جنتی: زمان مرگ امریکا فرا رسیده،چون شما فریاد مرگ بر شاه سر دادید و شاه مرد

جنتی با اشاره به شعار نمازگزاران: زمان مرگ امریکا فرا رسیده،چون شما فریاد مرگ بر شاه سر دادید و شاه مرد

آیت ا... جنتی با اشاره به شعار نمازگزاران علیه آمریکا گفت: اکنون زمان مرگ آمریکا فرارسیده است چون شما فریاد مرگ بر شاه سر دادید و شاه مرد.


به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری انتخاب، خطیب نمازجمعه تهران در خطبه دوم نمازجمعه تصریح کرد: شما گفتید مرگ بر اسرائیل و اسرائیل اکنون در حال احتضار است و شما فریاد می زنید مرگ بر آمریکا و مطمئن باشید قدرت پوشالی آمریکا نیز از هم خواهد پاشید .

آیت ا... جنتی با اشاره به ساخت فیلم موهن فتنه در هلند گفت: اینها آنقدر احمق هستند که نمی دانند اسلام و مسلمانان با ساختن چنین فیلم هایی دچار آسیب نمی شوند.

وی تصریح کرد: مسلمانان آنقدر ضعیف نیستند که با دیدن چنین صحنه هایی از ایمانشان دست بردارند.

وی از مردم خواست در مرحله دوم انتخابات نیز مانند مرحله اول با شور و شکوه شرکت کنند.

جنتی گفت: مرحله اول انتخابات به خوبی برگزار شد و مردم در مرحله دوم نیز باید حضور جدی و مملو از شور و شوق داشته باشند.

وی افزود: هر رأی گلوله ای است که به سمت دشمن شلیک می شود و معاندان این ملت و مملکت را ناراحت و عصبانی می کند.

احمد جنتی گفت: هر عملی که به ناراحتی و عصبانیت دشمن منجر شود، عبادت است و رأی شما از این جهت که دشمنان را عصبانی می کند فریضه و عبادت محسوب می شود.

خطیب جمعه تهران با اشاره به ضرورت انتخاب اصلح تأکید کرد: وظیفه داوطلبان نیز این است که در این مرحله، اخلاق اسلامی و قوانین و مقررات را به دقت رعایت کنند.

امام جمعه موقت تهران افزود: در بعضی موارد دیده شد که برخی داوطلبان قوانین و مقررات را رعایت نمی کنند و این رفتار این سؤال را به ذهن متبادر می کرد کسانی که هنوز به قدرت نرسیده اند و اینگونه تلاش می کنند که با تخلف به مجلس بروند، پس از به قدرت رسیدن و ورود به مجلس چه خواهند کرد؟

خطیب جمعه تهران گفت: ملت و دولت عراق باید بدانند که آنانی که وطن و خاک مردم عراق را اشغال کردند دشمن هستند و ملت و مملکت عراق را به خاک سیاه نشانده اند.

جنتی در ادامه سخنان خود در خطبه دوم نمازجمعه تهران افزود: ملت عراق باید بداند نه شیعه، نه سنی ، نه کرد و نه هیچ گروهی به جز اشغالگران دشمن آنان نیست.

وی افزود: هیچ دلیلی برای درگیری بین نیروهای مردمی و دولت عراق وجود ندارد و آنان مطمئن باشند این درگیری ها به نفع هیچ یک از طرفین نیست.

احمد جنتی گفت: نیروهای مردمی باید حرمت قانون و حکومت را رعایت و آرامش را حفظ کنند و دولت عراق هم باید برای نیروهای مردمی ارزش قائل شود .

امام جمعه موقت تهران در ادامه خطبه دوم نماز روز ارتش را به ارتشیان غیور تبریک گفت و افزود : ما باید به جائی برسیم که در آینده ای نه چندان دور نیروهای رزمی ما کارآزموده تر از همه نیروهای رزمی و تجهیزات ما از همه قویتر باشد تا کسی حتی فکر تجاوز به حریم جمهوری اسلامی ایران را به ذهنش راه ندهد .

