هیچ کشوری نمی‌تواند ایران را نابود کند

هیچ کشوری نمی‌تواند ایران را نابود کند

برخی رسانه‌های ترکیه در خبرهای امروزشان به انعکاس سخنان دیروز احمدی نژاد در همدان پرداختند و با تیتری درشت به نقل از وی نوشتند که هیچ کشوری توان نابودی ایران را ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه ترک زبان ملی قازته با مطلبی تحت عنوان هیچ کسی توان نابودی ایران را ندارد نوشت: احمدی‌نژاد رئیس جمهوری ایران در پاسخ به اظهارات تهدید آمیز هیلاری کلینتون نامزد ریاست جمهوری آمریکا گفت: در دنیا هیچ کشوری نمی‌تواند ایران را نابود کند و حق مشروعش را سلب کند.
این روزنامه با انعکاس قسمت‌هایی از سخنرانی احمدی‌نژاد در جمع مردم همدان افزود: احمدی‌نژاد اظهار داشت: تا زمانی که مردم ایران به شکل مصمم پایداری کنند هیچ قدرت دنیا نمی‌تواند کوچک‌ترین خدشه‌ای به این پایداری مردم وارد آورد.
ملی قازته از قول رئیس جمهوری ایران همچنین نوشت: آه مظلومان، ایالات متحده آمریکا را خواهد سوزاند.
این روزنامه ترک در ادامه گزارش داد که رئیس جمهوری ایران در این سخنرانی از آمادگی ایران برای گفتگو با تمام کشورهای جهان درباره مسئله هسته‌ای اش اعلام آمادگی کرد.
پایگاه خبری /اینترنت خبر/ ترکیه این جمله احمدی نژاد را مبنی بر اینکه / هیچ کشوری قدرت نابودی ایران را ندارد/ به عنوان تیتر خبر خود انتخاب کرد و نوشت: احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران در واکنش به تهدیدات هیلاری کلینتون دیروز در همدان گفت: هیچ کشوری ایران را نمی‌تواند محو کند و حق مشروعش را سلب کند.
این پایگاه اضافه کرد که سناتور باراک اوباما رقیب کلینتون چندین بار حمایت خود را از آغاز مذاکرات با ایران اعلام کرده است.

حسن کچل - امریکا - نیو یورک
راست گفته چون خودشون ویرانش کردند و میکنند هیچ احمقی ویرانه ای را ویران نمیکنند
پنج‌شنبه 5 اردیبهشت 1387

loveyouvirus - بلژیک - لیر
ای ول حسن کچل خوب گفتی
جمعه 6 اردیبهشت 1387

ARTEMIS-SW - سو ید - مالمو
قیافه عین بلبل درخت نارگیل....ادم از زندگی سیرمیشه وقتی عکس این میمونو میبینه..
جمعه 6 اردیبهشت 1387

gono - امارات - العین
زیاد صحبت می کنی کچل
جمعه 6 اردیبهشت 1387

iran_khalije ta abad fars - انگلستان - لندن
حیف که نمیدانیم و شاید خود را به ندانستن زده ایم ! شرف و ناموس ایرانی را به تاراج گذاشته ایم و حال انکه مردانی از جنس عرب بر ایران ما حکومت می کنند.تا به کجا بی تفاوتی!
جمعه 6 اردیبهشت 1387

shanul - المان - هامبورگ
حرفهای که صدام حسین می زد در باره قدرت کشورش به امریکا حالا احمدی نژاد داره تکرار می کنه.اگه جنگ بشه دیگه جوانهایی پیدا نمی کنند که داوطلبانه بروند روی مین.اینقدر مردم ایران را ناراضی کردند و تحت فشار قرار دادند که عده ای ارزوی حمله امریکا را به ایران می کنند.
جمعه 6 اردیبهشت 1387

