احمدی نژاد: گرانی هست ولی حاد نیست

احمدی نژاد: گرانی هست ولی حاد نیست

فردا - خبرنگار پیشکسوت روزنامه مردمسالاری در ضمن یادداشتی به دیدار و گفتگوی خود با رئیس جمهور و دیدگاه های وی در مورد مسئله گرانی اشاره کرده است.

 در این یادداشت نویسنده بعد از بازگو کردن سخنان خود درباره مشکلات گرانی و بیکاری در مهمانی منزل احمدی نژاد به نقل پاسخ رئیس جمهور در این مورد می پردازد.

وی می نویسد، احمدی نژاد در پاسخ به مسئله مشکلات گرانی و بیکاری گفت: انشاالله در آینده شاهد تحولا تی خواهید بود. ما حقوق ها را افزایش دادیم و تا حدودی وضع مالی مردم بهتر شده ملا حظه کنید که چگونه چند میلیون از خانواده ها به مسافرت رفته اند این خود دلیل بهبود وضع مالی مردم است که این همه به مسافرت رفته اند.

در پاسخ نیز این خبرنگار به معطوف بودن اکثر مسافرت ها به اقشار "مرفه" و مشکلات سفر طبقه حقوق بگیر اشاره می کند و می گوید، چند روز قبل از نوروز به حکم انجام رسالت مطبوعاتی به اغلب مغازه های پر جمعیت تهران سرکشی کردم مشاهده شد که مردم اغلب از حقوق بگیران به اتفاق خانواده هایشان به مغازه ها مراجعه می کنند اما به علت عدم قدرت خرید دست خالی برمی گردند.حال چگونه جنابعالی می فرمائید وضع حقوق بگیران بهتر شده چون به مسافرت رفته اند؟

در مقابل احمدی نژاد می گوید: من نمی گویم گرانی نیست بلکه با این وضع حادی که شما می گویید نیست

Tina jOon - آلمان - ماینز
برای سلامتی چیتوز یه صلوات تمیز بفرستین................میمون خیال میکنه با دسته کورا طرفه
دوشنبه 26 فروردین 1387

maral-sh - ایران - تهران
آقای رییس جمهور :
وضعیت حاد نیست بلکه واقعا اسفبار است.محبت کنید یک روز تشریف بیاورید همین مغازه های میدان هفت حوض نارمک نزدیک منزلتان و چندصدهزار تومان هم
بگذارید داخل جیبتان و خرج کنید تا حاد بودن را از نزدیک لمس کنید .
برای قشر کم در آمد و حقوق بگیر که باید کرایه خانه بدهد ومابقی ناچیز حقوق خود را (اگر چیزی بماند) خرج خرید مایحتاج خانه بکند واقعا حاد است نه برای کسانی که حقوق میلیونی میگیرند و از امکانات دولتی استفاده میکنند و از هیچ چیز خبرندارند. بله آقای رییس جمهور زیاد حاد نیست!!
دوشنبه 26 فروردین 1387

حسن کچل - ا - نیو یورک
حتما تو محله محمود جان گرانی نیست مثل جریان گوجه فرنگی بابا بیخیال پیاده شو با هم بریم ملت عزیز و قهرمان ایران ازین پس هسته سر سفره شما میاوریم نفت بو میداد اولا مردم ایران جیباشون شیپش زده از بی پولی و گرانی بقول خود جناب احمدی نژاد باید بروز باشد هر روز افزایش قیمت داشته باشیم
ولی صد رحمت به سنگ پا قزوین
دوشنبه 26 فروردین 1387

mamal_deshne - انگلیس - لندن
الان احتمالا همه اقایون دانشمند سر و کلشون پیدا میشه و شروع میکنن به بررسی وضع مردم و حکومت ایران. احتمالا هم چون حرف حساب ندارن بزنن به قیافه احمدی نژاد گیر میدن. شما ها که تو خارج دارید حال میکنید حالیتونم نی وضع مردم چه جوریه ولی همچین نظر میدید انگار تک تک اتون بچه کف نازی ابادید. بابا جون شما اینکاره نیستید مارم الاف میکنید. بدو اید برید با خوار مادرتون کلاب تا از ازادی لذت ببرید. بفرمائید
دوشنبه 26 فروردین 1387