جنتی گفت : فلسفه نظامی اسلام این است که قدرتی به وجود آید که برترین قدرت ها باشد و هیچ قدرتی نتواند آن را شکست دهد در حالیکه این کانون اقتدار هیچ حرکتی در جهت تجاوز و ظلم نداشته باشد .

خطیب جمعه تهران گفت : ما نه فقط باید با قدرت خواستار حریم ایران باشیم بلکه باید پشتیبان و حامی قوی جهان اسلام باشیم تا دشمنان جرات نکنند به کشورهای مظلومی چون افغانستان و فلسطین هجوم آورند .

احمد جنتی گفت : ارتشیان در طول 8 سال دفاع مقدس ‏ ، برای اسلام و انقلاب ، افتخار و برای مردم عزت ، فخر و مباهات آفریدند .

خطیب جمعه تهران پیشرفت های بزرگ ارتش را مایه روشنی چشمان مردم و امید نیروهای رزمنده دانست و گفت : ارتش هرچه دارد از اسلام ‏، انقلاب، راهنمایی ها و رهنمودهای حضرت امام خمینی و رهبرمعظم انقلاب اسلامی دارد و ارتش به مردم ، نظام و فرماندهی کل قوا وفادار است .

آیت ا... احمد جنتی گفت : ارتش در جنگ 8 ساله ، برازندگی و شهامت هایی از خود نشان داد و اینک نیز همچون زمان جنگ در خدمت مردم و انقلاب اسلامی است .

خطیب جمعه تهران افزود : زیربنای همه عزتها و سربلندیها در ارتش و سپاه ایمان و توکل به خدا، تضرع در درگاه الهی ، انجام وظایف ، رعایت حلال و حرام، روزه، دعا و توسل به ائمه اطهار علیهم السلام است .

امام جمعه موقت تهران گفت : نیروهای نظامی ایران با توکل و وفاداری و رعایت رهنمودهای مقام معظم رهبری حافظ اهداف صلح جویانه نظام جمهوری اسلامی هستند .

خطیب جمعه تهران در ادامه سخنان خود در خطبه دوم نماز گفت: نیروهای جوان و مبتکر باید تشویق و حمایت شوند تا طلایه دار نوآوری و شکوفایی شوند.

جنتی افزود:‌ همه نهادها، سازمان ها و بخش های مختلف باید خود را مخاطب پیام نوروزی مقام معظم رهبری بدانند و بکوشند در همه بخش ها اعم از اقتصادی، علمی، نظامی ، سیاسی و قانونگذاری در جهت نوآوری و شکوفایی و عزت اسلام و مسلمین گام بردارند.

وی گفت: فراگیری پیام نوروزی رهبری آنقدر زیاد است که همه باید خودشان را مخاطب آن بدانند و تا پایان سال کارنامه مشخصی از حرکتشان به سمت مشخص شده ارائه دهند.

احمد جنتی تأکید کرد: نوآوری باید توسط کسانی انجام شود که توان نوآوری دارند نه کسانی که خود محتاج بازسازی هستند.

خطیب نمازجمعه تهران در بخش دیگری از سخنان خود، به ساخت فیلم موهن فتنه در هلند اشاره کرد و گفت: هدف اصلی ساخت این فیلم مبارزه با اسلام و ادامه سیاستی است که سالهاست از آمریکا و اروپا بر ضد اسلام سرچشمه گرفته و به بعضی جاهای دیگر هم سرایت کرده است.

امام جمعه موقت تهران گفت: اینها آنقدر احمق هستند که نمی دانند اسلام و مسلمانان با ساختن چنین فیلم هایی دچار آسیب نمی شوند و مسلمانان آنقدر ضعیف نیستند که با دیدن چنین صحنه هایی از ایمانشان دست بردارند.

جنتی تأکید کرد: تمام رفتارهای مخالفان اسلام تا کنون به ضرر خودشان تمام شده است همان گونه که در صدر اسلام دشمنی ها با رسول خداوند به ضرر مشرکان تمام می شد.

خطیب جمعه تهران در ادامه با اشاره به واقعه طبس ، آن را نمونه ای از امدادهای خداوند خواند و گفت : هیچ کس باور نمی کرد که باد و خاک اینگونه بر سر دشمنان ریخته شود و آنان را مجبور کند با ذلت و خواری عقب نشینی کنند.

