مصباح یزدی: دانشجویان غیر از بدگویی به نظام و اسلام چیز دیگری یاد نمی‌گیرند

حجت الاسلام مصباح یزدی: دانشجویان غیر از بدگویی به نظام و اسلام چیز دیگری یاد نمی‌گیرند

حجت الاسلام مصباح یزدی رییس یک موسسه آموزشی در قم در دیدار اعضای شورای مرکزی کمیته امداد امام خمینی(ره) با انتقاد از ضعف برنامه‌ها در کشور گفت: مسئولان باید مهارت‌های لازم را کسب کنند و دلسوزانه روش بهتری را یاد بگیرند و آن را تجربه و ارزشیابی نمایند و شرایط فرهنگی، بین‌المللی کشور را بر اساس علمی بررسی نمایند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری انتخاب، وی خواستار عزم ملی برای اجرای برنامه‌ها شده و افزود: تا عزم ملی نباشد و کارشکنی و رقابت مانع اجرا باشد نمی‌توان انتظار داشت که برنامه‌ها به خوبی اجرا شود.

وی تصریح کرد: نباید توقع داشته باشیم که اگر فرد و یا گروهی برنامه صحیحی ارائه کرد، صرف امضاء رئیس دولت حتما اجرا می‌شود که در این صورت، باید کشور در چند ماه حکومت امیرالمومنین(ع) می‌شد.

آیت‌الله مصباح یزدی گفت: دستور مقام معظم رهبری بر همه چیز اعتبار و مشروعیت می‌دهد و ما در تصمیم‌گیری‌ها نباید دخالت کنیم و هر چه ایشان امر کنند آن را می‌پذیریم.

مصباح یزدی اظهار داشت: نسل آینده در معرض خطر است که نه آداب قدیمی و سنتی و نه ارزش‌های اسلامی بر تربیت آنها حاکم است و با این فرهنگ غربی و تلویزیون و دروس دانشگاهی تربیت شدند و در کلاس دانشجویان غیر از بدگویی به نظام و بعضا به اسلام چیز دیگری یاد نمی‌گیرند.

وی افزود: باید سعی کنیم این نسل جوان را تقویت کرده و در تربیت دینی آنها نقش داشته باشیم.

این استاد حوزه، کمیته امداد را یکی از بهترین یادگارهای امام خمینی(ره) دانسته و افزود: این نهاد در جامعه برخوردار از نعمتی است و از افراد مخلص تشکیل شده که ارادت خاصی نسبت به امام و انقلاب داشته و دارند.

آیت‌الله مصباح یزدی فعالیت‌های کمیته امداد را بی‌نظیر بیان کرده و گفت: باید با مسایل روانی محرومین ارتباط داشته باشید و با دید اسلامی آنها را هدایت کنید و جایگاه خود در جامعه انقلابی و اسلامی را مشخص نمایید.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: برای کیفیت تعلیم و تربیت نونهالان و جوانان از روش‌های علمی و از ارزش‌های اسلامی استفاده شود که اگر این دو با هم نباشند تضاد ایجاد خواهد شد.

آیت‌الله مصباح یزدی گفت: راهنمایی و هدایت نسل جوان باید با دید اسلامی باشد که مراکز علمی دینی در این زمینه نقش ایفاء می‌کنند و حدود شرعی آن را بیان می‌کنند که این وظیفه حوزه علمیه است.

aynaza - ایران - تبریز
یوخ بابا !!!!!! ...........
همه اینا رو خودت گفتی یا کسی هم کمکت کرد زینگول!!
قربون خدا برم که زاید ترین مخلوقاتش رو تو ایران تدارک دید.
شنبه 31 فروردین 1387

souroosh - ایران - ساری
سلام. به راستی که مصباح یزدی شیطان زمان است. نمود وتجسمی کامل از معاویه می باشد. تمام سعی احمدی نزاد این است که او را رهبر کند چرا که از شاگردان او در مدرسه حجتیه بوده است.جنایات مصباح فراوان است مافیای شکر . غارت اقتصاد ملی همراه با سپاه پاسداران . دستور دهنده اصلی حمله به تجمات و مجلس و تخریب اماکن مقدس دراویش بی گناه شاه نعمت اللهئ گنابادی و ضرب و شتم فرزندان و زنان انها در قم و بروجرد . رهبر مدرسه متحجر و کثیف حجتیه و دیگر دستهای پنهان جنایتکارانه. لعنت خدا بر شما که به اسم دین و اسلام سر دین را بریدید و باعث بد نامی اسلام در جهان شدید.
شنبه 31 فروردین 1387