mah1 - ایران - تهران
راست میگه خوب هنوز همه نمردن!.... همین حرفش بسته که تا میخوره بزنیمش.
دوشنبه 26 فروردین 1387

sogol.m - امارات - دبی
ماشاا... رو که نیست صد رحمت به سنگ پای قزوین شاید فکر میکنه اگر مثل هند هر شب شهرداری جنازه از خیابان جمع بکنه اونموقع وضعیت حاده!
دوشنبه 26 فروردین 1387

iran zamen - نروژ - روگنان
این مردک خجالت نمی کشد.چقدر خالی بندی.
دوشنبه 26 فروردین 1387

derafsh - اتریش - وین
دروغگوی شیاد. یک روز می گه ما تورم نداریم من هم از شما می شنوم بیائید از بقالی سر کوچه ما گوجه بخرید. یک روز می گه ما جلوی تورم 70 درصدی رو با تلاش شبانه روزی گرفتیم. یک روز می گه گرانی حاد نیست منتظر باشین فردا یک حرف دیگه می گه. این همون شیادی است که در زمان تبلیغات ریاست جمهوری گفت جوانان ما سلایق مختلف دارندهر طور که خواستند مدل مو شون رو بگذارند من و تو بیائیم به مشکل اساسی کشور برسیم. اقتصاد رو سامان بدیم امنیت اجتماعی رو بالا ببریم و...بعد از اینکه رئیس جمهور شد چهره واقعی اش را به نمایش گذاشت. دختران معصوم را به جرم بد حجابی و پسران را به جرم مدل مو شلوار جین تی شرت استین کوتاه و ... گرفتد و بردند. گفت با فساد مبارزه می کنم ولی طبق امار دولت ایشان فاسد ترین دولت معاصر است. از عدالت دم می زد ولی نمی داند که تورم مصداق بارز بی عدالتی است. تورم باعث فقیر تر شدن فقرا و غنی تر شدن توانمندان می شود.اگر یک تحقیق اماری در ایران انجام شود نشان خواهد که درصد بالائی از جمعیت ایران زیر خط فقر قرار دارند.تا زمانی که کشور به علت بلند پروازیهای اتمی متشنج باشد ریسک سرمایه گذاری بالاست وتورم سیر صعودی خود را ادا مه خواهد داد. البته تزریق دلارهای نفتی به اقتصاد مریض ایران به علت بی کفایتی شخص ریاست جمهوری مزید بر علت شده است. سال جاری سالی است که مردم باید منتظر نرخ تورم واقعی باشند. علت این است که سیاستهای غلط جمهوری اسلامی تغییری نکرده است و سم مهلک دلارهای نفتی روز به روز بیشتر تولیدات ایران را رو به نابودی می برد.اگر همین الان جلوی این تورم با استفاده از روشهای روز اقتصای گرفته نشود ایران هیچ چاره ای جز فروپاشی ندارد. مردم باید هوشیار باشند از این به بعد به همچین شیادانی رای ندهند.به امید ازادی ایران از دست این زالوها. شاد باشید.
دوشنبه 26 فروردین 1387

shanul - المان - هامبورگ
این مردک احمدی نژاد فعل دروغ گفتن رو خیلی قشنگ صرف می کنه باید بهش جایزه اسکار دروغگوی داد.مردم زیر بار گرانی دارن می میرند این جانور می گوید گرانی حاد نیستش.نظریه داروین فقط در مورد احمدی نژاد صادق هست.تمام کسانی که به این ادم رای دادن خیانت به مردم و کشور ایران کردند.
دوشنبه 26 فروردین 1387