1728-virginia-usa - امریکا - ویرجینیا
واقعا چه چیزی از این مملکت رو سالم باقی گذاشتید که احتیاج به خرابکار دیگری باشه ؟ 100 سال مملکت ما رو از قافله جهانی عقب انداختید وهنوز هم خود را با بی شرمی قیم ملت میدونید ؟ عجب صبری خدا دارد.ننگ ابدی بر شما تازیان و تازی پرستان .
جمعه 6 اردیبهشت 1387

saintseraph - ایران - هگمتانه
امان از گردن کلفتی و ادعای بیجاهنوز هیچی نشده سه تاجزیره و خلیج فارس و دریای خزر و که از دست دادی!!!مولوی و ابو علی سینا و...رو هم همینطور دیگه چی واست مونده؟؟
شیر بی یال و دم و اشکم که دید این چنین شیری خدا کی ‌آفرید
جمعه 6 اردیبهشت 1387

aryamanesh14 - ژآپن - توکیو
خوب دیگه زمانی که تیغشون میبره از مردم خبری نیست!!!؟؟؟
ولی زمانی که کم میارن مردم و ملت را میندازند جلو!!!!!!!!!!!!
عجب حقه بازایی اند!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 6 اردیبهشت 1387

sam1 - انگلیس - لندن
اینم حرفی از محمود هسته ای.... اخه اشغال چی رو نابود کنن
جمعه 6 اردیبهشت 1387

ahangebiseda - سو ئد - نورشو پینگ
بیل کلینتون با مونیکا خوابید اون هم در کاخ سفید لابد هیلاری هم کسی رو زیر سر داره برای خوابیدن تو کاخ سفید این زنیکه میخواد از شوهر خیانتکارش انتقام بگیره دقیقا به همون مدل.
در ضمن ایران محو نمیشه بلکه محو میکنه.
جمعه 6 اردیبهشت 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
حسن کچل - امریکا - نیو یورک
من نوکر ان سر کجلت هستم حقیقت همان است که گفتی.یک شی شکی برای طرفداران احمقی نژاد.
جمعه 6 اردیبهشت 1387

sam1 - انگلیس - لندن
خدایا خودت کاری کن
جمعه 6 اردیبهشت 1387

sam1 - انگلیس - لندن
مردم ایران حقشون این نبوده و نیست ولی چه کنیم که از درد مجبوری ما فقط نظاره گره پیشرفته دنیا هستیم . همین وبس................. به امیده نابودی تمام سردمداران مفت خوره شکم پرسته دزد
جمعه 6 اردیبهشت 1387

xerox - ایران - شیراز
gono - امارات - العین خیلی ....میکنی
جمعه 6 اردیبهشت 1387

پیامک - ایران - تهران
بسمه تعالی
واقعا شرم آور است که جماعتی که خود مدعی روشنفکری و همه چیز دانی اند جز فحش و ناسزا چیزی نمی گویند.
لمپن هایی که بند نافشان را به ایالات متحده ینگه دنیا گره زده اند و منتظرند قهرمانانی مثل بوش و کلینتون ایرانشان را آزاد کنند!
پس باشید تا صبح دولتتان از مغرب! طلوع کند و ایرانتان را مثل عراق و افغانستان آزاد کنند!
راستی خانم کلینتون!
بگذار لبخند حکایت شیرین محو تروریسم و القاعده از لبمان پاک شود بعد جکهای خنده دار تر بگو... بهتر است همان خاطرات هوویت مونیکا را بخوانی و لذت ببری! دم شیر خطرناک است و بشدت ضخیم!!!
جمعه 6 اردیبهشت 1387

azarmidokht - امریکا - میشیگان
بله. هیچ کشوری نمی تواند ایران را نابود کند ولی دوستان یک نگاهی به چند مقاله بالا تر با نام پان ترکیسم و ارزوی پاره پاره شدن ایران بیندازید تا متوجه شوید که ان کسانی که ایران را رو به تخریب و ویرانی برده و می برند چه کسانی هستند. همان هایی که از بیگانگان خطرناک ترند. همان طرفداران تجزیه ایران و طرفداران سرسخت اسلام و تازیان. تاریخ هم نقش مخرب این گونه افراد را نشان داه است. وقتی افرادی چون سلمان فارسی و خمینی و کیانوری و افشین (که وسیله ئ شکست بابک خرمدین بود ) و خامنه ای و احمدی نژاد و امام جمعه مشهد و ........ در میان ایرانیان هستند خیال بیگانگان باید راحت باشد.
جمعه 6 اردیبهشت 1387

