قطع دست یکی از قویترین مردان ایران

قطع دست یکی از قویترین مردان ایران

سانحه دلخراش رانندگی، دست یکی از ورزشکاران مطرح قوی‌ترین مردان ایران را تا آستانه قطع شدن پیش برد.

به گزارش مهر، این حادثه که بر اثر سانحه رانندگی در اتوبان آهنگ تهران رخ داد ، «مجید دژبرار»، نفر پنجم دوره قبل مسابقات قویترین مردان ایران و نفر پنجم مسابقات بین‌المللی روسیه، دچار قطعی دست از ناحیه بازو شد که بلافاصله توسط مردم و نیروهای امداد برای اقدامات اورژانسی به بیمارستان لاله تهران انتقال یافت.

با تلاش کادر پزشکی بیمارستان لاله و به ویژه دکتر فرهاد فیروزی، دست قطع شده این ورزشکار، طی یک عمل جراحی پیچیده و چند ساعته، بار دیگر به بازوی دست وی پیوند شد که خوشبختانه این عمل جراحی با موفقیت همراه بود.

دژبرار پس از گذراندن دوره نقاهت، عصر امروز از بیمارستان لاله تهران مرخص شد، ولی پزشکان معالج برای بهبود کامل و به ویژه بازیابی عصب دست وی، دوره استراحت نسبتا طولانی را برای او تجویز کرده‌اند. به گفته پزشکان حال عمومی دژبرار خوب است، ولی از نظر گردش خون و بازگشت عصب‌های حرکتی در ناحیه دست، نگرانی‌ها ادامه دارد.

با شرایط به وجود آمده برای این این ورزشکار، به نظر می‌رسد وی دیگر نتواند در صحنه مسابقات قویترین مردان ایران شرکت کند و این رشته از وجود یکی از بهترین قهرمانان خود محروم خواهد ماند.

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
با ارزوی بازگشت سلامتی کامل برای این قهرمان .
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
بسیار متاسف شدم ولی تاسف فایده ای ندارد.برای این قهرمان دعا میکنم تا انشاالله هر چه سریعتر از سلامتی کامل برخوردار شود.ضمنا دوستان چنانچه علت سانحه را کسی میداند باطلاع برساند تا برای بقیه دوستان ضمن مطلع شدن از چگونگی اتفاق تجربه ای برای همگان باشد.
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

palang - انگلیس - لندن
اخ که خیلی دلخراشه مرده شوره رانندگی تو ایران رو ببرن
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

Artosh - ایران - تهران
بنده خدا! آرزوی سلامتی برای این هموطن عزیزمون رو دارم.
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

behnaz_7192 - ایران - شیراز
من تو مسابقه می دیدمش...امیدوارم که خوب بشه.
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
در صورت امکان خبر جدیدتری از اخرین وضعیت این قهرمان در سایت منتشر کنید و اینکه پیوند عضو قطع شده چقدر جواب داده ؟ با تشکر.
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

ooshkool - استرالیا - پرث
آخر نفهمیدیم قطع شد یا نشد؟؟؟؟
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.