احمدی نژاد: دیروز مطمئن شدیم، گرانی مسکن تقصیر یک بانک فاسد است

احمدی نژاد: دیروز مطمئن شدیم، گرانی مسکن تقصیر یک بانک فاسد است

خبری از سایت عصر ایران به همراه نظرات کاربران

محموداحمدی نژاد در ادامه سفرهای استانی خود ، این بار به قم رفت و در جمع مردم این شهر سخنرانی کرد که بخش های جالب توجه و مهم این اظهارات در زیر می آید:

 مافیا همچنان فعال است از جمله مافیای سیگار

کس
انی هستند که می‌توانند کالا را وارد و یا خارج کنند و شبکه‌های انحصاری قدرتمندی درست کرده‌اند. این شبکه‌ها آن‌قدر قدرتمندند که حتی می‌توانند در مراجع تصمیم‌گیری مصوباتی داشته باشند. دولت تلاش می‌کند که دست این‌ها را قطع و با این شبکه‌ها برخورد کند.

دو شبکه‌ موازی با هم و هماهنگ و هدایت شده از سوی یک مرکز دست‌اندرکار واردات سیگار به داخل هستند؛ یکی به صورت رسمی و قانونی عمل می‌کند و یکی هم به صورت غیر رسمی و قاچاق را در اختیار دارد. دخانیات در این سال‌ها تلاش کرد دست این شبکه را قطع کند، اما اگر می‌خواست عوارض واردات سیگار را آن‌طور که حق است وضع کند، شبکه واردات قاچاق سیگار فعال می‌شد و اگر می‌خواست عوارض را کاهش دهد شبکه‌ دیگری که رسما سیگار وارد می‌کرد سیل سیگارهای خارجی را به داخل کشور سرازیر می‌کرد.

 شرکت دخانیات برای برهم زدن این روند اعلام کرد که امتیاز واردات سیگار آزاد است و هر کسی می‌تواند در چارچوب ضوابط مشخص سیگار وارد کند. فردی که به ظاهر سالم بود درخواست داد که در چارچوب ضوابط سیگار وارد کند اما فرد دیگری که جزء آن دو شبکه‌ای که گفتم بود و اتفاقا زیاد هم مصاحبه می‌کند این فرد را صدا زده و به او گفته بود که اگر می‌خواهی سیگار وارد کنی باید پنج میلیارد به فلانی بدهی والا اجازه‌ واردات به تو نخواهیم داد. رییس دخانیات گفت که این فرد از او درخواست کرده که اجازه‌ واردات سیگار را به فرد دیگر ندهد. 
 این‌ها را می‌گویم تا ابعاد کار دست‌تان بیاید.

توضیح درباره گرانی مسکن: یک بانکی فاسد مقصر بود

احمدی نژاد دلیل گرانی مسکن را اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ اواخر سال 85 ذکر کرد و گفت:موج سنگینی در بخش مسکن راه افتاد و قیمت مسکن بالا رفت. در آن زمان از وزیر اقتصاد و وزیر اطلاعات خواستم که این موضوع را پیگیری کنند و پیش‌بینی کردیم که باند ویژه‌ای منابع سنگینی از بانک‌ها را به بخش مسکن کشانده است.

 وزیر اطلاعات بعد از تحقیقات در آن شرایط، گفت که در سه ماه اخیر 1500 میلیارد تومان پول در اختیار افراد خاصی قرار داده شده است که وارد بازار مسکن شوند.

 در ادامه‌ روند تحقیقاتی از این موضوع بحث‌های فراوانی وارد شد و برخی عوامل شروع به مقاومت کردند و تا امروز این مقاومت‌ها ادامه دارد، اما بالاخره دوستان ما ایستادند و برخی بانک‌ها هم به استناد یک قانون از ارایه اطلاعات به دولت خودداری می‌کردند تا این‌که گزارش این تحقیقات دیروز(سه‌شنبه) به دست من رسید و در شورای راهبردی ارائه شد و مشاهده کردیم که تحلیل روز اول ما حقیقت داشت.