Eteraaz - ایران - تهران
روزنامه دوم خردادی مردم سالاری آنقدر در تخریب رئیس جمهور و دولت نهم اشتیاق و عجله نشان می دهد که روز گذشته و در اقدامی منحصر به فرد در تاریخ رسانه های جهان خواب نما شده و از محتوای مصاحبه انجام نشده دکتر احمدی نژاد هم به شدت انتقاد کرد!!
علیرغم آنکه مصاحبه تلویزیونی یکشنبه شب رئیس جمهور لغو گردید این روزنامه در گزارش تیتر اول روزنامه روز گذشته خود پس از سرهم کردن فصل مشبعی اوقات تلخی علیه دولت نوشت: «محمود احمدی نژاد شب گذشته چند بار درباره گرانی توضیحات مبسوطی داد و مردم را به آینده ای روشن امید داد.»
بدشانسی مردمسالاری زمانی آشکارتر می شود که توجه کنیم پیش از این هم این روزنامه های دست چندم سخنانی را از پیش خود به این و آن نسبت داده و سپس به اتخاذ مواضع غلاظ و شداد درباره آن مشغول شده بودند.
دوشنبه 26 فروردین 1387

Persia_64 - ایران - طهران
بعله ... گرانی هست و زیاد حاد نیست من هم قبول دارم
برای احمقی نژاد و دار و دستش زیاد حاد نیست
دوشنبه 26 فروردین 1387

نوه ی ابلیس - ایران - گرگان
Tina jOon - آلمان - ماینز

عزیزم به رپیس بی کفایت توهین نکن درست می گیه تو ی کل کره زمین ما یک کشور داریم بنام ایران که گوجه کیلوپی دو هزار تومنه .که اونم سال جدید با افزایش حقوق کارگران به مبلغ73250ریال در روز مشکل ندارند مگر یک نفر چقدر گوجه می خوره .می تونه با دستمزش 3کیلو بخره و بقیه را نون بخره ...ملت باید خودشون یکم تکون بدن و خدا هم برکت می ده!!!!!!!!!!
دوشنبه 26 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
من با نظر اقای دکتر ایت الله احمدی نژاد دامه افاضاته موافقم گرانی ها واقعا حاد نیست. گرانی حاد اون گرون شدن ده شاهی بلیط اتوبوس زمان شاه بود که واقعا داشت کمر مردم و اقتصاد کشور رو می شکست. واقعا چه کار خوبی کردند مردمی که به خاطر اون گرونی ده شاهی بلیط اتوبوس زدند و یک اتوبوس را اتش زدند. و چه کار بهتری کردند که رژیم رو عوض کردند.
دوشنبه 26 فروردین 1387

khoshteep - کانادا - ونکوور
اقای ممل دشنه تبریکات ما رو لطفا بپذیرید شما از طرف انجمن جهانی جوانان موفق به دریافت جایزه ویژه بلاهت شدید!مبارک باشه!
دوشنبه 26 فروردین 1387

ghasem508 - ایران - یزد
احمدی نژاد مرد بدی نیست اما فقط یک عیب داره واون هم اینه که از اقتصاد و کشورداری چیزی نمیدونه که البته اون رو هم طی چند سال آینده حتما یاد میگیره!!!!!!!!
دوشنبه 26 فروردین 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
بدبخت مردم . واقعا برا احمقی نژاد چی میخواد گرون باشه ؟ عمل جراحی بچش باشه بیمارستان براش قرقه لازم نیست نگران خرج عمل جراحی باشه و...... خاک بر سر رییس جمهوری که فاصلش با مردمش از اینجا تا کره ماهه.
دوشنبه 26 فروردین 1387

parviz1 - انگلستان - کترینگ
ای خاک بر سرت که نمی فهمی درد مردم چیه دوکی.نون یک شبه 500 ریال گرون میشه!!!یعنی نون سنگگک 100 تومنی میشه 150 تومن.الاغ جان یعنی حقوق 500000 هزار تومانی را اگر 750000 تومان هم کرده باشی تازه هیچ کاری نکردی.فهمیدی!اما اشکال همینجاست که فهم نداریکه بفهمی. برای خودتون که در آمدهای میلیارد دلاری دارین و مزدوران هم که در حال چریدن هستند و بسیار مهم است. نه ملت!! چون مزدوران که سیر باشند هم ملت را سرکوب میکنند و هم جمهوری اسلام دولتی بخطر نمی افتد.
دوشنبه 26 فروردین 1387

