پدر شکاک، دختر ۲۶ ساله اش را کشت

پدر شکاک، دختر 26 ساله اش را کشت

متهم: رفتارهای سمیه آبرویم را به خطر انداخته بود

 پدری که با سوءظن به دختر جوانش او را با همدستی دو تن از اعضای خانواده به قتل رسانده بود پس از دستگیری مدعی شد فرزندش مهدورالدم بوده است.

ساعت 30/1 بامداد سومین روز اسفندماه سال گذشته هنگامی که افسر نگهبان کلانتری 12 قزوین از رها شدن جسد دختری جوان در حاشیه جاده احمدآباد - بوئین زهرا مطلع شد بلافاصله بازپرس کشیک قتل را در جریان قرار داد تا تحقیقات جامعی در این خصوص صورت پذیرد. این دختر که با ضربات متعدد چاقو از پا درآمده بود هیچ گونه کارت و مدرک شناسایی همراه نداشت و تنها مشخصاتی که از وی در پرونده به ثبت رسید البسه او شامل کاپشن و مانتو مشکی و شلوار آبی بود. در این میان متخصص پزشکی قانونی که در محل کشف جنازه حاضر شده بود با آزمایش های مقدماتی با توجه به دمای بدن مقتول اعلام کرد حدود 6 ساعت از مرگ دختر ناشناس می گذرد.

پس از آنکه جسد دختر جوان به پزشکی قانونی فرستاده شد، کارآگاهان پلیس آگاهی ماموریت یافتند هویت مقتول را فاش کنند. چند روز بعد مردی به نام قاسم به کلانتری بوئین زهرا مراجعه کرد و از ناپدید شدن دخترش خبر داد. مرد میانسال مشخصات دختر 26 ساله اش به نام سمیه را به پلیس ارائه داد و خواستار انجام تحقیقات برای یافتن وی شد. زمانی که ماموران عکس این دختر را مشاهده کردند پی بردند سمیه همان مقتول ناشناس است. این حدس پلیس زمانی به یقین تبدیل شد که پدر دختر مفقود شده به سردخانه پزشکی قانونی مراجعه و جنازه فرزندش را شناسایی کرد. از آنجا که اطلاعات این مرد درباره نحوه ناپدید شدن سمیه، آخرین رفت و آمدها و تماس های تلفنی وی و نکاتی از این قبیل می توانست سرنخ مهمی برای پلیس تلقی شود افسران جنایی تحقیقات خود را با بازجویی از مرد میانسال آغاز کردند. وی که مدعی بود هیچ اطلاعاتی درباره قتل فرزندش ندارد در برابر پرسش های پلیس به تناقض گویی پرداخت و کارآگاهان هنگامی که از اختلافات میان این مرد میانسال و دخترش مطلع شدند انگشت اتهام را به سوی قاسم نشانه گرفتند و تا آنجا به بازجویی از وی ادامه دادند که تنها مظنون جنایت سرانجام مسوولیت قتل دخترش را برعهده گرفت.

قاسم گفت؛ دخترم دچار مشکلات اخلاقی شده و رفتارهایش آبروی خانوادگی ما را به خطر انداخته بود. گفت وگو و خواهش و تمنا هیچ فایده یی نداشت و سمیه مرا متهم به بدبینی می کرد در حالی که کارهای او سبب شده بود دیگر حیثیتی برای من و اعضای خانواده ام باقی نماند. به همین خاطر موضوع را با داماد و برادرزاده ام در میان گذاشتم تا راه حلی برای این ننگ پیدا کنم. تنها راه چاره کشتن دخترم بود، به همین خاطر نقشه قتل وی را طراحی کردیم تا بتوانیم از آبرویمان دفاع کنیم.

متهم به قتل افزود؛ روز حادثه سمیه را در منزل با ضربات متعدد چاقو به قتل رساندم و سپس با کمک دو همدستم جسد را در خودرو جاسازی و به جاده فرعی احمدآباد منتقل کردیم اما از آنجا که غیبت دخترم شک برانگیز بود تصمیم گرفتم به پلیس مراجعه کنم و مدعی شوم سمیه ناپدید شده و خبری از او ندارم.

پس از اعترافات قاسم کارآگاهان دو همدست او را نیز بازداشت کردند. این دو مرد با پذیرفتن اتهام معاونت در قتل سمیه گفتند از آنجا که دختر 26 ساله را مهدور الدم می دانستند دست به این جنایت زدند.

بنابر این گزارش متهمان هم اکنون در بازداشت به سر می برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.
amir58622 - ایران - مشهد
خدا لعنت کند این پدر را که از بین راه عاقلانه ومحبت کشتن را انتخاب کرده یکی نیست بگه تو خودت باعث تمام کوتاهی های زندگیت بودی که فقط کاشتن بچه وظیفه پدر نیست دلم برای دختر بیچاره خیلی سوخت خدابیامرزش
جمعه 30 فروردین 1387

mahkame - اتریش - وین
مهدور الدم!!!!!!!!!!!!! خدا عقل بده
جمعه 30 فروردین 1387

halind - کانادا - تورنتو
چه وحشیانه..ادم باورش نمی شه که هنوز هم چنین افرادی وجود دارند با این نوع طرز فکر!!
جمعه 30 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
ادم می ماند چی بگه به پدر احمق و روانی و بی سواد این دختر بیچاره.از این پدر و مادرهای مذهبی و بیسواد در ایران زیاد هستند.مملکت و مذهبی که پیشرفت نکند نتیجه اش اینجور مسائل می شود.
جمعه 30 فروردین 1387

