احمدی نژاد در حین سخنرانی رسمی: چاکر شماییم - ویدیو

احمدی نژاد در حین سخنرانی رسمی: چاکر شماییم

p0licce - امارات - دبی
ای خدا این کی میخواد بفهمه که ریس جمهور یک مملکت شده؟؟؟
لامذهبا بابا یکم یادش بدین حد اقل.
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

gono - امارات - العین
بنازم به این عظمت و سادگی
زنده باد احمدی نژاد
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

derafsh - اتریش - وین
در تمام این ویدئوی یک دقیقه ای فقط چرند و پرند گفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

12mo12s - فیلیپین - سیبو
همش شعار!!! 30 ساله دارید شعار میدید!!!
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

mah1 - ایران - تهران
گاهی این احمدی حرفهایی میزنه که خدایی مایه خجالته ولی اینطور ایراد گیریها واقعا روا نیست حرفه بدی نزده! حالا اگه میگفتین کلی ادمه بدبخت بازم الافه حرفهایه تکراری شدن یه چیزی!
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
لوووووول من گفتم الان می زنتش لوووووول
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

amir_australia - استرالیا - سیدنی
اقای رئیس جمهور مدیریتهایی که شما بهش اشاره کردید در ایران هم هست....؟
شما به جای اینکه حرف از مدیریت جهانی و اصلاح دنیا بزنی به فکر اوضاع خراب مملکت باش که هر لحظه امکان طغیان صبر سر ریز شده مردم ایران ستونهای حکومت دیکتاتوریت را سر نگون خواهد کرد....
در کتاب تاریخ راهنمایی به گفته می شد شاه ها و سلطانها به ایران خیانت کردن. قاجارها چوب حراجی به مملکت زدند و ...اما روزی خواهد رسید که از شما به عنوان خو نخوار ترین و خائن ترین حکومت ایران در طول تاریخ نام بره خواهد شد. انجا که تو فرعو زمانی .... در تیر رس باد خزانی....
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

aryamanesh14 - ژآپن - توکیو
همه مشکلات بشر ٬ همه زشتی ها ٬ همه ظلم ها وتبعیض ها ناشی از مخلوط شدن دین و سیاست میباشد.
بله بیل بده بدست اقای اسدزاده تا بزند به فرق سر اقای سخنران.
چاکر شمائیم............
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

amin2008dubai - دبی - دبی
تفکر بشر بر سه اصل استوار است 1 عقلانی 2 احساسی 3 توهمی ؛و احمدی نزاد دچار تفکر توهمی شده است
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

next - انگلیس - لندن
همش شعارهای چرت و پرت وحرفهای بی سرو ته میده. حتما پشت تریبیون هم پاش رو از تو کفش اش درآورده و بوی گندش جمیعت رو مست و از خود بیخود کرده.
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

bahman_hw - ایران - مشهد
تیکه با حالی بود (اگر چه که خیلی مشنگه)
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

thornbird - انگلیس - لیدز
من فکر میکنم کارش خیلی طبیعی بوده. چه اشکالی دارد که وقتی برای همین مردم حرف میزند که خواستنشُُ٬ مثل همین مردم هم باشی. بدون تکلف و بدون چهارچوب های رسمی سخنرانیهایی که ما اینجا می بینیم.
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

ویسپرد - انگلیس - لندن
پر رو تر از این ادم دیگه وجود نداره..اخه مرد نا حسابی از چه مدیریتی حرف میزنی؟هفته پیش عوامل رژیم با یه عملیات تروریستی مردم رو به خاک و خون کشیدند بعدم گفتند این هدیه ای بود از طرف امام زمان اخه مکر و حیله تا کجا؟ تا کی خون مردم رو تو شیشه میکنید؟تا کی میخواهید به این مدیریت ننگینتون ادامه بدید؟تا کی با این اعمال و رفتار بدوی و عقب مانده مردم رو خر کنید و کلاه گشادتون رو سر ملت بدبخت و بیچاره که از ترس جانشون زیپ دهانشون رو بستند و به زندگی خفت بار تن دادند ادامه بدهید؟ننگ بر شما باد.
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
از یک مشت بلانسبت گاااااو چه انتظاری میشه داشت؟ یکی مثل محمود دیسیپلین ریاست جمهوری نداره یکی ام از بین اینهمه نفهمی که برای شنیدن اراجیف این آقا جمع شدن به فکر نامه رسونیه؟ یکی نیست بهش بگه خب که چی؟ به فرض که نامه رو هم دادی و فرض محال که احمدی نژاد خوندش ، تا حالا مرهم کدوم زخم شده که این دومیش باشه؟
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
فکر میکردم فقط من متوجه نمیشم که اینها چه میگن.اما متوجه شدم که ملت هم از اینکه ملاها و مزدوران تو سخنرانیها جز چرند و حرف مفت و بیربط گویی و بدون معنی و مفهوم وقت ملت را میگیرند با من هم عقیده اند.واقعا بیایید چرندیات هر کدامشان از بالا ترین مقام تا کوچکترین مدیر مسئول اینها را به سخنرانیها و حرف مفت زدنهای بی معنی و تکراری که 30 سال است تکرار میکنند گوش کنید. اینها خودشان هم نمیفهمند که چه میخواهند بکنند. ملاها نه برنامه ای نه هدفی جز گذراندن زمان و چپاول کردن اموال کشور و در نهایت برای حفظ قدرت خود و پشتیبانی از موقعیت ننگین حکومت ننگینی که با وعده و دروغ بنام حکومت اسلام بپا کرده اند کاری بنفع ملت ایران انجام نمی دهند .
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