mjh24 - ایران - کرج
هیچ کشوری نمی تواند ایران را نابود کند...
جمعه 6 اردیبهشت 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
پیامک تهران
این سناریو وحشت از تولید ترس چندین سال است که کهنه و نخ نما شده است. ظاهرا شما حتی از کلیشه های دست ساز جمهوری اسلامی و رسانه توپخانه سالهاست به دورید. بازی ترساندن ایرانیان با اشباح افغانی و عراقی را مدتی است که خود هیئت حاکمه نیز کنار گذارده اند. کمی خود را به روز نمایید. افغانستان مدت هاست که چهار نعل به کمک بی خدایان ژاپنی و مشرکین ینگه دنیایی به سوی دروازه های تمدن می تازد. راهی که اگر قرار بود افغان ها خود به تنهایی طی کنند، قرون متمادی به طول می انجامید. عراق اکنون دارای ثبات نسبی است و اگر شر سپاه قدس شما و آیات معظم تقلید از سر آنان هر چه زودتر کم شود، اوضاع از این هم مرتب تر خواهد شد، رویای دموکراسی که چرخ گوشت های جرثومه ای مانند صدام، بیش از سه دهه از مردم عراق ربوده بود، اکنون با حضور همه قبایل و مذاهب در پارلمان این کشور به حقیقت می پیوندند. کسانی که در غرب ساکن هستند، خوشباختانه بر خلاف نظر شما بند ناف خود را به آمریکا گره نزده اند، بلکه با استفاده از فضای دموکراتیک و پرسشگر آن، از شر فوبیایی که کیهان و رسالت برای شما پرداخته اند، رها شده و آتقدر بالغ هستند که با استفاده از هم رایی آن چاره ای برای رهایی سرزمین خویش بیندیشند. حمله آمریکا به ایران همانقدر ویرانگر و دردناک است که بقا و وجود جمهوری اسلامی، اقای احمدی نژاد و پیامک ها. اصلاح اوضاع امور امروزی ایران بدون دخالت نظامی هر کشور و تنها با عدم وجود اندیشه هایی همانند شما میسور خواهد بود. حتی اگر این فرمول به ذائقه شما شیرین نمی آید، پیش شرط پذیرفته شده از سوی اکثریت ایرانیان داخل و خارج از کشور همین است. اگر جز این می اندیشید، بعنوان مثال همین بحث را در تالار گفتمان همین وب سایت به رای بگذارید.
جمعه 6 اردیبهشت 1387

پری دریائی - ایران - تهران
البته .بر منکرش لعنت !هیچ کسی نمی تواند مانند امثال توی بی همه چیز و عقده ای و گدازاده ، ایران را نابود کند .
شنبه 7 اردیبهشت 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
alireza.ch - سوییس - نوشاتل
دوست عزیز من همیشه کامنت های شما رامی خوانم. واقعا جامع و کامل توضیح می دهید. موفق باشی.
شنبه 7 اردیبهشت 1387