وی در ادامه شعار نمازگزاران علیه آمریکا گفت: اکنون زمان مرگ آمریکا فرارسیده است چون شما فریاد مرگ بر شاه سر دادید و شاه مرد و شما گفتید مرگ بر اسرائیل و اسرائیل اکنون در حال احتضار است و شما فریاد می زنید مرگ بر آمریکا و مطمئن باشید قدرت پوشالی آمریکا نیز از هم خواهد پاشید .

جنتی در خطبه نخست نماز جمعه امروز تهران و در ادامه سخنان خود درباره سیره و سنت پیغمبر(ص) به مسئله محاصره آن حضرت و یارانش به مدت 3 سال در شعب ابیطالب پرداخت.

امام جمعه موقت تهران در آغاز سخنان خود با توصیه مسلمانان به پرهیزگاری، تقوا، خوف و خشیت خدای متعال و مراقبت بر اعمال و کسب رضای پروردگار، با بیان اینکه حضرت ابیطالب(ع) مهمترین حامی حضرت محمد(ص) بود گفت: حضرت ابیطالب(ع) در مدتی که در شعب ابیطالب بودند، نگهبانانی را برای حفاظت از پیامبر مقابل شبیخون دشمن انتخاب کرده بود و حتی در نیمه های شب محل استراحت حضرت را تغییر می داد و فرزندش را در بستر وی می خواباند تا جان خاتم الانبیاء(ص) همواره در امان باشد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به سختیهای فراوانی که حضرت محمد(ص) و یارانش در این 3 سال متحمل شدند، تصریح کرد: در این سه سال به غیر از ماههای چهارگانه حرام که امنیت کاملی در منطقه حاکم بود، افراد محاصره شده، حق خروج از دره را نداشتند و در این ایام مجبور به اقامت در شعب ابیطالب بودند.

دبیر شورای نگهبان گفت: در اواخر سالهای تبعید، جبرئیل امین از جانب خداوند، پیامی به پیامبر ابلاغ کرد که در آن آمده بود، ای محمد عهد نامه ای را که دشمنان برای تحریم شما آماده و به دیوار کعبه آویزان کرده اند، به دستور خدا و با مامور قراردادن موریانه، از بین رفته و به غیر از نام مقدس خداوند، چیزی از آن باقی نمانده است.

آیت الله جنتی اضافه کرد: از این رو حضرت موضوع را با عموی خود در میان گذارد، و از وی خواست آنچه اتفاق افتاده است را به قریش منعکس کند، و حضرت ابیطالب نیز چنین کرد.

وی گفت: عموی پیامبر به اهل قریش گفت، در صورت صحت خبر، به تحریم پایان دهند و آنها نیز این شرط را پذیرفتند و پس از آن که دریافتند سخنان محمد نبی حقیقت دارد، متزلزل شدند و این خود زمینه ای برای بازگشت حضرت محمد(ص) و یارانش به مکه شد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران یادآور شد: البته مسائلی از این دست همواره در طول تاریخ به وقوع پیوسته است کما اینکه هنگام حمله سپاه ابرهه پرندگانی به نام ابابیل که فرستادگان خدا بودند، این سپاه تا دندان مسلح را شکست دادند،‌ یا هنگامی که حضرت محمد(ص) برای حفاظت جانش در مقابل دشمنان به غاری پناه برده بود، خداوند با مامور قراردادن عنکبوتی، موجب بسته شدن در غار و دور شدن دشمنان را فراهم آورد.

وی اضافه کرد: همینطور پس از آن که هابیل به دست برادرش قابیل کشته شد، خدا برای آن که بدن هابیل بر روی زمین باقی نماند، کلاغی را مامور کرد تا نحوه تدفین برادر را به قابیل بیاموزد که همه این موارد نشان از این واقعیت دارد که همه جهان هستی فرمانبر ذات اقدس الهی است.

