درگیری خونین انتخاباتی در ایوان غرب

درگیری خونین انتخاباتی در ایوان غرب

شهر ایوان غرب که صحنه درگیری انتخاباتی شده، ساختاری عشایری و طایفه ای دارد
گزارشها حاکی از این است که اعلام نتایج دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر ایوان غرب در استان ایلام به تظاهرات و درگیری انجامیده که طی آن تعدادی کشته و زخمی شده اند.

شهر ایوان غرب در حوزه انتخابیه ایلام قرار دارد که هیچیک از نامزدهای آن نتوانستند در دور نخست انتخابات در چهاردهم مارس (24 اسفند) آرای کافی برای راه یافتن به مجلس را کسب کنند و بدین ترتیب چهار نامزدی انتخاباتی برای رقابت بر سر دو کرسی این حوزه انتخابیه به دور دوم راه یافتند.

نتیجه شمارش آرا در این حوزه انتخابیه حاکی از پیروزی شاپور پولادی و داریوش قنبری در انتخابات است، داریوش قنبری که به اقلیت اصلاح طلب مجلس تعلق دارد با پیروزی در این انتخابات کرسی قانونگذاری خود را حفظ کرده است اما شاپور پولادی، معاون پیشین اداره کل راه و ترابری استان ایلام که به عنوان نامزد مستقل در انتخابات شرکت کرد، برای نخستین بار به صف قانونگذاران وارد می شود.

آن گونه که در گزارشها آمده، درگیری در ایوان غرب پس از آن آغاز شد که با اینکه نتایج غیررسمی پس از شمارش آرا حاکی از این بود که داریوش قنبری یکی از دو نامزد پیروز در انتخابات در ایلام است، در نخستین ساعات بامداد امروز (شنبه) به صورتی غیررسمی اعلام شد که تعدادی از آرایی که به نفع داریوش قنبری به صندوق ریخته شده باطل اعلام گردیده و باعث شده که او به رتبه سوم در میان چهار نامزد انتخاباتی نزول کند و جای خود را در میان نامزدهای پیروز به علی اکبر متین بدهد.

علی اکبر متین در انتخابات نامزد مستقل به شمار می رفت اما مورد حمایت اصلاح طلبان نیز قرار داشت.

اعلام تغییر نتایج آرا به نفع علی اکبر متین، اعتراض طرفداران داریوش قنبری را برانگیخت و شماری از آنان به نشانه اعتراض در مقابل فرمانداری ایوان غرب تجمع کردند.

گزارشها حاکی از این است که دخالت مأموران امنیتی و انتظامی برای پایان دادن به تجمع باعث بروز خشونت شد تا آنجا که نیروی انتظامی برای متفرق کردن معترضان به تیراندازی متوسل گشت.

بنابر برخی گزارشها، طی این درگیری به فرمانداری ایوان غرب مواد آتشزا پرتاب شد و به بانکها و دیگر ساختمانهای دولتی نیز حملاتی شد که خساراتی بر جای گذاشت.

خبر درگیری در ایوان غرب و تلفات ناشی از آن هنوز از سوی هیچیک از منابع خبری رسمی در ایران منتشر نشده اما سایتهای خبری به نقل از منابع مختلف از کشته شدن چهار نفر در این درگیری خبر داده و حتی نام کشته شدگان را نیز اعلام کرده اند، بنابر این گزارشها حدود سیزده نفر نیز طی درگیری زخمی شده اند.

درگیری در حالی رخ داد که ساعاتی بعد مشخص شد خبر تغییر نتایج به نفع علی اکبر متین نادرست بوده و نام داریوش قنبری رسماً از سوی ستاد انتخابات کشور به عنوان یکی از دو نامزد پیروز ایلام اعلام شد.

