رضا ایرانمنش به کما رفت

رضا ایرانمنش به کما رفت

رضا ایرانمنش روز شنبه به علت شدت گرفتن عارضه شیمیایی به کما رفت.
    

به گزارش فارس، رضا ایرانمنش، از کارگردانان و بازیگران متعهد کشورمان که از جانبازان دوران دفاع مقدس است، به علت شدت گرفتن عارضه شیمیایی از اواخر هفته گذشته در بخش آی سی یو بیمارستان آتیه بستری شده و از روز شنبه به علت شدت یافتن بیماری به کما فرو رفته است.

بنابر این گزارش، او در دوران دفاع مقدس به دلیل قرارگرفتن درمعرض آثارمخرب بمباران شیمیایی رژیم بعث عراق از ناحیه ریه و شش دچار آسیب‌های جدی شده و سال‌هاست که از این مشکل رنج می‌برد.

«رضا ایرانمنش» تاکنون در بیش از 60 فیلم تلویزیونی و سینمایی به ایفای نقش پرداخته و در چند سال اخیر بدلیل وضعیت جسمانی به نگارش فیلمنامه و کارگردانی روی آورده است.

او در فیلم‌هایی چون تلفن، ترور، کمین، دکل، آخرین شناسایی، سجاده آتش و ... بعنوان بازیگر حضور داشته و سفر عشق به سرزمین وحی، روژان و اورامان نیز از آثار او در زمینه کارگردانی هستند.
babaktoronto - کانادا - تورنتو
رضا ایرانمنش از بچه های خاکی و نیک جنوب و صمیمی ترین دوست مرحوم ناصر عبداللهی است این بیماری را مدتها داشت اما فکر کنم که فراق یار در این ماجرا کار خودش را کرده و رضا نتوانسته دوری ناصر را تحمل کند و در شرف رفتن به سمت یار غار است.
براستی جواب پر پر شدن این سرمایه ها و جوانان این مرز و بوم را که در اصرار بی معنی بر ادامه جنگ بیهوده و زرگری(حداقل بعد از سال 63) به انواع و اقسام دردها و مشکلات و در نهایت رهسپاری به سوی دیار باقی را چه کسی باید بدهد؟
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

پری دریائی - ایران - تهران
خوب مسئولا ن رژیم !جایزه بعثی های کثیف و عراقیهای ادمکش را کنار بذارین!!!!
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

king_irooni - ایران - سربندر
واقعا" و از صمیم قلب برای تمام کسانی که برای دفاع از خاک عزیز کشورمون از جونشون مایه گذاشتن و الان جانبازن و در صحت و سلامت نیستن آرزوی تندرستی دارم
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

aynaza - ایران - تبریز
خیلی تاسف باره...واقعا حیفه این همه جوون....
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

fati1378 - فرانسه - پاریس
از خدا وند برایش سلامتی ارزو مندیم یا من اسمهو دوا وزکرهو شفا
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

bahman_hw - ایران - مشهد
امیدوارم که حالش هرچه زودتر خوب بشه .
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

derafsh - اتریش - وین
درود بر رزمندگان و همه عزیزانی که به نحوی جلوی تجاوز دشمن به خاک ایران عزیز را گرفتند. درود بر شما.
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
بخور بخور جنگ سهم دزدان بود و مریضی و مرگ سهم وطنپرستان .
چهار‌شنبه 4 اردیبهشت 1387

artosh - ایران - تهران
امیدوارم که خطری ایشون رو تهدید نکنه. گرچه .....
کجا هستن اون بی پدر و مادرایی که خون ملت رو کردن تو شیشه و داعیه حکومت دارند. لعنت به همتون که قدر عزیزانی که در جبهه از دست دادیم رو نمیدونید. تف به نظام بی پایه جمهوری اسلامی ایران.
چهار‌شنبه 4 اردیبهشت 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
احمدی نژاد اینا رو می خونه و می شنوه و می بینه و بازم به (برادران) مسلمان عراقی به بهانه بازسازی عراق کمک مادی می کنه؟؟ خاک تو سر بی غیرتش که اونهمه جوون پرپر شده رو با چشمای باباقوریش نمی بینه
پنج‌شنبه 5 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.