bandekhoda - برزیل - برازیلیا
mamal_deshne - انگلیس - لندن
Eteraaz - ایران - تهران
ممنوون از این دوستان.
این دولت بهترین دولت بعد از انقلاب بوده.
دوشنبه 26 فروردین 1387

babaktoronto - کانادا - تورنتو
ممل جان ولی من به تو توصیه میکنم که خوار مادر خودتو سفت تر بپایی. وقتی میری حسینیه این اخونده که بالا منبر نشسته جوری میشینه که خوار و مادر تو هم تو تیر رسش هستند. واونارو دید میزنه. میگی نه برو نمونه اش رو تو فیلم بمب گذاری شیراز ببین که اخونده عوض اینکه حواسش به قسمت مردا باشه مرتب قسمت زنارو چک میکنه. خلاصه از ما گفتن بود این اخوند هم شنیدیم خطرناکه. برو بچه خوب برو مواظبشون باش غصه مارو نخور.
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

erfan-iran - ایران - ایران
bandekhoda - برزیل - برازیلیا : این دولت بهترین دولت بعد از انقلاب بوده. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حق داری ! چون احتمالا توی برزیل مواد گیرت نمیاد ! طفلکی !.. برگرد به وطن برادر ..
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
پسر عزیز >>>>>>>>>ممل دشنه
سخنان مستدل و مستحکم شما در حمایت از شکل و ریخت رییس جمهور محترم (در حالیکه کوچکترین ربطی به موضوع نداشت و کسی از معترضین نیز تا قبل از پست شما به آن اشاه نکرده بود)، برای اولین بار چشم مرا به کنه و ذات و نگاه بی گناه اما قدرت طلب این مرد دقیق کرد. من هم با شما موافقم که چهره این بنده ی مخلص الله چندان جای ایراد گرفتن ندارد. چون با سرنوشت و تقدیر و فرمان ژن نمی توان مجادله کرده آن را تغییر داد. در مورد دامن زدن ایشان به بد قیافه تر شدن خود نیز آن جناب چندان مقصر نمی باشند، زیرا از قدیم و ندیم رسم بر این بود که شاهزادگان و بزرگان قوم را به جهانگردی و دنیا بینی توصیه می کردند تا ضمن تحربه اندوزی راه و رسم درست زیستی و استفاده مناسب از امکانات و ابزار را بیاموزند. پس بر کسی که تا پیش از انتخاب شدن به سمت ریاست جمهوری کشور روشن و بزرگی مانند ایران نهایتا تا اردبیل سفر کرده بوده است، حرجی نیست. اما صحبت من بر سر ادبیات شما هست که خود را بچه «نازی آباد» و لاجرم تهرانی می نامید. اگر شما در انگلستان زندگی می کنید،که با توجه به نوع معلومات و طرز برداشت شما از فضای غرب و بخصوص انشای بکار رفته در نوشته های شما، بسیار بعید است( مثلا «با خوار مادر به کلاب رفتن» یا « شماها که تو خارج زندگی می کنید» یا « حالیتونم نی وضع مردم چیه» که همگی نشان دهنده ارسال این پست از درون ایران می باشد) احتمالا می توانید تصور کنید که اصولا کسانی که از فضای ازاد هدیه شده غرب برای بیان نظرات اعتراضی خود استفاده می کنند و برای این امور وقت می گذارند حداقل به اندازه شما طرفدار جمهوری اسلامی داخلی، دلسوز کشور خود هستند و اگر اعتراض شما به حضور منتقدین برای این اینست که صدای آنها در این سایت به گوش کسی نرسد، که خدا را شکر در این امر ناتوانید. اما اگر هدف شما دفاع از ارزش هایی است که به آنها باور دارید، بهتر است به جای شاخ و شانه کشیدن با کمی مطالعه و جمع آوری اطلاعات مقداری حرف منطقی و ارزشمند نیز در لابلای تهدیدهای خود حواله کنید تا ارزش نگریستن داشته باشد. دیگر آنکه هر وقت به اروپا تشریف آوردید دیگر کسی را بخصوص از راه اینترنت به ضرب و شتم تهدید نکنید زیرا چنین جرمی با قرار بازداشت های سنگین و محکومیت های باور نکردنی روبرو می شود.(هر چند بچه نازی آباد خیلی مرده و پای آب خنکشم وایمیسه نه؟ ) :-)))
راستی تا یادم نرفته خدمت انور شما عرض کنم که از این پس «علاف» را با الف ننویسید زیرا از بچه های پاک حزب الله حداقل به اندازه سواد مکتب خانه انتظار می رود. !!!
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