رییس‌جمهور با بیان این‌که " یک عذرخواهی به شما ملت بدهکارم" ادامه داد: باورم این بود که بانک‌ها و وزارت اقتصاد دستورات داده شده را انجام می‌دهند، اما باید بگویم در سال گذشته برخی دستگاه‌ها وظیفه خود را به درستی انجام ندادند و آن بانک فاسد توانست کار خود را انجام دهد. خبر دارم که در جلسه‌ای گفته‌اند که فلانی را زمین می‌زنیم؛ چراکه نفت و بانک در دست ماست.

امسال دست همه غارتگران بیت المال قطع می شود

احمدی نژاد درباره حوزه نفت نیز گفت:اگر به یاد داشته باشید برای تصدی وزارت نفت چهار نفر را معرفی کردم؛ اولین نفر برادر حزب‌اللهی و ضد فسادی بود که علیه او شب‌نامه‌ها منتشر کردند.
 قرار بود برادری در وزارت نفت با فساد و مافیا مقابله کند، اما با شب‌نامه او را متهم به مافیا کردند.
 دومین و سومی هم همینطور شد. ما مجبور شدیم عقب برویم تا کار وزارت نفت متلاشی نشود.

 اما بدانید که خادم شما و برادر کوچک‌تان و اعضای دولت پای حرف خود ایستاده‌اند و در مبارزه با تبعیض‌ها از پا نمی‌نشینند.

وی وعده داد: به یاری خدا و با پشتوانه شما در سال 87 دست همه‌ این‌ها را از بیت‌المال قطع خواهیم کرد.


تورم 70 درصدی  18 درصد شد

برخی طراحی کرده بودند که منابع پولی و نفت کشور را در اختیار داشته باشند و از سوی دیگر نیز تا افزایش فشار بیگانگان تورم 70 – 80 درصدی در کشور ایجاد شود تا انگشت اتهام به سوی خادمان ملت نشانه رود.اما با ایستادگی و تبعیت شما از رهبری آن‌ها شکست خورده‌اند و تورم 70 درصدی به فضل الهی به 18 درصد تنزل یافت و امسال ان‌شاءلله تورم کنترل و دست‌های فساد وابسته به بیگانه از اقتصاد ملی کشور قطع خواهد شد.

علیه دولت تبلیغات می کنند

در انتخابات مجلس من در سنگال بودم که دیدم شبکه‌های تبلیغاتی دشمن می‌گویند این‌قدر کارها خراب شده است که احمدی‌نژاد در آستانه انتخابات به سنگال رفته و کشور را ترک کرده است. من به دوستان گفتم برنامه‌ها را فشرده کنند تا در روز انتخابات به کشور برگردیم.

در روز انتخابات در پای صندوق رای یکی از خبرنگاران رسانه‌های آن‌ها در میان فشار جمعیت به من نزدیک شد و گفت این انتخابات رفراندومی است که نشان می‌دهد مردم چقدر به سیاست‌های دولت علاقه دارند. من به او گفتم این جمعیت را ببین! ازدحام این جمعیت نشان دهنده این مساله است.

اسامی قربانیان 11 سپتامبر را اعلام نکردند!

 نگاهی به اوضاع عالم بکنید؛ بشریت در یک مسابقه غمگین برای تسلط و فریب و اشغالگری و کشتار شرکت کرده است. در جهان 7 میلیاردی امروز یک میلیون نفر در فقر مطلق هستند و 100 میلیون نفر در جنگ‌هایی که با هدف گسترش حوزه نفوذ، چپاول و توسعه استکبار جداست کشته و صدها میلیون نفرآواره شده‌اند.

وی در ادامه با اشاره به حادثه 11 سپتامبر گفت: در این حادثه ساختمانی فرو ریخت و گفتند سه‌هزار نفر کشته شدند. اما هیچ‌گاه اسامی این افراد منتشر نشد و به بهانه این اتفاق به افغانستان و عراق حمله کردند در حالی که بنا بر آمارهای رسمی خودشان یک میلیون نفر تاکنون در عراق کشته شده و ده‌ها هزار نفر نیز در افغانستان به خاک و خون کشیده شده‌اند.

دو وظیفه داریم

 ما دو مسوولیت داریم که هر دو لازم و ملزوم و پشتیبان یکدیگر هستند؛ یکی ساختن ایران و دیگری اصلاح وضعیت جهان. بدانید ساختن ایران به طور کامل و برپایه حیات طیبه بدون حضور فعال در عرصه اصلاحات جهانی ممکن نیست. اگر مناسبات فاسد جهانی را اصلاح نکنیم زورمداران ما را در جغرافیای خود محصور و محکوم می‌کنند.

