مولن: در آینده ای نزدیک ناچار به رویارویی با ایران خواهیم بود

مولن: در آینده ای نزدیک ناچار به رویارویی با ایران خواهیم بود

مایکل مولن،فرماندۀ ستاد مشترک ارتش ایالات متحدۀ امریکا در مراسم اهدای جوایز شورای آتلانتیک به موضوعی اشاره کرد که خبرگزاری ها آن را نادیده گرفتند. وی شب دوشنبه اظهار داشت که ایالات متحدۀ امریکا در آینده ای نزدیک ناچار به اقداماتی در رابطه با ایران خواهد بود.

به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب به نقل از آوت ساید بلت وی "outsidethebeltway"؛ مولن اظهار داشت که ما در زمانی زندگی می کنیم که ایران هرچه بیشتر به بی ثباتی ها دامن می زند.

وی گفت: من معتقدم مقابله و رویارویی با بی ثباتی که ایران،حزب الله و حماس مسبب آن هستند،از اهمیت فراوانی برخوردار است.

فرمانده ارشد آمریکایی گفت:عملیات های اخیر در بصره به خوبی نشان داد که ایران همچنان به فعالیتهای خود در راستای نابودی و کشتار نیروهای ائتلاف ادامه می دهد.

مایکل مولن افزود: به باور من تنها راه ایجاد ثبات و امنیت در آن نقطه از جهان[خاورمیانه]، مقابله با ایران در اینده ای نزدیک خواهد بود.

به گزرش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب به نقل از آوت ساید بلت وی؛ برخی از تحلیلگران بر این باورند که گزینۀ حملۀ نظامی علیه ایران نه تنها به آسانی امکان پذیر نبوده بلکه دیوانگی محض است و کابینۀ بوش قصد چنین اقدامی را ندارد.

اما  هنگامی که هیچ یک از گزینه هایی که در دستور کار قرار دارند،جاذب نباشند، هرگونه ابهام استراتژیک می تواند در رسیدن برخی رهبران سیاسی به اهداف شان موثر واقع شود.

fran - ایران - -
به ایران بیایید ما سربازان امام زمان (عج) منتظر شما جهانخواران حرامخوار هستیم بیایید تا کشته شوید و یاد روزهای حرامخواریتان را بکنید - هرکس که ولی و فرمانرواری او خدا و رسول اوست اهل ایمانند که تنها لشگر خدا پیروز خواهد بود ( چه کشته شوید چه زنده بمانید )
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

rockybalboa - مالزی - کوالالامپور
به نظر من اگر کسی هم قرار باشدبه موضوعات ایران رسیدگی کند او نیز باید ایرانی باشد و من تا وقتی زنده باشم این اجازه را به هیچ خارجی نخواهم حتی اگر لازم باشد پشت سران بدرد نخوره مملکتم باشم.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

chinamroosh - ایران - ایران
ژنرال عزیز ،بسی شگفت می نماید که بردباری امریکاییان در برابر تحریکات دیرین و دامنه دار حکومت آخوندی در عراق آفت زده به یکباره چنین پایان یافته تلقی شود بگونه ای که سخن از داغ و درفش و تنبیه رود ، هر چند که دیگر برای مردم بازی خورده ایران داستان « تام و جری » فریبایی و تازگی خود را دیر زمانی است از دست داده است اما براستی در راستای توجیه ناشکیباییتان چگونه دلتان می آید که زحمات گرانسنگ ولی ناگهانی شانزده سازمان اطلاعاتی امریکایی و غیر امریکایی را که با مهارت تمام مانع از تبدیل شدن « طرح عملیاتی حمله به ایران » به « دستور عملیاتی » شد بی اثر و درو غی بزرگ جلوه دهید ؟
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
امیدوارم دولت امربکا بزنه دهان دولت ایران را صاف کند و این دفعه عمل کند.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

mahyarta - ایران - تهران
خوب بیاین,قدمتون رو مین(:
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

brad pitt - ایران - تهران
اگه امریکایی ها یه حرف درست زده باشند همینه!!!
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

salaar_moscow - روسیه -
fran - ایران - - باباایوالا حال کرد ///// ما اگه 2تا مثل تو داشته باشیم هیچکسی هیج.....نمی تونه بکنه.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
fran - ایران - یعنی شما می فرمائید که امکان دارد که اقا مهدی از چاه بیاید بیرون.همان طوری که در زمان جنک امدن با اسب سفید و پرچم سبز بزرگ.اگر گشته شوید که 72 حوری در انتظار شماست.از هم اکنون شهادت شما را تبریک می گویم.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

rockybalboa - مالزی - کوالالامپور
iran zamen - نروژ - روگنان
دوسته عزیز اگر شما دوست دارید کسانی که هیچ ریشه ایرانی ندارند راه شما را تایین کنند توصیه میکنم خود نیز به جمع انها بپیوندید مانند خیلی دیگر از خیانتکاران و ادعای ایرانی بودن نکنید.
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

fran - ایران - -
به نام خدا - البته که این گفتارتان برگرفته از فرهنگ جایی هست که بزرگ شده اید ( کشور مورد نظر یا خانواده ی مورد نظر ) اما بدانید که راه باطل شاخ و دم ندارد به هر سویی روید باطل است
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.