پیامک - ایران - تهران
بسمه تعالی
عزیز دل برادر
alireza.ch - سوییس - نوشاتل
عمه بنده نبود! وزبر دفاع بریتانیای کبیرتان بود که یکی دو ماه پیش فرمود: "طالبان باید بخشی از روند صلح در افغانستان باشد" و اگر شماها این را از کرامات شیوختان می دانید ما اسمش را غلط کردیم مودبانه می گذاریم آنهم پس از آنهمه اهن و تلپ های آنچنانی.
بعید است ندانید که جمله بسیار زیبای بوش عزیزتان که تنها 18 روز پس از آغاز نسل کشی عراق که : "امروز پایان جنگ عراق را اعلام می کنم و ما پیروز شدیم"، سالها در صدر جوکهای جهان بود و اشکالی ندارد که مدافعان مفلوکشان، امروز برای ما از موفقیت جنگها و خونریزیها و دموکراسی و آزادی غربی در عراق و افغانستان بگویند.
بی زحمت جهان را فقط از لنز بی بی سی و سی ان ان و فاکس نیوز نبینید و کمی پا را از دنیای مجازیتان فراتر بگذارید و بر هژمونی لیبرال کاپیتالیزم فایق آیید. اگر مردم آنجا آنقدرها رام بودند و تخت گاز به سمت دروازه تمدن (اگر آفساید نباشد) می رفتند که هر روز استیصال سردمداران گوگولی دنیای مدرنتان را در قالب جملات خنده دار و فرافکنیهای مزخرف نمی دیدیم.
درباره "عدم وجود اندیشه های ما" هم می دانم که دلتان خون است. سی سال است که خون جگر می خورید اما ما هستیم و اتفاقا دست کم آنقدرها عرضه داشتیم که دنیای خود را خودمان بسازیم و چشممان به چکمه ها و بمب های آمریکایی و انگلیسی نباشد.
شما هم اگر می خواهید ما نباشیم و اندیشه ما نباشد و فقط در آکواریوم دموکراسی آمریکایی روزگار بگذرانید، بفرمایید اگر عرضه دارید، دنیایتان را بسازید! حتی با کمک بوش، یا همین سناتور کلینتونتان که می خواهد ما را محو کند!!!
شنبه 7 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
احمقی نژاد . اگر ملت حمایت خود را از دولت مفتخوران و مزدوران و ملا ها پست و جنایت کار دریغ نکند !!! بله صحیح است و هیچ کشوری نمیتواند حمله کند ولی شما خود بزگترین دشمن ایران هستید و همانطوری که آبروی ایران و ایرانی را در سراسر جهان از بین بردید با حمایتهای مالی حتی جانی از کشورهای عربی و گدا گرسنه های جهان برای خود دوستانی هم کیش و هم مسلک دارید. از آنهایی کمک بخواهید که با چماق ایرانیان را می زنند و نماینده گان اصلی ملت در زندانهای شما در 29 سال حکومت ننگین هستند نه شما.شما از مردم دور بودید و فقط یک مشت مزدور و دزد را دور خود دارید و فقط روی انها حساب کنید نه ملت بیگناه که در فقر و مشکلات خود غرقند.برو مرتیکه میلیارد ها دلار پول نفت را بردی و بیاد ملت نبودی حال تا زور را میبینی ملتی شدی و خود را از ملت میدانی و ایرانی!!!!مگر شما جنایتکاران نیستید که با تاریخ ایران و فرهنگ ایرانی مخالفید و همه چیز را از بین برده و یا در حال از بین بردنید.ای خاک بر سر تو و هر چی مفتخور و مزدور که فقط زورشان به هموطن میرسد و تا دشمن را میبینید پشت ملت خود را پنهان میکنید.ای خاک بر سرتان .دزدان بی شرف و مفتخوران بی سواد و ملاهای پست.
شنبه 7 اردیبهشت 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