علی اکبر متین که به نظر می رسد شایعه تغییر نتایج آرا به نفع وی به درگیری خونین در ایوان غرب انجامیده، در دور نخست انتخابات به عنوان نامزدی که بیشترین آرا را به دست آورده است اعلام شد اما در پی گزارش تخلف انتخاباتی از ایلام، شورای نگهبان آرای ریخته شده به هفت صندوق در این حوزه انتخابیه را باطل اعلام کرد که در نتیجه، آقای متین از مقام نامزد اول به رتبه سوم نزول کرد.

شهر ایوان غرب که صحنه درگیری انتخاباتی شده، ساختاری عشایری و طایفه ای دارد و در آن، وابستگیهای خانوادگی و قومی افراد نقش مهمتری نسبت به تمایلات سیاسی آنان در سوقدهی آرای مردم در انتخابات ایفا می کند.

شیما - ایران - ایلام
این درسته که از سوی هیچ منابع رسمی ایران اعلام نشده.چون ما زیاد از این موضوعات داشتیم.مثلاْسر قضیه سهمیه بندی بنزین 2 نفر که خودم می شناختمشون شایعه هم نیست سربازان گمنام امام زمان شبانه ریختن خونه هاشون وبا زور باخودشون بردن بعد از چند روز جسداشونو انداخته بودن در خونه..به خدا اینها واقعیته...حالا این آمار 4 نفر را کی داده....عزیر.خیلی بیشتر از این حرفاست...اگه خدایی باشه چون ما دیگه به بودنش شک پیدا کردیم کاری کنه که ریشه اینها از رو زمین محو بشه
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایلام
دیگر برای خون فرقی نمیکند که از رگهای من و تو بگذرد یا جوب خیابان با من از فلسطین مگو. اینک از کشتار وحشیانه و جوی های خون شهر بی پناه من از شهیدان اردیبهشت ایوان غرب سخن بگو .انسان دلش می گیرد تسلیت باد شهر من ایوانغرب بی دفاع. شاهد ماجرا
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
واینک رهبرما ان طفل 13 ساله ایست که شجاعانه درراه عقیده معصومانه اش مقابل فرمانداری ایوان شهید شد. از طرف شاهد ماجرا
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایلام
ایا می دانید انتخابات دو مرحله ای در ایران یعنی چه ؟ یعنی یک مرحله باید رای داد یک مرحله باید خون داد
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایلام
به یاد غنچه های نشکفته شهرمان که آواز شادی درگلویشان خشکید خدای میلادواشکان وکسرای شهرم روزی علی و ولی و عبدی(استاندار و امام جمعه و روسای اجرایی این کشتار).راگرفتارخاک خواهد کرد.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایلام
همیشه عنوان -عروس سیاهپوش -برایم فقط یک تخیل شاعرانه نویسنده ای بود که میخواهد فیلمش را به معرض نمایش بیشتری بگذارد و اینک چگونه باور کنم که برادرانم دراردیبهشتی خونین ، مظلومانه و بی گناه در خون غلطیده اند و داریوش مظلوم سیاهپوش شد. پس بگو سردارقهرمان ایل سرافراز کلهر ، جامه رنگین پیروزیت را از تن دربیار و لباس عزای عزیزانت را بپوش و برو که تو به جای خون رفته ای . شادیت تسلیتت باد شهر در خون غلطیده ام ،جوی خون ایوانغرب.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

