مرزبان: حضور زندی در پرسپولیس قطعی است ولی مهدوی کیا معلوم نیست

مرزبان: حضور زندی در پرسپولیس قطعی است ولی مهدوی کیا معلوم نیست

علیرضا مرزبان گفت: در مدتى که در آلمان بودم با مهدوى کیا و زندى به طور جداگانه مذاکرات خوبى براى پرسپولیسى شدن آنها داشتم. هر ۲ این بازیکنان علاقه زیادى به بازگشت به ایران و پیوستن به پرسپولیس دارند و در این خصوص آمادگى خود را اعلام کردند. البته مهدوى کیا ۲ سال دیگر با اینتراخت فرانفکورت قرارداد دارد و در صورتیکه فصل آینده شرایطش براى ماندن در آ لمان مهیا نباشد به ایران خواهد آمد اما زندى پایان این فصل بازیکن آزاد خواهد شد و احتمال پیوستن او به پرسپولیس خیلى زیاد و تقریباً قطعى است.وى اضافه کرد: غیر از این ۲ بازیکن من با یک بازیکن ایرانى دیگر که در آلمان توپ مى زند ملاقات داشتم. او را خیلى ها نمى شناسند و وقتى آخر فصل در تمرینات پرسپولیس حاضر شود، قول مى دهم همه را متعجب کند. مرزبان افزود: در آلمان با یکى از بازیکنان خارجى بوندس لیگا نیز براى پرسپولیس شدن مذاکره کردم. تا زمانیکه توافقى با این بازیکن صورت نگرفته نام او را نخواهم گفت اما مطمئن باشید وى قابلیت هاى فنى بالایى دارد. مشاور کاشانى در جذب بازیکن در پایان گفت: گزارش مربوط به تمام این مذاکرات را قرار است تحویل کاشانى دهم. اگر او موافقت کند براى انجام ادامه مذاکرات مجدداً به آلمان خواهم رفت.

ayaz-m - سوئد - گوتنبرگ
بد بخت زندی برا اینکه تو تیم ملی ایران بازی کنه چه تاواتی داد.
فوتبال ایران لجنه. ادم درست هم توش کم پیدا میشه. اونایی که از نزدیک دیدن چیزهای باورنکردنی زیاد تعریف میکنند. خوبش علی دایی که اینه. ببین بدش که مایلی کودنه چیه.
پنج‌شنبه 5 اردیبهشت 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
هورا دمت گرم زندی پرسپولیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
پنج‌شنبه 5 اردیبهشت 1387

Ario - ایران - اهواز
ayaz-m - سوئد - گوتنبرگ
علی دایی خوبشه؟؟؟جوک میگیی؟خوبی مایلی کهن اینه که دستش روست...شما باید از اون پانترکای طرفدار دایی باشی...دارودسته شناخته شده پاکزاد و یاشار و...
پنج‌شنبه 5 اردیبهشت 1387

hamiyan - انگلیس - لندن
........همه اینها از دایی تا مایلی و.....مال تیم ملی رژیم اشغالگر ایران یعنی جمهوری اسلامی هستند....دورد بر مصطفی عرب کا پیتان اسبق ایران.
جمعه 6 اردیبهشت 1387

fx4540 - کانادا - ونکوور
زندی و قطبی افراد شریفی هستن که متاسفانه در بازگشت به ایران اشتباه کردن.
جمعه 6 اردیبهشت 1387

anfal - مالزی - کوالالامپور
خیلی خوشحال شدم که زندی ومهدوی کیا میخوان پرسپولیسی شوند.
جمعه 6 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.