negar2007 - انگلستان - لندن
وی افزود: باید سعی کنیم این نسل جوان را تقویت کرده و در تربیت دینی آنها نقش داشته باشیم------->یعنی:بترسونیمشون.کتکشون بزنیم و معتادشون کنیم تا کاری به کار ما نداشته باشند.
شنبه 31 فروردین 1387

derafsh - اتریش - وین
نسل جدید راه خود را پیدا کرده است و دیگر گول شما را نمی خورد. دکان شما انگلها بزودی تخته خواهد شد. نسل جدید بسیار باهوش است و در کمین فرصت است که برای همیشه از شر شما زالوها خلاص شود. این فرصت بزودی بدست می اید و شما برای همیشه از صفحه روزگار حذف خواهید شد.
شنبه 31 فروردین 1387

homeless - -
قابل توجه ایت الله تمساح یزیدی : به شکر خدا نسل جدید دانشجویان غیور ما فرق بین اسلام تازی واسلام انسانی را متوجه میشوند و دیگر از ارزشهای اسلام تازی دفاع نمی کنند. همینکه شما خودتان هم آ شکارا شکست خود را اقرار میکنید نقطه عطفی در جهت پیشرفت دموکراسی و جنبش دانشجویی در وطن عزیز وغصب شده مان میباشد. پس شما هم بهتر است به همراه طرفدارانتان به صنعت پشمک سازی در یزد اکتفا کنید. زنده باد دانشجویان روشنفکر ایران.
-------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به فارسی و همین طور صحیح وارد کنید , در غیر این صورت از درج نظرات شما در آینده معذور خواهیم بود.
با تشکر
شنبه 31 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
روابط عمومی ناجا اعلام کرد بدنبال انباشته شدن بیش از حد چکمه های جمع آوری شده از پاهای داف های محترم ، گشت ارشاد از فردا به مدت یک هفته فروش ویژه ی زمستانه ی چکمه را در جای جای این مرزو بوم آغاز خواهد ک.حوزه علمیه با مصباح یزدی برود جلو.
شنبه 31 فروردین 1387

شیراز+دوحه+لندن - انگلستان - لندن
اقای یزدی نظرتون چیه دانشگاه ها رو تعطیل کنند؟؟
خدایا من نمیدونم نظام شما چی داره که تعریف کنن؟
شنبه 31 فروردین 1387

next - انگلستان - لندن
قرار نیست نسل جدید هم مثل نسل های قبلی فریب حرف و احادیث شما تازی ها رو بخورند و کورکورانه از شما پیروی کنند. ریاکاریها و تظاهر کردن های این رژیم دیگه بیفایده است و هیچ عقل سلیمی اونها رو باور نمیکنه.
شنبه 31 فروردین 1387

sogol.m - امارات - دبی
توقع داره از رژیم و اسلام تقدیر و تشکر بشه؟
شنبه 31 فروردین 1387

بهزاد-مهراد - ایران - تهران
فرد در اسلام، چه راستین و چه غیر آن، بى حقوق و بى حرمت است. زن در اسلام برده است. کودک در اسلام در رده احشام است. عقیده آزاد در اسلام معصیت است و مستوجب عقوبت است. موسیقى فساد است. سکس، بدون جواز و بدون داغ مذهب بر کپل مرتکبینش، گناه کبیره است. این دین مرگ و خون و عبودیت است. راستش همه ادیان همینند، اما بیشتر ادیان را بشریت آزاد اندیش و آزادیخواه در طول صدها سال در قفس کرده است. این یکى را هرگز نگرفتند و مهار نکردند. چرخ مى زند و نکبت مى آفریند
شنبه 31 فروردین 1387