امروز ایران 80 میلیارد دلار ذخایر ارزی در خارج از کشور دارد، اما آن‌ها می خواهند با استفاده از همین پول‌ها که در بانک‌های خارجی است به ما فشار بیاورند. وقتی که ما می‌خواهیم یک جهش اقتصادی بکنیم آن‌ها قطعنامه صادر و تحریم می‌کنند. همه ملت‌های مستقل از سوی قدرت‌های بزرگ با برخورد و مقابله مواجهه می‌شوند و به همین دلیل امکان ندارد که بدون تغییر و اصلاح در مدیریت جهان به قله‌های پیشرفت برسیم.

 

نظرات کاربران:
▪ اگر کسی کاری را نتواند انجام دهد پس بهتر است از نتوانستن صحبت نکند و به فکر توانستن باشد چون ما می توانیم !!!!!
▪ یوم تبلی السرائر... روزی که پرده ها افکنده شوند و رازها از پرده برون افتند... دیر نیست...
▪ احمدی نژاد حمایتت می کنیم . همچنان ثابت قدم باش. خدا پشت و پناهت .
▪ اگر بانک خصوصی یا دولتی در حکومت اسلامی به ریاست جناب آقای احمدی نژاد چنین توانایی و قدرت و اختیار دارند که دولت و ملت را بیچاره می کند که عذر بدتر از گناه است و باید از چنین دولتی قطع امید کرد. اگر چنین استدلالی درست است که دولت تورم فرضی 70-80 درصدی را به 18 رسانیده پس دولت های قبلی هم می توانند ادعا کنند تورم های 3-4 رقمی را به 12-13 رسانیده اند!!!!! واقعا برای چنین استدلالهای غیر علمی متاسفم !!!
▪ خدارا شکر بالاخره آقای رئیس جمهور اقرار به گرانی مسکن کردند.
▪ در خصوص سخنرانی آقای احمدی نژاد باید بگویم که از سه حال خارج نیست :
1- مافیای مورد اشاره رییس جمهور وجود ندارد و آقای احمدی نژاد با دانستن این مسئله تعمداً در صدد فرافکنی جهت توجیه نابسامانیهای ایجاد شده توسط دولت خود است.

2- آقای احمدی نژاد بدون اینکه اطلاعی از وجود دستهای مافیایی داشته باشند در خیال خود تصور میکنند وجود این مشکلات ناشی از خرابکاری گروههای مافیایی است و به عبارت دیگر در توهم توطئه هستند.

