ضد حال زدن یک دختر به یک پسر

ضد حال زدن یک دختر به یک پسر

دختر با ظاهری ساده و نه مذهبی در حال عبور کردن از خیابان بود پسری از پیاده رو داد زد سیبیییلو چطوری؟ دختز کاملا خونسرد تبسمی کرد و جواب داد وقتی تو زیر ابرو بر می داری من سیبیل می زارم تا این جامعه یه مرد هم داشته باشه پسر سرخ شد و چیزی نگفت.

teena - کانادا - تورنتو
کلی خندیدم!!! خیلی باحال بود....
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

mohammad007 - ایران - تهران
نسبت به تیتر خبر خیلی بی مزه بود!!!!
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
همانطوریکه زیر ابرو بر داشتن پسر زشت و صحیح نیست من فکر میکنم که سبیل برای دختر و رعایت نکردن ظاهردختر خانمها هم زشت و صحیح میباشد.
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

سورنا - ایران - تهران
یک حرف حساب خلاصه و مختصر.!!!!
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

نوه ی ابلیس - ایران - گرگان
دوستان عزیز ساکن در ایران بخوانند:

هیچ طوری نشده در گذشته های خیلی دور و در زمان فراعنه دختران موی سر خود را از ته می زدند و به قول امروزی ما ایرانیان سه تیغه می کردند و پسران موی خود را بلند می گذاشتن . و ما می توانیم موسی را ببینیم و یا حتا آخریننشان محمد را که گفته بودند یکی از نشانه های محمد این است که موی بلند دارد .و فکر کنم یکی از افتخارات بشر همین است که به گذشته خود سری می زند و خبری بگیرد .و حالا چرا عده ای از خدا بی خبر موی بلند جوانان را از ته ماشین می کنند جای خیلی سواله!!!!!!!
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

minak - ایران - تهران
خیلی مزخرف بود.ارزش خواندن و تامل را هم نداشت..باز هم شعار !..
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

dandy - امارات - امارات
ههههههه اره والله خوب جوابی بهش داد..خوشمان امد
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

thornbird - انگلیس - لیدز
یعنی این آقا از اینکه زیر ابرو برداشته شرمنده شده یا از اینکه شبیه دخترها شده٬ شرمنده شده و صورتش سرخ شده؟
اینکه مردها مثل مردها باشند و زنها مثل زنها٬ خوب است اما زنها باید چطور باشند و مردها باید چطور؟
تحقیقات نشان می دهد(لطفا منبع را نخواهید که واقعا در دسترسم نیست)٬ آنچه که افراد جامعه به عنوان کاراکترهای زن بودن و مرد بودن می پذیرند٬ در واقع برخواسته از معیارهای فرهنگی موجود در جامعه است.
ما به پسر بچه هایمان می گوییم: مگه دختری که گریه می کنی؟!!!!!!!!!!!!(یعنی دخترها ضعیفند و همیشه گریان) و به دخترهایمان می گوییم: آفرین. اگه غذایت را بخوری مثل اسپارتاکوس می شوی (اسپارتاکوس قهرمان یک کارتون عروسکی است که خیلی قوی٬ خیلی کمک کننده٬ خیلی دوست٬ ورزشکار٬ سبزیجات و میوه را خیلی خوب می خورد و دارای همه صفات خوب که هر روز صبح از سی بی بی سی پخش می شود).در این کارتون حتی استفانی (دختر کوچولوی خوب که میوه و سبزیجات و غذای سالم هم می خورد) هم نقش دارد٬ اما اسپارتاکوس (با جنسیت مذکر) نماد قهرمان اصلی است.
دختر کوچولوی من هم به فهرمان بازیهای این نماد و مظهر قدرت و سلامت ایمان دارد و نمیخواهد هیچکدام از شخصیتهای مثبت باشد غیر از اسپارتاکوس.
متاسفانه حتی من که مادر تحصیلکرده ای هستم و از سطح مطالعاتی بالایی برخوردارم٬ تحت تاثیر همان الگوهای سنتی که از کودکی به من آموخته شده٬ موافقت کرده ام که الگوی قهرمانی دخترم ٬ فردی باشد که جنسیتش با حنسیت او فرق دارد.
به هرحال٬ اگر ما سعی کنیم که الگوهایی که دربرگیرنده ویژگیهای شخصیت مثبت هستند را٬ جدای از جنسیت به کودکانمان انتقال دهیم٬ آنها همیشه می توانند به ارزیابی شخصیت خود جدای از اینکه آیا شبیه جنس مخالف هستند یا نه٬ بپردازند.
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
خانم از لیدز من فردی فاولیش(ترجمه آلمانی:تنبل)رو دوست دارم.شخصیت مقابل اسپارتاکوس.البته شهردار هم شخص شخیصیه!!!!
چهار‌شنبه 4 اردیبهشت 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
کووووووووووول
پنج‌شنبه 5 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.