حسن کچل - امریکا - نیو یورک
تو ایران با بد حجابی برخورد شود پاداش میگیرد اگر هرزه ایی را محو کنند جرم هست
اگر حتم نداشت نمی کشتش این نیرو انتظامی چرا زنان و دختران روسپی را جمع نمیکند
جمعه 30 فروردین 1387

kara - رتردام - هلند
اینها نتیجه ایمان به مذاهب و عدم ایمان به خداست. مذاهب کاری بجز دوری از خدا والقا عقاید شیطانی و در ظاهربنام خدا نمیکنند. مذهب از اغاز افرینش ساخته شیطان وعاملی برای دوری از خدا و نابودی اخلاق و بشریت زیر نام خدا بوده است. کدام جنایت وجنگ و فساد سراغ دارید که در اثر مذهب نبوده باشد.
جمعه 30 فروردین 1387

negar2007 - انگلستان - لندن
مهدور الدم یعنی چی؟
جمعه 30 فروردین 1387

persian_gulf - کانادا - تورنتو
حسن کچل - امریکا - نیو یورک
لطفا یک کلاهی چیزی پیدا کنید و روی سرتون بگذارید احتمالا آفتاب زیادی به سر مبارکتون خورده.
جمعه 30 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
خدایا خانوادگی باهم نشستن تصمیم بگیرن جون یکنفرو بگیرن که (ابروشون ) حفظ بشه . ........
جمعه 30 فروردین 1387

esf - مالزی - کوالالامپور
چرا چند وقته اینقدر خبر مرگ و قتل می ذارید؟
شنبه 31 فروردین 1387

esf - مالزی - کوالالامپور
خوب الان آبروشون حفظ شد؟
شنبه 31 فروردین 1387

bahram1 - ایران - تبریز
حسن کچل جان مخت خیلی تاب ورداشته دست خودت همنیست
شنبه 31 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
کاری هم باهاشون ندارن اگه پدر و جد پدری این کار بکنند قانون کاری باهاشون نداره قوانین اسلام خیلی طرف مرداست ها
شنبه 31 فروردین 1387

pranses - ایران - تبریز
نگارجون2007 به قول این آقا یعنی کسیکه خونش هدره...خدا هدایتشون کنه بیچاره دختره.
شنبه 31 فروردین 1387

salem - هند - پونا
ببینید دوستان بیخود این مسئله رو به اسلام و مذهب ربط ندین کجای اسلام این نوع کشتن رو مجاز دونسته؟ دلیل بوجود اومدن چنین جنایاتی فقط جهل و نادانی و بی خبری از قوانین اسلامه.
شنبه 31 فروردین 1387

sahar321 - کانادا - ونکوور
این آدما واقعا از حیوان هم بدترند.حیوان حداقل بچه هاشودوست داره. درضمن با شما هم کاملا موافقم
salem - هند - پونا
شنبه 31 فروردین 1387

zahra6644 - انگلستان - لندن
زهرا6644-انگلستان-لندن
شماها چی میدونید که اون بابا چی کشیده؟ البته منم نمیدونم فقط میتونم بگم مرگ بهتر از خفت و خواریه. .......مرگ یکبار...شیون یکبار.
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

Sinashin - ایران - تهران
امان از این آدمایی که به بهانه اسلام هر غلطی دلشون می خواد می کنن و شدن کاسه داغتر از آش آخه یکی نیست بگه مگه تو مجری دادگاه خدایی
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

pedram-tehran - ایران - تهران
کی بعضی آدم نماها میخوان دست از تعصبات خشک و احمقانشون بر دارن؟حالا مثلا با کشتنش آبروی اون خانواده حفط شد؟متاسفانه بعضی قوانین ضد بشری اسلام هم توجیهی می شه برای این آدم نماها که لا اقل بدون عذاب وجدان و با احساس کار خیر و ثواب!! ُآدم به قول خودشون مهدور الدم رو بکشند.در ضمن خانوم زهرا6644 از انگلستان اگه وقت کرد یه کمی مطالعه کنه.براش خوبه.
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

helen1 - ایران - مشهد
دوستان من هم مثل شما ازقتل وجنایت این هم به این شکل وحشتناک شدیدا مخالفم ولی بعضی ازاین دخترها واقعا از خط فحشا هم فراتر میرند ابعضی از این دخترها حتی از نظر مالی هم مشکلی ندارند ولی با انجام دادن فحشا وکارهایه غیر اخلاقی هم جون خودشونو به خطر میاندازند وهم خانواده بیچاره را به دردسر میاندازند....
دوشنبه 2 اردیبهشت 1387

persia_64 - ایران - طهران
از خواهران و برادران مسلمان خواهشمندم بیایند و در باره مهدور الدم توضیح بدن و توجیه کنند این عمل وحشیانه را
زود باشید تا قاطی نکردم تو تالار منتظرم
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.