مرد میانسال به اتهام تعرض به کودک ۱۰ساله اعدام شد

مرد میانسال به اتهام تعرض به کودک 10ساله اعدام شد

مردی که به یک پسر بچه 10ساله تعرض کرده بود، سحرگاه دیروز به همراه دو قاچاقچی مواد مخدر در زندان اصفهان به دار آویخته شد. این مرد 48ساله که غلامرضا نام داشت، به اتهام آزار جنسی پسر 10ساله یی که از دوستان فرزند خودش بود از سوی شعبه 16 دادگاه کیفری استان اصفهان به اعدام محکوم شده بود. این واقعه که در سال 85 به وقوع پیوست زمانی فاش شد که والدین پسر بچه 10ساله به نام نادر با مراجعه به پلیس آگاهی اصفهان علیه غلامرضا شکایت و اعلام کردند این مرد با فریب فرزندشان او را مورد تعرض قرار داده است. پس از طرح این شکایت غلامرضا بازداشت شد اما آزار جنسی نادر را انکار کرد و گفت به دروغ وی را متهم کرده اند.

بعد از انکارهای متهم از آنجا که نادر با پسر غلامرضا دوست صمیمی بود و به همین دلیل نیز به منزل مرد میانسال رفت و آمد می کرد، فرزند متهم تحت بازجویی قرار گرفت و تایید کرد پدرش نادر را مورد آزار قرار داده است. در نهایت با افشای حقایق غلامرضا نیز جرمش را پذیرفت و گفت؛ نادر به واسطه دوستی با پسرم مرتب به خانه ما می آمد، تا اینکه روز حادثه برای تعرض به وی وسوسه شدم و این پسربچه را با ترفندی به زیرزمین خانه مان کشاندم و او را مورد آزار قرار دادم. نادر مرتب فریاد می کشید و با خواهش و التماس سعی داشت مرا وادار کند رهایش کنم ولی من به گریه های این کودک توجهی نکردم و نقشه ام را به اجرا درآوردم.

پس از اعترافات متهم وی روز 21 بهمن ماه سال 85 در شعبه 16 دادگاه کیفری استان اصفهان محاکمه و به اعدام محکوم شد. با صدور حکم مرگ غلامرضا به آن اعتراض کرد و این بار قضات شعبه 37 دیوان عالی کشور مسوولیت رسیدگی مجدد به پرونده را به عهده گرفتند و رای صادره را تایید کردند.

غلامرضا دیروز پای چوبه دار از عملی که انجام داده بود اظهار پشیمانی کرد و سپس به دار آویخته شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عبرت علاوه بر این مرد 48 ساله، صبح دیروز دو قاچاقچی مواد مخدر نیز اعدام شدند. یکی از این محکومان که اسماعیل نام داشت به اتهام حمل 160 کیلوگرم تریاک در دو مرحله و همراه داشتن یک قبضه کلت کمری از سوی شعبه 6 دادگاه انقلاب اصفهان به 10 سال حبس و اعدام محکوم شده بود. قاچاقچی دوم نیز رسول نام داشت و پس از آنکه در سال 85 به جرم خرید و فروش دو کیلو و 43 گرم هروئین و 300 گرم کراک و همچنین نگهداری 150 گرم کراک توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا دستگیر شد، در شعبه 5 دادگاه انقلاب اصفهان تحت محاکمه قرار گرفت و قاضی پرونده وی را به پرداخت 50 هزار تومان جزای نقدی، 10 ضربه شلاق و اعدام محکوم کرد.

esf - مالزی - کوالالامپور
حقشونه
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

30min - ایران - ایران
حقشه که اعدام بشه مرتیکه ی عوضییییی .اخی بچه ی بی گناه و معصوم این خاطره ی تلخ و هرگز از یاد نخواهد برد
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

mahsa alvandi - ایران - تهران
واقعا که انسان وحشی بود خوب شد اعدامش کردن وگرنه پسر های دیگری حتما طمعه اش میشدن...
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

javadremix - ایران - تهران
کی میگفت اعدام بده (((کی میگفت؟))
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

fati1378 - فرانسه - پاریس
خدا لعنت کند مرد سک صفت به گورش مار ببارد دستشان درد نکن عدام کردند
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

harivan - ایران - کرمانشاه
هر چند خودم خیلی خیلی مخالف تریاک و هروئین و... هستم ولی واقعا با اعدام این 2 نفر اخری مخالفم...
نفر اولم انشالا به جزای اعمالش رسیده.
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

ali_esf - ایران - اصفهان
باید به جای اعدام اونا تیکه تیکه میکردند
مرتیکه ی بی شعور را.....
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

girbazar - ایران - قم سیتی
باید تئوری"موشک جواب موشک "را در موردش اجرا می کردند!!!!!!!!
جمعه 30 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.