آرصا - ایران - تهران
چرت نگید. ایوان بشترین تحصیل کرده های استانو داره.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
امار رسیده از شهر تا چند دقیقه پیش از شهید شدن چندنفر دیگر از زخمی ها خبر میدهد
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
دقایقی قبل شهدای کشتار وحشیانه. در قبرستان حاجی حاضر واقع در جاده ایوان -زرنه با حضور بیش از هزاران نفر از مردم به خاک سپرده شد.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایلام
من یکی از شهروند های ایوان هستم که در روز اعلام نتایج خودم شاهد ماجرا بودم که چطور به خاطر تجمع ارام مردم در روبروی فرمانداری ایوان به نشانه تخلف در اعلام نتایج مردم را به گلوله بستند که طی این ماجرا چهار طفل 11 تا 13 ساله (به نام های کسری میری 13ساله میلاد حسنی 11ساله حامد اسدی 11ساله واشکان بیباک 12ساله)به شهادت رسیدند و تعداد کثیری از حاضران زخمی شدند که بعد از این کشتار بی رحمانه با برافروخته شدن خشم مردم با هجوم به طرف درب فرمانداری وارد فرمانداری شدند و شروع به شکستن اتش زدن خودروهای داخل فرمانداری کردند و بعد با خارج شدن از فرمانداری شروع به شکستن شیشه بانک ها و اموال دولتی کردند که بلکه بتوانند عکس العملی به عمل ماموران بدهند. و اکنون نه تنها من بلکه هر انسان ازاد دلی از خود می پرسد این بچه ها چه گناهی داشتند مرتکب کدامین گناه شده بودند که اینچنین مجازاتی شدند ایا جمهوری اسلامی یعنی این که به خاطر تجمع ارام مردم را به گلوله ببندند و بعد هم به جای ان تصاویر قتل وعام فلسطینیان توسط اسراییل راانعکاس دهند ویکی نیست بگوید اگر اسراییل دینشان یهود است شما چه دینی دارید که هم دین خود را میکشید و انگار هیچ اتفاقی نیفتاده و در هیچ رسانه یا روزنامه ای خبری به میان نمی اورید.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
چه کسی جواب گوی قتل و عام مردم در مقابل فرمانداری شهرستان ایوانغرب به وسیله نیروی انتظامی خواهد بود آیا پاسخ به اعتراض مردم نسبت به انتخابات ، تیر و گلوله است پس کجاست دولت عدالت مهرورز و مردم سالار دکتر احمدی نژاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

rockybalboa - مالزی - کوالالامپور
اول اینکه بابت این خبر واقعا متاثر شدم و ارزوی من این است که هیچ گاه در مورد هموطنانم از این گونه اخبار نشنوم.
شیما - ایران - ایلام
دوست عزیز نوع حرف زدن شما منو یاد اقای احمدی نژاد میندازه جمله اول شما درست جمله دوم شما درست اما دوست عزیز اولا راجع به سربازان گمنام امام زمان چقدر اطلاعات داری.دوم اینکه مگه شما انها را دیده ای .سوم اینکه اگر انهارا دیده ای دیگر گمنام نمی شوند.و چهارم اینکه اگر واقعا شما کسانی را دیده اید که اینکار را کرده اند دقیقا میتوان گفت انها شرایط بودن در همچین گروهی را نداشتند پس جزو انها نبودند.اما دوست عزیز اینکه من این بحث را به میان اوردم بدلیل این بود که پسر عموی من خود را عضوی از سربازان گمنام امام زمان میداند با اینکه با خیلی از عقاید او موافق نیستم اما جا دارد بگویم او سال گذشته فوق لیسانس مکانیک خودرا از کانادا گرفت و باوجود شرایط کاری بسیار مناسب در کانادا او به ایران برگشت و اولین اورنده رسمی روش تریز به ایران بود و حال نیز جزو انجمن مخترعان کشور است به عقاید او کاری ندارم اما تلاش او را برای خدمت به کشورش ارزنده میدانم و دوست عزیز شما با به سادگی برزبان اور دن یه همچین جملاتی به افرادی مانند پسر عموی من و دوستان تحصیل کرده اش توهین کردید.واما دوست عزیز راجع به جمله اخر شما که بوجود خدا شک کردید این را به خاطر بسپارید که هنگامی که یزید به عنوان فرمانده سپاه اسلام دست به کشتار زد مومنان به وجود خدا شک نکردند.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

atlantis382 - ایران - ایلام
شاید باورتون نشه ولی من اون روز درگیری توی اورژانس بیمارستان امام.. شیفت بودم.مامورین حراست به هیج وجه نگذاشتن که فیلم یا عکس بگیرم. من که خودم حداقل 13-14 نفر تیر خورده دیدم. در ضمن صحنه اسف بار متلاشی شدن جمجمه یکی دیگه از معترضین به ولایت جهل وفساد رودیدم که فوت شده بود. در ضمن من هم مثل شیما در زمان سهمیه بندی بنزین شاهد برخود های بد سربازان گمنام خامنه ای به چند نفر بودم...
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

