مجید انصاری خطاب رئیس جمهور: خودشکن آیینه شکستن خطاست

مجید انصاری خطاب رئیس جمهور: خودشکن آیینه شکستن خطاست

رئیس جمهور به جای پذیرش خطاها و تصحیح اشتباهات، آیینه را می‌شکنند؛ تغییر آقای دانش جعفری انعکاس این امر است.

مجید انصاری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی آفتاب، با اشاره به سخنان روز سه‌شنبه داود دانش جعفری خاطرنشان کرد:‌ «از آغاز کار دولت نهم اقتصاددانان دلسوز کشور در قالب نامه‌های رسمی مصاحبه‌ها و سخنرانی‌ها هشدار جدی دادند که افزایش تورم  جدی است. حتی در این چند سال در فصل بودجه، ‌هشدار دادیم که این سیاست‌ها به تورم لجام گسیخته، گرانی فزاینده و رکود تولید دامن خواهدزد».

وی در ادامه یادآور شد: «هشدارهای دلسوزانه ما حمل بر دشمنی و کارشکنی شد و به جای توجه به این دیدگاه‌ها در سخنرانی‌های عمومی مجموعه‌ اصلاح طلبان را متهم به کارشکنی کردند».

وی افزود: «حال این سخنان از زبان وزیر اقتصاد و با صراحت بیشتر بیان می‌شود که نشان دهنده خطای دولت است. چرا که افرادی مثل دانش جعفری و خوش‌چهره که از حامیان انتخاباتی احمدی‌نژاد بوده‌اند امروز به سیاست‌های دولت انتقاد دارند».

وی در ادامه افزود:‌ «دولت به جای پذیرش مسئولیت خطاها و تصحیح اشتباهات آیینه را می‌شکند؛ آینه گر قد تو بنمود راست، خودشکن آیینه شکستن خطاست».

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: «تنها جرم آقای دانش جعفری مقاومت در برابر دستورات غیرقانونی و غیرکارشناسی دولت بود».

انصاری درباره استعفای پورمحمدی نیز گفت: «در مورد آقای پورمحمدی باید بگویم چون ایشان به روند انتخابات اعتراض داشتند با این برخورد مواجه شدند. این عمل باعث می‌شود دیگر وزیران نتوانند نظرات کارشناسی بدهند و بدون چون و چرا قوانین را اجرا کنند، که در نهایت دود این اقدامات عجولانه به چشم مردم می‌رود».

انصاری در پاسخ به این سوال که طی دو سال و نیم همواره دولت مشکلات را ناشی از کارشکنی‌های جناح رقیب دانسته و با همه قوا سعی داشته این فکر را القا کند، گفت:‌ «وقتی رئیس جمهور سخن از کارشکنی به میان می‌آورد باید بگویم، کارشکن باید ابزار در اختیار داشته باشد حال اینکه جناح ما از مدیران متوسط و پایین دولت هم نیستند و هیچ ابزاری در در دست ما نیست اما اگر صرفا انتقاد کردن از عملکرد دولت کارشکنی است ما این کار را کرده‌ایم».

derafsh - اتریش - وین
برین گم شین همتون. کشوری که توش اخوند کاره ای باشه به جائی نمی رسه. برین گورتونو گم کنین. اسمشون رو هم گذاشتن اصلاح طلب. اگر واقعا دنبال اصلاحات در کشور هستیدبرین گورتونو گم کنین.
شنبه 7 اردیبهشت 1387

khoshteep - کانادا - ونکوور
derafsh - اتریش - وین
خوب گفتی ای گل گفتی!
یادمه زمانی که ایران رو ترک کردم بحث انتخابات بود بر سر ناطق نوری و خاتمی؛ جوونا حتی دوستان نزدیک خودم هم حسابی سر این موضوع بحث میکردن. شب اخر بهشون گفتم شماها مخ تو کلتون نیست این فقط یه فیلم دیگه س؛ اون موقع مردم( کارگرها) تظاهرات زیاد میکردن در کارخونه ها در شهرهای مختلف اگه ناطق میومد سر کار احتمال طغیان مردم خیلی بالا میرفت. ولی خب نشد! بعد یه سری حقه باز دیگه پیدا شدن مثل حجاریان یا گنجی!
شنبه 7 اردیبهشت 1387

achilles - ایران - تهران
ماشاله شده کاروانسرا این میاد اون یکی میره اون یکی میره اون میاد فقط اون عبدالمیمون ثابت نشسته سر جاش . . .
شنبه 7 اردیبهشت 1387

khoshteep - کانادا - ونکوور
achilles - ایران - تهران
ها ها ها جالب بود!
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

azi_joon - ایران - تهران
ما ملت جز فحش دادن کار دیگه ای هم بلد هستیم.من با نطرات مجید انصاری موافقم .وشما خوش تیپ بهتره در مورد خودت نظر بدی نه در مورد ما.این شمایید که سر کار هستید نه ماهایی که رای دادیم.شما بهتره دایی جان ناپلیون بشد
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.