3- ایشان عوامل مافیایی مورد اشاره را شناسایی کرده و اطمینان دارند که مشکلات و فساد ایجاد شده توسط این عوامل بوجود آمده است . که اگر اینچنین است ایشان می بایست همه آن عوامل را دقیقاً به اسم به مردم معرفی نمایند چون در غیر این صورت خود شریک جرم آنها محسوب خواهد شد.
▪ جناب احمدی نژاد
هر آدم معمولی نمی تواند مافیا تشکیل دهد
منطقی است در این روزها و با توجه به شناخته شدن افراد آنها را به مردم معرفی کرده و مصلحت های کاذب را کنار بگذارید قطعا این مافیا از افراد سرشناس تشکیل شده است.
مردم منتظر اعلام اسامی مافیا هستند
در صورت عدم رانمائی از افراد مافیا به دولت شما نیز باید شک کرد
▪ اقای رییس جمهور طبق معمول فرافکنی می نمایند! هنوز هم در دوره تبلیغ به سر می برند! گاهی من به خودم شک می کنم که . . . تحلیل های ایشان در مورد گرانی مسکن تاسف بار است و تا زمانی که ایشان نگاهشان را نسبت به اقتصاد و سیاست نگاهی امنیتی و تشر مآبانه باشد اصلاحی صورت نخواهند داد که بعید است در فرصت باقیمانده قادر به اصلاحی باشند!
▪ اگر اینطور بود که می بایست هر بانک بتواند کل کشور را زیر و رو کند . همینطور که در مورد رکورد مرگبار صنعت
می توان این را نیز گفت !
▪ تو را به خدا بیاییم واقعیت را بگوییم کجای مملکت ما تورم سال گذشته 18 درصد بوده چرا واقعیت را نمی گویم تورم در سال گذشته بیش از 50 درصد بوده در بخش مسکن بیش از 100 درصد بوده
بعضی مردم واقعا سخت زندگی می کنند به جای اطلاعات غلط دادن به مردم واقعیت را به مردم بگویم.
▪ اقای احمدی نژاد از خدا میخواهیم که در همه احوال تورا یاری کند دلسوزی شما در حق این ملت درتاریخ سابقه ندارد.تواناوسلامت وپاینده باشی.
▪ در آن زمان در تهران میشد
با هزار و 500 میلیارد تومان
حداقل 30000 آپارتمان 50 متری خرید،
حالا حساب کنید تعداد ساختن ها را ...
قطعا اگر داده باشند بی تاثیر نبوده.
▪ اگر ریاست جمهور راست می گوید این فاسدان و رئسای مافیا را در ایران معرفی کنند تا مردم خود به حساب بی حساب آنها رسیدگی کنند. چون ظاهراً و با قدرت و نفوذی که این ارازل در ارکان اصلی دولت دارند امکان برخورد قانونی و قضایی وجود ندارد . و اگر این کار را انجام ندهند 2 حالت زیر اتفاق می افتد.
1 - مردم به تنگ آمده و تمامی کاسه کوزه ها را بر سر دولت خواهند شکست چون در نهایت شرعاً و قانوناً دولت مسئول نا بسامانیهاست.
2 - اعتماد مردم به دولت کم شده و آن را دستنشانده و آلت دست مافیا خواهند دانست که در نهایت نتیجه بالا تکرار می شود.
▪ با سلام
رئیس جمهور عزیز با وجودی که بنده و امثال بنده تحت فشار اقتصادی و تورم کمرمان خم شده ولی امیدواریم با صلابت بتوانید دستهای کثیف و ناپاک مافیای قدرت و ثروت را از سر این مردم زجر دیده و خوب ایران عزیزمان کوتاه کنید. درود بر شما و خدا یار و نگهدار شما باد.
▪ دیگر این حرفها تکراری شده خریدارزیادی به غیراز دوروبرخودشان نداره اگر نمی تواند رک و راست بگوید کشورداری کارهرکسی نیست گوجه فرنگی کیلویی 2500تومان است لطفا مدیریت جهانی نکند به داد ملت فقیر اگر می تواندبرسدوالا ....
▪ ایشان به جز فرافکنی مشکلات کشور چیزی برای بیان ندارند. ریشه عمده مشکلات کشور مدیریت هیئتی شما و همفکرانتان است نه چیز دیگری...
▪ اگر احمدی نژاد ادعا میکند از آمریکا نمیترسد پس چطور از فاش کردن نام افرای که میگوید مفسد نفتی و مسکن هستند میترسد. مگر آنها از آمریکا خطر ناک ترند؟
▪ کاش کمی از این شعار دادن دست می کشیدم و با پذیرش اشتباهات فاحش اقتصادی خود با استفاده از اصول ابتدایی علم اقتصاد به فکر اصلاح امور می افتادیم و وقت مردم را با این شعارها تلف نمی کردیم
▪ دستتون دردنکنه که تورم 80درصد رو 20درصدکردین ! ما فکرمیکردیم تورم 7درصدی شده 20%. نمیدونستیم تورم میخواد80%بشه .خدا ماروببخشه که به دولت عدالت گستر! ومهرپرور تهمت زدیم .شرمنده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
▪ این حرفهای ایشان و عملکردی که در جامعه ملموس است نشان دهنده این است که ایشان میخواهد کاری برای مردم انجام دهد ولی راه انجام را بلد نیست و به کار کارشناسی هم اعتقادی ندارد و فلذا نتیجه را همه میبینند.
▪ فلانی گفت - دوستان گفتند - مافیای مسکن - مافیای سیگار - مافیای سیمان
به خدا خسته شدیم... ما تو سیسیل زندگی میکردیم خبر نداشتیم
▪ زنده باد اقای احمدی نزاد ریس جمهور محبوب مرگ بر اصلاح طلب دزد وطن فروش خود فروش بی بند وبار منافق و........
▪ طبق معمول فرافکنی!!
▪ به به به به خییلیی ممنوونم
چقدر قانع شدیم
...!!!!!!!!!
▪ لیست قربانیان 11 سپتامبر:
https://www.september11victims.com/september11victims/victims_list.htm
ali-vienna - اتریش - وین
شما مطمئن هستید که این دبستانش را تموم کرده؟
ملت را چی فرض کرده این آقا!!!
ای خداااااااااااااااااا، نجات بده ما را از شر این آدم نفهم
تازه جالب اون های هستند که ازش دفاع هم میکنند!!!!
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