علیرضا خان ای استاد 32 ساله دانشگاه با 6 سال سابقه تدریس!!!ای علامه(!؟)ای نخبه(!؟)ای استاد سخن(؟!)ای یاوه گوی انگ زن وطنفروش! ای در رویای معماری طاق نصرتی در خور عظمت وابهت ارتش یانکی ها.افسوس که کامنتهایم که دراوج گرفتاری کاری ودرسی در جواب تو از خودمتشکر وآن رفیق از دنیا بی خبرت از تورنتو نوشتم ثبت نشد.در اولین سفرم به ایران دسته گلی بر سر مزار جلاد لاجوردی بزرگوار خواهم گذارد .به یاد وقدر دانی از چوب ترش که برای فرمانبرداری شما روشنفکر نما ها و منافقین بابک تورنتوئی آسا به کار میبرد.روحش شاد.
شنبه 7 اردیبهشت 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
پیامک تهران
نخست اینکه اگر می دانستم نظرات من تا این حد شما را بر می آشوبد حتما رعایت حالتان را می کردم. اما وزیر خارجه بریتانیا، وزیر خارجه مطلوب شماست. زیرا به گفته شما ما دممان را به آمریکا گره زده ایم و همگان می دانند که آخوند و آخوند زاده و پیامک است که با دست کثیف انگلستان وارد صحنه سیاسی ایران شد و با دست ایرانی از صحنه به در خواهد شد. بار دیگر تکرار می کنم که جهان را از دید سید خندان و توپخانه نبینید. دل من نیز از وجود شما همانقدر خون است که دل تو از وجود امثال من. اما جالب اینجاست که تمدن اسلامی آخوندی تو، این فرصت را برایت فراهم نمی آورد که بتوانی سخنت را در یک فضای هرچند مجازی اما آزاد به گوش همگان برسانی و لاجرم دست به دامان یک وب سایت هدفمند به قول خود ارباب انگلیسی شده ای:-)
و اما فرافکنی که استاد آن شمایید و رییس جمهور و رهبر معظم انقلاب و ابزار آن، سپاه قدس و حسن عباسی که نا کامی اقتصادی و اجتماعی خود را در طول مدت سی سال بر گرده غرب و شرق و جابلقا و جابلسا و کپیتالیزم آن نهادیده اید و در غفلت از آنکه این همان تاری است که شما خود را در آن تنیده اید و هزاران ایرانی سرگشته را در فقر و بیچارگی و بی خبری را در پی آن اسیر داشته اید، حال آنکه مساوات و برابری همین غرب کفر زده هزار بار بر آن اختلاف طبقاتی و فقر و درماندگی جامعه اسلام زده و پیامک زده شما شرافت دارد. و شما عاجز از پذیرش مسوولیت آن هستید.اگر شما در این خواب هستید که دنیا یا بهتر بگویم جهنم هفتاد میلیون ایرانی را شما ساخته اید، من با این عرض شما کاملا موافقم(ببخشید که به اشل فرمایش نمی رسد) زیرا هیچ گروهی به جز یک گروه مذهب زده فاشیست توتالیتر توانایی زدن چنین گندی را با آبرو و حیثیت کشور بزرگی مانند ایران نداشت. :-) با تمام این اوصاف قیاس مع الفارق فرموده اید. آنکس که نمی خواهد اندیشه دیگری نباشد شما هستید. زیرا همه ابزار از پول نفت گرفته تا قدرت سرکوب گر پلیس و فیلترینگ اینترنت در اختیار شماست و ابزاری که در اختیار من است، بیش از یک کیبورد و اندکی دموکراسی نیست. من دنیای خود را خویش می سازم، نمونه اش همین که خودم مختصات جغرافیای خویش را بر گزیده ام. اما تو مقلدی هستی که توانایی رفتار با محارم خویش را در اتاق شخصی خود بدون اذن مرجع تفلیدت نمی یابی. در پایان برای اینکه کمی از رویای شهاب سه قوطی حلبی خود بیرون بیایید دوباره می گویم، که ارزش تو برای من چیزی بیش از سناتور کلینتون نیست و چه بسا کمتر از آن است. زیرا هدف هر دو شما تجزبه و زبونی ایران است و تکلیف من با اولی روشن تر، پس خود را منزه تر و بی گناه تر از آن زن ندان که بیش از آن نیستی.
پست«پی پی ایران» فاقد ارزش پاسخگویی است اما خوشبختم که حدسیات برادر «بابک از تورنتو» در مورد او از یک تروریست صادر شده جمهوری اسلامی و طرفدار قاتل لاجوردی فراتر نرفت و درست از آب در آمد. عرض تبریک به ایشان. :-)
شنبه 7 اردیبهشت 1387

