گریه شبانه، عامل قتل مادر و فرزند به دست پدر خانواده

گریه شبانه، عامل قتل مادر و فرزند به دست پدر خانواده
عامل جنایت در شهرک صدف ضمن اعتراف به قتل همسر و نوزاد چهارماهه اش گریه شبانه پسر خود را انگیزه اصلی این قتل خانوادگی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ما ساعت 35/9 شامگاه چهارشنبه هفته گذشته کارآگاهان جنایی با اعلام گزارشی از سوی یک مرد جوان به واحد شماره سه یک مجتمع مسکونی در بلوار شفق شهرک صدف رفتند و با اجساد زن 24 ساله یی به نام نجمه و یک کودک چهارماهه به نام پارسا مواجه شدند. پدر خانواده که اجساد را پیدا کرده بود در بازجویی ها مدعی شد هنگامی که در منزل نبوده این جنایت به وقوع پیوسته است. محمدجواد در حالی این اظهارات را مطرح کرد که سرایدار مجتمع و هیچ یک از همسایگان حضور فردی غریبه در ساختمان را تایید نکردند. به این ترتیب مرد 22 ساله به عنوان تنها مظنون قتل زن و فرزندش بازداشت شد. او بعدازظهر جمعه در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد اما صبح روز بعد هنگامی که به شعبه دوم دادسرای امور جنایی انتقال یافت در برابر بازپرس حسین اصغرزاده اعترافاتش را کذب خواند و گفت صرفاً به این دلیل که بتواند با مادرش ملاقات کند به دروغ قتل را پذیرفته است.به رغم انکارهای محمدجواد، بازپرس جنایی بنا به هفت دلیل از جمله اختلافات خانوادگی میان مرد جوان و همسرش ارتکاب قتل از سوی وی را محرز دانست و به کارآگاهان دستور داد به بازجویی از این متهم ادامه دهند. محمدجواد سرانجام صبح دیروز به بازگو کردن حقایق پرداخت و جزئیات و انگیزه خود از کشتن نجمه و پارسا را تشریح کرد.

ناکامی

محمدجواد که به همراه مادر و ناپدری خود زندگی می کرد چهار سال قبل پس از آنکه در یک مکان مذهبی با نجمه آشنا شد از وی خواستگاری و پس از یک سال و نیم نامزدی زندگی مشترکش را با زنی که دو سال از خودش بزرگ تر بود آغاز کرد. مرد جوان که دارای مدرک تحصیلی کاردانی است به رغم تلاش زیاد در یافتن شغل مناسب ناکام ماند و همین امر سبب شد برای ادامه زندگی به والدین نجمه و مادر خودش وابسته باشد. این وابستگی و ناکامی محمدجواد در پیدا کردن کار باعث شده بود وی دچار حملات عصبی شود. با این وجود بنا به تحقیقات صورت گرفته از سوی مسوولان پرونده وی هرگاه شغل موقتی پیدا می کرد تمام تلاش خود را برای حفظ آن شغل به کار می گرفت و به گفته محمدجواد این فکر که ممکن است دوباره بیکار شود همیشه آزارش می داد.

در این اوضاع و احوال اختلافات نجمه و محمدجواد روز به روز عمیق تر و بیشتر می شد تا اینکه مرد 22 ساله تصمیم گرفت با طلاق دادن همسرش به این وضعیت خاتمه دهد اما جدایی با وساطت خانواده های آن دو هرگز اتفاق نیفتاد و چندی بعد محمدجواد پی برد زنش باردار شده است. به این ترتیب توأم شدن تولد ناخواسته پارسا با مشکلات مالی و اختلافات خانوادگی به بحران عصبی مرد جوان دامن زد تا اینکه سرانجام وی مرتکب جنایتی تکان دهنده شد.

اعترافات متهم

محمدجواد دیروز در اعترافات خود به بازپرس اصغرزاده گفت؛ من بسیار عصبی بودم و شب قبل از قتل گریه بی امان پارسا خشم مرا بیشتر کرد. مرتب از همسرم می خواستم نوزاد را آرام کند اما کوشش های او نیز فایده یی نداشت. پارسا تا ساعت چهار بامداد روز حادثه آرام نگرفت. من بی خواب و کلافه شده بودم و بالاخره ساعت 30/6 صبح وقتی نجمه و فرزندم در خواب بودند چاقو برداشتم و آنها را به قتل رساندم. پس از آن تا ساعت 8 صبح در خانه بودم و بعد به محل کارم که یک شغل موقتی است رفتم. از آنجا که هنگام قتل دستم زخمی شده بود از صاحبکارم مرخصی گرفتم و به منزل مادرم رفتم و ساعاتی را در آنجا خوابیدم.متهم به قتل ادامه داد؛ آن شب تولد من بود و مادر و خواهرم می خواستند به منزل ما بیایند. آنها از ماجرای قتل بی اطلاع بودند و من نیز برای صحنه سازی چند بار با منزل خودمان تماس گرفتم تا بعداً این طور وانمود کنم که نگران شان بوده ام. بالاخره شب هنگام با خریدن کیک تولد به همراه مادر و خواهرم به خانه مان رفتم و در آنجا بعد از آنکه خانواده ام اجساد را دیدند با پلیس تماس گرفتم و موضوع را اطلاع دادم.بنابر این گزارش مرد متهم به قتل هم اکنون در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از وی ادامه دارد.
leilajoon - رومانی - بخارست
یه انسان چقدر میتونه حیوون صفت باشه که یه بچه 4 ماهه رو بکشه تحت هر شرایطی که میخواد باشه یه عده در ارزوی یه بچه هستند خدا بچه بی گناه رو به چه حیوونهایی میده
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