next - انگلیس - لندن
تو با اون عقل ناقصت چه جوری یه همچین چیز مهمی رو کشف کردی؟
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

hramezani - ایران - مشهد
قبلا درتوجیهات همیشه دستان اجنبی درکاربود حالا چون امسال سال نوآوری است دولت هم برای اینکه نشان دهد در این امر نیز فعال است در نحوه توجیه کردن از عبارت جدید مافیا استفاده می کند ما این توجیه را درصورت معرفی ومحاکمه افراد مافیا می پذیریم ضمن اینکه قبول دارم در کلیه امور این مملکت افراد مافیایی وجود دارند
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

mah1 - ایران - تهران
عجب خواب طولانی داشتن این اقا!
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
پیری گفت :کوچک که بودم میخواستم دنیا را عوض کنم جوان که شدم دیدم عوض کردن دنیا امکان پذیر نیست پس تصمیم گرفتم کشور خود را عوض کنم در این مورد تلاش بسیار کردم و در حالی که به میانسالی رسیده بودم اما موفق نشدم پس تصمیم گرفتم که شهر خود را دگرگون کنم و در شرف پیری که خود را حتی از انجام ان هم ناتوان دیدم به این نتیجه رسیدم که من بایداز ابتدا از اصلاح و دگرگون کردن حال و احوال خویش کار را شروع میکردم و از انجا راه را برای دنیای بزرگتر هموار میکردم. قابل توجه این محمود اقا که میخواهد دنیارو عوض کنه. اقای احمدی نژاد برادر عزیز دولتی که سیاستهای اجرایی یک بانک زیر مجموعه اش باعث یک چنین بلبشویی تو مملکت میشه خوب مشخص است که این دولت اصلا کمپلت باید استعفا بده وانگهی این دلیلی که گفتی از نظر پارامترهای اقتصادی اصلا با منطق جور در نمیاد چون اولا هزار و پانصد میلیارد تومن عددی در تغییر پارامترهای ارزش گذاری مسکن به اندازه انچه که مسکن گرون شده نیست در ثانی برادر ما از پشت کوه نیومدیم .یکی از مدیران ارشد بانک ملی داشت برای من از میزان و نحوه موافقت وام صحبت میکرد ایشان میگفت وقتی وام از یک مقدار مشخص بالاتر میره اتوماتیک وار یک نسخه از مشخصات وام و وام گیرنده در اختیار مراکزی چون وزارت اطلاعات قرار میگیره و انها از دور طرف را رصد میکنند(این بخشنامه بعد از قضییه شهرام جزایری صادر شد) . پس شما خودتون در جریان امر بودید. ترو خدا دلیل بهتر بیار شاید برای عوام اینا قانع کننده باشه اما برای اهل فن که نه. ضمنا باز که زدی جاده خاکی دوباره تا دری به تخته خورد در توجیه حماقتاتون رفتید سراغ امریکا؟ خدا این امریکارو براتون نگه داره تا یکی باشه کاسه کوزه ها سرش خراب شه.
ضمنا محمود جون مگه تو ایران ماهواره نداری که تو سفرهای خارج از کشور ماهواره های ایرانی رو میبینی؟ دمت گرم ببین نوش جونت.
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