پیامک - ایران - تهران
باسمه تعالی
بلا بدور جناب alireza.ch - سوییس - نوشاتل
آلزایمر واقعا بیماری جالبی است. جالبتر آنکه حاد هم باشد و گریبان انسان را بفشارد!
عزیزم؛ آرزوی ایران بدون اندیشه امثال مرا، شما در نوشتار آغازینت آوردی و در نوشتار پایانی مرا بدان جرم سرزنش می کنی!؟
ایضا اگر دل شما از ما خون است، ما را قاطی کینه ورزی خود نکنید که برای من این گزاره هرگز دو شرطی نیست و کینه ای از شما به دل ندارم.
در باب فرافکنی خدمتتان عارضم که در شناخت استادانش ره به خطا برده اید. استادانش آن کسانی هستند که با 10000 بمب هسته ای و هیدروژنی و موشکهای کروز و بالستیک که به گفته خودشان به سانتیمتر هم رحم نمی کند و بی 52 و بمب های چند تنی و اورانیومی و حق وتو و ناتو و شورای امنیت و بودجه 1500 میلیارد دلاری و ارتش چند میلیون نفری و کوفت و زهر مار 7 سال است در افغانستان و 5 سال در عراق از پس القاعده چلمن بر نیامده اند و با ماهواره های جاسوسی که با آن عکسهای سه در چهار می گیرند، هنوز بن لادن و ملا عمر و عزت ابراهیم را نیافته اند و دربدر دنبال مقصر می گردند تا اینکه انبار اسلحه با مارک made in iran می یابند!!! و همه می فهمند که علت همه این ناکامیهای ایالات ینگه دنیا و اقمار و اذنابش، این ایران مفنگی و عقب مانده و جهان سومی و فاشیست و توتالیتر و سرکوبگر و مذهب زده و منزوی و بد و بی تربیت است که تازه مردمش همه ناراضی و اقتصاد و سیاست و اجتماعش ویران!!!
این آن تصویری است که از کلام شما و آمریکاییان برخاسته و بعید است که با عقل هیچ بزی هم جور دربیاید! میفرمایید ما آنرا باور کنیم!؟
عالی جناب، آکواریومی که برایتان ساخته اند و بر رویش made in usa نوشته اند، همه دنیا نیست.
در ضمن لازم است متذکر شوم که بنده نه آخوندم و نه آخوند زاده و نه دستی بر آتش سیاست داخلی دارم و نه بین المللی و نه برخی بی عرضگیهای دولت و ... را می خواهم ماست مالی کنم و نه با این نوشته ها جیبم پر می شود و نه چشم خویش را بر روی حقایق می بندم. مانند شما هم مبتلا به پارانویا نیستم که هر که چپ نگاهم کرد مزدور و دشمن و جانی و قاتل و تجزیه گر و ویرانگر ایران بدانم و جاسوس رژیم و ... و هرگز هم ادعا نمی کنم هدف شما زبونی و ویرانی ایران است.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
اگر پاسخی داشتی می دادی .پاسخ نه چرندیاتی که عجیب تمایل داری با کلمات غلنبه سلنبه به هم ببافی.محتواش هم قریب به یقین در حد همون 6 سال سابقه تدریسته با 32 سال سن اونهم تو سوئیس!!! البته جواب ندادنت ضربه سختی به من خواهد بود!!!مسافر های تاکسی ام «انعام »کمتری خواهند داد.شهریه دانشگاه ومخارج شخصی ام غیر قابل پرداخت خواهد شد.دخترم مزیضی.....تو رو خدا «پاسخگو»باش وگرنه روز و روزگارم سیاه میشه.تو رو خدا دیگه هویت «تروریستی صادراتی حزب اللهی حماسی محور شرارتی سلاح های ای بی سی ارتباط با القاعده .....»من رو که با هوش ودرایت 007 ایتون (تو وبرادر بابک وبرادر مسعود وخواهر مریم)تشخیص داده و افشا کردید رو جای دیگه بازگو نکنید ناسا میدزدتون .استاد 32 ساله دانشگاه سوئیس با 6 سال سابقه تدریس!!!علامه دهر که فقر ونا امنی و....وحکومت بارونهای تریاک وقوماندانهای سابق و طالبان(که قرار بود نسلشون منقرض بشه)در جلال آباد و قندهار و هرات وخوس وهلمند وبیشتر خاک افغانستان(البته نه «منطقه امن»اون قسمت از کابل که زیر نظر پرزیدنت آمریکائیش کرزی ونیروهای تحت فرمان حزب خلیلزاد اداره میشه)رو«حرکت چهار نعل به سمت دروازه تمدن»میبنی.من همون قدر تروریستم که تو استاد دانشگاهی
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