shanul - المان - هامبورگ
بدبختی کشور ایران هم نتیجه مدیریت غلط مسئولان دیکتاتور رژیم فاسد جمهوری اسلامی ایران هست.
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

bahman_hw - ایران - مشهد
تینا - آلمان- ماینز
مردم گاو نیستند مردم فقیرهستند و محتاج . مجبورند به هر راهی برای رسیدن به حد اقل امکانات بروند.(شما واقعا بی ادب هستید)
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

sara24 - اسکاتلند - گلاسگو
احمدی نژاد شاید که بهترین نباشه اما از خیلی از خون خوار های کثیفی مثل بوش بهتره مشکل ایران احمدی نژاد نیست خیلی از چیز های دیگه است پس بهتره که به جای گیر دادن به احمدی نژاد یه کم فکر کنیم و تا وقتی که بت های زنده هستند اینقدر به بت های مرده سنگ نزنیم
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

ویسپرد - انگلیس - لندن
thornbird - انگلیس - لیدز sara24 - اسکاتلند - گلاسگو معلومه که سر شماها توی اخور رژیم هست
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

amirjoun - ایران - ایران
احمدی نژاد = هیتلر
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

mehranbeigi - کانادا - تورنتو
چاکرییم به مولااااا خیلی اقایی
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

sara24 - اسکاتلند - گلاسگو
ویسپرد انگلیس لندن برات متاسفم با این طرز حرف زدنت اما به دو دلیل خودمو باهات دهن به دهن نمیکنم یک این که کلاسم به کلاست نمیخوره دوم این که جای بحث نمی مونه تو خودت با طرز حرف زدنت ثابت کردی که مشکل ما احمدی نژاد نیست مشکل ما ادم هایی مثل شما هستن که ادعای ازادی عمل و بیان میکنن اما تحمل شنیدن نظرات مختلف دیگران رو ندارن غافل از این که برای دموکرات بودن و داشتن دموکراسی ادما حق انتخاب و حرف زدن دارن بدون این که بشون توهین بشه در اخر سر شما تو کدوم اخوره؟ائ سادگی مقدس
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
sara24 - اسکاتلند - گلاسگو کاملا موافقم باهاتون!
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

دختر پارسی - ایران - تهران
خیلی برام جالبه اینکه بعضی افراد که در خارج از کشور حال می کنن از این احمد تیر خلاص زن دفاع می کنن سارا خانم تو که انقدر دوسش دار ی این چاله میدونی رو وقتی به خاطر یک تار مو مامورای این عوضی انداختنت زیر مشت و لگد و سیر فحشت کردن اونوقت ازش طرفداری کن نرو توی اسکاتلند لخت و پتی بگرد بعد چرت و پرت بگو. واقعا سرتون تو اخور این رژیم کثیفه!!!
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

ویسپرد - انگلیس - لندن
گله مزدوران بسیج شده احمقی نژاد و حکومتش به برکت مساعدتهای پنهانی از ایران خارج شده و در اقصی نقاط این پهنه گیتی به چریدن و دفاع از این حکومت مشغولند.....
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

sara24 - اسکاتلند - گلاسگو
ویسپرد لندن تو که بازم مشغول به چرت و پرت گفتنی!!!!شاعر میگه این سخن ها کی رود در گوش خر گوش خر بفروش و دیگر گوش خر میدونم فهمیدن این شعر سنگین برات سخته اما خوب بازم به قول شاعر من انچه شرط عقل است با تو گویم تو خواه پند گیر خواه ملال کن.
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

sara24 - اسکاتلند - گلاسگو
من از احمدی نژاد یا هیچ کس دیگه دفاع نکردم یاد بگیرین مردم رو زود قضاوت نکنید منظور من اینه که اون حداقل انقدر شجاع هست که تو روی امریکا و همه زور گو ها می ایسته و ازشون نمیترسه.در ضمن وقتی شما به این اقا رای دادین من اصلا ایران نبودم پس سر اونایی که بهش رای دادن تو اخورشه.یه چیز دیگه شاعر میگه از ماست که بر ماست پس به جای مثل پیرزن ها نق زدن عمل کنید در جواب دختر پارسی ادمایی مثل تو ازادی رو لخت بودن میدونن تو حتی معنی کلمه ازادی و ازاده بودن هم نمیدونی.
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