ویسپرد - انگلیس - لندن
حاصل حکومت اسلامی واندیشه های قرون وسطائی .... کشته و زخمی و معلول شدن بیش از یک میلیون ایرانی اعدام و سنگسار انسانها بویژه کشتار بیش از ده هزار زندانی سیاسی در تابستان 67و ویرانی اقتصادی و فرهنگی وطن ما ایران بود.گر چه .... مجبور شد جام زهر بنوشد و تسلیم مرگ گردد اما شاگردانش خامنه ای رفسنجانی خاتمی و احمقی نژاد و اعضای مجلس خبرگان شورای مصلحت نظام شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی و مسوولین دولت و قوه قضائیه سران سپاه و بسیج و مسئولین نهادهای دیگر ادامه دهنده اندیشه های خمینی هستند.ببینید اینان چه به روز مردم در اوردند صنعت و کشاورزی را چگونه ویران کردند.فرهنگ پر بار مارا حقوق انسانی مارا چگونه نابود میکنند چه به روز زنان جوانان دانشجویان کارگران دراوردند.بیکاری اعتیاد فحشا رشوه در مملکت بیداد میکند.گرانی و فقر به جائی رسیده که دختران و زنان جوان ما برای امرار معاش در ممالک عربی خود فروشی میکنند.بسیاری دیگر کلیه و اعضای بدن خود را میفروشند.دولت در دو سال گذشته 120میلیارد دلار از فروش نفت در امد داشته.اما این پولها کجاست؟ کشور را تبدیل کرده اند به مرکزی برای تربیت تروریست های داخلی و خارجی و کمکهای میلیارد دلاری به سازمانهای تروریستی.و در این هرج و مرج فرهنگی و اقتصادی و سیاسی احمقی نژاد صحبت از مافیای سیگار میکنه!!
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

Mohsen Au - استرالیا - سیدنی
بجای مصرف این هزینه های هنگفت بهتر خفه بشی وتو دفترت بمونی و ان هزینه ها رو صرف کشور کنی . خجالت نمی کشه فکر میکنه سر همه زیر برفه
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

mtpoor - ایران - تهران
این مافیا ها همه دار و دسته ی رفسنجانیَن
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

zartosht's girl - هند - بنگلور
1 مسکن چیه ملت؟ موی خانوم ها مهمتره
2 وزارت نفت هم سر جاشه هنوز (اخه پول نفت رو کشورهای دیگه لازم دارن)
3 نواوری سال: وقتی تورم از 70٪ به18٪ میرسه همه چیز گرون میشه!!!
4 چرا تبلیغ بد می کنین اخه ما که هیچ مشکلی نداریم همه چیز خوبه به ما هم ربطی نداره بضی ها نون هم ندارن بخورن
5 11 سپتامبر هم هیچ کس نمرده دروغ اول اپریل بوده اما اینقدر گیج بودن که یادشون نبوده اپریل نیست.
نتیجه: نخود نخود هر که رود خانه ی خود. هیچ مشکلی نیست اونا هم که می گن هست عوامل بیگانه هستن .
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

mahsa alvandi - ایران - تهران
واقعا حرفاش غیر واقعی و تخیلی است حتی منه ساده لوحه باورم نشد چه برسه به 70 میلیون منتقد سیاسی..؟؟ راستی مافیای کشور چه کسانی میتونن باشن ؟؟ رفسجانی و یاران . گروه موتلفه عسگر الاغ..ی . جنتی و پسران جوجه خروس های حزب الکی - گروه های فشار ...- مالیخولیای طالبانی یا مهمتر از هم اسرائیلی ها و آمریکایی ها یادم رفت بگم سیسیلی ها رو یا شایدم بیت معظ.. رهبری و صد البته اقا مجتبی .- حجازی .اوه..کیه که بر ه این همه راهو... ای کاش کسی منو از این خوش خیالی ها و ساده لوحی ارشاد کنه ؟ البته اگه به گروه های گشت ارشاد برنخوره.... بابا یکی بیاد اینارو جمع کنه ؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

Delhoreh - ایران - مشهد
عرق کرده!! حالش رو نمی فهمه!! باز زده سیم آخر!
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

hosna66 - ایران - تهران
چرا این اقای احمدی نژاد همیشه دنبال یک مقصر میگرده که پدرشو در بیاره مگه وزیر اقتصاد ورییس بانک مرکزی رو کی انتخاب میکنه؟مگه خودشون نکردن؟چرا اعتراف نمیکنن از نیروی حرفه ای برای کابینشون استفاده نکردن!فقط ملاکشون این بود که طرف سپاهی باشه ومومن ....
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