آیت الله جنتی در ادامه گفت: پس از خاتمه محاصره شعب ابیطالب، دو اتفاق دیگر نیز قلب پیامبر را آزرد، یکی درگذشت حضرت خدیجه در سن 65 سالگی بود که حضرت محمد(ص) به وی علاقه شدیدی داشتند، و دیگری درگذشت حضرت ابیطالب بود که از 8 سالگی پیامبر را مورد مهر و محبت خود قرار داده بود، از این رو پیامبر این سال را سال عام الحزن(سال غم) نامید.

خطیب نماز جمعه تهران در سخنان خود با یادآوری سالروز تشکیل ارتش و تبریک به محافظان کشور گفت: اگرچه ارتشیان عزیز همواره برای مراقبت از خاک و سرزمین کشور در تلاشند اما این نکته را نباید فراموش کرد که نصرت و پیروزی را تنها خدا عاید انسانها می کند و این عزیزان نیز باید در کنار همه اقداماتی که دارند با بهره گیری از آموزه های دینی از کشور حفاظت کنند.

وی خطاب به نیروهای ارتشی ادامه داد: با توجه به این فرهنگ، بالاترین موفقیتها را به دست می آورید، کما اینکه موفقیتهای فعلی نیز با بهره گیری از همین فرهنگ که از طریق نظام مقدس جمهوری اسلامی به این نیروی اسلام تزریق شده، به دست آمده است.
derafsh - اتریش - وین
احمق ترین ادم. شیاد ترین ادم...............
جمعه 30 فروردین 1387

pooia - مالزی - کوالا لامپور
مرگ حقه. شاه هم به هر حال سن و سالی داشت و عمرشو کرده بود ( خدا رحمتش کنه) . ولی من میخوام بدونم آقای جنتی . خمینی که اینقدر مردم میگفتن تا انقلاب مهدی خمینی رو نگهدار چرا مرد.
جمعه 30 فروردین 1387

(1) سعید - ایران - تهران
جناب آقای جنتی بدینوسیله شما را بمدت 400 سال دیگر به ریاست موزه ی تاریخ طبیعی ( شورای نگهبان ) منصوب می کنم.
جمعه 30 فروردین 1387

نوه ی ابلیس - ایران - گرگان
دوستان عزیز:
خوشم آمد ببین چقدر شیعیان با هم هماهنگی دارند .آن یکی در لبنان پیش بینی می کند که روم در آینده سقوط می کند و این یکی در ایران می گوید مرگ امریکا فرا رسیده است .من یکی بریده ام واقعا اگر خدا منبع خوبی و بدی است پس چرا دنیا پر است از بدبختی و بدی ما آدماست ؟ و اگر خدا توانا بود پس چرا بدی را از بین نمی برد پس چرا قرن هاست توی خواب غفلت مانده و فکری به حال این همه آدم در مانده نمی کند ؟ پس نتیجه می گیریم که توانا نیست و یا اینکه خودش مسبب اصلی همه ی بدبختی های نوع بشر است !!!!!!! در آخر انتظار ندارم دوستان با فحش و بد وبیراه جواب بدهند دوست دارم یک چیزی از دوستان خوبم ............یا......متشکرم.
جمعه 30 فروردین 1387

dj amir - انگلیس - برادفورد
پس ما ایرانی های در غربت یک صدا فریاد میزنیم مرگ بر جنتی شیاد امیدوارم بعد از خمینی نوبت شما باشد
جمعه 30 فروردین 1387

mah1 - ایران - تهران
pooia :-) اره واقعا با اینا باید با منطقه چرته خودشون حرف زد.
جمعه 30 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
این موش کثیف جنتی چه استدلالهای غیر منطقی در مورد { شاه خدا بیامرز} و امریکا می زنه.جایزه اسکار منطق را باید به جنتی جانور داد.
جمعه 30 فروردین 1387

mahkame - اتریش - وین
همه ساکت بودن ناگهان خری با عرعرش گفت..........
جمعه 30 فروردین 1387