azadi - ایران - کرج
خدایا ما مردم به کدام سمت داریم میریم .دولت در پیت مردم خالی از اخلاق و دیوانه و معتاد و جانی و دروغگو و فقیر و دولتمردان خائن و وطن فروش نمیدانم شاید لیاقت این مردم همین دولت و رژیم باشه.
خوب شد حمل اسلحه ممنوعه وگرنه در عرض 1 ماه جمعیت ایران نصف میشه خدایا شکرت از این نظر.
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

morteza70 - فرانسه - پاریس
وای این دیگه چه جور حیوونیه اخه ادم چی بگه ........
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

pakzad - ایران - آذربایجان
کاری که این آقا کرده کار یه انسان عادی و نرمال نیست و به هیچ وجه نباید با دید یه انسان معمولی بهش نگاه کرد
دیوانه روانی کثافت

azadi - ایران - کرج
توهین نکن عده ی کمی ایرانی اینجوری هستند کور باد چشمی که این همه تحصیل کرده و با شخصیت رو نبینه
زیاد هم بد بین و منفی نگر نباش
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

kavir1993 - ایران - اصفهان
به نظر من این اقا سلامت عقلی نداره!
چهار‌شنبه 28 فروردین 1387

rastad - ایران - تهران
کاش این حیوون رو میدادن به من تا بهش حالی میکردم کشتن یه نوزاد و همسر یعنی چی .
ولی میخوام بگم بابا دوستان مردم واقعاٌ دیوانه شدن لعنت به این جمهوری اسلامی که همه رو دیونه کرده آخه کی مردم ما اینکارا رو میکردن بزرگترین قتلی که در زمان شاه اتفاق افتاد اون عیاض بود که خانواده 9 نفری خودشو کشته بود ولی الان هیچکی به هیچکی نیست خدایا نجات بده این مردم از دست این کثافت سردمداران رژیم
چهار‌شنبه 28 فروردین 1387

azadi - ایران - کرج
pakzad - ایران - آذربایجان
ببینم تا حالا صفحه حوادث روزنامه ها رو نگاه کردی؟ امار پرونده های تو دادگستری رو میدونی چقدره؟تعداد معتادها رو میدونی چند نفره؟
خوب محض اطلاع جنابعالی عرض کنم که طبق اماری که وزیر دادگستری قبل اقای شوشتری داده بودند3000000پرونده در سیستم دادگستری درجریانه یعنی اگر هر پرونده 2 طرف داشته باشه(فقط)پس 6 میلیون نفر درگیر هستند از جمعیت 75 میلیونی. تعداد معتادها طبق امار ستاد مبارزه با مواد مخدر از هر 73 نفر 1 نفر به صورت معتاد واقعی در ایران موجود میباشد یعنی در منطقه اولین کشور (و با جرات میتوان گفت در دنیا )تعداد ادم ربایی ها و قتلها و دزدیها و دیگر جنایات را به عهده شما میگذارم از منبع در دسترس روزتامه های در پیت که بنده تحریمشان کرده ام و فقط بابت حل جدول و اگهی ها گاهی استفاده میکنم.
حالا نمیدونم به کی توهین کردم ؟شما بفرمایید من گوش میکنم .
یک سری جنایتها هست که ما مردم انجام دادیم که اصلاتو مخ شما نمیگنجه
انها رو به شما تخفیف دادم.این در مقابل انها چیزی نیست.
تعداد بچه های طبیعی(نامشروع)فکر میکنی چند نفرند؟این یکی رو شرمنده ات هستم چون اون موقع که رفتم سازمان امار و انفورماتیک گفتند امارش سریه البته تقریبا 20 سال پیش بود حالا رو نمیدونم در اختیارم بگذارند یا نه
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

pakzad - ایران - آذربایجان
azadi - ایران - کرج
خوب دوست خوبم این همه کار ها فقط تو ایران وجود داره؟؟ تو کشوری مثل آمریکا قتل و آدم ربایی و دعواهای خیابانی و دذدی بیداد می کنه قاچاق زنان تو اروپا و...
چرا همیشه نسبت به کشور خودمون و حکومت ضعیف و کهنه اش این همه بد بین باشیم؟؟؟؟
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

azadi - ایران - کرج
pakzad - ایران - آذربایجان
اول؛ انها انکار نمیکنند
دوم؛ جمعیت امریکا تقریبن 4 برابر ایرانه
سوم؛ حمل اسلحه ازاده( با مجوز)اگر تو ایران ازاد بشه میدونی چه اتفاقی می افته؟
و غیره و غیره وغیره
تو همین چند روز لااقل 3 قتل خواسته و ناخواسته تو این سایت خواندم
جمعه 30 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.