azarmidokht - امریکا - میشیگان
دوست گرامی علیرضا از سوئیس نوشاتل. با سپاس از شما برای جملات پربارتان. جدا زنده باد. پیروز باشید.
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
«خوشبختم که حدسیات برادر بابک از تورنتو در مورد او از یک تروریست صادر شده جمهوری اسلامی وطرفدار قاتل لاجوردی فراتر نرفت ودرست از آب در آمد»وجملات دیگر این استاد 32 ساله دانشگاه شباهت عجیبی به افاضات پرفسور های قلابی دیگه مثل میرزائی داره چه از نظر دستوری چه از نظر واضح بودن منظور والا مقام .
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
پیامک تهران
مثل اینکه شما فقط حوصله خواندن پست های خودتان را دارید!!! اصولا ما هر دو در صدد بیان یک مطلب هستیم. شما با حمله و دخالت نظامی آمریکا در ایران مخالف هستید، من هم هستم. اطلاعات شما در مورد قدرت نظامی ارتش آمریکا کامل است و من هم به آنچه در مورد قدرت ارتش آمریکا به آن اشاره کردید، باور دارم. به نظر شما دولت فعلی ایالات متحده فرافکن است، به نظر من هم چنین است. اما تفاوت در این است که شما از پشت همان آکواریومی که تعریف می کنید به حکومت اسلامی ایران می نگرید و این مانع می شود که دریابید درجه فرافکنی و غوغاسالاری آنان تا چه پایه است. می فرمایید که انبار اسلحه با مارک ایران یافت می شود که آن هم کاملا درست است. کما اینکه در غائله اخیر بلوچستان نیز حکومت عزیز شما بسته های فشنگ آمریکایی را در دست جندالله یافت. با این تفاوت که فشنگ آمریکایی را از هر مغازه ای در جهان می توان خریداری کرد، اما هیچ کشوری رسمی در دنیا وارد تجارت اسلحه با ایران نشده و این مهمات از راه قاچاق و با مدیریت سپاه قدس وارد کشور عراق می شود. شما میفرمایید «بزها»(که البته این واژه را به تاسی از آقای رییس جمهور به کار می گیرید)کشور ایران را جهان سومی، عقب مانده، با مردمی ناراضی و فقر زده،مذهب زده با اقتصادی بیمار و سازمان سیاسی توتالیتر،سرکوبگر و فاشیست و ناکارآمد و مملو از مشکلات اجتماعی نمی بینند. احسنت به انصاف انسانی شما که همه واقعیات را بدون تعصب و با چشم حقیقت بین دیده اید و به آن معترفید. پس در این نکته نیز هم راییم. من هم تا سال گذشته که از ایران خارج شدم هیچ بزی اینگونه فکر نمی کرد بلکه این عقیده و نگاه ده ها میلیون انسان ایرانی به وضعیت خویش بود. اما اینکه شما از من دل خونی ندارید، در این نکته نیز حق با شماست. چون زمانی کسانی بودند که در پی یک لیبرال دموکراسی جدا از مذهب با زمزمه هایی دوستانه فرد خواب زده ای همانند «محمد رضا پهلوی» را صدا زدند. اما آن بخواب رفته ابدی، درها را گشود و به نام حزب رستاخیز، نافرمانان را به بیرون هدایت کرد. کسانی که محترمانه از کشور خود اخراج شدند، روزی به آرامش رسیدند که او را از تخت به زیر کشیده و به آواره ای در به در تبدیل کردند. اکنون سی سال است