حسن کچل - امریکا - نیو یورک
30سال گلوتون پاره شد امریکا نمرد مگر امریکا جانداره که بمیره کودن
اگر من بگم جهنمی ایا فامیلی جنتی عوض میشود
جمعه 30 فروردین 1387

rad - انگلیس - لیدز
نوه ی ابلیس - ایران - گرگان
دوست گرامی هیچ کسی حق توهین به شما را ندارد .چراکه عقیده شما تا به زور کسی را مورد ازار واذیت قرار ندهد قا بل احترام است.
جمعه 30 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
نوه ی ابلیس - ایران - گرگان.دوست عزیز اگر این افتخار را به من بدهید من هم در رکاب شما و ابلیس پر قدرت قدم بردارم.لطفا فرم مخصوص جهنم را برایم ارسال کنید.افتخار نگهبان در وردی جهنم را به من بسپارید.چون با جنتیها خیلی کار دارم.
جمعه 30 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
مردک شیاد .
جمعه 30 فروردین 1387

minak - ایران - تهران
شاه یه نفر بود اا متاسفانه امریکا یه ملته.فکر کنم کمی طولانیتر از زمانی که در نظر حضرت اقا باشه طول بکشه..! خیلی متاسفم.
جمعه 30 فروردین 1387

moji643 - ایران - شیراز
خدایا به من
اندیشه ی شریعتی
شهامت مصدق
مرام طالقانی
صبوری خاتمی
ثروت رفسنجانی
اعتماد به نفس احمدی نژاد
و ؛عمر جنتی؛
را عطا کن....
جمعه 30 فروردین 1387

roger_waters - امریکا - ویرجینیا
آیت الله جهنمی باز پریدی وسط...
جمعه 30 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
برو دایناسور دیوانه.سی سال پیش هم عقل نداشتی چی برسه به حالا. خداوند روح شاه را با اعمالش و دعاهای ملت ایران شاد کرده و در مدت عمر پر برکتش انقدر خدمت به ایران و ایرانیان کرده که در تاریخ ثبت شده بفکر گور بگوری خودتان باشید.بعد هم شما تا بحال تو این سی سال نگفتید مرگ بر آمریکا!! این همه گفتن خمینی را نگهدار چی شد!!! مرگ بر اسرائیل چی!! مرگ بر این و آن چی کار دیگر و یا هنر دیگری بجز مرگ بر این و آن که ندارید و اگر قرار باشد بگفته تو ملا باشد که الان دیگه کسی تو این دنیا نمونده بود بجز یک مشت ملا !!!!!!!خجالت بکشین.فکر کنم بجای مرگ بر آمریکا وقتش شده ملت بگن خدایا خدایا تا انقلاب مهدی ملاها را نگه دار.اون وقت همه راحت میشن .
جمعه 30 فروردین 1387

mehrnoosh - ایران - اهواز
آقای موجی634 واقعا دلت آمد اندیشه ی شریعتی وشهامت مصدق را با بقیه یکجا جمع کنی؟متاسفم!
شنبه 31 فروردین 1387

esf - مالزی - کوالالامپور
زیباترین لطیفه سال
شنبه 31 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
نوه ی ابلیس - ایران - گرگان
کاش می گفتی چرا تمام فقر بدبختی جنگ فساد ...برای کشورهای مسلمانه این همه ادعای کامل بودن هم می کنند صبح تا شب تمام کارشان مرگ بر این و ان هست ...یک کم وقتشان را برای ابادی و دور کردن مردم از جهالت نمیکنند
شنبه 31 فروردین 1387

پری دریائی - ایران - تهران
آخه ابله!شاه یک انسان بود تازه از بیماری سرطان درگذشت و گرنه به کوری امثال تو تا همین الان هم زنده بود.امریکا ادمه؟امریکا نفره؟ خاک بر اون سرتون با این حرف زدنتون. ابروی ما رو همیشه باید ببرین.فعلا که روز به روز داره قویتر میشه و شما عقب افتاده های عصر حجری روز به روز عقب افتاده تر و متحجر تر و منفورتر!!تا کور شود هر آنکس که نتواند دید!
شنبه 31 فروردین 1387