nader303 - ژاپن - ژاپن
در خبر مربوط به ازدواج با یک افغانی (در حقیقت 7 افغانی)کاری جز گریه نتونستم بکنم ودر این خبر هم جز خنده. به این مردک باید گفت ..ر خودتی.شایدم با دائی جان ناپلئون نسبتی داره.
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

maral-sh - ایران - تهران
اگر گفتید این مافیای داخلی کجا زندگی میکند؟
الُف- خونمون
ب - خونشون
ج - خونتون
د - خونه تمساح ها
انگار ما در یک کهکشان زندگی میکنیم و این مافیای ذکر شده در
کهکشان دیگر ! که دسترسی به آن نداریم .
ای کاش اندکی صداقت وجود داشت و اگر واقعا چنین مافیایی وجود
خارجی داشت بدون اندکی گذشت به مردم معرفی میشد .
ولی افسوس که دکتر واقعا ساده است و صدافسوس که فکر میکند
ملت ایران هم ساده و زودباور .
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

awesta - انگلستان - لندن
بابا بگو گول خوردم ٬ بازیچه شدم اصلا منو چه به این غلطا٬ تمومش کن!!!!!!! چرا بی کفایتیتو میندازی گردن کوسه ها٫ بابا مگه تو اق بالا سر نداری؟ اون پس چه کارس؟؟؟؟؟ لولو سر جالیزه!؟
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

bijana - المان - هانور
یک نفر بعد از دکتر مصدق پیدا شده که برای مردم کار میکنه.
اقای احمدی نژاد شما هر چیزی که بیان بفرمایید این اجنبی پرست های ظاهرا ایرانی خود فروخته تاا ز دهان یک خارجی نشنوند باور نمیکنند.
خوشبختانه تعدادشان خیلی خیلی کم است
زنده بادایران.زنده باد رئیس جمهور دلسوز ایران اقای احمدی نژاد.
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

shard - ایران - شیراز
بله ...استاد درست فرمودند.......فقط 1 سول اون بانک ادم توش نبوده...و همین جوری پول داده....اون ادم ها هم اسم ندارن....و این پولها هم پس گرفته نمیشه..مردم بدونند پول خورده شده..و استاد با کلی تحقیق و تلاش به این نتیجه رسیدن....فکر میکنم 2 سال پیش هم این قضایای وام رو گفته بود قرار شد اسم هم بگه..که 1 شبه نظرش عوض شد..و به قول خودش فشار بعضی ها نذاشت..این فشار از کجا و به کجای ایشون وارد میشه نمی دونم.....فقط فکر کنم همه این رو می دونستن..نیاز به این تحقیقات گسترده نبود
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
آخه تا کی میخواهید تقصیر این و آن بیندازید.بیسوادید و توان ندارید و از برادران بی سواد و نفهم حزب اللهی چیز مغز که تمام فکرشان و روحشان همان چیز است و بس بجز چپاول اموال ملت و دولت چیز دیگری انتظار نیست.خودت ار ناراحت نکن و دروغ و دست و پا نزن و بیشتر خراب نکن.ملت درک میکنند و عادت کردن.
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

aynaza - ایران - تبریز
این یارو احمدی نژاد نمی تونه یه کابینه ی خودش رو سرو سامان بده ...چطوری بیاد یه مملکت رو اداره کنه...
اینجاش جالبه که از رو هم نمیره....فقط بلده هر کاری رو بکنه یه جوری تظاهر کنه که انگار توسط جبرییل از طرف خدا براش وحی اومده و هر کی باهاش مخالفت می کنه میشه مرتد و دشمن اسلام...
جالبه....
البته افتضاحه ....
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

دربه در - ایرووون - تهرووون
زنده باد احمدی نژاد گربه سیاه اسرائیل !
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

jvdkhz - پارس - پارسه گرد
ای ول به ولت و ولی به وولت .باهوش.سقراط ارشمیدس داوینچی ادیسون گالیله اینشتین اتمی...آنچه خوبان همه دارند تو تنها داری.پس چرا اسمشونو نمیگی.حمومی تو رو جون مادرت دیگه نگو فلان چیز ارزون میشه چون قیمتش ده برابر میشه بخدا اگه بری یه گوشه استراحت کنی و حرف نزنی مملکت آباد میشه.
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

naslesookhteh - ایران - تهران
خسته نباشی! بعد از 3 سال به دستاورد بزرگی رسید! ما اگه اینو نداشتیم باید چکار میکردیم؟ یادم باشه به شهردار بگم یه مجسمه ازش بسازه بزاره وسط میدون هفت حوض نارمک.