azadi - ایران - کرج
خدا قرار نیست کاری کنه خود مردم باید کاری کنند.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

zpirooz - آلمان - آخن
خدای من تا کی؟
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
با تسلیت به همه ساکنین ایوان غرب .
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
اعتصاب عمومی سه شنبه 10 اردیبهشت با تعطیل نمودن بازار در ایلام و تمام کردستان بر علیه کشتار بی رحمانه برادرانمان در ایوان غرب انجام خواهد شد . از طرف جواد ولیان
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
اخرین خبر :همتی نماینده ایلام در تذکری کتبی به وزیر کشور خواستار رسیدگی هر چه سریعتر به حادثه دردناک ایوانغرب شد. از طرف جواد ولیان
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
اخرین خبر:رییس اماکن ایوان که از نیروهای اطلاعات بود وپس ازفیلمبرداری درروزحادثه موردضرب وشتم نیروهای مردمی قرار گرفت،درگذشت
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
تسلیت به مردم عزیز و ساده و خوب.عزیزان آخه چرا میرید رای میدید!!!!!!!!! آخه گیرم نماینده شما واقعا مرد خوبی باشه آیا ندیدید که از اول انقلاب نمایندگان واقعی ملت جرئت کردن حرف بزنند و یا اگر حرفی زدنند ندیدید که کشتند !!!!!!!!!بابا جان در این رژیم ملاها اصلا نباید روزهای رای گیری بیرون رفت چه رسد بروید رای بدهید و یک روز هم بروید بنشینید که رای چه شد . دیدی حالا نتیجه رای چه شد !!آیا ارزش داره !!! من باز هم از صمیم قلب به همتون تسلیت میگم.انشاالله بزودی انتقام خون ملت را از این جنایتکاران وطن فروشان و مزدوران دزد شیاد و مفتخوران خواهیم گزفت.
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