نوه ی ابلیس - ایران - گرگان
وای دوستان خدا رحم کنه ..این ها اگر هر کدامشان شب بخوابند و صبح بیدار شوند و بخواهند رویای شب قبلشون را به مرحله برنامه ریزی و اجرا در بیاورند .می دونید چی میشه یعنی یک میلیون سال دیگه باید در خرافات و جهل و نادانی زندگی کنیم بابا اینا دیگه کیند دست پدر بزرگ را از پشت بستند.حالا هی بگید لعنت خدا بر شیطان .بابا خدا قرن هاست با شیطان آشتی کرد .
به قول یکی از دوستان که گفته بود خدا رفته مسافرت .حالا کی بر گردد و نسل این بختکها از روی زمین بردار من نمی دونم.
شنبه 31 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
مصباح یزدی که لعنت خدا بر تو باد پس دانشجویان بیایید از غیر واقعیتها در جامعه ایران بدگویی کنند؟؟؟؟واقعیت این هست که نظام شماها فاسد هست و اسلامی که شماها تبلیغ میکنید بر مبنای خشونت و نابودی عقاید مخالفانتان هست.
شنبه 31 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
تا چه حد پاچه خواری رهبر!!! مرتیکه تو که دیگه نمیشه گفت پات لب گوره بلکه توی گوره لااقل این آخر عمری حلالیتی طلب کن حرف درستی بزن!!! راستی چرا یک حرف درست زدی و گفتی مسئولین بیسواد و بی مهارت هستند و باید مهارت پیدا کنند برای کشور داری ولی دیگه بعد از سی سال که تو مملکت ری... فکر کنم خیلی دیره و وقت خدا حافظی رسیده و باید گورتونو گم کنید.ای تو اون گور همتون آتیش بگیره که کشور و ملت را سی سال آتیش زدید حالا میگی مهارت نداشتید و دلسوزانه عمل نکردید و تجربه و فرهنگ نداشتید سواد در امور سیاسی بین المللی نداشتید.الاغ اگر باور داری و این حرفها را میزنی پس چرا از اون طرف میگی رهبر ( هر چی )امر کنه باید پذیرفت!!!! حتی اگر بگه ....آره .آخه با همین دستورات ری.... به مملکت و با اطاعت امر کردن و پاچه خوارای توی دزد و مزدوران رژیم و جنایت کاران دیگر جایی در ایران ندارید.لعنت بر هر چه ملای دزد و بی شرف وووو
شنبه 31 فروردین 1387

rad - انگلستان - لیدز
بهزاد-مهراد - ایران - تهران
دوست روشن فکرم من هم با شما موافقم.امیدوارم بتوانیم هرچه بیشتر مردم کشورمان را بیشتر اگاه ببینیم .
شنبه 31 فروردین 1387

ahad300 - ایران - آذربایجان
چاره ای جز این نیست
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

پری دریائی - ایران - تهران
یاد یه فیلم افتادم از کاسه لیسی این جناب. چنان روی دست و پای رهبر عزیز افتاده بود و مثل سگ دست و پاشو میلیسید که ادم از هر چی ادمه حالش به هم می خورد.اونوقت میان تو گوش ما می خونن ادم فقط باید در برابر خداوند سجده کنه. پس چرا خودت اویزون رهبر جون شده بودی و مثل حیوون رفتار می کردی؟؟مگه رهبر خداس. اونم یه ادمه عین همه ماها سرشار از هزاران گناه.اونوقت این کاسه لیس میاد به ما میگه اسلام چنین و چنان.
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

king_irooni - ایران - سربندر
جناب آقای مصباح یزدی .....شما در حد قابل قبولی که مورد نظر خودتونه نظرها رو تونستید به خودتون جلب کنید... البته از نوع معکوس.
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

دختر پارسی - ایران - تهران
لابد دانشجویا باید بیان از جنابعالی و افتخاراتتون تعریف و تمجید کنن؟تقصیر دانشجوها چیه که شما ها جز جنایت و کثافتکار ی کار دیگه ای انجام ندادین؟؟؟
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

danyal - امارات - دبی
آقای مصباح یزدی بـــــــــــــــرو گمشو آشغال عوضی
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

khoshteep - کانادا - ونکوور
بهزاد-مهراد - ایران - تهران
مرسی واقعا من که سالهاست دارم فریاد میزنم. بازم اکثرا میان میگن اقا به دین ما توهین نکن!مرغشون یه پا داره..
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

farhad_uk - انگلیس - لندن
بین مملکت ما رو کیا دارن اداره میکنن خدا باباشو بیا مرزه که اخر عمری 1 حرف راست هم گفت
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

Delhoreh - ایران - مشهد
باید مصوب کنند تا دانشجویان هم مثل آخوندا چادر سر کنند!
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

xerox - ایران - شیراز
یه خارجی میاد تهران میره مسجد میبینه ملت دارن غذای نذری میخورن
میپرسه مگه اینجا نماز نمیخونن میگن نماز میخوای باید بری دانشگاه تهران
میگه مگه اونجا درس نمیخونن میگن اگه منظورت دانشجو و روشنفکره باید
بری اوین میگه مگه آدمای دزد رو اونجا نمیبرن میگن: زکی پس کی مملکت رو اداره کنه
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
xerox - ایران - شیراز
خیلی باحال بود مرسی
چهار‌شنبه 4 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.