hramezani - ایران - مشهد
برای کسیکه جیبش به شیر نفت وصله البته هم که وضعیت بحرانی نیست
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

shiva_hr86 - ایران - اصفهان
وای خدارو شکر که آقای احمدی نژاد فرمودن که گرانی حاد نیست...چون من تا همین حالا فکر می کردم گرانی توی ایران بیداد می کنه!!!....عجب توهمی زده بودم هااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!! D:
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

zorro - هند - میسور
بابا! شما به این بدبخت چی کار دارید؟ این ادم یک مهره ست. که باید نقش بازی کنه. متاسفانه قرعه به نام این اقا افتاده که این نقش رو باید بازی کنه. مطمئنا خودش هم راضی نیست به این کار! گرچه بهتر از این فرد کسی رو پیدا نکردند که بتونه نقش یه ادم احمق رو به این خوبی بازی کنه. البته به نظر من اقای احمدی نژاد بالاتر از حد انتظار نقش مخربشو خوب بازی کرده و میکنه. امیدوارم هر چه زودتر هنرنمایی های ایشان زودتر به بار بشینه و زمینه تغییر در ساختار حکومت ایران رو زودتر فراهم کنه.
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

پری دریائی - ایران - تهران
واقعا خجالت اوره!حیف خاک که بخواد بر سر همچین کسی ریخته بشه!!یه مشت مزدور و جیره خوارهم واسش کف میزنن !حروم زاده هائی که با پول نفت ملت ما توی ایران و خارج خر کیف میشن !اگه خیلی دوسش دارین چرا گورتونو گم کردین رفتین خارج؟می موندین همینجا واسش دم تکون می دادین جیره خورا!!
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

xpersia.com - ایران - ایران
خوب شاید دختری داره که ما از وجودش بی خبریم و تو دبی و کشورهای اطراف در ارسال پول برای بابا جونشه و بابا جونش برای همین گرانی رو حاد نمی بینه
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

hasti40 - ایران - تهران
mamal_deshne - انگلیس – لندنؤ
فکر میکنم دولت احمدی نژاد ترا فرستاده انگلیس که اینطوری هر جایی سرک می کشی و نظر بیخود میدی حالا بعضی از اینها تو ایران نیستند ولی ما که تو ایران و تو تهران هستیم و داریم از نزدیک گرانی رو لمس میکنیم چی تا حالا شده بود تو این مملکت یک هندوونه کوچک بخری 15 هزار تومن . و شما آقای رئیس جمهوری بله شما درست می گید حاد نیست واقعا" اسفباره.
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

maryam2 - ایران - تهران
من نمی دونم از کجا امد و چی کار داره با مردم می کنه ولی هر جا که باشه نفرین یک ملت بدنبالشه.خدا کمکش کنه
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