که حساب شما با آن مرد تسویه شده است. اما امام راحل شما در ها را بست و زندان را گشود و به نام حزب الله فرمود:« به جهنم که دانشگاه رفته ها از کشور فرار می کند. هر کس حزب الله را نمی خواهد همین فردا برود.» روشن است که من هم روزی با تسویه شدن حسابم دیگر از شما کینه ای به دل نخواهم داشت. اگر به این نتیجه رسیدید که هدف هیچ کدام از ما زبونی ایران نیست، فقط می ماند علت طرفداری شما از جمهوری اسلامی.
«پی پی ایران» مطالب شما فاقد ارزش پاسخگویی است.پیشتر هم اشاره کرده ام که تو اصولا در اروپا نیستی و این مطلب با مشورت و بیان ادله بقیه دوستان به تصویب رسیده است. گذشته از آن اینکه مدام به شغل من به جای نام اشاره می کنی دیگر چه فرهنگی است؟ مثل این است که من مدام به جای «پی پی ایران» بگویم «راننده تاکسی». خوب هر کسی نامی دارد پسر عزیز :-) از همه اینها گذشته کجای نوشته های من تا کنون دیده ای که من خود را در سوییس پروفسور نام نهاده باشم؟ این شغل من در ایران بود و روشن است که کشوری که در آن روضه خوان رهبر و عمله رییس جمهور و لاجوردی چی، راننده تاکسی می شود، استاد دانشگاهش هم حتما می تواند چون من باشد :-)
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
«پی پی ایران»
آه باید زودتر حدس می زدم که تو منافق هستی. این قسمت از عرایضت که مسعود رجوی بزدل و همسر بی خردش را برادر و خواهر خواندی و عیار ایده من در مورد لاجوردی را به این شکل ماهرانه به سنگ زدی باید زودتر مرا بیدار می کرد. حیف شد که دیر به چشمم خورد. خوب خدا را شر که تاریخ مصرف گروهک شما تمام شده و شما را در ایران می پذیرند :-)
یکشنبه 8 اردیبهشت 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
ممنون از انگ دوباره ات.تکلیف من رو مشخص کن من «منافق» خلقم؟!!!!سازمان اطلاعاتی ام؟تروریست صادراتی ام؟روضه خان لاجوردی چی مقیم ایرانم؟بابا من یک پا خان مظفر «هزار دستان»م خودم خبر نداشتم.استاد «سابق»32 ساله با 6..... .ضمنا من رانندگی تاکسی شغلمه.ناراحت نمیشم کسی من رو با شغل«شریفم»بشناسه.اگر هم تشریف آوردید اینجا دم بانهوف میتونی از راننده تاکسی های ایرانی دیگه نشونی من رو بگیری.بگو جوونی که الکتروتکنیک دانشگاه شبونه اسن-دویسبورگ میخونه.بهت نشون میدن.یک سونا با هم میریم.یک رستوران هم میبرمت.البته سونا ی زعفرانیه و رستوران میکونوس نه.میریم «کلاودیوس بادت»ورستورانهای آلت اشتاد اینجا.نترس تو عددی برای....نیستی.
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

varshasb - نروژ - روگنان
شب دراز است و قلندر بیدار یا به قول معروف ..... شب درازه
اون امپراتوری عظیم و با شکوه وقتی به دست مغ ها و موبدان فاسد افتاد به ویرانی کشیده شد شما که عددی نیستید با اون اخوندهاتون که ابلیس رو درس میدن
دوشنبه 9 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.