hana001 - ایران - ایوان
در کل مقصر اصلی تمام این درگیریها فرماندار واستاندار طرفدار اصولگرایان بودند که تمام تلاشان را کردند تا داریوش به مجلس نرود مخصوصا بعد از انتشار سی دی جنجالی بر علیه احمقی نژاد. در کل فضای سنگینی در شهر ایوان حاکم است همه جا تعطیل است و شهر در سکوت است.مطمئنا مردم باغیرت اجازه نخواهند داد خون این طفلان پایمال شود.
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
وعده ما امشب ساعت 21 بر بام خانه با ندای الله اکبر به یاد شهیدان ایوان غرب _برای 10 نفر بفرست
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
امروز تمام شهر یکپارجه تعطیل بود
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
اسمان هم مظلومیت اشکان،کسری ومیلاد راتاب نیاوردودرروزی که همه یکدل ویکصداخشم خودرابه جهانیان نشان دادندبغضش ترکید وباریدن گرفت
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
گزارش یکی از شهروندان ایلام در مورد حادثه و نا آرمانی های ایلام و کشته شدن چند نوجوان ایلامی . این مطالب را یکی از خوانندگان سایت از ایلام برای هفت تیر ارسال کرده است :
استاندار ایلام با نام علی آزاد در دور قبل مجلس ( دوره ی هفتم ) برای کسب یک نماینده ی باقی مانده حوزه ی شمالی ( نفر اول انتخاب شده بود که فریدون همتی نام داشت ) مغلوب داریوش قنبری شد و اختلافات این استاندار با نماینده ی مجلس بیشتر شد . ( لازم به ذکر است که علی آزاد پس از شکست در انتخابات به عنوان استاندار معرفی شد ) . در روزهای شروع تبلیغات کاندیداها برای دوره هشتم مجلس ( همین دوره ) یک سی دی از طرف ستاد داریوش قنبری به دست عموم رسید که در این سی دی تصویری ، داریوش قنبری در مجلس رئیس جمهور را به دلیل تورم و علت نیامدن پول نفت به سر سفره ها ، به باد انتقاد گرفت و میکروفن وی نیز توسط حداد عادل قطع شد ! و در روز بعد مجلس خطاب به حداد چنین گفت :
” همونطوری که تو به خودت اجازه میدی میکروفن منو قطع میکینی ، منم می تونم بیام اون بالا میکروفن تو رو قطع کنم !! ”
خلاصه وی واقعا بر خلاف نماینده ی دیگر استان ایلام ( فریدون همتی ) از حق استان به خوبی دفاع کرد و چندین طرح و پروژه را وارد استان کرد . اما در یکی از نطق های خودش در مجلس ؛ واقعیت های استان ایلام را اعلام کرد که استاندار در همه ی پست های حساس استان ، اقوامش را به کار گرفته و در جمله ای جالب در مجلس گفت : ” ایلام در دست دو نفر است ؛ علی و تقی !! ( علی آزاد = استادار ، محمد تقی لطفی = امام جمعه ) ”
این بحث ها موجب افزایش تنش بین قنبری و آزاد شد . و حتی در یکی از مساجد استان ایلام در هنگام تبلیغات این دوره ، شخص آزاد سیلی محکمی را به گوش داریوش قنبری نواخت !!!!!!!!! و این تنش به گونه ای بود که شخص آزاد ( که یکی از موتلفه های تند رو است ) علنا اعلام کرد که اجازه نمی دهد قنبری اصلاح طلب به مجلس هشتم راه پیدا کند ! و در دور اول اینگونه نیز شد و ۸ هزار رای دور اول قنبری ( بدون دلیل) باطل اعلام شد . ( اگه دقت کرده باشید وزیر کشور اعلام کرد که رای ۳ حوزه ی صندوق در دور اول باطل شده که ظاهرا یکی یا دو تاش متعلق به استان ایلام بوده ) و کار به دور دوم کشید و از استان ایلام که سهمیه اش ? نماینده بود ، هیچ کدام حائز اکثریت نشدن و ۴ نفر به دور دوم رسیدن که یکی از آنها قنبری بود و یکی دیگر دکتر متین ، بازهم اهل ملکشاهی ( همشهری آزاد و لطفی ).
در دور دوم که روز ? اردی بهشت برگزار شد ، مردم شهرستان ایوان ( محل زادگاه قنبری ) از ساعت ۱۲ شب ، تا حوالی ۴ صبح به جشن و پایکوبی پرداختند که جمعیت حاضر در اون مکان که خود من هم اونجا بودم و فیلم های زیادی نیز تهیه کردم نزدیک به ۴ هزار نفر بودن ! که قنبری طبق منابع غیر رسمی ولی خیلی موثق ، با ۵۲ هزار و اندی رای اول شد و شاهپور پولادی دوم و دکتر متین ، سوم شد !!