عبدالعلی خان - هند - آگرا
mamal_deshne - انگلیس - لندن / تو که از اسمی که برای خودت انتخاب کرده معلومه چه کاره ای - از همون قشری که خوار مادر مردم رو تو کلاب می خواهی و از خوار مادر خودت تو خیابونا خبر نداری. توهین جوابش توهینه. اگر حرف حساب داری درست ادا کن وگرنه ادای آدم ها رو در نیار که این کاره نیستی بلکه ... هستی مثل رییس جمهور محبوبت. پس میون حرف آدم ها نیا.
Eteraaz - ایران - تهران
توهم از اسمی که برای خودت انتخاب کردی معلومه چه کاره ای. اعتراض به مردم و پاچه خواری حکومت. دست امثال شما ها رو شده بیخودی یقه جر نده. اون معلم های بیچاره ای که به پایمال شدن حقوقشون اعتراض به حق کردن الان کجا هستن؟ یا از کتکی که خوردن تو بیمارستان یا توی زندان یا بازنشسته اجباری یا اخراجی. تو که به مردم اعتراض می کنی کجایی؟ احتمالاْ ریزه خوار حکومت و در رفاه و آسایش.
bandekhoda - برزیل - برازیلیا
اگه فرصت کردی یه سری به دیار خودت بزن و اوضاع رو از نزدیک ببین - سعی کن یک ماه یک خانواده ی اجاره نشین غیر وابسته به حکومت رو اداره کنی و اگر هنوزهم معتقد بودی این بهترین دولت بعد از انقلابه دیگه کاری نمیشه برات کرد جز ابراز تاسف.
مرگ بر احمقی نژاد و ...مزدورهایش.
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

saraee - ایران - اهواز
دل خوش سیری چند؟
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

bijana - المان - هانوفر
همه چیزتون را به پول میفروشید خدا را شکر تعدادتون به دهم یک درصد هم نمیرسه.وطن وادم فروشی عاقبت نداره.به انگل بودن عادت نکنید. برو کار کن بخر هیچ جای دنیای مترقی نیست که مثل ایران یک نفرکار کنه یک خانوار بخورن.چطوره بیشتر به فکر نان اور خونتون باشید وبا کار کردن کمک خرجش بشید عوض اینکه بیکار ول بگردین بدون پول گوجه وخیار را قیمت بگیرید.ننگه والا
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

jvdkhz - پارس - پارسه گرد
تو رو خدا ژستش رو ببینید چه چیزی را بیاد میاورید؟صمد در راه اژها:هرکسی که به صمد آقا فرزند ننه آقا بد و بیراه بگوید و بگوید در ده گرونی و تورم وجود داره مو با این انگشتم میزنوم به چشم وچالش و چپر چلاقش میکنوم!هیشکی نمیتونه مثل مو چش کور کنه آی چشم کور میکنوم آی چشم کور میکنوم یاد پرویز صیاد بخیر
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

parniiiyan - ایران - ایران
تصور نمیکنم پررو تر دروغگو تر و دو رو تر از این دو پا توی عالم باشه
فقط خدا میدونه برای بدست اوردن یه لقمه نون حلال چقدر زحمت میکشم روزی 14 ساعت کار میکنم اما توی این مملکت هشتم گرو نهم است. خدا کمک کن
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

parand2008 - فرانسه - نانسی
این دماغ احمدی نژاد هر روز داره بزرگتر میشه بس که این مردک دروغ می گه من نمیدونم خجالت نمیکشه اخه ادم این قدر پرو به خدا نوبرش را اورده
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

parniiiyan - ایران - ایران
تصور نمیکنم پررو تر دروغگو تر و دو رو تر از این دو پا توی عالم باشه
فقط خدا میدونه برای بدست اوردن یه لقمه نون حلال چقدر زحمت میکشم روزی 14 ساعت کار میکنم اما توی این مملکت هشتم گرو نهم است. خدا کمک کن
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

bijana - المان - هانوفر
tina jOon خودت .... که نمی فهمی اقای احمدی نژاد چی میگه....
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