bijana - المان - هانور
عزیزم المان خوش میگذره؟ مشکلی چیزی اونجا نداری؟ اونورا قیمت مسکن ظرف کمتر از دو سال سه برابر نشده؟ درامد کافی داری؟ راستی تورم حالش چطوره؟ گرونی نمیخوای بگم محمود جون برات بفرسته؟ خوشمزس ها؟ در ایران هیچ ملالی نیست جز دوری شما. اگه خواستی یه سر اینورا بیا. خونه محمود جونت نزدیک خونه ماست. میبرمت پیشش ازش تشکر کنی. بعدم اگر از این دستپخت محمود جون خوشت اومد میگم برات اقامت ایران اسلامی رو بگیره تا بتونی اینجا بمونی و از زندگیت لذت ببری مشت محکمی بردهان یاوه گویان بزنی.
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
bijana - المان - هانور
چقدر تو آلمان عوامل رژیم زیاد شده. نکنه تو هم مثل اون پی پی دوسلدورف دانشجو بورسیه رژیمی ؟ یا شاید هم خودشی با اسم جدید اومدی .
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

bijana - المان - هانوفر
نیما تو هم...
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

bijana - المان - هانوفر
عزیز من نه ازعوامل رژیم هستم نه حزب الله ای من فقط یک ایرانی هستم که از زور شنیدن خسته شدم .
از زمام دارانی که سرکار امدن و فقط جیب خودشون را پر کردند وبرای ایران کاری نکردند خسته شدم.
ازاین که خارجی ها برای اینکه درایران کار کنند از دولتشان حق وحش میگیرند خسته شدم.
ما تمدنی بلند و بالا داریم و الان هم از خیلی کشورهای متمدن متمدن تر زندگی میکنیم .
راستش من هم مثل شما مخالف بودم تااینکه اقای جرج بوش در سخنرانی اش شنیدم که میگه هیچ ایرانیی حق نداره ونباید به دانش هسته ای دست پیدا کنه.خونم جوش امد که امریکائیها ما را هنوز وحشی وبی سواد و بی لیاقت نگاه میکنند.چرا ایران نباید از خودش در مقابل متجاوزین دفاع کنه.ووقتی اقای احمدی نژاد داره حداقل ایران را از جهان سوم به جهان دوم سوق میده چرا طرفدارش نباشم الان چند دهه از انقلاب میگذره هر رئیس جمهوری امد به فکر خودش بودو بس.اشتباهاتی هست ولی نه از طرف اقای احمدی نژاد هیچ کس تا حالا تو دنیا خرابه ای که رئیس جمهورهای قبلی بجا گذاشتن را در عرض سه سال نتونسته درست کنه.همه چیز به نوبت..بابا پاکستان نون نداشت به مردمش بده بخورن ولی برای هسته ای شدنش خرج کرد.
زنده باد ایران
اقای بوش میگه ما بمب اتم میسازیم .شما که هم ساختی از همه بدتر مصرف هم کردی. ابر قدرتهای دیگر باید اول کشوری را که باانداختن بمب اتم در یک ثانیه میلیونها نفر را به قتل رساند را اول خلع صلاح کنند .
این امریکائیها توان یادگیری ودرس عبرت گرفتن از تاریخ را ندارند دیدندچه افتضاحی در ویتنام بالا اوردند درافغانستان وعراق تکرارش کردنداگر پاش بیافته دوباره اتم میزنند .امریکا دشمن بشرییت است ودست اخر هم باعث نابودی کره خاکی ما میشه.
زنده باد ایران
جمعه 30 فروردین 1387

Afshin London - انگلستان - لندن
.....گرانی مسکن تقصیر یک بانک فاسد است و اسم این بانک فاسد جمهورى اسلامى است
جمعه 30 فروردین 1387

babak_18190 - اوکراین - کیف
بابا اگه ایرانی خونه داشته باشه؛ پس فلسطینیا چیکار کنن(-:
جمعه 30 فروردین 1387

kotlet - ایران - تهران
میمون ته قرمز
جمعه 30 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.