اما صبح دیروز شنبه ۷ اردیبهشت خبری عجیب در شهر پیچید در عین ناباوری اعلام شد که پولادی و متین به مجلس راه یافتند و قنبری که اول شده بود ، سوم شده !!!!!
با پخش این خبر ، همه ی مردم به خیابانها ریختند و در مقابل فرمانداری تجمع کردند و خواهان اعلام رسمی نتایج شدند که فرماندار شهرستان ایوان اعلام کرد : قنبری با ?? هزار رای ! چهارم شده و هر غلطی که دلتون می خواد ، بکنید !! ( شاهد بنده در اثبات این حرفها ، پسر همسایه مان است که شخصا در مقابل فرماندار بوده و لازم به ذکر است که فرماندار شهرستان ایوان ، جناب عبدی ، یکی از اعضای [] )
به دنبال این حرف ، مردم شروع به دادن شعار کردن و تهدید کردن که فرمانداری را به آتش می کشند ( فقط تهدید کردند ) که ناگهان در اقدامی عجیب به دستور یکی از نظامی ( طبق آخرین خبر ها ظاهرا نیروی انتظامی) ، تیراندازی شروع شد ! ( من در این لحظه در آن مکان نبود ولی پسر خاله و همان پسر همسایه مان آنجا بود و حرفهایشان نیز پس از حادثه با هم تناقض نداشت ) .
ناگهان صدای نزدیک به ? یا ? گلوله به گوش رسید . پس از تیراندازی مردم در شوک بودن و خشمگین از کشته شدن چندین نوجوان ! و با پرتاب سنگ به فرمانداری و ایجاد سوراخی بزرگ در دیوار فرمانداری قصد ورود به داخل حیاط را داشتن که موفق نیز شدند ( خودم هم بعدا سوراخ رو دیدم که واقعا بزرگ بود و چه جوری این کار رو کرده بودن ، نمیدونم ! )
پس از ورود به محوطه ی فرمانداری و درگیری به مامورین چند تیر دیگر نیز شلیک شد که بیش از ?? نفر مجروح شدند . چند ماشین فرمانداری را به آتش کشیدند و به خیابانها ریختند و همه ی بانکهای شهر را ویران کردند !
در این حادثه ۵ نوجوان به نام های میلاد حسنی ، کسری میری ، عارف اسدی ، اشکان بی باک ، بابک انصاری فوت شدند. همچنین ۳۰ نفر نیز به دلیل نزدیکی با قربانیان زخمی شده اند که به مرکز استان اعزام شده اند .
پس از این حادثه دیروز نماینده ای که به خاطر وی ۵ نفر کشته شدند ، یعنی داریوش قنبری ، کفن پوشان در جلوی درب ورودی فرمانداری ایستاد و اعلام کرد که : ” یا من رو نیز بکشید یا تکلیف خون این جوانان رو مشخص کنید .
البته امروز گفته شد که یک زن هم که جزء مجروحین بوده ، فوت شده است . هنوز این خبر تائید نشده و دیروز عصر حکومت نظامی در شهرستان بود و نزدیک به ۲۰۰ نفر هم از عصر دیروز و صبح امروز از شهر و روستاهای اطراف دستگیر شده اند . علت دستگیری مشاهده ی آنها در تصاویر فیلمبرداری شده توسط ناجا در هنگام تجمع می باشد و اعلام شده که باید خسارات فرمانداری را تقبل کنند !!!
همچنین دیروز اجتماع بیش از یک نفر ممنوع بود و خود بنده عینا این وضع رو مشاهده کردم و دو نفر بیچاره ! که کنار هم نشسته بودند رو به کلانتری انتقال دادند . ( آن هم با برخوردی بسیار بد و زدن ضربات با بادوم و لگد ) و بنده هم پس از مشاهده ی این حادثه فرار کردم !!
خلاصه امروز مراسم تشییع جنازه ی ? نفراز کشته شدگان برگزار گردید .
لازم به ذکر است یکی از فوت شدگان روبروی پارک مقابل فرمانداری که از همدیگر حدود ۵۰۰ متر فاصله داشته اند ، قرار داشته و با چند کتاب که راهی مدرسه بوده ، کشته شده .
خانواده ی این پسر همین یک پسر را داشته اند و خانواده ی دیگر از فوت شده گان ، ۴ سال قبل در یک سانحه ی تصادف یکی از پسرانشان را از دست داده بودند.
-------------
کاربر گرامی
لطفا نظرات خود را کوتاه بیان نمائید تا امکان درج نظرات شما در آینده امکان پذیر باشد.
با تشکر
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
اخرین اخبار از اوضاع ایوان غرب:روز پنجشنبه قرار است مردم کفنپوشان در بازار تجمع کنند
سه‌شنبه 10 اردیبهشت 1387

mozy2007 - ایران - ایوان
امروز مردم بار دیگر در اقدامی به از حمایت کشته شدگان اعتراض خود را به مجازات نشدن مسوولین حادثه نشان داد.
پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387

+2
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.