hojjatbaba - ایران - تهران
میگن یه خانمی که میخواست زایمان کنه به خواهرش میگه ابجی این چند روز که من نیستم صبح ها بیا منزل ما از بچه من نگهداری کن تا ظهر .
ظهر هم بچه را ببر دم مغازه تحویل باباش بده .
خواهره قبول میکنه وچند روزی کارش همین بوده یکروز موقع ظهر که داشت بچه را میبرد تا تحویل باباش بده کنار خیابان یک الاغی ****اویزون کرده بود
بچه: خاله این چیه؟
خاله : چیزی نیست عزیزم.
خلاصه بچه را تحویل میدهد ومیرود. در حال برگشت به خانه الاغه هنوز در همان حالت بود .
بچه : بابا این چیه ؟
بابای بچههم توضیح مفصلی میدهد
بچه : پس چرا خاله گفت چیزی نیست؟
بابا: برای خاله ات چیزی نیست
حالا حکایت مشاوران رئیس جمهور است که این اطلاعات را به ایشان میدهند متاسفانه دولت نهم در نابود کردن کشاورزی کشور که بعد از جنگ داشت دوباره جان میگرفت کم نگذاشته همینطور در نابودی اقتصاد ؛صنعت؛اموزش وپرورش و.....تا روش دولت روش ازمون وخطا باشد در بر همین پاشنه میچرخد
من با نظام هیچ مخالفتی ندارم ولی برای خودم طبق قانون اساسی حق انتقاد را قائلم دوستان نیز لطف کنند مودبانه نظر بدهند ممنون
زد زیاد
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

iroony - ایران - تهران
Tina jOon - آلمان - ماینز ....مردم آلمان که بیشتر شبیه میمون هستند نمونه اش الیور کان.....احمدی نژاد همتونو گذاشته سر کار حالا کی میمونه کی انتر رقصون؟؟
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

nimaaa - امریکا - اوهایو
برای این بابا که ساکن کاخ ریاست جمهوری هست معلومه که گرونی حاد نیست.اونم با اون درامد میلیار دلاریش از پول نفت
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

ARTEMIS-SW - سو ید - مالمو
DEAR...DARWIN....سپاس که قبل از اینکه عنتری نژاد را ببینی این تئوری را مطرح کردی که انسان ازنسل میمون است....رییس جمهور اسلامی ما ثابت کرد...
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

ARTEMIS-SW - سو ید - مالمو
ممد دشنه با این اسم لمپنی و اسلامیت بهتره ... شی اه
سه‌شنبه 27 فروردین 1387

نوه ی ابلیس - ایران - گرگان
alireza.ch - سوییس - نوشاتل
دوست عزیز ضمن تاپید نظر جنابعالی من یک معذرت خواهی به شما بدهکارم امیدوار از طریق این سایت بتوانیم آدرس میل خود با شما را بدهم و یا دریافت کنم و بهتر بتوانیم با هم دیگه بحث و مجادله کنیم و از دانائیهای شما به قول آخوندها کسب فیض کنم ولی گویا مدیران این سایت همچین امکانی را به کاربران نمیدهند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!من که نتوانستم میل خودم را برای شما تایپ کنم .تا شما ببینم چکار می کنید.
----------------------------
کاربر گرامی
برای ارتباط با کاربران دیگر فقط میتوانید از تالار پرنیان استفاده نمائید. بخش نظرات فقط مختص ارائه نظرات کاربر در مورد مطالب سایت می باشد . امیدواریم که بتوانید از امکانات تبادل نظر پرنیان کاملا استفاده نمائید.
باتشکر
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

sepid.irooni - انگلستان - لندن
ها ها ها مردم رفتن مسافرت چون مایه دارن لووووووووووول آخه چه ربطی داره خوب لوووووووولل
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
نوه ابلیس گرگان
به قول مسوولین سایت بهترین راه همان استفاده از تالار گفتگو پرنیان می باشد، می توانید همانجا موضوعی جدید را معرفی کرده و بر سر آن به تبادل نظر بپردازیم.
پنج‌شنبه 29 فروردین 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.