و البته آقای خاتمی ظرفیت این همه حمایت بی دریغ و خالصانه مردم رو نداشت..... مطمئنا" اگه داشت الان کشورمون دست این آقا نمی افتاد و همه مث همون دوم خرداد به یاد ماندنی ، یه حماسه دیگه خلق می کردن و از اصلاح طلبها رو بر نمی گردوندن...... آقای خاتمی اومد و رفت اما انگار نه انگار که در زمان آقای خاتمی کار مثبتی انجام شده بود چون تمام اون چیزایی که درست کرده بود تو یک چهارم ریاست آقای احمدی نژاد فرو ریخت .
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

king_irooni - ایران - سربندر
و البته آقای خاتمی ظرفیت این همه حمایت خالصانه مردم رو. چون اگه داشت الان این آقا ریس جمهور نبود تا در عرض یکسال اول ریاستش هر چیزی که از دوره اصلاحات مونده بود رو به باد بده و مردم پشت اصلاح طلبها رو خالی نمی کردن.
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

rockybalboa - مالزی - کوالالامپور
تیتروداشته باشید هههههههه راجع به رئیس جمهور یه کشوره فکر نکنم همچین جمله ای رو راجع به انگولا هم بگن راستی البته من فکر میکردم تو ایران ازادیه بیان کمتر باشه.
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

palmera - ایران - اصفهان
درود بر جریان اصلاحات
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
خوب کهنسالی چه ربطی داره !!!حالا اینها اصرارشان به حرف زدن عربی یعنی چی؟
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
مثلا فرق خائن دزد وطن فروش عوام فریب ووو با خائن دزد وطن فروش عوام فریب ووو چیست؟من تنها اختالاف را در ظاهرشان میبینم.آن یکی ریش خندی بود که علنی میزد و این دوکی در داخل میزنه.در غیر اینصورت از نظر جنایت ووو در همه چیز مثل همند مخصوصا در فیلم بازی کردن و عوام فریبی.
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

xpersia.com - ایران - ایران
شاید نفرات مورد نظر آقای احمدی نژاد رو نتوونسته ببره تو مجلس برای همین شوت میخواد بشه بیرون
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

souroosh - ایران - ساری
سلام.خاتمی بازیگری زبردست که نقشش را در سرگرم نمودن مردم به زببائی انجام داد. چه ساده لوحانه خواهد بود اگر در این اندیشه باشیم که انها از هم جدا هستند.
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

iran-tabriz - ایران - تبریز
درود بر خاتمی و یارانش . درود بر اصلاحات . ایران راهی به غیر از تغییرات اساسی در حکومت پیش رو ندارد و گرنه با این وضع 10 سال دیگر افغانستان هم بهتر از ایرانمان خواهد شد .
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
لطفا این هایی که از خاتمی فریبا به تعبیری طرفداری میکنند لطف کنند بگن یکی از کارهای ایشون را تمام قتل های زنجیره ای در دوره ایشون اتفاق افتاد به دانشجو ها پشت کرد یک پیام هم نداد وقتی از پنجره پرتشان کردن پایین !!!فقر فساد بدبختی هم به قوت خویش بر پا بود فقط کلی مارکو پولو شد با ان خنده های بکش مرگی اش از این ور دنیا میرفت اون ور دنیا عشق و حال مردم هم به درک سرشان را با این گرم کرد که اولین اخوندی که می خنده اولین اخوندی که بلده حرف بزنه بقیه همه از دم لهجه ای دارند که مال هیچ یک از شهرهای ایران نیست شاید با عربی قاطی میکنند والا خیانت خاتمی خیلی بیشتر از همه هست که با فریبکاری رای اورد .
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.