jvdkhz - پارس - پارسه گرد
دوستان عزیز معرفی میکنم : یکی از بازماندگان نسل تیراناسوسوس رکس دایناسوری به نام جنتلمنگ برره ای!!!اگه قرار بود با چرت وپرت گفتن کسی بمیره این یابو باید تا حالا فسیل شده بود.اینا وقتی میرن بالای منبر میبینن یه عده بیکار دورشون جمع شدن اتم میشکافن شاتل تعمیر میکنن آب حوض میکشن خلاصه از هر انگشتشون خون هنرمندان میباره .اینا اینقد خودشونو قبول دارن میگن آیت الله یعنی نشانه خدا....دیگه از حماقتشون چی بنویسم؟؟؟!!!! اگه منظورشون نشانه قدرت خلقت باشه که الاغ هم نشونه قدرت خداست .
شنبه 31 فروردین 1387

hamiyan - انگلیس - لندن
.....همگی با من یکصدا...........جنتی چه جوری شده....گوگل مگولی شده......حالا.با ز هم جنتی چه جوری شده.....
شنبه 31 فروردین 1387

طفلکی - ایران - داراب
خدایا به من
اندیشه ی شریعتی
شهامت مصدق
مرام طالقانی
صبوری خاتمی
ثروت رفسنجانی
اعتماد به نفس احمدی نژاد
و ؛عمر جنتی؛
را عطا کن....
این با حال بود
من با جنتی موافقم مگه شاه نمرد؟
اسراپیل چی؟
آمریکا چی؟
بقیه چی؟
پس من چی؟؟؟؟؟؟؟؟
شنبه 31 فروردین 1387

rastad - ایران - تهران
دوستان آقا میفرمایند مرگ بر شاه گفتیم شاه مرد و حالا باید بگیم مرگ بر امریکا تا بوش بمیره آقای جنتی تا صدای ما به آمریکا برسه خیلی طول میکشه از همینجا شروع میکنیم و میگیم مرگ بر جنتی تا جناب آلو زودتر برین و جا برای بوش بگیرین
مسخره است مگه نه ؟
شنبه 31 فروردین 1387

ali safari - ژابن - توکیو
اقای جنتی کارشناس علمی در امور شعار های غیب گویی مباشد / نمی دانم چرا انهمه درود بر خمینی گفتند ولی خمینی هم مرد ؟ژژ
شنبه 31 فروردین 1387

saintseraph - ایران - هگمتانه
نمیدونم چرا به ترکیب نجسش نگاه میکنم یاد اون سنجاب تو انیمیشن عصر یخبندان می افتم که دنبال یه دونه بلوط بود.از حقیقت نگذریم یه جورایی شبیه موش کوره با تمام جزئیات مثلادندونای بیریخت پوزه پیش اومده پنجولاش و تلسکوپ هابل روچشمش که نشون میده کوره.
شنبه 31 فروردین 1387

haghighatjo - مالزی - کوالالامپور
(1)سعید-ایران-تهران خیلی باحالی.موافقم
شنبه 31 فروردین 1387

moji643 - ایران - شیراز
mehrnoosh - ایران - اهواز
عزیزم من فقط گفتم اونها رو میخوام نگفتم که میخوام مثل اونها باشم. بعدش هم شما فقط از هر جمله فقط کلمه ی اول رو بردارین... افتاد الان؟؟؟
بعدش هم نمی خواد شما برای من متاسف باشید عزیزم!!
شنبه 31 فروردین 1387

ensan - ایران - تهران
دوستان مشکل اقای جنتی از اونجا شروع شد که این تفنگ 2 متری رو زمان ایراد خطبه ها دادن دستش.خوب اگه من و شما رو هم یک چیز 2 متری بدن دستمون شروع میکنیم برت و بلا گفتن.ضمنا اقای چنتی بنا دارند 1000 سال دیگه بمانند و با این چیز 2 متری دنیا رو اصلاح کنند خدا رو شکر که ما نیستیم تا طعم اصلاحات ایشان را بچشیم .
یکشنبه 1 اردیبهشت 1387

persia_64 - ایران - طهران
این یارو جنتی از بس چرندیات میگه چند وقت پیش اعلام کردند آیت الله جنتی به دلیل کهولت سن و سال توانایی سخنرانی نداره من نمیدونم دوباره از کدام گور گریخته
سه‌شنبه 3 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.