مربی قلابی فوتبال، پسران دبیرستانی را اغفال می کرد

مربی قلابی فوتبال، پسران دبیرستانی را اغفال می کرد

مردی که با معرفی خود به عنوان مربی فوتبال پسران نوجوان را اغفال می کرد و آنان را مورد آزار قرار می داد، دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما روز 14 اسفندماه سال گذشته مردی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران طی شکایتی اعلام کرد پسر 16ساله اش به نام وحید مورد آزار جنسی قرار گرفته است. پس از طرح این شکایت به دستور محمد شهریاری - بازپرس شعبه 7 دادسرای جنایی- تحقیقات ویژه یی در این خصوص آغاز شد و ابتدا وحید تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت؛ من به فوتبال علاقه مند هستم و بزرگ ترین آرزویم این است که در یک باشگاه بازی کنم. چندی قبل یکی از همکلاسی هایم که این موضوع را می دانست، گفت مربی باشگاه پاس را می شناسد و می تواند مرا با وی آشنا کند. به این ترتیب قرار ملاقاتی ترتیب داده شد و مربی فوتبال به این بهانه که باید از من تست ورزشی بگیرد و تمرینات بدن سازی را آموزش دهد مرا به یک حمام عمومی برد و در آنجا مورد آزار قرار داد.

با اظهارات این نوجوان کارآگاهان همکلاسی وی را تحت بازجویی قرار دادند. این دانش آموز دبیرستانی که نادر نام دارد ضمن پذیرفتن گفته های دوستش خودش را نیز یک قربانی خواند و توضیح داد؛ مدتی قبل هنگامی که برای خرید گرمکن به میدان منیره رفته بودم مردی را مشاهده کردم که یک ساک ورزشی در دست داشت و به نظر می رسید ورزشکار حرفه یی است. وقتی جلو رفتم و سر صحبت را با آن مرد باز کردم او خودش را مربی باشگاه پاس معرفی کرد و گفت اگر تمایل داشته باشم می تواند مرا در این باشگاه به عنوان فوتبالیست استخدام کند. به این ترتیب ارتباط من با آن مرد ادامه پیدا کرد تا اینکه او مرا نیز به بهانه تمرین های بدنسازی به یک حمام برد و مورد آزار جنسی قرار داد. پس از آن با تهدید وادارم کرد نه تنها در برابرش سکوت کنم بلکه سایر دوستانم را نیز اغفال و به وی معرفی کنم. من نیز در این مدت چهار نفر از بچه های دبیرستان را نزد او فرستادم.

با اعترافات پسر دانش آموز ابعاد این پرونده گسترده تر شد و کارآگاهان دامنه تحقیقات خود را برای به دام انداخت شکارچی پسران نوجوان گسترده تر کردند. آنان متوجه شدند فردی با مشخصات متهم در باشگاه پاس فعالیت ندارد.

در حالی که ابتدا هیچ ردپایی از متهم وجود نداشت کارآگاهان توانستند گام به گام به وی نزدیک شوند و سرانجام مرد 29 ساله شامگاه دوشنبه در نسیم شهر بازداشت شد. این متهم که کیوان نام دارد در بازجویی ها جعل عنوان مربی فوتبال و آزار جنسی پسربچه ها را پذیرفت اما ادعا کرد فقط به سه نوجوان تعرض کرده است.

کیوان درباره نحوه اغفال دانش آموزان توضیح داد؛ به این بهانه که باید به یک مسافرت فوری بروم و وقت زیادی برای بردن بچه ها به باشگاه و گرفتن تست در آنجا ندارم آنها را به یک حمام عمومی می بردم. پسربچه ها که همگی به فوتبال علاقه مند بودند نیز با این تصور که اگر منتظر بازگشت من از سفر بمانند رسیدن به رویایشان به تعویق می افتد بدون هیچ شک و تردیدی همراهم می آمدند.

بنا به این گزارش پس از اعترافات متهم با توجه به اینکه احتمال دارد دانش آموزان بیشتری توسط وی اغفال شده باشند بازپرس شهریاری دستور ادامه یافتن تحقیقات را صادر کرد. بازپرس شهریاری درباره این پرونده با بیان اینکه به خاطر بررسی داشتن یا نداشتن انحراف جنسی اولین قربانی، استعلام از پزشکی قانونی صورت گرفته است، گفت؛ آنچه در این پرونده بسیار مهم است، کنترل نکردن روابط فرزندان از سوی خانواده ها است. در این واقعه والدین نظارت کافی را بر روابط نوجوانان و دوستان شان نداشته اند.

وی افزود؛ علاوه بر این، خلایی در بین راه خانه و مدرسه از جهت نظارت وجود دارد که لازم است این خلاء نظارتی نیز پر شود. بازپرس جنایی تهران همچنین خطاب به نوجوانان تصریح کرد؛ رویای رسیدن به اهدافی مانند فوتبالیست شدن، هنرپیشه شدن و مواردی از این دست نباید باعث شود نوجوانان به هر فردی اعتماد کنند و با وی همراه شوند بلکه باید با مشاهده موارد مشکوک پلیس و خانواده خود را در جریان قرار دهند و حتی خانواده ها برای ثبت نام فرزندان خود در باشگاه ها و کلاس های متفرقه، مجوز این اماکن را به لحاظ رسمی و قانونی بودن بررسی کنند تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم

ابلیس0462 - ایران-آذربایجان - خوی
ان شا الله دیگران با دیدن این جور مسائل عبرت بگیرن.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

xpersia.com - ایران - ایران
تاسف آوره
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

sam1 - انگلیس - لندن
حتما میرفتن حموم گل کوچیک بازی کنن
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

bardia25 - ایرلند - دوبلین
حالا امیرقلعه نوعی بازداشته
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

risho - ایران - تهران
چی بگم.....سردار زارعی.....شما نظرتون چیه ان شاا....
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

ehsan197878 - انگلیس - دارلینگتون
بدبختی اگر کشور ازاد بود حدالاقل 8 نفر روی شاخش بود
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.