xerox - ایران - شیراز
ویسپرد - انگلیس - لندن
قربان دهانت اصل مطلب را گفتی اینهامزدوران رژیمند که کارشون اوباشگری
در خارج از کشوره
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
خنده دار تره بیشتر طرفداران این مردتیکه تو خارج شاید هم الکی ادرس میدن به هر حال خنده داره که دفاع میکنند پس برا ی چی این ورید ؟؟؟؟هر چند هرکس پول مفت دولت را بگیره بیاد این ور هواخوری عشق حال کردن باید هم از احمقی نژاد دفاع کنه ....مسخره عام خاص شدی با این نظر مزخرفت و تایید شده مزخرف دیگرا ابلهانی که باتو موافقند.
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

farhad_uk - انگلیس - لندن
ای بابا خوب گیر ندین دیگه بدبخت حرف زدن بلد نیست دیگه ...
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

یاسمن110 - ساحل عاج - ابیدجان
احمدی نژ اد سادگیت حرف نداره .
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

ویسپرد - انگلیس - لندن
از تمامی بچه هائی که از سایت دیدن می کنند می خواهم اگر براشون ممکنه یه سری به کشورهای حومه خلیج فارس که تازگی به خلیج عربی تغیر نام داده (چشم جمهوری اسلامی روشن)بزنید و با چشم خودتون ببینید چطور دختران و زنان ما به علت فقر و بی پولی مجبورند .....بخابند.چطور ناموس و حیثیت ما به باد رفت و چطور ابروی چند هزار ساله ما را بردند به طوری که از ایرانی بودن خودت شرمسار می شوی. مقصر چه کسی هست؟ نیمی از مردم ایران زیر خط فقر زندگی می کنند ان وقت احمقی نژاد که بعضیها شیفته سادگی و خاکی بودنش می شوند میلیارد میلیارد سرمایه مملکت رو به باد میدهد.اینهمه بدبخت و گرسنه توی ایرانه چرا این پولها رو خرج مردم نمی کنند؟ به چه زبانی باید گفت(چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است حرام)سادگی احمدی نژاد برای کارگری که باید بچه های گرسنشو سیر کنه نون شب نمی شود.شخصیت و وجود این ادم خیلی خیلی ضعیفتر از اونه که بخاد یه مملکت رو اداره کنه گر چه دست نشانده سید علی است . واسه گلاسگو هم باید بگم .... عقلش خیلی کوچیکتر از اونه که بخاد این مسائل رو درک کنه!! تو هم میتونی به ....ر کردن ادامه بدی نوش جانت . ولی مطمئن باش دنیا اینطور نمی ماند اینقدر اه و ناله پشت سر این رژیم و عواملش هست که هیچ راه فراری نیست . با تشکر از مدیریت سایت
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

فرزند آریا - سوئد - مالمو
با سلام به تمام آی کیو هایی که در این سایت نظر دادند باید به عرض برسانم که اون بنده خدایی که از وسط جمعیت داد زد که نامه داره برای احمدی نژاد از افراد خودشه و همه این فیلم بازی کردن ها برای تحمیق ملت همیشه در صحنه و هشیار ایران است. در ضمن به اطلاع مردم همیشه بیدار می ر ساند که اگر فکر می کنند گوجه فرنگی گران شده می توانند یه سفری به تهران نموده و از میدون بار نزدیک خونه احمدی نژاد خرید کنند. ضمنا بنا به گفته همین احمدی آی کیو نژاد علت گرانی در ایران خصوصا مواد غذایی به این علت است که یه عده از نوکران استکبار جهانی با گرفتن وامهای نجومی از سیستم بانکی باعث کمبود آجر و طبیعتا آجر کردن نان مردم شدند. و در آخر یک پیام دارم برای آفریدگار جهان (البته من قصد دخالت ندارم) ولی می خواهم بدانم که خدایا خدایا چرا این همه آی کیو به ملت ایران دادی در حالی سایر جهانیان بدبخت را اینقدر بیغ آفریدی. نفت و گاز و منابع طبیعی و انسانی و هزاران نعمت دیگه بس نبود براشون. البته ببخشید که احساساتی شدم !
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

hosein750 - ایران - شهرقدس
بابا از تو این کارا بعیده. کی میخوای باور کنی رئیس جمهور یک مملکت اسلامی هستی.
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

persia_64 - ایران - طهران
آخوند لباس شخصی اینه ها
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

elvis2002 - سوئد - گوته برگ
این یارو خودش هم نمیفهمه که چی داره میگه! میگید نه یک بار دیگه فیلم را ببینید و به حرفهاش گوش بدید.
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

bardia25 - ایرلند - دوبلین
احمدی نجاد خیلی ساده هستی ولی راه راهت هم تو افریقا هست
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

sabrina - ایران - امل
این بابا از مدریته تبعیض نژادی حرف میزنه؟
حالا که چاکر ما هستی پاشو بیا زمین و ظرف ها را بشور
چهار‌شنبه 4 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.